О внесении изменений в постановление акимата Сандыктауского района от 26 февраля 2015 года № А-2/42 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 21 декабря 2020 года № А-12/294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2020 года № 8258
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 26 февраля 2015 года № А-2/42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4691, опубликовано 27 марта 2015 года в газете "Сандыктауские вести") следующие изменения:
приложения 1, 2 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Сандыктауского района
К.Жылкыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Сандыктауская районная
территориальная
избирательная комиссия
"21" декабря 2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 21 декабря 2020 года

Сандықтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-2/42 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/294 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 8258 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-2/42 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4691 тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданы
әкiмiнiң міндетін
атқарушы
К.Жылкыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы
"21" желтоқсан 2020 жыл
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 21 желтоқсандағы

№ А-12/294
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от "26" февраля 2015 года
№ А-2/42
Места для размещения агитационных печатных материалов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Балкашино, щит по улице имени Абылай-хана, 124
2
село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, 150/1, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Балкашинская средняя школа № 2" отдела образования Сандыктауского района
3

№ А-12/294 қаулысына
1 қосымша
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "26" ақпандағы
№ А-2/42 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесіндегі, 124 тақта
2
Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 150/1, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Балкашин № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
3

село Балкашино, улица Агайынды Айсиндер, 48, стенд у здания государственного учреждения "Балкашинская средняя школа № 1" отдела образования Сандыктауского района
4
село Петровка, улица имени Абая, 36, стенд у здания Петровского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
5
село Хуторок, улица Талгат Бигелдинов, 10А, стенд у здания республиканского государственного учреждения "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
6
село Баракпай, щит на площади по улице Сарыарка
7
село Хлебное, улица Абылай хана, 11, щит у здания Хлебного медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
8
село Чашке, улица Маншук Маметовой, 13, стенд у здания Чашкенского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
9
село Белгородское, улица Целинная, 20, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Белгородского сельского округа" Сандыктауского района
10
село Преображенка, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 18, стенд у здания государственного учреждения "Преображенская начальная школа" отдела образования Сандыктауского района
11
село Раздольное, улица Казыбек би, 6А, стенд у здания Большетюхтинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
12
село Красная Поляна, улица Енбек, 1, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Берликского сельского округа" Сандыктауского района
13
село Петриковка, улица Достык, 20, стенд у здания государственного учреждения "Петриковская начальная школа" отдела образования Сандыктауского района
14
село Арбузинка, улица Абуезида Абуева, 3, стенд у здания мини центра при государственном учреждении "Отдел образования Сандыктауского района"
15
село Васильевка, улица Магжан Жумабаев, 21, щит у здания Васильевского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
16
село Тучное, улица Акжол, 1, стенд у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Колос Золотая Нива"
17
село Улан, улица Кенесары, 9, щит у здания Гвардейского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
18
село Веселое, улица Балуан Шолак, 4, щит у здания Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
19
село Жыланды, улица Орталык, 17, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Жыландинская казахская основная школа" отдела образования Сандыктауского района
20

Балкашино ауылы, Ағайынды Айсиндер көшесі, 48, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Балкашин 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
4
Петровка ауылы, Абай атындағы көшесі, 36, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Петровка ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
5
Хуторок ауылы, Талғат Бигелдинов көшесі, 10А, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлілігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
6
Барақпай ауылы, Сарыарқа көшесіндегі алаңдағы тақта
7
Хлебное ауылы, Абылай хан көшесі, 11, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Хлебный медициналық пунктінің ғимаратындағы тақта
8
Чашке ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі, 13, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Чашке медициналық пунктінің ғимаратындағы тақта
9
Белгородское ауылы, Целинная көшесі, 20, Сандықтау ауданы "Белгород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
10
Преображенка ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 18, Сандықтау ауданы білім беру бөлімінің "Преображенка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
11
Раздольное ауылы, Қазыбек би көшесі, 6А, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Большетюхтинск ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
12
Красная Поляна ауылы, Еңбек көшесі, 1, Сандықтау ауданы "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
13
Петриковка ауылы, Достық көшесі, 20, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Петриковка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
14
Арбузинка ауылы, Абуезид Абуев көшесі, 3, "Сандықтау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталықтың ғимаратындағы стенд
15
Васильевка ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, 21, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Васильев ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы тақта
16
Тучное ауылы, Ақжол көшесі, 1, "Колос Золотая Нива" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимаратындағы стенд
17
Ұлан ауылы, Кенесары көшесі, 9, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Гвардейск ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы тақта
18
Веселое ауылы, Балуан Шолақ көшесі, 4, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы тақта
19
Жыланды ауылы, Орталық көшесі, 17, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Жыланды қазақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
20

село Новоселовка, улица Караоткел, 20/1, стенд у здания Новоселовского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
21
село Приозерное, стенд на площади по улице Алихана Бокейханова
22
село Кызыл-Казахстан, улица Мектеп, 6, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Кызыл-Казахстанская казахская основная школа имени Нургабулы Малгаждарова" отдела образования Сандыктауского района
23
село Каменка, улица Женис, 22, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каменского сельского округа" Сандыктауского района
24
село Лесное, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 1, стенд у здания Леснянского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
25
село Бастрымовка, улица Бейбитшилик, 19, стенд у здания Бастрымовского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
26
село Михайловка, улица Мектеп, 17, стенд у здания Михайловского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
27
село Речное, стенд в центре села по улице Орталык
28
село Мадениет, стенд в центре села по улице Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 12
29
село Максимовка, улица Мустафа Шокай, 33, стенд у здания Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
30
село Владимировка, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 20, стенд у здания Владимировского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
31
село Новый Городок, улица Бейбитшилик, 16, стенд у здания Новогородского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
32
село Спасское, улица Жекебатыр, 15, стенд у здания Спасского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
33
село Новоникольское, улица Ыбырая Алтынсарина, 25, стенд у здания Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
34
село Кумдыколь, улица Достык, 7, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Кумдыкольская начальная школа" отдела образования Сандыктауского района
35
село Мысок, улица Каскена Баймышева, 1, стенд у здания коммунального государственного учреждения "Маралдинское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области"
36
село Меньшиковка, улица Бирлик, 15, стенд у здания Меньшиковского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
37
село Сандыктау, улица Орталык, 40, щит у здания Сандыктауского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
38
село Новоромановка, стенд в центре села по улице Шокан Уалиханов
39
село Богородка, улица Орталык, 14, щит у здания Богородского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
40
село Дорогинка, улица Александра Пушкина, 17, стенд у здания государственного учреждения "Дорогинская основная школа" отдела образования Сандыктауского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Сандыктауского района

Новоселовка ауылы, Қараөткел көшесі, 20/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Новоселовск медициналық пунктінің ғимаратындағы стенд
21
Приозерное ауылы, Әлихан Бөкейханов көшесіндегі алаңдағы стенд
22
Қызыл-Қазақстан ауылы, Мектеп көшесі, 6, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Нұрғабұл Малғаждарұлы атындағы Қызыл-Қазақстан қазақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
23
Каменка ауылы, Жеңіс, 22, Сандықтау ауданы "Каменск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
24
Лесное ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 1, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Лесное ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд
25
Бастрымовка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 19, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Бастрымовка ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
26
Михайловка ауылы, Мектеп көшесі, 17, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Михайловка ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
27
Речное ауылы, Орталық көшесіндегі, ауыл орталығындағы стенд
28
Мәдениет ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіндегі, 12, ауыл орталығындағы стенд
29
Максимовка ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі, 33, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Максимов ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд
30
Владимировка ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 20, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Владимировка ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд
31
Новый городок ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новый городок ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
32
Спасское ауылы, Жекебатыр көшесі, 15, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Спасское ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд
33
Новоникольское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 25, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоникольск ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд
34
Құмдыкөл ауылы, Достық көшесі, 7, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Құмдыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
35
Мысок ауылы, Қаскен Баймышев көшесі, 1, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Маралды орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
36
Меньшиковка ауылы, Бірлік көшесі, 15, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Меньшиковка ауылдық клубының ғимаратындағы стенд
37
Сандықтау ауылы, Орталық көшесі, 40, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Сандықтау ауылдық Мәдениет үйінің ғимаратындағы стенд
38
Новоромановка ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесіндегі, ауыл орталығындағы стенд
39
Богородка ауылы, Орталық көшесі, 14, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Богородка медициналық пунктінің ғимаратындағы тақта
40
Дорогинка ауылы, Александр Пушкин көшесі, 17, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Дорогинка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенд
Сандықтау ауданы әкімдігінің

от 21 декабря 2020 года
№ А-12/294
Приложение 2
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от "26" февраля 2015 года
№ А-2/42
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1
село Балкашино, улица имени Абылай-хана, 128, зал государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
2
село Петровка, улица имени Абая, 36, зал Петровского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
3
село Баракпай, улица Ыбырая Алтынсарина, 31, актовый зал коммунального государственного учреждения "Бараккульская основная школа" отдела образования Сандыктауского района
4
село Белгородское, улица Целинная, 24, актовый зал коммунального государственного учреждения "Белгородская основная школа" отдела образования Сандыктауского района
5

2020 жылғы 21 желтоқсандағы
№ А-12/294 қаулысына
2 қосымша
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "26" ақпандағы
№ А-2/42 қаулысына
2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1
Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 128, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының залы
2
Петровка ауылы, Абай атындағы көшесі, 36, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Петровка ауылдық клубының залы
3
Барақпай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 31, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Барақкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
4
Белгородское ауылы, Целинная көшесі, 24, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Белгород негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
5

село Преображенка, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 18, актовый зал государственного учреждения "Преображенская начальная школа" отдела образования Сандыктауского района
6
село Раздольное, улица Казыбек би, 6А, зал Большетюхтинского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
7
село Красная Поляна, улица Енбек, актовый зал государственного учреждения "Краснополянская средняя школа" отдела образования Сандыктауского района
8
село Васильевка, улица Магжан Жумабаев, 21, зал Васильевского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
9
село Улан, улица Кенесары, 18, актовый зал коммунального государственного учреждения "Уланская основная школа" отдела образования Сандыктауского района
10
село Веселое, улица Балуан Шолак, 4, зал Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
11
село Жыланды, улица Орталык, 17, актовый зал коммунального государственного учреждения "Жыландинская казахская основная школа" отдела образования Сандыктауского района
12
село Новоселовка, улица Караоткел, 20/1, здание Новоселовского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
13
село Приозерное, улица Алихана Бокейханова, 2, зал Приозерного сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
14
село Кызыл-Казахстан, улица Мектеп, 9, зал Кызыл-Казахстанского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
15
село Каменка, улица Ыбырай Алтынсарин, 89, актовый зал государственного учреждения "Каменская средняя школа" отдела образования Сандыктауского района
16
село Лесное, улица Мектеп, 1, актовый зал государственного учреждения "Лесная средняя школа" отдела образования Сандыктауского района
17
село Бастрымовка, улица Бейбитшилик, 19, зал Бастрымовского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
18
село Михайловка, улица Мектеп, 17, зал Михайловского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
19
село Речное, улица Орталык, 9, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "ПЗ Балкашинский"
20
село Мадениет, улица Амангельды Иманова, 17, зал Культурнинского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
21
село Максимовка, улица Мустафа Шокай, 33, зал Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
22

Преображенка ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 18, Сандықтау ауданы білім беру бөлімінің "Преображенка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
6
Раздольное ауылы, Қазыбек би көшесі, 6А, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Большетюхтинск ауылдық клубының залы
7
Красная поляна ауылы, Еңбек көшесі, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Красная поляна орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
8
Васильевка ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, 21, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Васильев ауылдық Мәдениет үйінің залы
9
Ұлан ауылы, Кенесары көшесі, 18, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Ұлан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
10
Веселое ауылы, Балуан Шолақ көшесі, 4, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық Мәдениет үйінің залы
11
Жыланды ауылы, Орталық көшесі, 17, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Жыланды қазақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
12
Новоселовка ауылы, Қараөткел көшесі, 20/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Новоселовск медициналық пунктінің ғимараты
13
Приозерное ауылы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 2, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Приозерное ауылдық Мәдениет үйінің залы
14
Қызыл-Қазақстан ауылы, Мектеп көшесі, 9, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Қызыл-Қазақстан ауылдық клубының залы
15
Каменка ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 89, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Каменская орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
16
Лесное ауылы, Мектеп көшесі, 1, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Лесной орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы
17
Бастрымовка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 19, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Бастрымовка ауылдық клубының залы
18
Михайловка ауылы, Мектеп көшесі, 17, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Михайловка ауылдық клубының залы
19
Речное ауылы, Орталық көшесі, 9, "ПЗ Балкашинский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты
20
Мәдениет ауылы, Амангелді Иманов көшесі, 17, Сандықтау ауданының Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Мәдениет ауылдық Мәдениет үйінің залы
21
Максимовка ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі, 33, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Максимов ауылдық Мәдениет үйінің залы
22

село Владимировка, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 20, зал Владимировского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
23
село Новый Городок, улица Бейбитшилик, 16, зал Новогородского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
24
село Спасское, улица Жекебатыр, 15, зал Спасского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
25
село Новоникольское, улица Ыбырая Алтынсарина, 25, зал Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
26
село Меньшиковка, улица Бирлик, 15, зал Меньшиковского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
27
село Кумдыколь, улица Достык, 7, актовый зал коммунального государственного учреждения "Кумдыкольская начальная школа" отдела образования Сандыктауского района
28
село Сандыктау, улица Орталык, 40, зал Сандыктауского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
29
село Новоромановка, улица Шокан Уалиханов, 20а, зал Новоромановского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
30
село Богородка, улица Саябак, 1а, зал Широковского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
31
село Дорогинка, улица Александра Пушкина, 17, актовый зал государственного учреждения "Дорогинская основная школа" отдела образования Сандыктауского района

Владимировка ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 20, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Владимировка ауылдық Мәдениет үйінің залы
23
Новый городок ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новый городок ауылдық клубының залы
24
Спасское ауылы, Жекебатыр көшесі, 15, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Спасское ауылдық Мәдениет үйінің залы
25
Новоникольское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 25, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоникольск ауылдық Мәдениет үйінің залы
26
Меньшиковка ауылы, Бірлік көшесі, 15, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Меньшиковка ауылдық клубының залы
27
Құмдыкөл ауылы, Достық көшесі, 7, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Құмдыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
28
Сандықтау ауылы, Орталық көшесі, 40, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Сандықтау ауылдық Мәдениет үйінің залы
29
Новоромановка ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 20а, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоромановка ауылдық клубының залы
30
Богородка ауылы, Саябақ көшесі, 1а, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Широков ауылдық Мәдениет үйінің залы
31
Дорогинка ауылы, Александр Пушкин көшесі, 17, Сандықтау ауданы білім бөлімінің "Дорогинка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы