О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 6 мая 2020 года № 453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 мая 2020 года № 7099
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 396 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "5 523 897" заменить цифрами "5 514 160",
в том числе:
налоговые поступления цифры "549 492" заменить цифрами "575 953";
неналоговые поступления цифры "59 736" заменить цифрами "24 737";
поступления трансфертов цифры "4 912 669" заменить цифрами "4 911 470";
в подпункте 2):
затраты цифры "5 713 003,6" заменить цифрами "6 223 773";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 261 240,6" заменить цифрами "- 781 747";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "261 240,6" заменить цифрами "781 747";
поступление займов цифры "99 412" заменить цифрами "619 918,4".
пункт 2:
дополнить абзацем следующего содержания:
"земельный налог.".
пункт 3:
дополнить абзацами следующего содержания:
"с 1 апреля 2020 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 778 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 32 668 тенге.".
пункт 6:
дополнить подпунктами 14, 15 следующего содержания:
"14) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
15) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса.".
пункт 7:
дополнить подпунктом 2 следующего содержания:

Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 мамырдағы № 453 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 7099 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 396 "2020-2022 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6630 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "5 523 897" сандары "5 514 160" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер "549 492" сандары "575 953" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер "59 736" сандары "24 737" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері "4 912 669" сандары "4 911 470" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "5 713 003,6" сандары "6 223 773" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) "-261 240,6" сандары "-781 747" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "261 240,6" сандары "781 747" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі "99 412" сандары "619 918,4" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақ:
келісідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жер салығы.".
3 тармақ:
келісідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш – 2 778 теңге;
2) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 32 668 теңге.".
6 тармақ:
келесідей мазмұндағы 14, 15 тармақшаларымен толықтырылсын:
"14) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту;
15) шағын және орта бизнес субъектілерінің салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге.".
7 тармақ:
келесідей мазмұндағы 2 тармақшасымен толықтырылсын:

"2) финансирование мер в рамках Дорожной карты занятости.".
пункт 8:
дополнить подпунктами 26, 27 следующего содержания:
"26) организация дистанционного обучения для детей из социально - уязвимого слоя населения;
27) обеспечение продуктово-бытовым набором отдельных категорий населения на период чрезвычайного положения.".
пункт 9:
дополнить подпунктом 8 следующего содержания:
"8) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.

"2) Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін.".
8 тармақ:
келесідей мазмұндағы 26, 27 тармақшаларымен толықтырылсын:
"26) халықтың әлеуметтік осал топтарының балалары үшін қашықтықтан оқытуды ұйымдастыру;
27) төтенше жағдай кезеңінде халықтың жекелеген санаттарын азық-түлік және тұрмыстық жиынтығымен қамтамасыз етуге.".
9 тармақ:
келесідей мазмұндағы 8 тармақшасымен толықтырылсын:
"8) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.