Об утверждении бюджета Журынского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2021 года № 7932. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Журынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 752 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 448 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 60 304 тысяч тенге;
2) затраты – 63 149,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -397,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 397,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 397,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 06.12.2021 № 110 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года "О республиканском бюджете на 2021-2023 годы" установлено:

2021-2023 жылдарға арналған Жұрын ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 546 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 7932 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жұрын ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 752 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
трансферттер түсімі – 60 304 мың теңге;
2) шығындар – 63 149,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -397,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 397,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 397,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 110 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес:

с 1 января 2021 года:
1) минимальный размер заработной платы – 42 500 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 917 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 34 302 тенге.
3. Утвердить на 2021 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Журынского сельского округа в сумме 51 522,0 тысяч тенге.

2021 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 42 500 теңге;
2) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 917 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 34 302 теңге болып белгіленгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Жұрын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін 51 522,0 мың теңге көлемінде субвенциялар сомасы бекітілсін.

4. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии,
секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 546
Бюджет Журынского сельского округа на 2021 год

4. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 546 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Жұрын ауылдық округ бюджеті