О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 28 февраля 2020 года № А-3/101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 марта 2020 года № 7710
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от "28" февраля 2020 года
№ А-3/101
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 16 июня 2015 года № А-6/278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4882, опубликовано 28 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 10 августа 2015 года № А-8/383 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4983, опубликовано 01 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/383 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 07 апреля 2016 года № А-5/151 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5350, опубликовано 25 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" от 31 мая 2016 года № А-7/256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5438, опубликовано 15 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/383 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 23 января 2017 года № А-2/20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5795, опубликовано 27 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № А-3/101 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 7710 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 4 наурыздағы
№ А-3/101 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 16 маусымдағы № А-6/278 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4882 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/383 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4983 болып тіркелген, 2015 жылғы 01 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/383 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 07 сәуірдегі № А-5/151 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5350 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 31 мамырдағы № А-7/256 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5438 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/383 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 23 қаңтардағы № А-2/20 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5795 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" от 02 октября 2017 года № А-10/444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6127, опубликовано 06 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 16 июня 2015 года № А-6/278 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 15 декабря 2017 года № А-12/584 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6333, опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 31 мая 2016 года № А-7/256 "Об утверждении регламента государственной услуги "Согласование эскиза (эскизного проекта)" от 15 декабря 2017 года № А-12/585 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6318, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/383 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 15 декабря 2017 года № А-12/587 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6334, опубликовано 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 02 октября 2017 года № А-10/444 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" от 31 мая 2018 года № А-6/245 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6698, опубликовано 02 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
11. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/383 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 27 ноября 2019 года № А-11/581 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7549, опубликовано 05 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 02 қазандағы № А-10/444 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6127 болып тіркелген, 2017 жылғы 06 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 маусымдағы № А-6/278 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № А-12/584 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6333 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Эскизді (эскиздік жобаны) келісуден өткізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № А-7/256 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № А-12/585 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6318 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/383 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № А-12/587 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6334 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Ақмола облысы әкімдігінің "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 02 қазандағы № А-10/444 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № А-6/245 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6698 болып тіркелген, 2018 жылғы 02 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/383 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 27 қарашадағы № А-11/581 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7549 болып тіркелген, 2019 жылғы 05 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).