Об упразднении избирательных участков и внесении изменения в решение акима Мугалжарского района от 1 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе"
Решение акима Мугалжарского района Актюбинской области от 3 августа 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 августа 2020 года № 7321
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Упразднить на территории Мугалжарского района избирательные участки № 325, № 331, № 335, № 337, № 346, № 350, № 354.
2. Внести в решение акима Мугалжарского района от 1 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов № 3514, опубликованное 6 февраля 2013 года в газете "Мұғалжар") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) обеспечить размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района
А. Шериязданов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мугалжарской районной
избирательной комиссии ________________ Аскаров Г
"2" июля 2020 года
Приложение к решению акима
Мугалжарского района
от 3 августа 2020 года № 4
Приложение к решению
акима Мугалжарского района
от "1" февраля 2013 года № 2
Избирательные участки Мугалжарского района
Избирательный участок № 305
город Кандыагаш, микрорайон "Жастык" № 2, здание "Нефтегазодобывающее управление "Октябрьск Нефть" Акционерного общества "СНПС-АктобеМунайГаз"
микрорайон "Жастык": № 1, 1"Б", 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15"Б", 16;
улица Жумагалиева Атлаша Адилмухановича: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13"А", 14;
улица Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов: № 5"А", 11, 12, 13, 14"А", 16"А", 18, 18"Б", 20, 20"А".
Избирательный участок № 306
город Кандыагаш, улица Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов № 20"А",
здание коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел внутренный политики"

Сайлау учаскелерін тарату және Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 тамыздағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 7321 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданының аумағында № 325, № 331, № 335, № 337, № 346, № 350, № 354 сайлау учаскелері таратылсын.
2. Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3514 тіркелген, 2013 жылғы 6 ақпанда "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі
А. Шериязданов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұғалжар аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________ Ғ. Асқаров
"2" шілде 2020 жыл
2020 жылғы 3 тамызы № 4
Мұғалжар ауданы әкімінің
шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданы әкімінің
2013 жылғы "1" ақпандағы
№ 2 шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданының сайлау учаскелері
№ 305 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Жастық" шағын ауданы №2, "СНПС-АқтөбеМұнайГаз" Акционерлік қоғамының, "Октябрьск Нефть" мұнай газ өндіру басқармасы ғимараты
"Жастық" шағын ауданы: № 1, 1"Б", 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15"Б", 16;
Жумагалиев Атлаш Адилмуханович көшесі: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13"А", 14;
Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов көшесі: № 5"А", 11, 12, 13, 14"А", 16"А", 18, 18"Б", 20, 20"А".
№ 306 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов көшесі № 20"А", "Мұғалжар аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты

микрорайон "Жастык": № 39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
улица Нұрахмет Қаржаубаев: № 1"А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2"А" , 3/1, 3/2, 4/2;
микрорайон Болашак: № 1, 1/1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105"А", 106, 107, 107"А", 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 125"А", 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169"А", 171, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 179 "А", 180, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 193, 194, 197, 198, 198"А";
микрорайон "Самал", кварталы:
1 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 13/2, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 20, 22, 22"А", 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 43"А", 52, 58;
2 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 40, 43"Б", 44, 54;
3 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 47, 54, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70;
4 квартал: № 21, 28, 38, 40, 44, 46, 54, 56, 60, 62, 64, 66;
5 квартал: № 2, 3, 5, 10, 12, 16, 21, 22, 22 "А", 23, 25, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 65;
6 квартал: № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 35, 38, 40, 42, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 68, 72;
7 квартал: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 40, 48, 50, 56, 63, 66, 69;
8 квартал: № 1, 2, 6, 15, 17, 19, 23, 25, 32, 36, 37, 39, 41, 53, 58, 74, 75, 80, 90, 109, 117;
улица Ер Едіге: № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90.
Избирательный участок № 307
город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", 2"Б", здание коммунального государственного учреждения "Кандыагашская городская общеобразовательная средняя школа №2"
микрорайон "Жастык": № 7"А", 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А", 38"А", 38"Б".
Избирательный участок № 308

"Жастық" шағын ауданы: № 39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
Нұрахмет Қаржаубаев көшесі: № 1"А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2"А", 3/1, 3/2, 4/2;
Болашақ шағын ауданы: № 1, 1/1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105"А", 106, 107, 107"А", 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 125"А", 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169"А", 171, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 179"А", 180, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 193, 194, 197, 198, 198"А";
"Самал" шағын ауданы, кварталдар:
1 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 13/2, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 20, 22, 22"А", 23, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 43"А", 52, 58;
2 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 40, 43"Б", 44, 54;
3 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 47, 54, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70;
4 квартал: № 21, 28, 38, 40, 44, 46, 54, 56, 60, 62, 64, 66;
5 квартал: № 2, 3, 5, 10, 12, 16, 21, 22, 22"А", 23, 25, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 65;
6 квартал: № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 35, 38, 40, 42, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 68, 72;
7 квартал: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 40, 48, 50, 56, 63, 66, 69;
8 квартал: № 1, 2, 6, 15, 17, 19, 23, 25, 32, 36, 37, 39, 41, 53, 58, 74, 75, 80, 90, 109, 117;
Ер Едіге көшесі: № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90.
№ 307 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Жастық" шағын ауданы, 2"Б", "Қандыағаш қалалық №2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
"Жастық" шағын ауданы: № 7"А", 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А", 38"А", 38"Б".
№ 308 сайлау учаскесі

город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", 44"А", здание коммунального государственного учреждения "Кандыагашская городская общеобразовательная средняя школа №4"
микрорайон "Жастык": № 3"А", 5"А", 31, 31"А", 37"А", 37"Б", 40, 41, 44, 45, 78, 79, 80, 81;
микрорайон "Достык": № 14.
Избирательный участок № 309
город Кандыагаш, микрорайон "Достык", 21"Б", здание коммунального государственного учреждения "школа-гимназия №3 города Кандыагаш"
микрорайон "Достык", многоэтажные жилые дома: № 13, 19"Б", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
частные жилые дома: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 10"А", 10"Б", 10"А"/2, 11, 11"А", 11"Б", 12"А", 13, 13"А",13"Б", 13"В", 14, 15, 16, 17, 19, 19"А", 19"Г", 20, 21, 22"Б", 23"А", 25"Б", 26"А", 26"Д", 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38,39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49"А", 51, 51"А", 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60"А";
улица Төлеген Айбергенов: № 2"А", 3"А", 6, 7"А", 8, 11, 13, 15, 16, 16/1, 16/2, 16"А", 16"Б", 17, 17"Б", 18, 19, 20, 20"А", 20"Б", 21, 21"А", 23, 23"А", 24, 24"А", 25, 26, 27, 27"А", 28, 28"А", 29, 30, 31, 31"А", 32, 32"А", 33, 33"А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57"А", 58, 58"А", 59, 60, 60"А", 60"Б", 61, 61"А", 64, 64"А", 67, 67"А", 68, 68"А", 68"Б", 69, 70, 70"А", 71, 71/1, 71/2, 71"А", 71"Б", 72, 72/1, 72"А", 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91"А", 92, 93, 94, 94"А", 94"Б", 95, 95"А", 96, 96"А", 97, 98, 98"А", 100, 102, 104, 106, 108,110, 112, 113, 113"А", 114, 114"А", 121, 123, 124;
микрорайон "Самал", многоэтажные жилые дома: № 26"А", 49;
частные жилые дома: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3"А", 5, 7/1, 8, 9,12, 16, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22"А", 25, 29, 29"А", 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48"Б", 49"А", 55, 56, 57, 59, 60, 63, 68, 128.
Избирательный участок № 310
город Кандыагаш, улица Нұрқожа Орынбасаров, №46 , здание спортивного клуба "Рауан" (арендный)
улица Рахымжан Қошкарбаев: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 11"А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23"А", 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44"А", 46, 47, 48, 49, 50, 51, 56, 56/1, 57/2, 70, 76, 77"А";
улица Нұрқожа Орынбасаров: № 1, 1"А", 1"Б", 1"В", 1"Г", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11"А", 12, 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"В", 18, 18"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 25"А", 26, 26"А", 26"Б", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А",32"Б", 33, 33"А", 33"А"/2, 34, 34"А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 47"А"/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 66"В", 83, 93, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;

Қандыағаш қаласы, "Жастық" шағын ауданы, 44"А", "Қандыағаш қалалық №4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
"Жастық" шағын ауданы: № 3"А", 5"А", 31, 31"А", 37"А", 37"Б", 40, 41, 44, 45, 78, 79, 80, 81;
"Достық" шағын ауданы: № 14.
№ 309 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, "Достық" шағын ауданы, 21"Б", "Қандыағаш қалалық №3 жалпы білім беретін мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
"Достық" шағын ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 13, 19"Б", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 10"А", 10"Б", 10"А"/2, 11, 11"А", 11"Б", 12"А", 13, 13"А", 13"Б", 13"В", 14, 15, 16, 17, 19, 19"А", 19"Г", 20, 21, 22"Б", 23"А", 25"Б", 26"А", 26"Д", 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35,36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49"А", 51, 51"А", 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60"А";
Төлеген Айбергенов көшесі: № 2"А", 3"А", 6, 7"А", 8, 11, 13, 15, 16, 16/1, 16/2, 16"А", 16"Б", 17, 17"Б", 18, 19, 20, 20"А", 20"Б", 21, 21"А", 23, 23"А", 24, 24"А", 25, 26, 27, 27"А", 28, 28"А", 29, 30, 31, 31"А", 32, 32"А", 33, 33"А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57"А", 58, 58"А", 59, 60, 60"А", 60"Б", 61, 61"А", 64, 64"А", 67, 67"А", 68, 68"А", 68"Б", 69, 70, 70"А", 71, 71/1, 71/2, 71"А", 71"Б", 72, 72/1, 72"А", 73, 74, 77, 78, 79,80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91"А", 92, 93, 94, 94"А", 94"Б", 95, 95"А", 96, 96"А", 97, 98, 98"А", 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 113"А", 114, 114"А", 121, 123, 124;
"Самал" шағын ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 26"А", 49;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3"А", 5, 7/1, 8, 9,12, 16, 18, 19, 20, 20/2, 21, 22"А", 25, 29, 29"А", 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48"Б", 49 "А", 55, 56, 57, 59, 60, 63, 68, 128.
№ 310 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Нұрқожа Орынбасаров көшесіндегі № 46 "Рауан" спорттық клуб ғимараты (жалдамалы)
Рахымжан Қошқарбаев көшесі: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 11"А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23"А", 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44"А", 46, 47, 48, 49, 50, 51, 56, 56/1, 57/2, 70, 76, 77"А";
Нұрқожа Орынбасаров көшесі: № 1, 1"А", 1"Б", 1"В", 1"Г", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11"А", 12, 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"В", 18, 18"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 25"А", 26, 26"А", 26"Б", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А",32"Б", 33, 33"А", 33"А"/2, 34, 34"А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 47"А"/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 66"В", 83, 93, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;

улица Ілияс Жансүгиров: № 1, 1"Б", 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"А"/1, 15"А"/2, 16, 23/2, 24, 24"А", 27, 28, 28/1, 28/2, 29"Б", 29"Б"/1, 30, 30/1, 30/2, 32, 33"А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 99, 100, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148,150;
улица Жасұлан: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В", 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"В", 16, 16"А", 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 21"А", 29, 49, 50, 54;
улица Көбелей:№ 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Бейімбет Майлин: № 2, 2/1,4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"Б", 34, 91, 94;
улица Мұнайшылар: № 1/1, 1"А", 1"Б", 2"А", 3"А", 5"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24"А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30"В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120, 120"А", 121, 128;
улица Достык: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 30"А", 30"В", 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53, 55, 56, 57, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 103, 116;
проспект Жеңіс: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5"Б", 6, 6"А", 7"А", 9, 9"А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14/1, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Көбеген Ахметұлы Ахметова: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 10, 51, 51/1, 51/2, 97;
улица Омаша Өмірбаева: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 12"А", 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 26"А", 28;

Ілияс Жансүгиров көшесі: № 1, 1"Б", 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"А"/1, 15"А"/2, 16, 23/2, 24, 24"А", 27, 28, 28/1, 28/2, 29"Б", 29"Б"/1, 30, 30/1, 30/2, 32, 33"А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 99, 100, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148,150;
Жасұлан көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В", 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"В", 16, 16"А", 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 21"А", 29, 49, 50, 54;
Көбелей көшесі: № 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
Бейімбет Майлин көшесі: № 2, 2/1,4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"Б", 34, 91, 94;
Мұнайшылар көшесі: № 1/1, 1"А", 1"Б", 2"А", 3"А", 5"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24"А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30"В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120, 120"А", 121, 128;
Достық көшесі: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 30"А", 30"В", 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53, 55, 56, 57, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 103, 116;
Жеңіс даңғылы: № 1, 1"А",1"Б", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5"Б", 6, 6"А", 7"А", 9, 9"А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14/1, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Көбеген Ахметұлы Ахметов көшесі: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 10, 51, 51/1, 51/2, 97;
Омаш Өмірбаев көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 12"А", 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 26"А", 28;

улица Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 14, 16;
улица Желтоқсан: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 11, 11"А", 11"Б", 14, 16, 34, 38;
улица Зеленая: № 12/1, 12/2.
Избирательный участок № 311
город Кандыагаш, переулок Құндызды №2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Кандыагашский промышленно - экономический колледж"
улица Жамбыл Жабаева, частные жилые дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"В", 2, 2"А", 2/1, 3, 3"А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1 , 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10"А",10"Б", 10"В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15"А", 18"Б", 20, 20"Б", 21, 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 29, 30, 31, 32, 34;
многоэтажный жилой дом: № 10;
улица Есет батыра: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10"А", 10"Б", 10"В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14"А", 14"Б", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34;
улица Сұлтанмахмут Торайғыров частные жилые дома: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12"А", 13, 13"А",14, 14"А", 15"А", 17, 18, 19, 19"Б", 20, 20/1, 20"А", 20"Б", 22, 22"А", 22/2, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28"Б", 29, 29"А", 30, 30"Б", 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"А", 37"Б", 38, 38"А", 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 46;
многоэтажные жилые дома: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица Ахмет Жұбанов, частные жилые дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2"А", 3/2, 4/4, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14"А"/1, 14"А"/3, 15, 15"А", 16, 16/2, 16"А", 17, 17/1, 17/2, 18, 18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25"А", 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 45"А", 46, 48, 49, 50, 52, 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б";
многоэтажные жилые дома: № 6, 16, 19;
улица Амангелды Иманова, частные жилые дома: № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 12"А"/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А",15, 15"А",15"Д", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 29"Г", 30, 31/1, 31"А"/1, 31"А"/2, 32, 34, 36, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"А"/1, 41"А"/2, 41"Б", 41"Б"/1, 41"В"/2, 42, 43, 43"А", 43/1, 44, 45, 45"Б", 46, 47,47"А", 48, 49, 49"А", 50, 51, 51"В", 52, 53, 53"А", 54, 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А",70;
многоэтажный жилой дом: № 15;

Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов көшесі: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 14, 16;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 11, 11"А", 11"Б", 14, 16, 34, 38;
Зеленая көшесі: №12/1, 12/2.
№ 311 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Құндызды тұйық көшесі №2, "Қандыағаш өнеркәсіптік-экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі ғимараты
Жамбыл Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"В", 2, 2"А", 2/1, 3, 3"А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10"А",10"Б", 10"В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15"А", 18"Б", 20, 20"Б", 21, 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 29, 30, 31, 32, 34;
көп қабатты тұрғын үй: № 10;
Есет батыр көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10"А", 10"Б", 10"В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14"А",14"Б", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34;
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15"А", 17, 18, 19, 19"Б", 20, 20/1, 20"А", 20"Б", 22, 22"А", 22/2, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28"Б", 29, 29"А", 30, 30"Б", 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"А", 37"Б", 38, 38"А", 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 46;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;
Ахмет Жұбанов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2"А", 3/2, 4/4, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14"А"/1, 14"А"/3, 15, 15"А", 16, 16/2, 16"А", 17, 17/1, 17/2, 18,18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25"А", 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 45"А", 46, 48, 49, 50, 52, 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б";
көп қабатты тұрғын үйлер: № 6, 16, 19;
Амангелды Иманов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 12"А"/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А",15, 15"А",15"Д", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 29"Г", 30, 31/1, 31"А"/1, 31"А"/2, 32, 34, 36, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"А"/1, 41"А"/2, 41"Б", 41"Б"/1, 41"В"/2, 42, 43, 43"А", 43/1, 44, 45, 45"Б", 46, 47, 47"А", 48, 49, 49"А", 50, 51, 51"В", 52, 53, 53"А", 54, 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 56, 57, 58, 59, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А",70;
көп қабатты тұрғын үй: № 15;

улица Нурпеис Байганина, частные жилые дома: № 8, 8"А", 8"Б", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19"А", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
многоэтажные жилые дома: № 2, 3, 5, 7, 10, 12;
улица Алтынды: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7/1, 7/2, 7"А", 7"А"/1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9"А", 9"А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"А"/1, 10"А"/2, 10"Б", 10"Б"/1, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20"В", 20"В"/1, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69"А", 69"Б", 69"Б"/1, 69"Б"/2, 69"В", 69"В"/1, 69"В"/2, 71,74;
улица Бейімбет Майлин: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2/1, 2"Б", 3/1, 3/2, 4/2, 5, 5"А", 5/1, 5/2, 9, 9"А", 10"А", 11"А", 17, 17"Б"/1, 18"А", 19"А",19"Б", 20, 21, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;
улица Теміржолшылар: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 1"В", 2, 2"В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4"А"/1, 4"А"/2, 4"Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5"А"/1, 6, 7, 7/2, 8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14"А", 15, 16, 16"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
переулок Жаңаталап: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
переулок Мұса Әнешов: № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
улица Асанхана Калиева: № 2, 3, 3/1, 3/2, 5"А", 8, 10, 10"А", 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
переулок Школьный: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А"/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
переулок Строительная: № 17;
переулок Құндызды: № 16.
Избирательный участок № 312
город Кандыагаш, улица Жамбыл Жабаева №54, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мугалжарский районный Дом культуры"
улица Жамбыл Жабаева, частные жилые дома: № 36, 36"А", 38, 40 ,42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 60, 60"А", 62"А", 68, 68"А", 68"Б", 69, 70, 70"В", 72,72"А", 72"Б", 72"В", 74, 74"А", 74"Б", 74"Б"/1, 76, 78, 80, 81;
многоэтажные жилые дома: № 19, 21;
улица Есет батыра, частные жилые дома: № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 54"А", 55, 55"А", 56, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90, 92;

Нұрпейіс Байғанин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 8, 8"А", 8"Б", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19"А", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 2, 3, 5, 7, 10, 12;
Алтынды көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7/1, 7/2, 7"А", 7"А"/1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9"А", 9"А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"А"/1, 10"А"/2, 10"Б", 10"Б"/1, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20"В", 20"В"/1, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69"А", 69"Б", 69"Б"/1, 69"Б"/2, 69"В", 69"В"/1, 69"В"/2, 71,74;
Бейімбет Майлин көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2/1, 2"Б", 3/1, 3/2, 4/2, 5, 5"А", 5/1, 5/2, 9, 9"А", 10"А", 11"А", 17, 17"Б"/1, 18"А", 19"А",19"Б", 20, 21, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;
Теміржолшылар көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 1"В", 2, 2"В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4"А"/1, 4"А"/2, 4"Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5"А"/1, 6, 7, 7/2, 8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14"А", 15, 16, 16"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
Жаңаталап тұйық көшесі: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
Мұса Әнешов тұйығы : № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
Асанхан Калиев көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 5"А", 8, 10, 10"А", 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
Школьный тұйық көшесі: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А"/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
Строительная тұйық көшесі: № 17;
Құндызды тұйық көшесі: № 16.
№ 312 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі № 54, "Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты
Жамбыл Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: №36, 36"А", 38, 40 ,42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 60, 60"А", 62"А", 68, 68"А", 68"Б", 69, 70, 70"В", 72, 72"А", 72"Б", 72"В", 74, 74"А", 74"Б", 74"Б"/1, 76, 78, 80, 81;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 19, 21;
Есет батыр көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 54"А", 55, 55"А", 56, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90, 92;

многоэтажные жилые дома: № 12, 16, 18, 20;
улица Сұлтанмахмут Торайғыров: № 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 50, 51, 52, 52"В", 53, 53"А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 85"А", 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
улица Ахмет Жұбанов: № 51, 53, 53"А", 53"Б", 53"В", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59, 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 66"А", 67, 67"А", 68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74, 75, 75"В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83"Б", 85, 86, 87, 87"Б", 88, 89, 90, 90"А", 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Амангелды Иманова: №, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 71 "А", 74, 74"А", 75, 76,77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93"А", 94, 95"А", 97, 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"Б", 105"В", 106, 107, 108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А",114, 115, 115"А", 115"Б", 116, 120, 120 "В", 122, 124, 126, 130, 132, 134;
улица Нурпеис Байганина: № 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 94, 95, 97;
улица Алтынды: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 73"В", 74, 74"А", 75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79"А", 80, 81, 81"А", 83, 83"А", 83"А"/1, 83"А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/1, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
улица Сакена Сейфуллина: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 104;
переулок Көктөбе: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
улица Еңбекту: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 40;
переулок Ақжар: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 20;
улица Елек: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
Избирательный участок № 313
город Кандыагаш, улица Есет батыра №139, административное здание Кандыагашского электроснабжения Актюбинской дистанции электроснабжения
улица Жамбыл Жабаева, частные жилые дома: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105"А", 106, 108, 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"А", 112"Б", 114, 114"А", 115, 116, 116"А", 118, 118"А", 120, 121, 122, 122"А", 122"Б", 124, 125, 125"А", 126, 126"Б", 127, 128, 131, 132, 132"А", 133, 134, 135, 137, 137"А", 138, 140, 142;
многоэтажные жилые дома: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;

көп қабатты тұрғын үйлер: № 12, 16, 18, 20;
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі: № 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 50, 51, 52, 52"В", 53, 53"А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 85"А", 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
Ахмет Жұбанов көшесі: № 51, 53, 53"А", 53"Б", 53"В", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59, 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 66"А", 67, 67"А", 68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74, 75, 75"В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83"Б", 85, 86, 87, 87"Б", 88, 89, 90, 90"А", 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Амангелды Иманов көшесі: №, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 71 "А", 74,74"А", 75, 76, 77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 84, 85, 86,87, 89, 90, 91, 92, 93"А", 94,95"А", 97, 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"Б", 105"В", 106,107,108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А",114, 115, 115"А",115"Б", 116, 120, 120 "В", 122, 124,126, 130,132,134;
Нұрпейіс Байғанин көшесі: № 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 94, 95, 97;
Алтынды көшесі: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 73"В", 74, 74"А",75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79"А", 80, 81, 81"А", 83, 83"А", 83"А"/1, 83"А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/1, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;
Сәкен Сейфуллин көшесі: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 104;
Көктөбе тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
Еңбекту көшесі: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 40;
Ақжар тұйық көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 20;
Елек көшесі: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
№ 313 сайлау учаскесі
Кандыағаш қаласы, Есет батыр көшесі №139, Ақтөбе электрмен жабдықтау дистанциясының Қандыағаш электрмен жабдықтау мекемесінің әкімшілік ғимараты
Жамбыл Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105"А", 106, 108, 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"А", 112"Б", 114, 114"А", 115, 116, 116"А", 118, 118"А", 120, 121, 122, 122"А", 122"Б", 124, 125, 125"А", 126, 126"Б", 127, 128, 131, 132, 132"А", 133, 134, 135, 137, 137"А", 138, 140, 142;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;

улица Есет батыра: № 91, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А", 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 114, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121"А", 121"Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134, 136, 137"Б";
улица Сұлтанмахмут Торайғыров: № 98, 99, 100, 100"А", 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"Б", 114, 114"А", 114"Б", 115, 115"А", 116, 117, 118, 118"А", 119, 119"А", 119"Б", 120, 120"Б", 121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А", 128, 128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138"A", 140, 142"A";
улица Ахмет Жұбанов: № 101, 103, 105, 107, 107"А", 109, 109"А", 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
улица Амангелды Иманова: № 115, 119, 121"А", 123, 123"А", 127, 129, 131, 133, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
улица Нурпеис Байганина: № 94, 96, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120"А", 120/1, 120/2, 122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129, 129"А", 133, 135, 137, 148;
улица Алтынды: № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108, 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122, 124/1;
улица Утеген Калыбаева: № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Бейбітшілік: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 10, 10"А", 12, 14, 14/3, 14"А", 14"В", 16, 18, 18"А", 19, 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28"А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 38, 40, 40"А", 40 "Б", 44"А", 45, 46 "А", 47, 48"А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 56, 78, 79, 79"А", 79"В", 81, 183;
улица Западный городок: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"Б", 20"В", 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 30, 31.
Избирательный участок № 314
город Кандыагаш, улица Юрий Гагарина № 8"Е", здание коммунального государственного учреждения "Кандыагашская городская общеобразовательная средняя школа №1"
улица Елубай Кодаров: № 2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10"А", 12, 12"А", 13, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20;

Есет батыр көшесі: № 91, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А", 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 114, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121"А", 121"Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134, 136, 137"Б";
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі: № 98, 99, 100, 100"А", 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"Б", 114, 114"А", 114"Б", 115, 115"А", 116, 117, 118, 118"А", 119, 119"А", 119"Б", 120, 120"Б", 121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А", 128,128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138"A", 140, 142"A";
Ахмет Жұбанов көшесі: №101, 103, 105, 107, 107"А", 109, 109"А", 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
Амангелды Иманов көшесі: №115, 119, 121"А", 123, 123"А", 127, 129, 131, 133, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
Нұрпейіс Байғанин көшесі: № 94, 96, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120"А", 120/1, 120/2, 122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129, 129"А", 133, 135, 137, 148;
Алтынды көшесі: № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108, 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122, 124/1;
Өтеген Қалыбаев көшесі: № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 10, 10"А", 12, 14, 14/3, 14"А", 14"В", 16, 18, 18"А", 19, 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28"А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 38, 40, 40"А", 40 "Б", 44"А", 45, 46 "А", 47, 48"А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 56, 78, 79, 79"А", 79"В", 81, 183;
Западный городок көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"Б", 20"В", 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31.
№ 314 сайлау учаскесі
Қандыағаш қаласы, Юрий Гагарин көшесі № 8 "Е", "Қандыағаш қалалық № 1 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Елубай Қодаров көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10"А", 12, 12"А", 13, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20;

улица Гриненко Ивана Николаевича: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18;
улица Юрий Гагарина, частные жилые дома: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4"А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30"А", 33;
многоэтажные жилые дома: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Бейбітшілік: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
улица Тулеген Байкунов, частные жилые дома: № 4, 5, 5"Б", 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 37, 55, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 75"А", 77;
многоэтажные жилые дома: № 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
улица Сәлім Шынтасов, частные жилые дома: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11"А", 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17"А", 18, 18/1, 18/2, 19/1, 21, 21/2, 21/3, 22, 22"А", 26, 29, 29"А", 31, 33, 34, 35, 35"А", 35"Б", 37;
многоэтажные жилые дома: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
переулок Актюбинский: № 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 8"А";
улица Ахмет Байтұрсынов, частные жилые дома: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"А", 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14/8, 14"Б", 16"А", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 27"В", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
многоэтажные жилые дома: № 4, 6, 10, 12;
улица Сұлтанмахмут Торайғыров: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144"В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
улица Арай: № 1, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8, 16;
улица Сазды: № 1, 2, 3;
улица Айрық: № 1, 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 1 "А", 3, 4 "А", 5, 6;
разъезд № 47.
Избирательный участок № 315
город Эмба, улица Бауыржана Момышулы № 5, здание коммунального государственного учреждения "Эмбенская городская общеобразовательная средняя школа № 4"
улица Бауыржана Момышулы: № 26 "Б",45, 45"А", 45 "Б", 45 "В", 45"Е", 46, 46 "В", 47, 49, 49 "А", 53, 55, 59, 63;
улица Жагыпара Амирова: № 26"Б", 26"Г" 28, 28 "А",30, 32, 34, 36, 38, 40, 40"А", 44, 44"А", 46, 46"А",48, 48"А",48 "Б", 49, 50, 50"А", 52, 52"А", 54, 54"А", 54"Б", 56, 63, 65, 67, 69, 73, 75,75 "А", 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Есет - Батыра: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133"А", 134, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 183"А", 185, 187, 189, 191, 191"А", 193, 193"А", 195, 195"Б", 197, 197"А", 198, 199, 199"А", 201, 201"А", 203, 203"А", 205, 205"А", 207, 207"А", 209, 209"А", 211, 211"А", 213, 215, 215"А", 217, 223, 227, 229, 233;
улица Ахмет Жұбанов: № 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 72"А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 103 "А", 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 129,130, 131, 133, 133"А",135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151,155, 159, 163, 180, 187;

Гриненко Иван Николаевич көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7"А", 8, 8 "А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18;
Юрий Гагарин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4"А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30"А", 33;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
Тулеген Байкунов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 4, 5, 5"Б", 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 37, 55, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 75"А", 77;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
Сәлім Шынтасов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11"А", 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17"А",18, 18/1, 18/2, 19/1, 21, 21/2, 21/3, 22, 22"А", 26, 29, 29"А", 31, 33, 34, 35, 35"А", 35"Б", 37;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
Актюбинский тұйығы: № 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 8"А";
Ахмет Байтұрсынов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"А", 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14/8, 14"Б", 16"А", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 27"В", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
көп қабатты тұрғын үйлер: № 4, 6, 10, 12;
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144"В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
Арай көшесі: № 1, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8, 16;
Сазды көшесі: № 1, 2, 3;
Айрық көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 1"А", 3, 4"А", 5, 6;
№ 47 разъезд.
№ 315 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі № 5, "Ембі қалалық № 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Бауыржан Момышұлы көшесі: № 26"Б", 45, 45"А", 45"Б", 45"В", 45"Е", 46, 46"В", 47, 49, 49"А", 53, 55, 59, 63;
Жағыпар Әміров көшесі: № 26"Б", 26"Г" 28, 28"А", 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40"А", 44, 44"А", 46, 46"А",48, 48"А",48 "Б", 49, 50, 50"А", 52, 52"А", 54, 54"А", 54"Б", 56, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 75"А", 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Есет - Батыр көшесі: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133"А", 134, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 183"А", 185, 187, 189, 191, 191"А", 193, 193"А", 195, 195"Б", 197, 197"А", 198, 199, 199"А", 201, 201"А", 203, 203"А", 205, 205"А", 207, 207"А", 209, 209"А", 211, 211"А", 213, 215, 215"А", 217, 223, 227, 229, 233 ;
Ахмет Жұбанов көшесі: № 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 72"А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 103"А", 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133, 133"А", 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 163, 180, 187;

улица Талгата Бигельдинова: № 21, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48,49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69 "А", 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91, 91"А", 93, 95, 97, 99, 99"А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
улица Амангелды Иманова: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123;
улица Казыбек Би: № 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 74"А", 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
улица Толе би: № 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74"А", 75, 76, 76"Б", 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Ибрая Алтынсарина: № 25"А", 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33"А", 35, 37, 37"А", 39, 43,45;
улица Шокана Валиханова; № 46, 50, 52, 54, 56, 58, 59"A", 60, 62, 64, 64"А", 66, 68;
улица Зинеша Бралова; № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10"А", 10"Б", 12, 12 "А", 14, 14"А",16,17;
улица Мөңке Би: № 2, 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5 "Б", 6, 6"А", 6 "С", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 11 "А" 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 16"А", 18;
тупик Локомотив: № 1, 2, 3, 4, 4 "А", 5, 5"А", 6, 6"А", 6"С", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 18;
дома ПМС-3: № 1, 2, 3, 4, 4"Б", 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31"А", 32, 33, 35, 35"А", 37, 39, 41;
улица Метеостанция: № 1, 2;
станция Кыргыз;
разъезд №56.
Избирательный участок № 316
город Эмба, улица Жиенгали Толепбергенова №5"А", здание коммунального государственного учреждения "Эмбинская городская общеобразовательная средняя школа №2"
улица Төкеш Жездібаев: № 2, 8, 12, 14, 14"А", 16, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33"А", 36, 40;
улица Забиқұлла Елубаев: № 2, 3, 4, 5, 6, 7,7 "Б", 8, 9, 10, 12, 13, 13"А",14, 14 "А", 16, 16"А", 17, 17"Б" 18, 19, 20/2, 22, 22"А", 23, 24, 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31"А", 33, 33"А", 35, 35"А", 36, 37, 37"А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46"А", 47"А", 49, 50, 50"А", 51, 52, 53, 53"А", 54, 55, 56, 56"А", 57, 58, 58"А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66"А", 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96"А", 97, 98, 99, 101, 102,103, 105, 107, 109;

Талғат Бигельдинов көшесі: № 21, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69 "А", 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91, 91"А", 93, 95, 97, 99, 99"А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
Амангелды Иманов көшесі: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123;
Қазыбек Би көшесі: № 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 74"А", 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
Төле би көшесі: № 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74"А", 75, 76, 76"Б", 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Ыбырай Алтынсарин көшесі: № 25"А", 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33"А", 35, 37, 37"А", 39 43, 45;
Шоқан Уәлиханов көшесі: № 46, 50, 52, 54, 56, 58, 59"A", 60, 62, 64, 64"А", 66, 68;
Зинеш Бралов көшесі: №1, 1"А", 2, 3, 3 "А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10"А", 10"Б", 12, 12 "А", 14, 14 "А", 16, 17;
Мөңке Би көшесі: №2, 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5 "Б", 6, 6"А", 6 "С", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 11"А",12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 16"А", 18;
Локомотив тұйық көшесі: №1, 2, 3, 4, 4 "А", 5, 5"А", 6, 6"А", 6"С", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 18;
ПМС-3 үйлері: №1, 2, 3, 4, 4"Б", 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31"А", 32, 33, 35, 35"А", 37, 39, 41;
Метеостанция көшесі: № 1, 2;
Қырғыз бекеті;
№ 56 разъезд.
№ 316 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Жиенғали Төлепбергенов көшесі № 5"А", "Ембі қалалық №2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Төкеш Жездібаев көшесі: № 2, 8, 12, 14, 14"А", 16, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 33"А", 36, 40;
Забиқұлла Елубаев көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"Б", 8, 9, 10, 12, 13, 13 "А", 14, 14 "А", 16, 16 "А", 17, 17"Б" 18, 19, 20/2, 22, 22"А", 23, 24, 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31"А", 33, 33"А", 35, 35"А", 36, 37, 37"А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46"А", 47"А", 49, 50, 50"А", 51, 52, 53, 53"А", 54, 55, 56, 56"А", 57, 58, 58"А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66"А", 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96"А", 97, 98, 99, 101, 102,103, 105, 107, 109;

переулок Жамбыл Жабаев: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
улица Сергазы Мамбетова: № 4, 4"А", 4"Б", 6, 6"А", 6"Б", 8, 9, 10, 10"А", 10 "Б", 13, 15, 17, 18, 18"А", 18"Б", 20, 20"А", 22, 23, 24, 25, 26"А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36"А", 37, 38, 40, 41, 43;
улица Көккоз Алпанов: № 4, 4"А", 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 16, 17, 18, 18"А", 22, 23, 23"В", 24, 25, 26, 26"А", 26"В", 27, 27"А", 27"Б", 28, 28"Б", 29, 29"А", 29"Б", 30, 30"А", 31, 32"А", 33, 34, 34"А", 36, 36"А", 37, 37"А", 38, 38"А", 40, 40"А", 41, 42, 42"А", 42"Б", 42"В", 42"Г", 43, 44, 44"А", 45, 46, 46"А", 47, 47"А", 48;
улица Сәкен Сейфуллин: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 22, 24, 25, 26, 26"А",27,
27 "А", 28, 28"А", 29, 33, 35, 35"А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
переулок Ермағамбет Алдаберген: № 1, 2"А", 3, 5, 6"А", 7, 7"А", 8, 8"А", 8"Б", 9, 10, 10"А", 11, 11"А", 11"Б", 12, 14, 16, 20, 20"А", 21"Б", 23"А", 27, 30;
улица Қабанбай батыр: № 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 10, 14;
улица Илияс Жансугирова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А", 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 14"А", 15, 17, 18, 19, 20, 20"А", 21, 21"Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28"А", 30, 41;
переулок Центральный: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 40;
улица Әбілхайыр хан: № 4, 5, 6, 7, 8, 8"А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16"А", 17, 18, 18"А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
улица Сапа Жездібаев: № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9"А", 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27"А", 28, 29, 30, 32, 34, 36;
переулок Достық: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13, 20, 30;
улица Әлия Молдағұлова: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 11, 11"А", 13, 13"А", 15, 17, 19, 19"А", 21, 21"А", 22 "А", 22 "Б", 22 "В", 23, 23"А", 25, 27, 29, 31"А", 33;
улица Жиенгали Толепбергенова: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 7"Б", 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16"А", 17, 18, 18"Б", 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 26, 26"А", 26"Б", 26"Г", 28, 30, 32, 34, 36, 36"В", 38, 38"А", 40, 40"Б", 40"В", 41, 42, 42"А", 44, 44"Б", 46, 46"А", 50, 50"А", 52, 56, 68;
улица Айтеке Би: № 1, 1"Б", 2, 3"А", 4, 6, 7, 7 "А", 8, 10, 11, 14, 16, 18, 19"А", 20, 22, 22"А", 24, 26, 26"А", 26"Б", 26"В", 28, 30, 32, 34, 36, 40"Б", 40"В", 50"А", 51;
улица РТС: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Нефтебаза : № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А";
улица Жем: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10"А";
переулок Первомайский : № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18"А", 20, 20"А", 22, 22"А", 23, 24, 26"А", 36, 38, 40"А", 44"А";

Жамбыл Жабаев тұйық көшесі: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
Серғазы Мамбетов көшесі: № 4, 4"А", 4"Б", 6, 6"А", 6"Б", 8, 9, 10, 10"А",10 "Б", 13, 15, 17, 18, 18"А", 18"Б", 20, 20"А", 22, 23, 24, 25, 26"А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36"А", 37, 38, 40, 41, 43;
Көккөз Алпанов көшесі: №4, 4"А", 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 16, 17, 18, 18"А", 22, 23, 23"В", 24, 25, 26, 26"А", 26"В", 27, 27"А", 27"Б", 28, 28"Б", 29, 29"А", 29"Б", 30, 30"А", 31, 32"А", 33, 34, 34"А", 36, 36"А", 37, 37"А", 38, 38"А", 40, 40"А", 41, 42, 42"А", 42"Б", 42"В", 42"Г", 43, 44, 44"А", 45, 46, 46"А", 47, 47"А", 48;
Сәкен Сейфуллин көшесі: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 22, 24, 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 28"А", 29, 33, 35, 35"А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
Ермағамбет Алдаберген тұйығы: № 1, 2"А", 3, 5, 6"А", 7, 7"А", 8, 8"А", 8"Б", 9, 10, 10"А", 11, 11"А", 11"Б", 12,14, 16, 20, 20"А", 21"Б", 23"А", 27, 30;
Қабанбай батыр көшесі: № 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 10, 14;
Ілияс Жансүгіров көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А", 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 14"А", 15, 17, 18, 19, 20, 20"А", 21, 21"Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28"А", 30, 41;
Центральный тұйық көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 40;
Әбілхайыр хан көшесі: №4, 5, 6, 7, 8, 8"А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16"А", 17, 18, 18"А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
Сапа Жездібаев көшесі: №2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9"А", 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27"А", 28, 29, 30, 32, 34, 36;
Достық тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13, 20, 30;
Әлия Молдағұлова көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 11, 11"А", 13, 13"А", 15, 17, 19, 19"А", 21, 21"А", 22 "А", 22 "Б", 22 "В", 23, 23"А", 25, 27, 29, 31"А", 33;
Жиенғали Төлепбергенов көшесі: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 7"Б", 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16"А", 17, 18, 18"Б", 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 26, 26"А", 26"Б", 26"Г", 28, 30, 32, 34, 36, 36"В", 38, 38"А", 40, 40"Б", 40"В", 41, 42, 42"А", 44, 44"Б", 46, 46"А", 50, 50"А", 52, 56, 68;
Әйтеке Би көшесі: : № 1, 1"Б", 2, 3"А", 4, 6, 7, 7 "А", 8, 10, 11, 14, 16, 18, 19"А", 20, 22, 22"А", 24, 26, 26"А", 26"Б", 26"В", 28, 30, 32, 34, 36, 40"Б", 40"В", 50"А", 51;
РТС көшесі: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Нефтебаза көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А";
Жем көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10"А";
Первомайский тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18"А", 20, 20"А", 22, 22"А", 23, 24, 26"А", 36, 38, 40"А", 44"А";

поселок СМП-614: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 10, 10"А",12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 26, 29, 29"А", 33, 34, 37, 38, 39; станция Кудук.
Избирательный участок № 317
город Эмба, улица Айтеке Би №21, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №7 с пришкольным интернатом города Эмба"
улица Төкеш Жездібаев: № 2, 3, 5, 5"А", 7, 9, 9"А", 13, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
переулок Деповская: № 3, 5, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
переулок Мугалжар: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
переулок Дальный: № 11, 12;
улица Жиенгали Толепбергенова: № 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142"А", 144, 146, 148, 150, 150"Б", 152, 154, 156, 156"А", 158, 160, 162;
улица Айтеке Би: № 15, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45"А", 46,47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 72"А", 73, 74, 75, 76, 77, 77 "А", 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 144, 148, 150, 152, 154, 154 "А", 156, 158, 160, 162, 164;
улица Мәншүк Маметова: № 3, 3"А", 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30"А", 31, 32, 33, 34, 36, 36"А", 38, 43, 54, 55;
улица Елеу Сагинова: № 1, 2, 5, 8, 9, 9"А", 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 29"А", 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42"А", 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 68"А", 69, 71, 73, 75;
улица Забиқұлла Елубаев: № 104, 106, 107, 108, 110, 110"А", 111, 112, 112"А", 113, 114, 114"А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 146"А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 153 "А", 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 172, 173"А", 174"А", 175, 176, 176 "А", 177, 179, 180, 180"А", 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 195, 197, 197"А", 199,201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
переулок Достық: № 10, 11, 20, 26, 28, 30, 32;
улица Сапа Жездібаев: № 31, 33, 33"А", 35, 38, 38"А", 39, 41, 42, 45, 48, 48"А", 50, 59, 61, 96, 116;
улица Әлия Молдағұлова: № 35, 37, 41, 42, 43, 45, 45"А", 46, 48, 49, 49"А",49 "Б", 49"В", 52, 55, 55"А", 56, 59, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"А", 64, 69, 71, 75, 77, 77"А", 83, 87, 89, 91, 91"А", 91"Б", 91"В", 93, 95, 99, 105, 105 "А", 107, 108, 109, 111, 111"А", 112, 113, 113 "А", 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 131"А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161, 173, 179;

СМП-614 кенті: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 10, 10"А",12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 26, 29, 29"А", 33, 34, 37, 38, 39;
Құдық бекеті.
№ 317 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Әйтеке Би көшесі № 21, "Ембі қалалық жанындағы интернатпен № 7 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Төкеш Жездібаев көшесі: № 2, 3, 5, 5"А", 7, 9, 9"А", 13, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
Деповская тұйық көшесі: № 3, 5, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
Мугалжар тұйық көшесі: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
Дальный тұйық көшесі: № 11, 12;
Жиенғали Төлепбергенов көшесі: № 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142"А", 144, 146, 148, 150, 150"Б", 152, 154, 156, 156"А", 158, 160, 162;
Әйтеке Би көшесі: №15, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45"А", 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 72"А", 73, 74, 75, 76, 77, 77 "А", 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 144, 148, 150, 152, 154, 154 "А", 156, 158, 160, 162, 164;
Мәншүк Маметова көшесі: № 3, 3"А", 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30"А", 31, 32, 33, 34, 36, 36"А", 38, 43, 54, 55;
Елеу Сағынов көшесі: № 1, 2, 5, 8, 9, 9"А", 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 29"А", 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 42"А", 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61,62, 65, 66, 67, 68, 68"А", 69, 71, 73, 75;
Забиқұлла Елубаев көшесі: № 104, 106, 107, 108, 110, 110"А", 111, 112, 112"А", 113, 114, 114"А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 146"А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 153 "А", 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 163, 165, 166, 168, 169, 170, 172, 173"А", 174"А", 175, 176, 176 "А", 177, 179, 180, 180 "А", 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 195, 197, 197"А", 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
Достық тұйық көшесі: № 10, 11, 20, 26, 28, 30, 32;
Сапа Жездібаев көшесі: № 31, 33, 33"А", 35, 38, 38"А", 39, 41, 42, 45, 48, 48"А", 50, 59, 61, 96, 116;
Әлия Молдағұлова көшесі: № 35, 37, 41, 42, 43, 45, 45"А",46, 48, 49, 49"А",49 "Б", 49"В", 52, 55, 55"А", 56, 59, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"А", 64, 69, 71, 75, 77, 77"А", 83, 87, 89, 91, 91"А", 91"Б", 91"В", 93, 95, 99, 105, 105 "А", 107, 108, 109, 111, 111"А", 112, 113, 113 "А", 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129, 131, 131"А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161, 173, 179;

улица Есет - Батыр: № 2, 4, 4"А", 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22"А", 23, 24, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67;
улица Газиза Жанесова: № 1, 1"А", 2"А", 3, 3 "А", 4"А", 5, 5"А", 7, 9, 11.
Избирательный участок № 320
город Эмба, улица Шокана Валиханова №4"А", здание коммунального государственного учреждения "Эмбенская городская общеобразовательная средняя школа №3"
улица Нәби Бекенбаев: № 1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17"А", 17"Б", 17"В", 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А", 33, 34, 36, 38, 39, 65, 69;
улица Сатыбалды Жалбасов: № 1, 1 "А", 1"Б" 2, 3, 3"А", 4, 6, 7 "А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 34, 36, 42, 44;
улица Ахмет Байтұрсынов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 20, 31;
улица Қобланды батыр: № 2, 3, 4, 5, 6;
улица Бейімбет Майлин: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Желтоксан: № 1, 2, 2 "А",4, 4"А", 4"Б", 5"A", 6, 6"А", 7"А", 8, 8"А", 8"Б", 9, 10, 10"А", 10"Б", 10 "Д",11, 12, 13, 14, 14"А", 14"Б", 16, 16 "А", 18, 18"А", 18"В", 20, 20"А", 22, 22"А", 24, 24"А", 26, 26"А", 26"Б", 28, 28"А", 28"Б", 28"В", 29, 29"Б", 30, 30"А", 30"Б", 30"В", 32, 32 "Б", 34, 34"А", 34"Б", 35, 36, 36"А", 36"Б", 36"В", 37, 38, 38"А", 38"Б", 38"Д", 38"В", 40, 40"A", 40"Б", 40"В", 40"Г", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 52 "А", 54, 56"A",62.
Избирательный участок № 321
город Жем, улица Айтеке Би №10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Городской Дом культуры г.Жем"
в границах города Жем
Избирательный участок № 322
село Аккемер, улица Есет батыр Көкіұлы № 35, здание коммунального государственного учреждения "Аккемирская общеобразовательная средняя школа"
в границах села Аккемер
Избирательный участок № 323
село Елек, улица Әли Жұмабаев № 16, здание коммунального государственного учреждения "Елекская основная средняя школа"
в границах села Елек
Избирательный участок № 324
село Көтібар батыр, улица Достык №25, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Котибар батыра"
в границах села Көтібар батыр, Коктобе
Избирательный участок № 325 - упразднен
Избирательный участок № 326
село Жарык, улица Ахмет Байтұрсынұлы № 3, здание коммунального государственного учреждения "Жарыкская основная средняя школа"
в границах села Жарык
Избирательный участок № 327
село Ащысай, улица Утеген Калыбаева № 15, здание Ащысайского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Мугалжарский районный Дом культуры"
в границах села Ащысай
Избирательный участок № 328
село Аксу, улица Науан Досмағамбетов № 41, здание коммунального государственного учреждения "Аксуская основная средняя школа"
в границах села Аксу
Избирательный участок № 329
село Сабындыкөл, улица Тапақ Тілегенұлы Тлегенов № 12, здание коммунального государственного учреждения "Сабындыкульская начальная школа"
в границах села Сабындыкол
Избирательный участок № 330
село Жагабулак, улица Нұрахмет Қаржаубаев № 6, здание Жагабулакского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Городской Дом культуры г.Жем"
в границах села Жагабулак, Жаркемер
Избирательный участок № 331 - упразднен
Избирательный участок № 332
село Сага, улица Саға № 12, здание коммунального государственного учреждения "Сагинская основная средняя школа"
в границах села Сага
Избирательный участок № 333
село Кожасай, улица Тәуелсіздік № 1, здание коммунального государственного учреждения "Кожасайская основная средняя школа"
в границах села Кожасай
Избирательный участок № 334
село Журын, улица Ахмет Жұбанов № 6, здание Журынского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Мугалжарский районный Дом культуры"
в границах села Журын
Избирательный участок № 335 - упразднен
Избирательный участок № 336
село Колденен - Темир, улица Достык № 30, здание школы
в границах села Колденен – Темир
Избирательный участок № 337 - упразднен
Избирательный участок № 338
село Кубелей, улица Астана № 4, здание школы
в границах села Кубелей
Избирательный участок № 339
село Каракол, улица Мектеп № 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени А. Жубанова"
в границах села Каракол
Избирательный участок № 340
село Жанатурмыс, здание коммунального государственного учреждения "Жанатурмысская основная средняя школа"
в границах села Жанатурмыс
Избирательный участок № 341
село Сагашили, улица Абай Құнанбаев № 1,
здание коммунального государственного учреждения "Сагашилиская общеобразовательная средняя школа"
в границах села Сагашили
Избирательный участок № 342
село Басшили, улица Орталық № 40, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Ы. Мухамеджанова"
в границах села Басшили
Избирательный участок № 343
село Тепсен – Карабулак, улица Тәуелсіздік № 47,
здание школы
в границах села Тепсен - Карабулак
Избирательный участок № 344

Есет - Батыр көшесі: № 2, 4, 4"А", 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22"А", 23, 24, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 67;
Ғазиз Жанесов көшесі: № 1, 1"А", 2"А", 3, 3"А", 4"А", 5, 5"А", 7, 9, 11.
№ 320 сайлау учаскесі
Ембі қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі № 4 "А", "Ембі қалалық № 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлкеттік мекемесі ғимараты
Нәби Бекенбаев көшесі: № 1, 2, 3, 3 "А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17"А", 17"Б", 17"В", 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А", 33, 34, 36, 38, 39, 65, 69;
Сатыбалды Жалбасов көшесі: № 1, 1 "А", 1"Б" 2, 3, 3"А", 4, 6, 7 "А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 26, 34, 36, 42, 44;
Ахмет Байтұрсынов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 20, 31;
Қобланды батыр көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6;
Бейімбет Майлин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2, 2 "А",4, 4"А", 4"Б", 5"A", 6, 6"А", 7"А", 8, 8"А", 8"Б", 9, 10, 10"А", 10"Б", 10 "Д",11, 12, 13, 14, 14"А", 14"Б", 16, 16 "А", 18, 18"А", 18"В", 20, 20 "А", 22, 22"А", 24, 24"А", 26, 26"А", 26"Б", 28, 28"А", 28"Б", 28"В", 29, 29"Б", 30, 30"А", 30"Б", 30"В", 32, 32 "Б", 34, 34"А", 34"Б", 35, 36, 36"А", 36"Б", 36"В", 37, 38, 38"А", 38"Б", 38"Д", 38"В", 40, 40"A", 40"Б", 40"В", 40"Г", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 52 "А", 54, 56"A",62.
№ 321 сайлау учаскесі
Жем қаласы, Әйтеке Би көшесі № 10, "Жем қалалық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты
Жем қаласының шекарасында
№ 322 сайлау учаскесі
Ақкемер ауылы, Есет батыр Көкіұлы көшесі № 35, "Ақкемер жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Ақкемер ауылының шекарасында
№ 323 сайлау учаскесі
Елек ауылы, Әли Жұмабаев көшесі № 16, "Елек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Елек ауылының шекарасында
№ 324 сайлау учаскесі
Көтібар батыр ауылы, Достық көшесі № 25, "Көтібар батыр атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Көтібар батыр, Көктөбе ауылының шекарасында
№ 325 сайлау учаскесі - таратылды
№ 326 сайлау учаскесі
Жарық ауылы, Ахмет Байтұрсынұлы көшесі №3, "Жарық негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Жарық ауылының шекарасында
№ 327 сайлау учаскесі
Ащысай ауылы, Өтеген Қалыбаев көшесі № 15, "Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Ащысай ауылдық мәдениет үйі ғимараты
Ащысай ауылының шекарасында
№ 328 сайлау учаскесі
Ақсу ауылы, Науан Досмағамбетов көшесі № 41, "Ақсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Ақсу ауылының шекарасында
№ 329 сайлау учаскесі
Сабындыкөл ауылы, Тапақ Тілегенұлы Тлегенов көшесі № 12, "Сабындыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Сабындыкөл ауылының шекарасында
№ 330 сайлау учаскесі
Жағабұлақ ауылы, Нұрахмет Қаржаубаев көшесі № 6, "Жем қалалық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Жағабұлақ ауылдық клубы ғимараты
Жағабұлақ, Жаркемер ауылының шекарасында
№ 331 сайлау учаскесі - таратылды
№ 332 сайлау учаскесі
Саға ауылы, Саға көшесі № 12, "Саға жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Саға ауылының шекарасында
№ 333 сайлау учаскесі
Қожасай ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 1, "Қожасай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Қожасай ауылының шекарасында
№ 334 сайлау учаскесі
Жұрын ауылы, Ахмет Жұбанов көшесі № 6, "Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Жұрын ауылдық мәдениет үйі ғимараты
Жұрын ауылының шекарасында
№ 335 сайлау учаскесі - таратылды
№ 336 сайлау учаскесі
Көлденең Темір ауылы, Достық көшесі № 30, мектеп ғимараты
Көлденең Темір ауылының шекарасында
№ 337 сайлау учаскесі - таратылды
№ 338 сайлау учаскесі
Көбелей ауылы, Астана көшесі № 4, мектеп ғимараты
Көбелей ауылының шекарасында
№ 339 сайлау учаскесі
Қаракөл ауылы, Мектеп көшесі № 5, "А.Жұбанов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты Қаракөл ауылының шекарасында
№ 340 сайлау учаскесі
Жанатұрмыс ауылы, "Жаңатұрмыс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты Жаңатұрмыс ауылының шекарасында
№ 341 сайлау учаскесі
Сағашилі ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 1, "Сағашилі жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналлдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Сағашилі ауылының шекарасында
№ 342 сайлау учаскесі
Басшилі ауылы, Орталық көшесі № 40, "Ы. Мұхамеджанов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Басшилі ауылының шекарасында
№ 343 сайлау учаскесі
Тепсең-Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 47, мектеп ғимараты Тепсең-Қарабұлак ауылының шекарасында
№ 344 сайлау учаскесі

станция Темир, улица Наурыз № 27/2, здание железнодорожного вокзала
в границах станции Темир
Избирательный участок № 345
село Булакты, улица Төлеу Алдабергенов № 13, здание коммунального государственного учреждения "Булактинская основная средняя школа"
в границах села Булакты, Миялыкол
Избирательный участок № 346 - упразднен
Избирательный участок № 347
село Кайынды, улица Жылкышылар № 11, здание Кайындинского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Эмбенский городской культурный центр"
в границах села Кайынды
Избирательный участок № 348
село Алтынды, улица Мәншүк Мәметова № 15, здание коммунального государственного учреждения "Алтындинская общеобразовательная средняя школа"
в границах села Алтынды
Избирательный участок № 349
село Бирлик, улица Достық № 1, здание Кумжарганского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Городской Дом культуры г.Жем"
в границах села Бирлик
Избирательный участок № 350 – упразднен
Избирательный участок № 351
село Кумжарган, улица Мақсат Мамытов № 5, здание коммунального государственного учреждения "Кумжарганская общеобразовательная средняя школа"
в границах села Кумжарган, Кумсай
Избирательный участок № 352
село Шенгелши, улица Курманиязова Шакиза № 11, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени 30-летие ҚазССР"
в границах села Шенгелши
Избирательный участок № 353
село Кумсай, улица Нұралы Қаниев № 3, здание Кумсайского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Эмбенский городской культурный центр"
в границах села Кумсай
Избирательный участок № 354 – упразднен
Избирательный участок № 355
село Талдысай, улица Атлаша Жумагалиева № 6, здание Талдысайского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Мугалжарский районный Дом культуры"
в границах села Талдысай
Избирательный участок № 356
село Енбек, улица Маншук Маметова № 6, здание коммунального государственного учреждения "Енбекская основная средняя школа"
в границах села Енбек
Избирательный участок № 357
село Мугалжар, улица Наурыз № 1 "А", здание коммунального государственного учреждения "Мугалжарская общеобразовательная средняя школа"
в границах села Мугалжар.

Темір бекеті, Наурыз көшесі № 27/2, Теміржол вокзалының ғимараты Темір бекеті шекарасында
№ 345 сайлау учаскесі
Бұлақты ауылы, Төлеу Алдабергенов көшесі № 13, "Бұлақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Бұлақты, Миялыкөл ауылының шекарасында
№ 346 сайлау учаскесі - таратылды
№ 347 сайлау учаскесі
Қайынды ауылы, Жылқышылар көшесі № 11, "Ембі қалалық мәдени орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Қайыңды ауылдық мәдениет үйі ғимараты
Қайынды ауылының шекарасында
№ 348 сайлау учаскесі
Алтынды ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі № 15, "Алтынды жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Алтынды ауылының шекарасында
№ 349 сайлау учаскесі
Бірлік ауылы, Достық көшесі № 1, "Жем қалалық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Құмжарған ауылдық клубы ғимараты
Бірлік ауылының шекарасында
№ 350 сайлау учаскесі - таратылды
№ 351 сайлау учаскесі
Құмжарған ауылы, Мақсат Мамытов көшесі № 5, "Құмжарған жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесі ғимараты
Құмжарған, Құмсай ауылының шекарасында
№ 352 сайлау учаскесі
Шеңгелши ауылы, Құрманиязова Шакиза № 11, "КАЗ ССР 30 жылдығы атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Шенгелши ауылының шекарасында
№ 353 сайлау учаскесі
Құмсай ауылы, Нұралы Қаниев көшесі № 3, "Ембі қалалық мәдени орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Құмсай ауылдық клубы ғимараты
Құмсай ауылының шекарасында
№ 354 сайлау учаскесі - таратылды
№ 355 сайлау учаскесі
Талдысай ауылы, Атлаш Жұмағалиев көшесі № 6, "Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Талдысай селолық мәдениет үйі ғимараты Талдысай ауылының шекарасында
№ 356 сайлау учаскесі
Еңбек ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі №6, "Еңбек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Еңбек ауылының шекарасында
№ 357 сайлау учаскесі
Мұғалжар ауылы, Наурыз көшесі № 1"А", "Мұғалжар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты Мұғалжар ауылы.