О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 16 июня 2020 года № 461. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 июня 2020 года № 7216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 392 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6629, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы- цифры "12 050 424,0" заменить цифрами "11 642 588,3";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "5 006 858,0" заменить цифрами "4 739 090,0";
поступления трансфертов - цифры "6 995 429,0" заменить цифрами "6 855 361,3";
в подпункте 2)
затраты- цифры "12 119 803,8" заменить цифрами "13 685 998,4";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета – цифры "102 070,8" заменить цифрами "2 122 040,5";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "-102 070,8" заменить цифрами "-2 122 040,5".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к сведению и руководству, что с 1 января 2020 года установлено:
1) минимальный размер заработной платы 42 500 тенге;
2) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты 16 839 тенге;
3) минимальный размер пенсии 38 636 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 2 651 тенге;
5) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 31 183 тенге;
с 1 апреля 2020 года:
1) минимальный размер государственной базовой пенсионной выплаты 17 641 тенге;
2) минимальный размер пенсии 40 441 тенге;

Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 461 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 маусымда № 7216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 392 "2020-2022 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6629 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер - "12 050 424,0" сандары "11 642 588,3" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "5 006 858,0" сандары "4 739 090,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "6 995 429,0" сандары "6 855 361,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "12 119 803,8" сандары "13 685 998,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профицит) "102 070,8" сандары "2 122 040,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру "-102 070,8" сандары "- 2 122 040,5" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төмен мөлшерi 42 500 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері 16 839 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшерi 38 636 теңге;
4) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу,сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 2 651 теңге;
5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 31 183 теңге;
2020 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің ең төмен мөлшері 17 641 теңге;
2) зейнетақының ең төмен мөлшерi 40 441 теңге;

3) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 2 778 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат 32 668 тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтiк төлемдердi есептеу,сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтарды және басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептiк көрсеткiш 2 778 теңге;
4) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы 32 668 теңге көлемінде белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Хромтауского районного маслихата
Е. Юшкевич
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев
Приложение к решению Хромтауского районного маслихата от 16 июня 2020 года № 461

3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппеносы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихаты сессияның төрағасы
Е. Юшкевич
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев
Хромтау аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 16 маусымы № 461 шешіміне қосымша