О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 413 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2020 года № 525. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 ноября 2020 года № 7746
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2020 года № 413 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6718, опубликованное 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "49540" заменить цифрами "49568";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "1984" заменить цифрами "1736";
поступления трансфертов - цифры "47 324" заменить цифрами "47 352";
неналоговые поступления - цифры "232" заменить цифрами "470";
в подпункте 2):
затраты - цифры "49540" заменить цифрами "49 568";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "76" заменить цифрой "1";
в подпункте 2):
цифры "169" заменить цифрой "0".
в пункте 7:
в подпункте 1)
цифру "0" заменить цифрами "273,0";
в подпункте 2):
цифры "120" заменить цифрами "119,0",
в подпункте 5):
цифры "806,0" заменить цифрой "0";
дополнить подпунктом 6) следующего содержание:
"6) 806,0 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
А. Байменшина
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
Н. Заглядова

Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 413 "2020-2022 жылдарға арналған Степной ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 525 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7746 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 413 "2020-2022 жылдарға арналған Степной ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6718 тіркелген, 2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -"49 540" сандары " 49 568" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер- "1984" сандары "1736" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері- "47324" сандары "47352" сандарымен ауыстырылсын;
cалықтық емес түсімдер-"232" сандары "470" сандарымен ауыстырылсын,
2) тармақшасында:
шығындар- "49 540" сандары "49 568" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
1) тармақшасында:
"76" сандары "1" санымен ауыстырылсын,
2) тармақшасында:
"169" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
7 тармақ:
1) тармақшасында:
"0" саны "273,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"120" сандары "119,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"806,0" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге -806,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Заглядова