О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 60-349 "О бюджете Ескельдинского района на 2020-2022 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 10 сентября 2020 года № 69-390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2020 года № 5645
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 60-349 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5381, опубликован 16 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 13 241 864 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 607 847 тысяч тенге;
неналоговые поступления 83 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 27 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 523 279 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 500 132 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1 293 139 тысяч тенге;
субвенции 4 730 008 тысяч тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-349 "Ескелді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 69-390 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 14 қыркүйекте № 5645 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-349 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5381 тіркелген, 2020 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 241 864 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 607 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 83 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 27 600 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 523 279 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 500 132 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1 293 139 мың теңге;
субвенциялар 4 730 008 мың теңге;

2) затраты 15 393 573 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 177 452 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 232 185 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 54 733 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 329 161 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 329 161 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2) шығындар 15 393 573 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 177 452 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 232 185 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 54 733 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 329 161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 329 161 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ескельдинского районного маслихата "По вопросам экономики, финансов, бюджету и соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ескельдинского районного маслихата Р. Ибраева
Секретарь Ескельдинского районного маслихата К. Алпысбаев
Приложение к решению Ескельдинский районный маслихат от 10 сентября 2020 года № 69-390

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ескелді аудандық мәслихатының "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты сақтау мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Р. Ибраева
Ескелді ауданы маслихатының хатшысы К. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихаты 2020 жылғы 10 қыркүйегі № 69-390 шешіміне қосымша

81 565
012
Капитальные расходы государственного органа
110
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 440
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
654 796
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
332 659
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 561 599
1
Социальное обеспечение
920 541
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
909 457
005
Государственная адресная социальная помощь
909 457
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 084
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
11 084
2
Социальная помощь
573 363
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
573 363
002
Программа занятости
318 684
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 476
006
Оказание жилищной помощи
8 250
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 197
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 690
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 289
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
64 785
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 992
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
67 695
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32 854
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 150
021
Капитальные расходы государственного органа
11 110
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 506
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

81 565
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
110
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 440
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
654 796
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
332 659
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 561 599
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
920 541
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
909 457
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
909 457
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 084
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
11 084
2
Әлеуметтiк көмек
573 363
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
573 363
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
318 684
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 476
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 250
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 197
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 690
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57 289
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
64 785
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 992
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
67 695
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 620
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 854
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 150
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 110
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 506
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі