О внесении изменений в решение акима Атбасарского района от 14 декабря 2018 года № 11 "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 22 октября 2020 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 октября 2020 года № 8089
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Атбасарского района "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе" от 14 декабря 2018 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6948, опубликовано 28 декабря 2018 года в газете "Халық ақпарат") следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению строку 26 изложить в новой редакции:
"26. Избирательный участок № 225.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Женис, 88, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 1 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
Поселок КСМК 3; 7; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30;
улица Пионерская 7; 9; 13а; 13б; 18; 22; 24а; 26;
улица П.Морозова 4а; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 28а; 30а;
улица Челюскина 3; 5; 5а; 6; 10; 17; 19; 20; 21; 28; 31; 33; 34; 39; 39а; 48; 48а; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 62а; 63а; 64; 65; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97;
улица Ибаррури 1; 1а; 3; 5; 17; 26; 26б; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 40; 42; 46; 58а; 62; 62а; 64; 66; 67а; 70; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а;
улица Р.Кайсарина 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 15; 17; 19; 21а; 24; 25а; 28; 33; 33а; 43; 44; 48; 52; 58; 59а; 61; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132;

Атбасар ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2020 жылғы 22 қазандағы № 8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қазанда № 8089 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы әкімінің "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6948 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсанда "Халық ақпарат" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 26 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"26. № 225 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 88, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласы № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
КСМК кенті 3; 7; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30;
Пионерская көшесі 7; 9; 13а; 13б; 18; 22; 24а; 26;
П.Морозов көшесі 4а; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 28а; 30а;
Челюскин көшесі 3; 5; 5а; 6; 10; 17; 19; 20; 21; 28; 31; 33; 34; 39; 39а; 48; 48а; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 62а; 63а; 64; 65; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97;
Ибаррури көшесі 1; 1а; 3; 5; 17; 26; 26б; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 40; 42; 46; 58а; 62; 62а; 64; 66; 67а; 70; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а;
Р.Қайсарин көшесі 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 15; 17; 19; 21а; 24; 25а; 28; 33; 33а; 43; 44; 48; 52; 58; 59а; 61; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132;

улица Женис 40; 40а; 42; 44; 46; 48а; 49; 51; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 61; 65а; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 76б; 77; 79; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146; 148;
улица Ильяса Есенберлина 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12;
улица К.Мукушева 1; 1а; 3; 4; 5; 7; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 21а; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62;
улица Источная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45;
улица С.Сейфуллина 2; 3; 3а; 3б; 5.";
в приложении 1 к указанному решению строку 28 изложить в новой редакции:
"28. Избирательный участок № 227.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Женис, 61, здание коммунального государственного учреждения "Специальная школа-интернат № 2, город Атбасар" управления образования Акмолинской области.
Границы: город Атбасар:
улица С.Разина 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 29;
улица Свердлова 1; 1а; 2; 2а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28;
улица Щорса 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47;
улица Чапаева 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50;
улица имени Ивана Дьяченко 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53;
улица Жакыпбека Жангозина 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а;

Жеңіс көшесі 40; 40а; 42; 44; 46; 48а; 49; 51; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 61; 65а; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 76б; 77; 79; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146; 148;
Ілияс Есенберлин көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12;
Қ.Мұқышев көшесі 1; 1а; 3; 4; 5; 7; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 21а; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62;
Источная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45;
С.Сейфуллин көшесі 2; 3; 3а; 3б; 5.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 28 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"28. № 227 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Жеңіс көшесі, 61, Ақмола облысы білім басқармасының "Атбасар қаласы, № 2 арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
С.Разин көшесі 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 29;
Свердлов көшесі 1; 1а; 2; 2а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28;
Щорс көшесі 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47;
Чапаев көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50;
Иван Дьяченко атындағы көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53;
Жақыпбек Жанғозин көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а;

улица Н.Нурсеитова 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 38; 38а; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 55;
улица Ремзаводская 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19;
микрорайон Армандастар 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.";
в приложении 1 к указанному решению строку 29 изложить в новой редакции:
"29. Избирательный участок № 228.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Ш.Уалиханова, 13, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа № 7 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица С.Омарова 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 19; 19а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 49а; 49б; 51; 53; 55; 55а;
улица Т.Бегельдинова 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 52;
улица Александра Затаевича 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 48; 50; 50а; 52; 54; 54а; 56;
улица Ш.Уалиханова 1;
улица Атбасарская 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 37; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 54;
улица имени Акана Курманова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 45; 47; 47а; 49;
улица Урицкого 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б;
улица Агыбай батыра 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 11; 11а;
улица М.Маметовой 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 28а;
улица Логовая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27;

Н.Нұрсейітов көшесі 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 38; 38а; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 55;
Ремзаводская көшесі 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19;
Армандастар шағын ауданы 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 29 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"29. № 228 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ш. Уәлиханов көшесі, 13, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 7 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
С.Омаров көшесі 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 19; 19а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 49а; 49б; 51; 53; 55; 55а;
Т.Бегелдинов көшесі 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 52;
Александр Затаевич көшесі 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 48; 50; 50а; 52; 54; 54а; 56;
Ш.Уәлиханов көшесі 1;
Атбасарская көшесі 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 37; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 54;
Ақан Құрманов атындағы көшесі 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 45; 47; 47а; 49;
Урицкий көшесі 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б;
Ағыбай батыр көшесі 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 11; 11а;
М.Мәметова көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 10а;11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 28а;
Логовая көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27;

улица Красноармейская 12; 12а; 14; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.";
в приложении 1 к указанному решению строку 30 изложить в новой редакции:
"30. Избирательный участок № 229.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Макарина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Макарина 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11б; 12; 14; 17; 19; 23; 27а; 29а; 33б; 35; 35а; 36; 37; 37б; 41; 45; 45в; 47; 47а; 49; 51а; 52; 55; 57; 59а; 60; 62; 63; 65; 65а; 67; 71; 73а; 73б; 76; 83; 83а; 85а;
улица Женис 2; 2а; 7; 8; 8а; 9; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 41; 43; 45; 47;
улица Ильяса Есенберлина 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53а; 55; 57; 58; 59; 60; 62; 64; 66; 68; 72; 76; 77; 78; 80; 82; 82а; 84; 86; 87а; 90; 92; 93; 94; 96а; 97; 98а; 102; 110;
улица С.Омарова 48; 50; 52; 52а; 54; 56; 57; 58; 58а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 109а; 111; 127; 127а; 129; 131; 132; 136;
улица Т.Бегельдинова 49; 51; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75; 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 105;
улица Александра Затаевича 47; 47а; 49; 49а; 51; 53; 55; 55а; 55б; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69а; 70; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 99; 104а;
улица Атбасарская 53; 53а; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72; 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117;

Красноармейская көшесі 12; 12а; 14; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 30 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"30. № 229 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Макарин көшесі, 24, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Макарин көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11б; 12; 14; 17; 19; 23; 27а; 29а; 33б; 35; 35а; 36; 37; 37б; 41; 45; 45в; 47; 47а; 49; 51а; 52; 55; 57; 59а; 60; 62; 63; 65; 65а; 67; 71; 73а; 73б; 76; 83; 83а; 85а;
Жеңіс көшесі 2; 2а; 7; 8; 8а; 9; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 41; 43; 45; 47;
Ілияс Есенберлин көшесі 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53а; 55; 57; 58; 59; 60; 62; 64; 66; 68; 72; 76; 77; 78; 80; 82; 82а; 84; 86; 87а; 90; 92; 93; 94; 96а; 97; 98а; 102; 110;
С.Омаров көшесі 48; 50; 52; 52а; 54; 56; 57; 58; 58а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 109а; 111; 127; 127а; 129; 131; 132; 136;
Т.Бегелдинов көшесі 49; 51; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75; 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 105;
Александр Затаевич көшесі 47; 47а; 49; 49а; 51; 53; 55; 55а; 55б; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69а; 70; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 99; 104а;
Атбасарская көшесі 53; 53а; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72; 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117;

улица Заречная 1а; 3; 5а; 6; 7; 9; 11; 11а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 38; 39; 40; 42; 42а; 43а; 43б; 45; 46; 50;
улица Мельничная 2а; 23; 25; 27; 29;
улица Восточная 1а; 1б; 2а; 2б; 2в; 5а; 8б; 12;
улица имени Акана Курманова 44; 46; 48; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107;
улица Урицкого 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.";
в приложении 1 к указанному решению строку 31 изложить в новой редакции:
"31. Избирательный участок № 230.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Ш.Уалиханова, 13, здание коммунального государственного учреждения "Казахская средняя школа № 7 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Агыбай батыра 20; 21; 22; 23; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 56; 57;
улица Ш.Уалиханова 4; 4а; 6; 8; 10; 12; 14;
улица Солнечная 2; 2а; 2б; 4; 10; 12; 16; 31;
улица имени Бауыржана Момышулы 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а;
улица Лука Белаш 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а;
улица Пролетарская 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 31; 33; 35;
улица О.Куанышева 1.";
в приложении 1 к указанному решению строку 32 изложить в новой редакции:
"32. Избирательный участок № 231.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица К.Амировой, 1 Б, административное здание Атбасарской дистанции электроснабжения филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"-"Акмолинское отделение магистральной сети".
Границы: город Атбасар:
улица Интернациональная 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а;
улица Панфилова 1; 2; 5; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35;

Заречная көшесі 1а; 3; 5а; 6; 7; 9; 11; 11а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 38; 39; 40; 42; 42а; 43а; 43б; 45; 46; 50;
Мельничная көшесі 2а; 23; 25; 27; 29;
Восточная көшесі 1а; 1б; 2а; 2б; 2в; 5а; 8б; 12;
Ақан Құрманов атындағы көшесі 44; 46; 48; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107;
Урицкий көшесі 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 31 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"31. № 230 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, 13, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 7 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Ағыбай батыр көшесі 20; 21; 22; 23; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 56; 57;
Ш.Уәлиханов көшесі 4; 4а; 6; 8; 10; 12; 14;
Солнечная көшесі 2; 2а; 2б; 4; 10; 12; 16; 31;
Бауыржан Момышұлы атындағы көшесі 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а;
Лука Белаш көшесі 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а;
Пролетарская көшесі 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 31; 33; 35;
О.Қуанышев көшесі 1.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 32 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"32. № 231 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, К.Әмірова көшесі, 1 Б, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Ақмола магистральдық желі бөлімшесі" филиалы, Атбасар электрмен жабдықтау дистанциясының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Интернациональная көшесі 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а;
Панфилов көшесі 1; 2; 5; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35;

улица Стадионная 1; 1а; 1в; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35;
улица Фурманова 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а;
улица Желтоксан 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40;
улица Буденного 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38;
улица Канай би 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57;
улица Железнодорожная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а;
улица Х.Кошанбаева 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а;
улица Матросова 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 53;
улица К.Амировой 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 30; 32; 34; 35; 36.";
в приложении 1 к указанному решению строку 33 изложить в новой редакции:
"33. Избирательный участок № 232.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Х.Кошанбаева, 94, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 с пришкольным интернатом города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Стадионная 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71;

Стадионная көшесі 1; 1а; 1в; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35;
Фурманов көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а;
Желтоқсан көшесі 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38;40;
Буденный көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38;
Қанай би көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57;
Железнодорожная көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а;
Х.Қошанбаев көшесі 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а;
Матросов көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 53;
К.Әмірова көшесі 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 30; 32; 34; 35; 36.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 33 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"33. № 232 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Х.Қошанбаев көшесі, 94, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы мектеп жанындағы интернатымен № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Стадионный көшесі 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71;

улица Фурманова 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;
улица Желтоксан 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77;
улица Буденного 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а;
улица Майкутова 1; 2; 3; 3а; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 45;
улица Железнодорожная 45; 45а; 47; 48; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 64а; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90;
улица Х.Кошанбаева 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90а; 92;
улица Матросова 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92;
улица М.Ауэзова 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.";
в приложении 1 к указанному решению строку 34 изложить в новой редакции:
"34. Избирательный участок № 233.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, микрорайон № 1, 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Агыбай батыра 49а; 49б; 53; 53а; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 69;
Микрорайон № 1 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6а; 6/1; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/5; 8; 8/1; 18; 18/1;
улица О.Шмидта 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 17б; 18; 19; 25;
улица Лука Белаш 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131;
улица имени Рахимжана Кошкарбаева 11.";
в приложении 1 к указанному решению строку 35 изложить в новой редакции:
"35. Избирательный участок № 234.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Агыбай батыра, 26, здание государственного казенного коммунального предприятия "Атбасарский районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Атбасарского района.
Границы: город Атбасар:
улица Ш.Уалиханова 17;

Фурманов көшесі 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;
Желтоқсан көшесі 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77;
Буденный көшесі 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а;
Майкөтов көшесі 1; 2; 3; 3а; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 45;
Железнодорожная көшесі 45; 45а; 47; 48; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 64а; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90;
Х.Қошанбаев көшесі 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90а; 92;
Матросов көшесі 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92;
М.Әуезов көшесі 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 34 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"34. № 233 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы, 3 "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Ағыбай батыр көшесі 49а; 49б; 53; 53а; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 69;
№ 1 шағын ауданы 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6а; 6/1; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/5; 8; 8/1; 18; 18/1;
О.Шмидт көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 17б; 18; 19; 25;
Лука Белаш көшесі 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131;
Рақымжан Қошқарбаев атындағы көшесі 11.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 35 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"35. № 234 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ағыбай батыр көшесі, 26, Атбасар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Атбасар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Ш.Уәлиханов көшесі 17;

улица Агыбай батыра 26; 49;
улица О.Куанышева 3;
улица Лука Белаш 18; 26; 26а; 29; 29а; 33; 35; 37; 40; 40а; 42; 42а; 43; 44а; 44г; 45; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109;
улица Пролетарская 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100;
улица Интернациональная 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77;
улица имени Рахимжана Кошкарбаева 1;
улица Панфилова 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;
улица Т.Рыскулова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82;
улица Целинная 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64; 66.".
в приложении 1 к указанному решению строку 36 изложить в новой редакции:
"36. Избирательный участок № 235.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Виденеева, 100, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Панфилова 74; 76; 78; 80;
улица поселок Машинистов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84;
улица Майкутова 47; 47а; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4;
улица Железнодорожная 87; 89; 92; 94;
улица Х.Кошанбаева 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 107;

Ағыбай батыр көшесі 26; 49;
О.Қуанышев көшесі 3;
Лука Белаш көшесі 18; 26; 26а; 29; 29а; 33; 35; 37; 40; 40а; 42; 42а; 43; 44а; 44г; 45; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109;
Пролетарская көшесі 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100;
Интернациональная көшесі 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77;
Рақымжан Қошқарбаев атындағы көшесі 1;
Панфилов көшесі 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72;
Т.Рысқұлов көшесі 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82;
Целинная көшесі 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64; 66.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 36 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"36. № 235 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Виденеев көшесі, 100, "Атбасар ауданы білім бөлімінің Атбасар қаласы № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Панфилов көшесі 74; 76; 78; 80;
поселок Машинистов көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84;
Майкөтов көшесі 47;47а; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4;
Железнодорожная көшесі 87; 89; 92; 94;
Х.Қошанбаев көшесі 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 107;

улица М.Ауэзова 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 33; 33а.";
в приложении 1 к указанному решению строку 37 изложить в новой редакции:
"37. Избирательный участок № 236.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица М.Ауэзова, 24, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Аждар и К".
Границы: город Атбасар:
улица Островского 1; 2; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 60; 62; 64; 64а;
улица Фрунзе 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62;
улица Абая 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 42; 44; 46; 48; 50; 52; 54; 56; 56а;
улица М.Горького 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 50;
улица Вокзальная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 46; 50; 52;
улица Пушкина 1; 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 58; 60;
улица Х.Кошанбаева 109; 109а; 111; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116а; 116б; 117; 118; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а;
улица М.Ауэзова 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.";
в приложении 1 к указанному решению строку 38 изложить в новой редакции:
"38. Избирательный участок № 237.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица М.Ауэзова, 1, административное здание филиала "Атбасарский электровозоремонтный завод" товарищества с ограниченной ответственностью "Қамқор Локомотив".
Границы: город Атбасар:
улица Т.Рыскулова 84;
улица Островского 59а; 61; 65; 66; 68; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 71; 72; 73; 73а; 74; 76; 89;
улица Фрунзе 57; 59; 61; 61а; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112;

М.Әуезов көшесі 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 33; 33а.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 37 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"37. № 236 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, М.Әуезов көшесі, 24, "Аждар и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Островский көшесі 1; 2; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 60; 62; 64; 64а;
Фрунзе көшесі 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62;
Абай көшесі 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 42; 44; 46; 48; 50; 52; 54; 56; 56а;
М.Горький көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 50;
Вокзальная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 46; 50; 52;
Пушкин көшесі 1; 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 58; 60;
Х.Қошанбаев көшесі 109; 109а; 111; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116 а; 116б; 117; 118; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а;
М.Әуезов көшесі 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 38 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"38. № 237 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, М.Әуезов көшесі, 1, "Қамқор Локомотив" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Атбасар электровоз жөндеу зауыты" филиалының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Т.Рысқұлов көшесі 84;
Островский көшесі 59а; 61; 65; 66; 68; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 71; 72; 73; 73а; 74; 76; 89;
Фрунзе көшесі 57; 59; 61; 61а; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112;

улица Абая 39; 41; 43; 43а; 47; 51; 51а; 53; 55; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110;
улица М.Горького 49; 49а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 71/2; 72; 73; 74; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81а; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102;
улица Вокзальная 11; 13; 15; 17; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 84; 86; 88; 90;
улица Пушкина 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100;
улица М.Ауэзова 30; 32; 34; 38; 40; 42; 44; 46; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 57; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93;
улица Рабочий поселок 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 20; 24; 25; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 80; 81; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.";
в приложении 1 к указанному решению строку 39 изложить в новой редакции:
"39. Избирательный участок № 238.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Элеваторная, 1, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Нан абройы".
Границы: город Атбасар:
улица Урлахера 1; 1а; 1б; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55;
улица Шарипова 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 24а; 24б; 25а; 26; 27; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 39а; 40а; 41; 52; 55; 56; 57; 58;
улица Казахстанская 1; 1б; 1/1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32;
улица Набережная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8/1;
улица Элеваторная 1; 2; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23;
улица Каменный карьер 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16;
улица Ынтымак 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26;
улица М.Аюханова 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30;

Абай көшесі 39; 41; 43; 43а; 47; 51; 51а; 53; 55; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110;
М.Горький көшесі 49; 49а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 71/2; 72; 73; 74; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81а; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102;
Вокзальная көшесі 11; 13; 15; 17; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 84; 86; 88; 90;
Пушкин көшесі 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100;
М.Әуезов көшесі 30; 32; 34; 38; 40; 42; 44; 46; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 57; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93;
Рабочий поселок көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 20; 24; 25; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 80; 81; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 39 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"39. № 238 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Элеваторная көшесі, 1, "Нан абройы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Урлахер көшесі 1; 1а; 1б; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55;
Шәріпов көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 24а; 24б; 25а; 26; 27; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 39а; 40а; 41; 52; 55; 56; 57; 58;
Казахстанская көшесі 1; 1б; 1/1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32;
Набережная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8/1;
Элеваторная көшесі 1; 2; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23;
Каменный карьер көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16;
Ынтымақ көшесі 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26;
М.Аюханов көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30;

улица Линейная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36;
улица Строительная 1; 2; 2а; 3; 4; 7; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24;
улица Южная 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.";
в приложении 1 к указанному решению строку 40 изложить в новой редакции:
"40. Избирательный участок № 239.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Озерная, 18, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 5 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Степная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 56; 58; 60;
улица Озерная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16;
улица Электростанционная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63;
улица Ульянова 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39;
улица Достык 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49;
улица Жамбула 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52;
поселок ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.";
в приложении 1 к указанному решению строку 41 изложить в новой редакции:
"41. Избирательный участок № 240.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Перевалочная, 1В, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "ХПП Лана".
Границы: город Атбасар:
улица Заправочная 1; 2; 3; 4а; 4б; 5; 8;
улица Перевалочная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17;
улица Поселковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27;
улица Алии Молдагуловой 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34;

Линейная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36;
Строительная көшесі 1; 2; 2а; 3; 4; 7; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24;
Южная көшесі 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 40 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"40. № 239 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Озерная көшесі, 18, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Степная көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 56; 58; 60;
Озерная көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16;
Электростанционная көшесі 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63;
Ульянов көшесі 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39;
Достық көшесі 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49;
Жамбыл көшесі 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52;
кенті ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 41 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"41. № 240 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Перевалочная көшесі, 1В, "ХПП Лана" жауапкершілігі шектеулі серіктестінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Заправочная көшесі 1; 2; 3; 4а; 4б; 5; 8;
Перевалочная көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17;
Поселковая көшесі 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27;
Әлия Молдағұлова көшесі 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34;

улица Транспортная 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88;
улица 8 Марта 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27;
улица Сары-арка 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 82; 84; 88; 90; 92; 96.";
в приложении 1 к указанному решению строку 43 изложить в новой редакции:
"43. Избирательный участок № 242.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица Мира, 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 города Атбасар отдела образования Атбасарского района".
Границы: город Атбасар:
улица Мира 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 22; 29;
улица Комсомольская 1; 1/1; 1/2; 3; 5; 7; 9; 11;
улица Куйбышева 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21;
улица ПЧ-8 2; 5; 6; 7; 8; 10;
улица Пригородная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18;
улица Гвардейская 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30;
улица Маяковского 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б;
улица Краснознаменная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 19; 19а; 21; 23; 24.";
в приложении 1 к указанному решению строку 44 изложить в новой редакции:
"44. Избирательный участок № 243.
Местонахождение: Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, микрорайон № 1, 12, здание государственного коммунального казенное предприятия "Аграрно-индустриальный колледж, город Атбасар, Атбасарский район" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: город Атбасар:
улица Автомобилистов 1; 1/1; 1а; 1в; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 11; 13; 15; 17;
улица Молодежная 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27;
улица Ирченко 1; 1/1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30;

Транспортная көшесі 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88;
8 Март көшесі 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27;
Сары-арқа көшесі 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 82; 84; 88; 90; 92; 96.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 43 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"43. № 242 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Мир көшесі, 5, "Атбасар ауданының білім бөлімінің Атбасар қаласы № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Мир көшесі 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 22; 29;
Комсомольская көшесі 1; 1/1; 1/2; 3; 5; 7; 9; 11;
Құйбышев көшесі 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21;
ПЧ-8 көшесі 2; 5; 6; 7; 8; 10;
Пригородная көшесі 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18;
Гвардейская көшесі 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30;
Маяковский көшесі 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б;
Краснознаменная көшесі 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 19; 19а; 21; 23; 24.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 44 жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"44. № 243 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы, 12, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, аграрлық-индустриялық колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Автомобилистов көшесі 1; 1/1; 1а; 1в; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 11; 13; 15; 17;
Молодежная көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27;
Ирченко көшесі 1; 1/1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30;

улица Бирлик 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31;
улица С.Сейфуллина 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13; 14; 14/1;
улица Инкубаторная 1;
улица Никиты Карацупа 1; 3; 4; 5; 6; 9; 14; 16; 22; 23; 33; 37; 40;
улица Курмангазы 2; 17; 20; 23; 25;
улица Абылай хана 13; 16; 21;
улица Ахмета Байтурсынова 26;
улица Байтерек 1/2;
улица Кенесары 13; 14; 16, 24; 28; 32;
улица Тауелсиздикке 20 жыл 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29;
улица Жибек жолы 2; 4; 6; 8; 9; 10; 12; 14; 15; 16; 18; 19; 26; 28; 29; 30;
улица Ибрая Алтынсарина 1; 4; 9; 17; 19; 20/1; 21; 31;
Микрорайон № 1 11; 12; 12/1; 12а; 13/1; 13/2; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Виншу Е.А.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Атбасарской районной
территориальной избирательной
комиссии
Т.Боранбаев

Бірлік көшесі 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31;
С.Сейфуллин көшесі 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13; 14; 14/1;
Инкубаторная көшесі 1;
Никита Карацупа көшесі 1; 3; 4; 5; 6; 9; 14; 16; 22; 23; 33;37; 40;
Құрманғазы көшесі 2; 17; 20; 23; 25;
Абылай хан көшесі 13; 16; 21;
Ахмет Байтұрсынов көшесі 26;
Бәйтерек көшесі 1/2;
Кенесары көшесі 13; 14; 16; 24; 28; 32;
Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі 1; 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29;
Жібек жолы көшесі 2; 4; 6; 8; 9; 10; 12; 14; 15; 16; 18; 19; 26; 28; 29; 30;
Ыбырай Алтынсарин көшесі 1; 4; 9; 17; 19; 20/1; 21; 31;
№ 1 шағын ауданы 11; 12; 12/1; 12а; 13/1; 13/2; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.А. Виншуге жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев