О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 10 февраля 2020 года № А-2/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 февраля 2020 года № 7671
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от "10" февраля 2020 года
№ А-2/54
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на перевод сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой" от 15 июня 2015 года № А-6/273 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4885, опубликовано 27 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области земельных отношений" от 15 сентября 2015 года № А-9/435 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5020, опубликовано 29 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" от 15 сентября 2015 года № А-9/434 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5021, опубликовано 29 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 15 сентября 2015 года № А-9/434 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" от 13 мая 2016 года № А-6/215 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5417, опубликовано 27 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 сентября 2015 года № А-9/435 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области земельных отношений" от 13 мая 2016 года № А-6/216 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5419, опубликовано 30 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № А-2/54 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 ақпанда № 7671 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы "10" ақпандағы
№ А-2/54 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екінші түрге ауыстыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/273 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4885 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Жер қатынастары саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № А-9/435 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5020 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № А-9/434 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5021 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № А-9/434 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 13 мамырдағы № А-6/215 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5417 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Жер қатынастары саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № А-9/435 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 13 мамырдағы № А-6/216 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5419 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" от 1 июля 2016 года № А-8/331 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5491, опубликовано 16 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 13 января 2017 года № А-1/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5748, опубликовано 01 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 3 января 2018 года № А-1/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6368, опубликовано 07 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 3 января 2018 года № А-1/3 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 18 июня 2018 года № А-7/273 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6720, опубликовано 19 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 6 мая 2019 года № А-5/208 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7190, опубликовано 22 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
11. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" от 6 мая 2019 года № А-5/209 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7196, опубликовано 27 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
12. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 1 июля 2016 года № А-8/331 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" от 12 июля 2019 года № А-7/315 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7285, опубликовано 29 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 1 шілдедегі № А-8/331 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5491 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 13 қаңтардағы № А-1/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5748 болып тіркелген, 2017 жылғы 01 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Жер қатынастары саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6368 болып тіркелген, 2018 жылғы 07 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Жер қатынастары саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 қаңтардағы № А-1/3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 18 маусымдағы № А-7/273 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6720 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 6 мамырдағы № А-5/208 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7190 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Ақмола облысы әкімдігінің "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 6 мамырдағы № А-5/209 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7196 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
12. Ақмола облысы әкімдігінің "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 шілдедегі № А-8/331 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 12 шілдедегі № А-7/315 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7285 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).