О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-302 "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 9 декабря 2020 года № 79-359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2020 года № 5810
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 65-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5394, опубликован от 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 247 497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 526 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 006 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 26 206 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 679 116 тысяч тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 45 180 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 45 164 тысячи тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 16 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 23 633 936 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 034 165 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 850 642 тысячи тенге;
субвенции 7 749 129 тысяч тенге;
2) затраты 30 206 307 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 163 281 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 219 305 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 56 024 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 79-359 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 11 желтоқсанда № 5810 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5394 тіркелген, 2020 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 28 247 497 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 526 169 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 16 006 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 26 206 мың теңге;
трансферттер түсiмі 23 679 116 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 45 180 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 45 164 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 16 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 23 633 936 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 034 165 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 850 642 мың теңге;
субвенциялар 7 749 129 мың теңге;
2) шығындар 30 206 307 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 163 281 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 219 305 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 56 024 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 122 091 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 122 091 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 122 091 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 122 091 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Н. Ахметжанов
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 79-359
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 65-302
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

4. Осы шешiм 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Ахметжанов
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсаны № 79-359 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 65-302 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер