О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 17 августа 2020 года № 422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2020 года № 7339. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 361 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6631, опубликованное 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "8 600 874,7" заменить цифрами "8 611 874,3",
в том числе по:
налоговым поступлениям – цифры "305 449" заменить цифрами "320 495";
неналоговым поступлениям – цифры "24 043" заменить цифрами "13 873";
поступлениям от продажи основного капитала – цифры "8 850" заменить цифрами "3 500";
поступлениям трансфертов – цифры "8 263 006,7" заменить цифрами "8 274 006,3";
в подпункте 2):
затраты – цифры "9 180 446,3" заменить цифрами "9 191 445,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "108 346" заменить цифрами "128 959",
в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "127 394" заменить цифрами "148 007";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) – цифры "-687 917,6" заменить цифрами "-708 530,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – цифры "687 917,6" заменить цифрами "708 530,6";
поступление займов – цифры "97 613" заменить цифрами "640 923,1";
в пункте 6-1:
цифры "97 613" заменить цифрами "118 226";
в пункте 10:
в подпункте 1):
цифры "15 198" заменить цифрами "14 597,6";
в подпункте 20):
цифры "6 519" заменить цифрами "19 740";
в подпункте 22):
цифры "22 621" заменить цифрами "9 400";
в подпункте 23):
цифры "17 600" заменить цифрами "29 200";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 422 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 тамызда № 7339 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 361 "2020-2022 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6631 тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "8 600 874,7" сандары "8 611 874,3" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – "305 449" сандары "320 495" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша – "24 043" сандары "13 873" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – "8 850" сандары "3 500" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша – "8 263 006,7" сандары "8 274 006,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "9 180 446,3" сандары "9 191 445,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру – "108 346" сандары "128 959" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "127 394" сандары "148 007" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-687 917,6" сандары "-708 530,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "687 917,6" сандары "708 530,6" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі – "97 613" сандары "640 923,1" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
"97 613" сандары "118 226" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
1) тармақшасында:
"15 198" сандары "14 597,6" сандарымен ауыстырылсын;
20) тармақшасында:
"6 519" сандары "19 740" сандарымен ауыстырылсын;
22) тармақшасында:
"22 621" сандары "9 400" сандарымен ауыстырылсын;
23) тармақшасында:
"17 600" сандары "29 200" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Уилского
районного маслихата
Б. Коздигарин
Секретарь Уилского
районного маслихата
Е. Жиеналин
Приложение 1 к решению Уилского районного маслихата от 17 августа 2020 года № 422

3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Коздигарин
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Жиеналин
Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 422 шешіміне 1 қосымша