О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 8 января 2020 года № 64-302 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2020 года № 73-351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2020 года № 5620
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 64-302 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5404, опубликован 21 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 85 048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 443 тысячи тенге;
поступления трансфертов 81 605 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 62 441 тысяча тенге;
субвенции 19 164 тысячи тенге;
2) затраты 89 535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 487 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 487 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 958 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 750 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 23 750 тысяч тенге;
2) затраты 28 401 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 443 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 64-302 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 73-351 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 20 тамызда № 5620 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 64-302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5404 тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 85 048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 443 мың теңге;
трансферттер түсімдері 81 605 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 62 441 мың теңге;
субвенциялар 19 164 мың теңге;
2) шығындар 89 535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 487 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 487 мың теңге.";
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 958 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 208 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 750 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 23 750 мың теңге;
2) шығындар 28 401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 443 мың теңге.";
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 26 257 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 837 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 420 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 19 420 тысяч тенге;
2) затраты 28 731 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 474 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 474 тысячи тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 001 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 592 тысячи тенге;
поступления трансфертов 20 409 тысяч тенге, в том числе:
субвенции 20 409 тысяч тенге;
2) затраты 24 972 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 971 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 971 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 220 241 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 178 тысяч тенге;
поступления трансфертов 191 063 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 163 991 тысяча тенге;
субвенции 27 072 тысячи тенге;
2) затраты 220 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 588 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Сарыжазского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 42 888 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 990 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35 898 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 000 тысяч тенге;
субвенции 24 898 тысяч тенге;
2) затраты 45 082 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 194 тысячи тенге.";
"7. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 26 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 837 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 420 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 19 420 мың теңге;
2) шығындар 28 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 474 мың теңге.";
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 001 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 592 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 409 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 20 409 мың теңге;
2) шығындар 24 972 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 971 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 971 мың теңге.";
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 220 241 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 178 мың теңге;
трансферттер түсімдері 191 063 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 163 991 мың теңге;
субвенциялар 27 072 мың теңге;
2) шығындар 220 829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 588 мың теңге.";
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Сарыжаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 42 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 990 мың теңге;
трансферттер түсімдері 35 898 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 000 мың теңге;
субвенциялар 24 898 мың теңге;
2) шығындар 45 082 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 194 мың теңге.";
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 120 348 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 399 тысяч тенге;
поступления трансфертов 112 949 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 12 498 тысяч тенге;
субвенции 100 451 тысяча тенге;
2) затраты 123 362 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 014 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 014 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Текесского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 86 319 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов 82 204 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 62 439 тысяч тенге;
субвенции 19 765 тысяч тенге;
2) затраты 88 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 751 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 751 тысяча тенге.";
"9. Утвердить бюджет Тегистикского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 21 534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 108 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 426 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 867 тысяч тенге;
субвенции 18 559 тысяч тенге;
2) затраты 21 534 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Узак батырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 35 966 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 871 тысяча тенге;
поступления трансфертов 32 095 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 166 тысяч тенге;
субвенции 20 929 тысяч тенге;
2) затраты 37 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 293 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 293 тысячи тенге.";
"11. Утвердить бюджет Шалкодинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 120 348 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 399 мың теңге;
трансферттер түсімдері 112 949 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 12 498 мың теңге;
субвенциялар 100 451 мың теңге;
2) шығындар 123 362 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 014 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 014 мың теңге.";
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Текес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 86 319 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 115 мың теңге;
трансферттер түсімдері 82 204 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 62 439 мың теңге;
субвенциялар 19 765 мың теңге;
2) шығындар 88 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 751 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 751 мың теңге.";
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Тегістік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21 534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 108 мың теңге;
трансферттер түсімдері 19 426 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 867 мың теңге;
субвенциялар 18 559 мың теңге;
2) шығындар 21 534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Ұзақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 966 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 871 мың теңге;
трансферттер түсімдері 32 095 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 166 мың теңге;
субвенциялар 20 929 мың теңге;
2) шығындар 37 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 293 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 293 мың теңге.";
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Шәлкөде ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 26 015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 923 тысячи тенге;
поступления трансфертов 21 092 тысячи тенге, в том числе:
субвенции 21 092 тысячи тенге;
2) затраты 27 719 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 704 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 704 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, временно
исполняющий обязанности
секретаря Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев
Председатель сессии, временно
исполняющий обязанности
секретаря Райымбекского
районного маслихата С. Мусирбаев

1) кірістер 26 015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 923 мың теңге;
трансферттер түсімдері 21 092 мың теңге, оның ішінде:
субвенциялар 21 092 мың теңге;
2) шығындар 27 719 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 704 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 704 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихаты
хатшысы міндетін уақытша
атқарушы, сессия төрағасы С. Мусирбаев
Райымбек аудандық мәслихаты
хатшысы міндетін уақытша атқарушы,
сессия төрағасы С. Мусирбаев

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 17 августа 2020 года № 73-351
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2020 года № 64-302 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2020-2022 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамызы № 73-351 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2020 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 64-302 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер