О признании утратившими силу некоторых решений Жаркаинского районного маслихата
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2020 года № 6С-56/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2020 года № 7971
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жаркаинского районного маслихата:
1) решение Жаркаинского районного маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаркаинском районе" от 25 апреля 2016 года № 6С-3/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5406, опубликовано 10 июня 2016 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя");
2) решение Жаркаинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 апреля 2016 года № 6С-3/6 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаркаинском районе" от 22 августа 2016 года № 6С-4/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5542, опубликовано 30 сентября 2016 года в районных газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
Б.Аубакиров
Секретарь
Жаркаинского районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района

Жарқайың аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 6С-56/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 шілдеде № 7971 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Жарқайың аудандық мәслихатының "Жарқайың ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 6С-3/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5406 тіркелген, 2016 жылы 10 маусымда "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған);
2) Жарқайың аудандық мәслихатының "Жарқайың аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 6С-3/6 "Жарқайың ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 22 тамыздағы № 6С-4/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5542 тіркелген, 2016 жылы 30 қыркүйекте "Жарқайың тынысы" және "Целинное знамя" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Аубакиров
Жарқайың аудандық мәслихатының
хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі