"О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 9 января 2020 года № 66-306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2020 года № 5405.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 906 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 753 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 153 тысячи тенге;
2) затраты 22 906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-356 (вводится в действие с 01.01.2020).
"2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 48 717 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 829 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 888 тысяч тенге;
2) затраты 49 323 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 606 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 80-361 (вводится в действие с 01.01.2020).
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 125 581 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 764 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;

Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 17 қаңтарда № 5405 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 22 906 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 753 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 21 153 мың теңге;
2) шығындар 22 906 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 78-356 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 48 717 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 829 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 39 888 мың теңге;
2) шығындар 49 323 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 606 мың теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 80-361 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 125 581 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 9 764 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;

поступления трансфертов 115 817 тысяч тенге;
2) затраты 127 073 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 492 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 492 тысячи тенге.".
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 80-361 (вводится в действие с 01.01.2020).
"4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 275 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 296 тысяч тенге;
2) затраты 26 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 183 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 183 тысячи тенге.".
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 12.08.2020 № 73-342 (вводится в действие с 01.01.2020).
"5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 90 753 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 255 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 84 498 тысяч тенге;
2) затраты 92 072 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 319 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 80-361 (вводится в действие с 01.01.2020).
"6. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 372 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 21 475 тысяч тенге;
2) затраты 22 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

трансферттер түсiмі 115 817 мың теңге;
2) шығындар 127 073 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 492 мың теңге.".
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 80-361 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 24 275 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 979 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 296 мың теңге;
2) шығындар 26 458 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 183 мың теңге.".
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 12.08.2020 № 73-342 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 90 753 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 255 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 84 498 мың теңге;
2) шығындар 92 072 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 319 мың теңге.".
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 80-361 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 22 847 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 372 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 21 475 мың теңге;
2) шығындар 22 847 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

"13. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38, 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 102 493 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19 241 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 83 252 тысячи тенге;
2) затраты 108 325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 832 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 832 тысячи тенге.".
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-356 (вводится в действие с 01.01.2020).
"14. Утвердить бюджет Самсинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41, 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 41 117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 552 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 565 тысяч тенге;
2) затраты 43 211 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 094 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 094 тысячи тенге.".
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-356 (вводится в действие с 01.01.2020).
"15. Утвердить бюджет Сарытаукумского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44, 45 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 679 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 20 929 тысяч тенге;
2) затраты 21 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 20.11.2020 № 78-356 (вводится в действие с 01.01.2020).
"16. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 46, 47, 48 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

"13. 2020-2022 жылдарға арналған Мыңбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38, 39-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 102 493 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 23 241 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 79 252 мың теңге;
2) шығындар 108 325 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 5 832 мың теңге.".
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 78-356 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"14. 2020-2022 жылдарға арналған Самсы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 40, 41, 42-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 102 493 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 19 241 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 83 252 мың теңге;
2) шығындар 108 325 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 5 832 мың теңге.".
Ескерту. 14 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 75-347 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"15. 2020-2022 жылдарға арналған Сарытауқым ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 43, 44, 45-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 21 679 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 750 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 20 929 мың теңге;
2) шығындар 21 679 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.".
Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 20.11.2020 № 78-356 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"16. 2020-2022 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 46, 47, 48-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 282 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 282 тысячи тенге.".
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 80-361 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 282 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 282 мың теңге.".
Ескерту. 24 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 80-361 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Ы. Амалбек
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 80-361 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

3. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ы. Амалбек
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 80-361 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

4 112
008
Освещение улиц в населенных пунктах
2 835
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 277
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
01
Свободные остатки бюджетных средств
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от 9 января 2020 года № 66-306
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2020 № 80-361 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
І. Доходы

4 112
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 835
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 277
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 66-306 шешіміне 4-қосымша
Аққайнар ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 15.12.2020 № 80-361 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер