О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С43-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2020-2022 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № 6С53-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2020 года № 8217
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С43-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7641, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9850,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 174,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9850,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18251,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1579,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1494,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15178,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18251,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 6С53-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 8217 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С43-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7641 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9850,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 174,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9669,0 мың теңге;
2) шығындар – 9850,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18251,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1494,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15178,0 мың теңге;
2) шығындар – 18251,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коржинколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11230,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 973,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 985,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9272,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27833,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -16603,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16603,5 тысяч тенге:
поступление займов – 16603,5 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Бауманское на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16594,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1191,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15199,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16594,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 84434,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14317,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70117,0 тысяч тенге;
2) затраты – 104192,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -19758,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19758,8 тысяч тенге:

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қоржынкөл ауылының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11230,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 973,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 985,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9272,0 мың теңге;
2) шығындар – 27833,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -16603,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16603,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16603,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Бауман ауылының бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16594,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1191,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15199,0 мың теңге;
2) шығындар – 16594,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84434,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14317,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70117,0 мың теңге;
2) шығындар – 104192,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -19758,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19758,8 мың теңге:

1) доходы – 9810,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 406,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9810,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2020 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 162 741,0 тысяч тенге, в том числе:
село Абай – 9669,0 тысяч тенге;
село Спиридоновка – 14888,0 тысяч тенге;
село Коржинколь – 9106,0 тысяч тенге;
село Бауманское – 14247,0 тысяч тенге;
село Егиндыколь – 69428,0 тысяч тенге;
село Буревестник – 9007,0 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ – 15276,0 тысяч тенге;
Узынкольский сельский округ – 11723,0 тысяч тенге;
Жалманкулакский сельский округ – 9397,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Егиндыкольского
районного маслихата
М.Бектуров
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 30 ноября
2020 года № 6С53-3
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С43-2
Бюджет села Абай на 2020 год
Категория
тысяч тенге
сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1) кірістер – 9810,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 406,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9397,0 мың теңге;
2) шығындар – 9810,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020 жылға аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 162 741,0 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Абай ауылы – 9669,0 мың теңге;
Спиридоновка ауылы – 14888,0 мың теңге;
Қоржынкөл ауылы – 9106,0 мың теңге;
Бауман ауылы – 14247,0 мың теңге;
Егіндікөл ауылы – 69428,0 мың теңге;
Буревестник ауылы – 9007,0 мың теңге;
Алакөл ауылдық округі – 15276,0 мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округі – 11723,0 мың теңге;
Жалманқұлақ ауылдық округі – 9397,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
М.Бектуров
Егіндікөл аудандық мәслихатының хатшысы Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 6С53-3 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С43-2 шешіміне
1 қосымша
Абай ауылының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
сома
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер