Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг Дорожной карты занятости местным исполнительным органом Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 6 апреля 2020 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 апреля 2020 года № 5448
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 15 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2020 года № 154 "О внесении изменения и дополнений в постановление" Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местным исполнительным органом Алматинской области государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг - 2020 год;
вид ценных бумаг - государственные ценные бумаги, выпускаемые местным исполнительным органом Алматинской области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения;
2) объем - не более 78 820 000 000 (семьдесят восемь миллиардов восемьсот двадцать миллионов) тенге;
3) целевое назначение - финансирование мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Алматинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области представление в государственно-правовой отдел аппарата акима области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Алматинской области Л. Турлашова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области А. Баталов

Алматы облысының жергілікті атқарушы органының Жұмыспен қамту жол картасының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 146 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 6 сәуірде № 5448 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 28 наурыздағы № 154 қаулысының 15 - тармағына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысының жергілікті атқарушы органының ішкі нарықта айналысқа жіберуі үшін мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттары:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы - 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі - төтенше жағдай әрекет еткен кезеңде айқындалған Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберуге арналған Алматы облысының жергілікті атқарушы органы шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
2) көлемі - 78 820 000 000 (жетпіс сегіз миллиард сегіз жүз жиырма миллион) теңгеден артық емес;
3) нысаналы мақсаты - төтенше жағдай әрекет еткен кезеңде айқындалған Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру.
2. "Алматы облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы қаулы Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде облыс әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары Л. Тұрлашовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов