О внесении изменения в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент от 7 февраля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 13 февраля 2020 года № 86
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 ноября 2018 года) следующее изменение:
приложение 1 "Границы избирательных участков города Шымкент" к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент Е.Алимкулова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Айтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шымкентской
городской территориальной
избирательной комиссии Кунанбаев К.
"____" ___________ 20__ года
Приложение
к решению акимата
города Шымкент
от 7 февраля 2020 года № 1
Приложение 1
к решению акима города
Шымкент от 14 ноября
2018 года № 9
Границы избирательных участков города Шымкент
Абайский район
Избирательный участок № 1
Центр – Специализированная школа для одаренных детей № 2, улица К.Казиева, № 7.
Улица Байдибек би №№ 1-66, улица Лобачевского №№ 1-44, улица Жангакты №№ 1-24, улица М.Аманкулова №№ 1-47, улица К.Аманжолова №№ 1-58, улица Народовольцев №№ 1-44, улица П.Морозова №№ 1-30, улица Лескова №№ 1-36, улица Темирказык №№ 1-47, улица К.Эссениязова №№ 61-82, улица Искра №№ 61-99, проезд Искра №№ 1-3, улица С.Кожанова №№ 22-76, улица Дегтярова №№ 1-51, улица Н.Сулейменова нечетная сторона №№ 51-65, улица К.Казиева нечетная сторона №№ 1-51, улица Б.Момышулы №№ 52-58А, проезд Динамовский №№ 1-20, улица Харькова №№ 1-15, проезд Сочинский №№ 1-14, улица Курская №№ 1-29, улица А.Керимше №№ 1-40, улица Сырдаринская №№ 1-41, улица С.Юллаева №№ 1-37, улица М.Жалила №№ 1-37, улица Черкасова №№ 1-37, улица 9 января №№ 1-11, проезд Большевитский №№ 1-14, улица Постышева №№ 1-37, улица П.Тажибаева №№ 1-67.
Избирательный участок № 2
Центр – Шымкентский дорожно-транспортный и технический колледж, проспект Б.Момышулы, № 53.
Улица Байдибек би четная сторона №№ 86-162, улица Р.Зорге №№ 1-90, улица К.Аманжолова №№ 59-160, улица Н.Лескова №№ 37-120, улица У.Кабылбекова №№ 1-22, улица Темирказык №№ 48-135, улица Спасская №№ 1-12, улица К.Эссениязова №№ 1-60, улица Искра №№ 1-60, улица Крейсер Аврора №№ 14-16, улица С.Кожанова №№ 1-21, улица С.Кожанова №№ 1-21, улица Никитина №№ 1-32, улица Панфилов №№ 1-32, улица К.Байсеитовой №№ 1-32, улица Н.Сулейменова нечетная сторона №№ 21-49.
Избирательный участок № 3

"Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2020 жылғы 7 ақпандағы № 1 шешімі. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 86 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабының 1-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 23 қарашада электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің "Шымкент қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары" 1-қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылатын баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.Әлімқұловқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі М. Айтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Қ.Құнанбаев
"___" __________20__ жыл
Шымкент қаласы әкімінің
2020 жылғы 7 ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Шымкент қаласы әкімінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 9 шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
Абай ауданы
№ 1 сайлау учаскесі
Орталығы – № 2 Дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп, Қ.Қазиев көшесі, № 7.
Бәйдібек би көшесі №№ 1-66, Лобачевский көшесі №№ 1-44, Жаңғақты көшесі №№ 1-24, М.Аманқұлов көшесі №№ 1-47, Қ.Аманжолов көшесі №№ 1-58, Народовольцевтер көшесі №№ 1-44, П.Морозов көшесі №№ 1-30, Н.Лесков көшесі №№ 1-36, Темірқазық көшесі №№ 1-47, Қ.Эссениязов көшесі №№ 61-82, Искра көшесі №№ 61-99, Искра өткелі №№ 1-3, С.Қожанов көшесі №№ 22-76, Дегтярев көшесі №№ 1-51, Н.Сүлейменов көшесі тақ жағы №№ 51-65, Қ.Қазиев көшесі тақ жағы №№ 1-51, Б.Момышұлы көшесі №№ 52-58а, Динамо өткелі №№ 1-20, Харьков көшесі №№ 1-15, Сочи өткелі №№ 1-14, Курск көшесі №№ 1-29, Ә.Керімше көшесі №№ 1-40, Сырдария көшесі №№ 1-41, С.Юллаев көшесі №№ 1-37, М.Жалил көшесі №№ 1-37, Черкасов көшесі №№ 1-37, 9 январь көшесі №№ 1-11, Большевист өткелі №№ 1-14, Постышев көшесі №№ 1-37, П.Тәжібаев көшесі №№ 1-67.
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент жол-көлігі және техникалық колледжі, Б.Момышұлы даңғылы, № 53.
Бәйдібек би көшесі жұп жағы №№ 68-162, Р.Зорге көшесі №№ 1-90, Қ.Аманжолов көшесі №№ 59-160, Н.Лесков көшесі №№ 37-120, Ү.Қабылбеков көшесі № 1-22, Темірқазық көшесі №№ 48-135, Спасская көшесі №№ 1-12, Қ.Эссениязов көшесі №№ 1-60, Искра көшесі №№ 1-60, Крейсер Аврора көшесі №№ 14-16, С.Қожанов көшесі №№ 1-21, Никитин көшесі №№ 1-32, Панфилов көшесі №№ 1-32, К.Байсеитова №№ 1-32, Н.Сүлейменов көшесі тақ жағы №№ 21-49.
№ 3 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 3, улица Н.Сулейменова, № 2а.
3 микрорайон: №№ 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55; проспект Б.Момышулы нечетная сторона №№ 55-85, улица Н.Сулейменова №№ 1-20, улица Т.Бокина №№ 1-32, улица Фестивальная №№1-34, улица Ш.Оспанова №№ 57-94, улица Крейсер Аврора №№ 1-15.
Избирательный участок № 4
Центр – Ассамблея народа Казахстана, улица Желтоксан, без номера.
Проспект Б.Момышулы №№ 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 25, 29, 31а, 31б, улица Г.Иляева №№ 3а, 11, 13, 15, 17а, улица К.Рыскулбекова № 3а, улица Желтоксан №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а.
Избирательный участок № 5
Центр – Университет "Мирас", улица Г.Иляева, № 3
Улица Бейбитшилик №№ 20, 22, 24а, улица Г.Иляева №№ 1, 5а, 7, улица Желтоксан №№ 3а, 4, 6, 8, Темирлановское шоссе №№ 1а, 7, 7а, 7б, 3-микрорайон №№ 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6.
Избирательный участок № 6
Центр – Новый учебный корпус школы-лицей № 23, улица Н.Байтленова, № 18.
8-микрорайон №№ 7, 7а, 8, 8а, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, улица Г.Иляева №№ 2, 4, проспект Республики №№ 2, улица Бейбитшилик №№ 12, 14, улица А.Аскарова № 22.
Избирательный участок № 7
Центр – Школа-лицей № 23, улица Н.Байтленова, № 18.
8-микрорайон №№ 14, 15, 16, улица А.Мангельдина № 34, 36, 36а, улица Н.Байтленова № 35, улица А.Аскарова №№ 24, 26, 30, 32, 32а, улица Октябрьская № 27.
Избирательный участок № 8
Центр – Музыкальный колледж, улица Октябрская, № 30.
Улица А.Мангельдина №№40, 42, 44, 46, Темирлановское шоссе №№ 1, 21, 22, 28, 30, улица Октябрьская № 30, 8-микрорайон №№ 17, 17а, 18.
Избирательный участок № 9
Центр – Учебный корпус № 2 музыкального колледжа, улица А.Мангельдина, № 38.
8-микрорайон №№ 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13.
Избирательный участок № 10
Центр – Общая средняя школа № 50, улица А.Мангельдина, № 41.
Улица Арысская №№ 22, 51, 53, 56, улица М.Пошанова нечетная сторона №№ 29-83, четная сторона № 28, 30, 30а, 32, Темирлановское шоссе №№ 34, 34а, 40, 40а, 40б, улица А.Мангельдина №№ 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, проезд Рудный №№ 2-22, улица Яблочкова №№ 1-37, улица Пролетарская нечетная сторона №№ 13-27, четная сторона №№ 14-74, улица А.Аскарова №№ 34, 34а, улица Октябрьская №№ 43-48.
Избирательный участок № 11
Центр – Областной театр оперы и балета, улица А.Аскарова, № 45.
Проспект Республики №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, улица А.Аскарова №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, улица Пролетарская частные дома №№ 1-12, улица Кен кешу частные дома №№ 1-35, 37, улица А.Мангельдина частные дома №№ 1-16, улица Ш.Оспанова частные дома №№ 1-23, улица Н.Байтленова частные дома №№ 1-14, улица Ф.Уркумбаева частные дома №№ 1-26, улица Енбекши частные дома №№ 1-79, улица Колхозная частные дома №№ 1-35, проезд Колхозный частные дома №№ 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19, улица Х.Мамытова частные дома №№ 1-62, проезд Х.Мамытова частные дома №№ 1, 2, 2а, улица Кавалерийская нечетная сторона частные дома №№ 41-61.
Избирательный участок № 12
Центр – Южно-Казахстанский колледж искусства и дизайна имени А.Кастеева, улица Ш.Калдаякова, № 30.

Орталығы – № 3 жалпы орта мектеп, Н.Сүлейменов көшесі, № 2а.
3-шағын ауданы: №№ 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55; Б.Момышұлы даңғылы тақ жағы №№ 55-85, Н.Сүлейменов көшесі №№ 1-20, Т.Бокин көшесі №№ 1-32, Фестиваль көшесі №№ 1-34, Ш.Оспанов көшесі №№ 57-94, Крейсер Аврора көшесі №№ 1-15.
№ 4 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан халқы Ассамблеясы, Желтоқсан көшесі, нөмірсіз.
Б.Момышұлы даңғылы №№ 13, 15, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 23а, 23б, 25, 29, 31а, 31б, Ғ.Іляев көшесі №№ 3а, 11, 13, 15, 17а, Қ.Рысқұлбеков көшесі №3а, Желтоқсан көшесі №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы – "Мирас" университеті, Ғ.Іляев көшесі, № 3.
Бейбітшілік көшесі №№ 20, 22, 24А, Ғ.Іляев көшесі №№ 1, 5а, 7, Желтоқсан көшесі №№ 3а, 4, 6, 8, Темірлан тас жолы №№ 1а, 7, 7а, 7б, 3-шағын ауданы №№ 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы – № 23 мектеп-лицейінің жаңа оқу корпусы, Н.Байтіленов көшесі, № 18.
8-шағын ауданы №№ 7, 7а, 8, 8а, 53, 54а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, Ғ.Іляев көшесі №№ 2, 4, Республика даңғылы № 2, Бейбітшілік көшесі №№ 12, 14, А.Асқаров көшесі № 22.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы – № 23 мектеп-лицейі, Н.Байтіленов көшесі, № 18.
8-шағын ауданы №№ 14, 15, 16, А.Мангелдин көшесі №№ 34, 36, 36а, Н.Байтіленов көшесі № 35, А.Асқаров көшесі №№ 24, 26, 30, 32, 32а, Октябрь көшесі № 27.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы – Саз колледжі, Октябрь көшесі, № 30.
А.Мангелдин көшесі №№ 40, 42, 44, 46, Темірлан тас жолы №№ 1, 21, 22, 28, 30, Октябрь көшесі № 30, 8-шағын ауданы №№ 17, 17а, 18.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы – Саз колледжінің № 2 оқу корпусы, А.Мангелдин көшесі, № 38.
8-шағын ауданы №№ 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13.
№ 10 сайлау учаскесі
Орталығы – № 50 жалпы орта мектеп, А.Мангелдин көшесі, № 41.
Арыс көшесі №№ 22, 51, 53, 56, М.Пошанов көшесі тақ жағы №№ 29-83, жұп жағы №№ 28, 30, 30а, 32, Темірлан тас жолы №№ 34, 34а, 40, 40а, 40б, А.Мангелдин көшесі №№ 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, Рудный өткелі №№ 2-22, Яблочков көшесі №№ 1-37, Пролетар көшесі тақ жағы №№ 13-27, жұп жағы №№ 14-74, А.Асқаров көшесі №№ 34, 34а, Октябрь көшесі №№ 43-48.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық опера және балет театры, А.Асқаров көшесі, № 45.
Республика даңғылы №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, А.Асқаров көшесі №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, Пролетар көшесі №№ 1-12 жеке тұрғын үйлер, Кен кешу көшесі №№ 1-35, 37 жеке тұрғын үйлер, А.Мангелдин көшесі №№ 1-16 жеке тұрғын үйлер, Ш.Оспанов көшесі №№ 1-23 жеке тұрғын үйлер, Н.Байтіленов көшесі №№ 1-14 жеке тұрғын үйлер, Ф.Үркімбаев көшесі №№ 1-26 жеке тұрғын үйлер, Еңбекші көшесі №№ 1-79 жеке тұрғын үйлер, Колхоз көшесі №№ 1-35 жеке тұрғын үйлер, Колхоз өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19 жеке тұрғын үйлер, Х.Мамытов көшесі №№ 1-62 жеке тұрғын үйлер, Х.Мамытов өткелі №№ 1, 2, 2а жеке тұрғын үйлер, Кавалерия көшесінің тақ жағы №№ 41-61 жеке тұрғын үйлер.
№ 12 сайлау учаскесі
Орталығы – Ә.Қастеев атындағы Оңтүстік Қазақстан өнер және дизайн колледжі, Ш.Қалдаяқов көшесі, № 30.

Улица Бородинская №№ 1-32, улица Пржевальского №№ 1-31, улица Калинина №№ 1-31а, улица Воронежская №№ 1-29, улица Ш.Калдаякова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, улица Данабулак №№ 1-37, улица Кремлевская №№ 10, 11, проспект Республики №№ 22, 24, 26, улица Нурлы ай №№ 1-25, улица Павлова дома без номеров по четной стороне.
Избирательный участок № 13
Центр –Университет "Мирас", улица 1-Мая, № 10/1.
Улица 1 Мая №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, улица Ю.Гагарина №№ 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, улица Театральная №№ 18, 20, 22, 22а, 24, 26, улица К.Жаркынбекова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, улица Водопьянова нечетная сторона №№ 19-27, улица Женис №№ 2-18, частные дома №№ 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22, улица Конституции №№ 2-8, частные дома 3/1, 4а, 4/4, 10, улица Ш.Калдаякова №№ 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, улица Кремлевская №№ 1, 1а, 3, улица В.Маяковского №№ 17, 19, проспект Абая №№ 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
Избирательный участок № 14
Центр – Академия языков, улица Ю.Гагарина, № 22а.
Улица Ш.Калдаякова №№ 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, проспект Республики №№ 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, улица Ю.Гагарина №№ 14, 16, 36, улица Кремлевская № 2а.
Избирательный участок № 15
Центр – Общая средняя школа № 29, улица Ю.Гагарина, № 22.
Улица Ю.Гагарина №№ 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 16
Центр – Колледж №4, улица К.Жаркинбекова, № 13.
Проспект Республики №№ 46, 48, 50, улица Н.Исмаилова №№ 20, 22, 24, 26, 125, улица Мугалимдер №№ 1-20, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 5-65, улица А.Молдагуловой №№ 29, 33, 44, 46, частные дома №№ 35-78, улица Павлова №№ 2,4, частные дома нечетная сторона №№ 3-11,21, улица Конституции №№ 1-62, проезд Конституции №№ 1-19, улица Навои №№ 22-86, улица Нахимова №№ 2-30, проезд Ч.Дарвина №№ 3-16, проезд Свинцевиков №№ 1-7.
Избирательный участок № 17
Центр – Общая средняя школа № 5, улица М.Ломоносова, № 16.
Улица Карасу №№ 1-82, улица Женис нечетная сторона №№ 1-19, улица Театральная № 1-16, улица Водопьянова №№ 1-14, улица М.Ломоносова №№ 2-12, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 101-117, проспект Абая №№ 2, 4, 6, 8 улица Г.Байдукова №№ 11-89.
Избирательный участок № 18
Центр – Южно-Казахстанский областной филиал общества "Красный крест" Республики Казахстан, улица Водопьянова, № 1.
Проспект Абая №№ 3, 5, 7, 9, улица Ю.Гагарина №№ 137, 137а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, улица Коргасын №№ 1-10, улица Тургенева №№ 1-8, 10, 13, улица С.Халметова №№ 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, улица Чапаева №№ 1а, 2б, 2в, проезд Водопьянова №№ 1а, 1-18.
Избирательный участок № 19

Бородин көшесі №№ 1-32, Пржевальский көшесі №№ 1-31, Калинин көшесі №№ 1-31а, Воронеж көшесі №№ 1-29, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, Данабұлақ көшесі №№ 1-37, Кремль көшесі №№ 10, 11, Республика даңғылы №№ 22, 24, 26, Нұрлы ай көшесі №№ 1-25, Павлов көшесінің жұп жағындағы нөмірсіз үйлер.
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы – "Мирас" университеті, 1 Мамыр көшесі, № 10/1.
1 Мамыр көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 8, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, Ю.Гагарин көшесі №№ 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, Театр көшесі №№ 18, 20, 22, 22а, 24, 26, Қ.Жарқынбеков көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, Водопьянов көшесі тақ жағы №№ 19-27, Жеңіс көшесі №№ 2-18, №№ 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22 жеке тұрғын үйлер, Конституция көшесі №№ 2-8 және №№ 3/1, 4а, 4/4, 10 жеке тұрғын үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, Кремль көшесі №№ 1, 1а, 3, В.Маяковский көшесі №№ 17, 19, Абай даңғылы №№ 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы – Тіл академиясы, Ю.Гагарин көшесі, № 22а.
Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Республика даңғылы №№ 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, Ю.Гагарин көшесі №№ 14, 16, 36, Кремль көшесі № 2а.
№ 15 сайлау учаскесі
Орталығы – № 29 жалпы орта мектеп, Ю.Гагарин көшесі, № 22.
Ю.Гагарин көшесі №№ 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы – № 4 колледж, Қ.Жарқынбеков көшесі, № 13.
Республика даңғылы №№ 46, 48, 50, Н.Исмаилов көшесі №№ 20, 22, 24, 26, 125, Мұғалімдер көшесі №№ 1-20, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы №№ 5-65, Ә.Молдағұлова көшесі №№ 29, 33, 44, 46, жеке тұрғын үйлер №№ 35-78, Павлов көшесі №№ 2, 4, жеке тұрғын үйлердің тақ жағы №№ 3-11, 21, Конституция көшесі №№ 1-62, Конституция өткелі №№ 1-19, Навои көшесі №№ 22-86, Нахимов көшесі №№ 2-30, Ч.Дарвин өткелі №№ 3-16, Қорғасыншылар өткелі №№ 1-7.
№ 17 сайлау учаскесі
Орталығы – № 5 жалпы орта мектеп, М.Ломоносов көшесі, № 16.
Қарасу көшесі №№ 1-82, Жеңіс көшесі тақ жағы №№ 1-19, Театр көшесі №№ 1-16, Водопьянов көшесі №№ 1-14, М.Ломоносов көшесі №№ 2-12, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы №№ 101-117, Абай даңғылы №№ 2, 4, 6, 8, Г.Байдуков көшесі №№ 11-89.
№ 18 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасының "Қызыл-ай" қоғамы Оңтүстік Қазақстан облыстық филиалы, Водопьянов көшесі, № 1.
Абай даңғылы №№ 3, 5, 7, 9, Ю.Гагарин көшесі №№ 137, 137а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, Қорғасын көшесі №№ 1-10, И.Тургенев көшесі №№ 1-8, 10,13, С.Халметов көшесі №№ 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, Чапаев көшесі №№ 1а, 2б, 2в, Водопьянов өткелі №№ 1а, 1-18.
№ 19 сайлау учаскесі

Центр – Колледж № 3, улица Ю.Гагарина, № 121.
Улица Ю.Гагарина №№ 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, улица Чапаева четная сторона № 2-18, улица 1 Мая №№ 19, 21, 29, 35, проспект Абая №№ 10, 12, 12а, 14, 15, 16, улица А.Матросова №№ 2, 3, 4, 6, улица Добролюбова №№ 1-19, улица Театральная №№ 21, 23, 25.
Избирательный участок № 20
Центр – Общая средняя школа № 21, проспект Абая, № 13.
Улица Макталы четная сторона №№ 60-104, улица Москвовская №№ 46-81, улица Интернациональная нечетная сторона №№ 53-97, 97а, четная сторона №№ 60-100, 100а, улица П.Ерназарова нечетная сторона №№ 61-85, четная сторона №№ 32-62, 62а, улица Е.Молдабаева нечетная сторона №№ 59-105, четная сторона №№ 58-94, улица Зердели нечетная сторона №№ 53-75, 75а, четная сторона №№ 42-78, улица А.Матросова нечетная сторона №№ 1, 5, 51, 52, 53, четная сторона №№ 28-44, улица Бекет батыра № 2, нечетная сторона №№ 1-13, улица Добролюбова нечетная сторона №№ 45-81, четная сторона №№ 26-66, проспект Абая нечетная сторона №№ 25-29, 29а.
Избирательный участок № 21
Центр – Общая средняя школа № 4, улица Ш.Калдаякова, № 37
Улица Ш.Калдаякова № 35, улица 1 Мая №№ 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, улица Интернациональная четная сторона №№ 34-54, проспект Абая №№18, 20, 21, 22, 23, 26, улица Театральная № 31, 31а, 35, улица Добролюбова нечетная сторона №№ 19-43, четная сторона №№ 20-24, улица Чапаева четная сторона №№ 26-40, нечетная сторона №№ 27-51, улица А.Матросова четная сторона №№ 14-26, нечетная сторона №№ 15-49, улица П.Ерназарова четная сторона № 18-30, нечетная сторона №№ 35-59, улица Е.Молдабаева №№ 29-57, улица Парижской Коммуны №№ 3-23.
Избирательный участок № 22
Центр – Шымкентская городская больница скорой медицинской помощи, улица Металлистов, № 1б.
Шымкентская городская больница скорой медицинской помощи.
Избирательный участок № 23
Центр – Областная офтальмологическая больница, улица Д.Курманбекова, № 2.
Областная офтальмологическая больница.
Избирательный участок № 24
Центр – Шымкентский территориальный социально – инновационный университет, улица Д.Курманбекова, № 4.
Проспект Абая №№ 33, 33а, улица Макталы четная сторона №№ 114-126, улица Московская №№ 86-104, улица Интернациональная №№ 101-125, улица Октябрьская №№ 56-79, улица Металлистов №№ 1-20, улица Землячка № 2, улица Хантаги №№ 3-19, улица Металлургов №№ 4-22, улица Физкультурников №№ 1-13, проезд Комсомольский №№ 1-23, улица Пролетарская нечетная сторона №№ 29-45.
Избирательный участок № 25
Центр – Общая средняя школа № 26, улица Зердели, без номера.

Орталығы – № 3 колледж, Ю.Гагарин көшесі, № 121.
Ю.Гагарин көшесі №№ 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, Чапаев көшесінің жұп жағы №№ 2-18, 1 Мамыр көшесі №№ 19, 21, 29, 35, Абай даңғылы №№ 10, 12, 12а, 14, 15, 16, А.Матросов көшесі №№ 2, 3, 4, 6, Добролюбов көшесі №№ 1-19, Театр көшесі №№ 21, 23, 25.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы – № 21 жалпы орта мектеп, Абай даңғылы, № 13.
Мақталы көшесінің жұп жағы №№ 60-104, Мәскеу көшесі №№ 46-81, Интернационал көшесінің тақ жағы№№ 53-97, 97а, жұп жағы №№ 60-100, 100а, П.Ерназаров көшесінің тақ жағы №№ 61-85, жұп жағы №№ 32-62, 62а, Е.Молдабаев көшесінің тақ жағы №№ 59-105, жұп жағы №№ 58-94, Зерделі көшесінің тақ жағы №№ 53-75, 75а, жұп жағы №№ 42-78, А.Матросов көшесінің тақ жағы №№ 1, 5, 51, 52, 53, жұп жағы №№ 28-44, Бекет батыр көшесі № 2, тақ жағы №№ 1-13, Добролюбов көшесінің тақ жағы №№ 45-81, жұп жағы №№ 26-66, Абай даңғылының тақ жағы №№ 25-29, 29а.
№ 21 сайлау учаскесі
Орталығы – № 4 жалпы орта мектеп, Ш.Қалдаяқов көшесі, № 37.
Ш.Қалдаяқов көшесі № 35, 1 Мамыр көшесі №№ 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, Интернационал көшесінің жұп жағы №№ 34-54, Абай даңғылы №№ 18, 20, 21, 22, 23, 26, Театр көшесі №№ 31, 31а, 35, Добролюбов көшесінің тақ жағы №№ 19-43, жұп жағы №№ 20-24, Чапаев көшесінің жұп жағы №№ 26-40, тақ жағы №№ 27-51, А.Матросов көшесінің жұп жағы №№ 14-26, тақ жағы №№ 15-49, П.Ерназаров көшесінің жұп жағы №№ 18-30, тақ жағы №№ 35-59, Е.Молдабаев көшесі №№ 29-57, Париж Коммунасы көшесі №№ 3-23.
№ 22 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық жедел жәрдем ауруханасы, Металлистер көшесі, № 1б.
Шымкент қалалық жедел жәрдем ауруханасы.
№ 23 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық офтальмологиялық ауруханасы, Д.Құрманбеков көшесі, № 2.
Облыстық офтальмологиялық ауруханасы.
№ 24 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент аймақтық әлеуметтік-инновациялық университеті, Д.Құрманбеков көшесі, № 4.
Абай даңғылы №№ 33, 33а, Мақталы көшесінің жұп жағы №№ 114-126, Мәскеу көшесі №№ 86-104, Интернационал көшесі №№ 101-125, Октябрь көшесі №№ 56-79, Металлистер көшесі №№ 1-20, Землячка көшесі № 2, Хантағы көшесі №№ 3-19, Металлургтер көшесі №№ 4-22, Физкультурниктер көшесі №№ 1-13, Комсомол өткелі №№ 1-23, Пролетар көшесінің тақ жағы №№ 29-45.
№ 25 сайлау учаскесі
Орталығы – № 26 жалпы орта мектеп, Зерделі көшесі, нөмірсіз.

Улица Ю.Гагарина четная сторона №№ 162-170, улица Интернациональная нечетная сторона №№ 1-51, улица Зердели нечетная сторона №№ 3-25, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 32-76, проезд Строительный №№ 1-43, улица Запотоцкого №№ 2-46, улица Кунбатыс №№ 1-47, улица Д.Рахимбергенова №№ 1-45, улица А.Чехова нечетная сторона №№ 47-107, четная сторона №№ 22-106, улица Макталы №№ 1-56, улица Московская №№ 1-45, улица П.Ерназарова нечетная сторона №№ 1-33, четная сторона №№ 2-16, улица 1 Мамыра нечетная сторона №№ 37-45, улица Ш.Калдаякова нечетная сторона №№ 77а, 83-95, улица Е.Молдабаева №№ 1-28.
Избирательный участок № 26
Центр –- Общежитие художественного колледжа, улица Ю.Гагарина, № 147.
Улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 175-257, улица Покрышкина №№ 1-62, улица Римского-Корсакова №№ 1-60, улица Кожедуба №№ 1-57, улица Мамина – Сибиряка №№ 1-78, проезд Круговой №№ 33-44, улица Б.Алпысбаева нечетная сторона №№ 1-33, улица Шаумяна №№ 26-70, улица Кентау №№ 24-32.
Избирательный участок № 27
Центр – Ясли-сад № 70 "Шолпан", улица А.Чехова, № 20а.
Улица С.Халметова нечетная сторона №№ 1-95, четная сторона №№ 2-78, проезд С.Халметова №№ 15-104, улица Шаумяна нечетная сторона № 9а, 11-79, четная сторона №№ 4/1, 4/2, 6-22, улица Б.Майлина №№ 1-7, улица Д.Нурпеисовой №№ 1-8, улица А.Чехова №№ 1-20, проезд Коргасын четная сторона №№ 24-78, улица Тургенева нечетная сторона №№ 5-103, четная сторона №№ 10-104, проезд Кентау нечетная сторона №№ 1-23, 33, 47-51, четная сторона №№ 6-20, 26-30, 48-56, тупик Круговой нечетная сторона №№ 1-33, четная сторона №№ 2-42, проезд Круговой №№ 2/1-2/10, улица Б.Алпысбаева четная сторона №№ 10-24, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 159, 165-173.
Избирательный участок № 28
Центр – Общая средняя школа № 42, улица Б.Алпысбаева, № 109.
Улица Ю.Гагарина четная сторона №№ 172-256, улица Б.Алпысбаева нечетная сторона №№ 35-93, проезд Плеханова №№ 1-33, улица Т.Омаровой №№ 1-56, улица Хамзы №№ 1-60, улица Д.Бедного №№ 1-100, улица Бауырластар №№ 1-51.
Избирательный участок № 29
Центр – Общая средняя школа № 33, улица Д.Курманбекова без номера.
Улица Т.Айменова №№ 61-107, улица Б.Алпысбаева №№ 94-127, улица М.Дулатова №№ 61-154, улица Бауырластар №№ 52-90, улица Ш.Калдаякова №№ 97-127, улица Т.Омаровой №№ 57-192, улица Н.Хашимжанова №№ 4-80, Темирлановское шоссе №№ 3, 9, 10, 46, 46а, 46б, 54, улица Д.Курманбекова №№ 32, 32а, 34 и частные дома №№ 59-115, улица Хамзы №№ 63-110, улица А.Мицкевича №№ 1-67.
Избирательный участок № 30
Центр – Воинская часть № 6698, улица Б.Алпысбаева, без номера.
Воинская часть № 6698.
Избирательный участок № 31
Центр – Акционерное общество "Казтрансгаз", Темирлановское шоссе, без номера.

Ю.Гагарин көшесінің жұп жағы №№ 162-170, Интернационал көшесінің тақ жағы №№ 1-51, Зерделі көшесінің тақ жағы №№ 3-25, Б.Алпысбаев көшесінің жұп жағы №№ 32-76, Строительный өткелі №№ 1-43, Запотоцкий көшесі №№ 2-46, Күнбатыс көшесі №№ 1-47, Д.Рахымбергенов көшесі №№ 1-45, А.Чехов көшесінің тақ жағы №№ 47-107, жұп жағы №№ 22-106, Мақталы көшесі №№ 1-56, Мәскеу көшесі №№ 1-45, П.Ерназаров көшесінің тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-16, 1-Мамыр көшесінің тақ жағы №№ 37-45, Ш.Қалдаяқов көшесінің тақ жағы №№ 77а,83-95, Е.Молдабаев көшесі №№ 1-28.
№ 26 сайлау учаскесі
Орталығы – Көркемсурет колледжінің жатақханасы, Ю.Гагарин көшесі, № 147.
Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы №№ 175-257, Покрышкин көшесі №№ 1-62, Римский-Корсаков көшесі №№ 1-60, Кожедуб көшесі №№ 1-57, Мамин-Сибиряк көшесі №№ 1-78, Круговой өткелі №№ 33-44, Б.Алпысбаев көшесінің тақ жағы №№ 1-33, Шаумян көшесі №№ 26-70, Кентау көшесі №№ 24-32.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы - №70 "Шолпан" бөбекжай-балабақшасы, А.Чехов көшесі, № 20а.
С.Халметов көшесінің тақ жағы №№ 1-95, жұп жағы №№ 2-78, С.Халметов өткелі №№ 15-104, Шаумян көшесі №№ 1-25, Б.Майлин көшесі №№ 1-7, Д.Нұрпейісова көшесі №№ 1-8, А.Чехов көшесі №№ 1-20, Қорғасын өткелі жұп жағы №№ 24-78, И.Тургенев көшесінің тақ жағы №№ 5-103, жұп жағы №№ 10-104, Кентау көшесі №№ 1-23, Круговой тұйығының тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-42, Круговой өткелі №№ 2/1-2/10, Б.Алпысбаев көшесінің жұп жағы №№ 2-24, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы №№ 159, 165-173.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы - № 42 жалпы орта мектеп, Б.Алпысбаев көшесі, № 109.
Ю.Гагарин көшесінің жұп жағы №№ 172-256, Б.Алпысбаев көшесінің тақ жағы №№ 35-93, Плеханов өткелі №№ 1-33, Т.Омарова көшесі №№ 1-56, Хамза көшесі №№ 1-60, Д.Бедный көшесі №№ 1-100, Бауырластар көшесі №№ 1-51.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы - № 33 жалпы орта мектеп, Д.Құрманбеков көшесі, нөмірсіз.
Т.Айменов көшесі №№ 61-107, Б.Алпысбаев көшесі №№ 94-127, М.Дулатов көшесі №№ 61-154, Бауырластар көшесі №№ 52-90, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 97-127, Т.Омарова көшесі №№ 57-192, Н.Хашимжанов көшесі №№ 4-80, Темірлан тас жолы №№ 3, 9, 10, 46, 46а, 46б, 54, Д.Құрманбеков көшесі №№ 32, 32а, 34 және №№ 59-115 жеке тұрғын үйлер, Хамза көшесі №№ 63-110, А.Мицкевич көшесі №№ 1-67.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы - № 6698 әскери бөлімшесі, Б.Алпысбаев көшесі, нөмірсіз.
№ 6698 әскери бөлімшесі.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы - "КазТрансГаз" Акционерлік Қоғамы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз.

Улица Кунбатыс №№ 51-106, улица Д.Рахымбергенова №№ 46-106, улица А.Чехова №№ 108-131, улица Макталы нечетная сторона №№ 57-115, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 78-122, улица Ш.Калдаякова № 129, проезд Запотоцкого №№ 47-97, тупик Автодорожный №№ 1-17, проезд Хлопковый №№ 3-21, проезд Ю.Ишанкулова №№ 1-19.
Избирательный участок № 32
Центр – Общая средняя школа № 78, 4 микрорайон, улица Байтулы баба, без номера.
В участок входит полностью 4 микрорайон и микрорайон Самал-1: улица Е.Мырзаева №№ 1-75, улица Шилменбет №№ 1-80, проспект Б.Момышулы четная сторона №№ 82-210.
Избирательный участок № 33
Центр – Администрация рынка "Самал", микрорайон "Самал-1", улица Т.Рыскулова, № 162.
Улица С.Жандосова №№ 1-278, улица Манас №№ 1-52, тупик Манас №№ 1-20, улица Кашурникова №№ 100-125, улица К.Халменова №№ 1-86, улица Кулыншак №№ 1-90, улица Еркобек №№ 1-37, проспект Б.Момышулы нечетная сторона №№ 85-209б.
Избирательный участок № 34
Центр – Медицинский центр "Ай-Нуры", 4-микрорайон, без номера.
Улица Байдибек би нечетная сторона №№ 63-85, улица А.Керимше №№ 41-106, улица улица Постышева №№ 38-85, улица М.Аманкулова №№ 48-59, проезд А.Керимше №№ 1-16, улица Утемисова №№ 1-36, улица Жангакты №№ 25-83, улица А.Мересьева №№ 1-31, улица Шабдалы №№ 1-85, улица Алмалы №№ 1-65, проезд Шардаринский №№ 1-20, улица Бейбарыс султана №№ 1-86, улица Шиели №№ 1-55, улица Кашурникова №№ 1-99, улица С.Юллаева №№ 38-85, улица М.Жалиля №№ 38-80, улица Черкасова №№ 38-75.
Избирательный участок № 35
Центр – Ясли сад "Алтын бесик 7", микрорайон "Самал-2", улица М.Сарсенбаева, № 24/1.
Микрорайон "Самал-2": улица К.Бектаева №№ 1-78, улица М.Сарсенбаева №№ 1-110, улица Н.Тайманова №№ 1-110, улица С.Сулейменова №№ 1-110, улица Еркиндик №№ 1-98, улица К.Меирбекова №№ 1-110, улица О.Малкарова №№ 23-112, улица С.Шакирова №№ 1-100, улица Жабай Токсаба батыра №№ 42-104, улица О.Сеитова №№ 50-106, улица Б.Нурлыбекова №№ 59-116, улица О.Мырзабекова №№ 70-118, улица Анар аже №№ 62-115, улица Б.Ермекбаева №№ 62-112, улица Г.Хайруллина №№ 1-115 и дома без номеров улиц А.Бекболат батыра, Бекмурат батыра, Манат кыз, Т.Отарбаева, А.Жанбосынова.
Избирательный участок № 36
Центр – Детский сад № 62 "Ботакан", микрорайон "Самал-2", улица Тынышбай ата, № 60.
Улица Корикти №№ 87-155 и дома без номеров улиц У.Аргынбекова, Алтын бесик, Келешек, К.Тыныбекова, Ризалык, Нурлы тан и 6 улиц без наименования.
Избирательный участок № 37
Центр – Общая средняя школа № 87 имени А.Назарбекова, микрорайон "Самал-3", улица У.Аргынбекова, без номера.

Күнбатыс көшесі №№ 51-106, Д.Рахымбергенов көшесі №№ 46-106, А.Чехов көшесі №№ 108-131, Мақталы көшесінің тақ жағы №№ 57-115, Б.Алпысбаев көшесінің жұп жағы №№ 78-122, Ш.Қалдаяқов көшесі № 129, Запотоцкий өткелі №№ 47-97, Автодорожный тұйығы №№ 1-17, Мақталы өткелі №№ 3-21, Ю.Ишанқұлов өткелі №№ 1-19.
№ 32 сайлау учаскесі
Орталығы – № 78 жалпы орта мектеп, 4 шағын ауданы, Байтұлы баба көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге 4 шағын ауданы толығымен кіреді және Самал-1 шағын ауданы: Е.Мырзаев көшесі №№ 1-75, Шілменбет көшесі №№ 1-80, Б.Момышұлы даңғылы жұп жағы №№ 82-210.
№ 33 сайлау учаскесі
Орталығы - "Самал" базарының әкімшілігі, "Самал-1" шағын ауданы, Т.Рысқұлов көшесі № 162.
С.Жандосов көшесі №№ 1-278, Манас көшесі №№ 1-52, Манас тұйығы №№ 1-20, Кашурников көшесі №№ 100-125, Қ.Халменов көшесі №№ 1-86, Құлыншақ көшесі №№ 1-90, Еркөбек көшесі №№ 1-37, Б.Момышұлы даңғылы тақ жағы №№ 85-209б.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы – "Ай-Нұры" медициналық орталығы, 4 шағын ауданы, нөмірсіз.
Бәйдібек би көшесінің тақ жағы №№ 63-85, Ә.Керімше көшесі №№ 41-106, Постышев көшесі №№ 38-85, М.Аманқұлов көшесі №№ 48-59, Ә.Керімше өткелі №№ 1-16, Өтемісов көшесі №№ 1-36, Жаңғақты №№ 25-83, А.Мересьев көшесі №№ 1-31, Шабдалы көшесі №№ 1-85, Алмалы көшесі №№ 1-65, Шардара өткелі №№ 1-20, Бейбарыс сұлтан көшесі №№ 1-86, Шиелі көшесі №№ 1-55, Кашурников көшесі №№ 1-100, С.Юллаев көшесі №№ 38-85, М.Жалил көшесі №№ 38-80, Черкасов көшесі №№ 38-75.
№ 35 сайлау учаскесі
Орталығы – "Алтын бесік 7" бөбекжай балабақшасы, "Самал-2" шағын ауданы, М.Сәрсенбаев көшесі № 24/1.
"Самал-2" шағын ауданы: Қ.Бектаев көшесі №№ 1-78, М.Сәрсенбаев көшесі №№ 1-110, Н.Тайманов көшесі №№ 1-110, С.Сүлейменов көшесі №№ 1-110, Еркіндік көшесі №№ 1-98, Қ.Мейірбеков көшесі №№ 1-110, О.Малқаров көшесі №№ 23-112, С.Шакиров көшесі №№ 1-100, Жабай Тоқсаба батыр көшесі №№ 42-104, Ө.Сейітов көшесі №№ 50-106, Б.Нұрлыбеков көшесі №№ 59-116, О.Мырзабеков көшесі №№ 70-118, Анар әже көшесі №№ 62-115, Б.Ермекбаев көшесі №№ 62-112. Г.Хайруллина көшесі №№ 1-115 және Ә.Бекболат батыр, Бекмұрат батыр, Манат қыз, Т.Отарбаев, Ә.Жанбосынов көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы - № 62 "Ботақан" балабақшасы, "Самал-2" шағын ауданы, Тынышбай ата көшесі, № 60.
Көрікті көшесі №№ 87-155 және Ұ.Арғынбеков, Алтын бесік, Келешек, Қ.Тыныбеков, Ризалық, Нұрлы таң көшелерінің және атауы жоқ 6 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы – А.Назарбеков атындағы № 87 жалпы орта мектеп, "Самал-3" шағын ауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз.

Микрорайон "Шугыла": улица Озекти №№ 1-38, улица Атасу №№ 1-40, улица Алтын гасыр №№ 1-32, улица Ырысбак №№ 1-32, улица Нуршуак №№ 1-32, улица Игилик №№ 1-32, улица Ерулик №№ 1-34, улица Нурлы жол №№ 1-32, улица Нур жауган №№ 1-48, улица И.Байзакова №№ 1-50 и дома без номеров улиц Казына, Егеменди ел, Дархан, Сарыозек, Ж.Калшораева, Касиет.
Избирательный участок № 38
Центр – Детский сад № 55 "Самал", микрорайон "Самал-3", без номера.
Микрорайон "Северо-Запад": дома без номеров улиц Алтын дала, Уркенди, Ушкиян, Аламан, Н.Туленди, Талас, Келес, Урис, Бескарагай, Талдыбулак, Бектау, Айтас, Атаконыс, Алимтау, Тарактас, Алтын арык, Тындала.
Избирательный участок № 39
Центр – Детский сад "Акылжан", микрорайон "Самал-3", улица Изгилик, без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица С.Юсупова участки №№ 4432-6555, улица Изгилик №№ 1-150, улица Кобыланды батыра №№ 60-80 и дома без номеров улиц Самал жел, Улы дала, Алтынбастау, Казак ордасы, Алмалы бак, Кандоз, Мангилик ел, Баулык.
Избирательный участок № 40
Центр – Шымкентская городская клиническая поликлиника №6, блок "А", микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица С.Байсбаева №№ 37-110, улица Баршын №№ 1-66, улица братьев Тажибаевых №№ 35-110, улица Б.Ескараева №№ 35-105, улица А.Ерназарова №№ 35-95, улица К.Сыздыкова №№ 37-110, улица С.Сеитова №№ 1-104, улица Сагынбаева №№ 37-128, улица Арайтаны №№ 37-110, улица Сардара №№1-45.
Избирательный участок № 41
Центр – Шымкентская городская клиническая поликлиника № 6, блок "Б", микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица Диханкол №№ 1-36, улица Манас №№ 1-36, улица Б.Дауылбаева №№ 1-36, улица С.Юсупова №№ 1-36, улица С.Байысбаева №№ 1-36, улица братьев Тажибаевых №№ 1-34, улица Б.Ескараева №№ 1-34, улица А.Ерназарова №№ 1-34, улица К.Сыздыкова №№ 1-36, улица С.Сагынбаева №№ 1-36, улица Арайтан №№ 1-36.
Избирательный участок № 42
Центр –Торговый центр "Барыс", микрорайон "Акниет", без номера.
В участок входит микрорайон "Акниет" полностью и дома без номеров 9 улиц без наименования микрорайон Ынтымак.
Избирательный участок № 43
Центр – Общая средняя школа № 56, микрорайон "Катынкопр", улица Г.Гулама, № 37.
Улица Аль-Фараби №№ 101-160, улица М.Жумабаева №№ 1-50, улица Г.Гулама №№ 1-50, улица Айбека №№ 1-38, улица Балуан Шолака №№ 1-53, улица Арал №№ 1-51, улица Молодая гвардия №№ 1-56.
Избирательный участок № 44
Центр – Ресторан "Бахор", улица Сыпырган ата, без номера.
Улица К.Алимбетова №№ 1-67, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-62, улица Б.Алимбекова №№ 1-61, улица И.Жансугурова №№ 1-64, улица М.Маметовой №№ 1-59, улица Б.Майлина №№ 1-68, улица Т.Бигельдинова №№ 1-64, улица Т.Айбергенова №№ 1-61.
Избирательный участок № 45

"Шұғыла" шағын ауданы: Өзекті көшесі №№ 1-38, Атасу көшесі №№ 1-40, Алтын ғасыр көшесі №№ 1-32, Ырысбақ көшесі №№ 1-32, Нұршуақ көшесі №№ 1-32, Игілік көшесі №№ 1-32, Ерулік көшесі №№ 1-34, Нұрлы жол көшесі №№ 1-32, Нұр жауған көшесі №№ 1-48, И.Байзақов көшесі №№ 1-50 және Қазына, Егеменді ел, Дархан, Сарыөзек, Ж.Қалшораев, Қасиет көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 38 сайлау учаскесі
Орталығы – № 55 "Самал" балабақшасы, "Самал-3" шағын ауданы, нөмірсіз.
"Солтүстік Батыс" шағын ауданы: Алтын дала, Өркенді, Үшқиян, Аламан, Н.Төленді, Талас, Келес, Өріс, Бесқарағай, Талдыбұлақ, Бектау, Айтас, Атақоныс, Әлімтау, Тарақтас, Алтын арық, Тыңдала көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы – "Ақылжан" балабақшасы, "Самал-3" шағын ауданы, Ізгілік көшесі, нөмірсіз.
"Самал-3" шағын ауданы: С.Юсупов көшесі №№ 4432-6555 учаскелері, Ізгілік көшесі №№ 1-150, Қобыланды батыр көшесі №№ 60-80 және Самал жел, Ұлы дала, Алтынбастау, Қазақ ордасы, Алмалы бақ, Қандөз, Мәңгілік ел, Баулық көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы –Шымкент қалалық клиникалық № 6 емхана, "А" ғимараты, "Самал-3" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.
"Самал-3" шағын ауданы: С.Байысбаев көшесі №№ 37-110, Баршын көшесі №№ 1-66, ағайынды Тәжібаевтар көшесі №№ 35-110, Б.Есқараев көшесі №№ 35-105, А.Ерназаров көшесі №№ 35-95, Қ.Сыздықов көшесі №№ 37-110, С.Сейітов көшесі №№ 1-104, Сағынбаев көшесі №№ 37-128, Арайтаң көшесі №№ 37-110, Сардар көшесі №№ 1-45.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық клиникалық № 6 емхана, "Б" ғимараты, "Самал-3" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.
"Самал-3" шағын ауданы: Диқанкөл көшесі №№ 1-36, Манас көшесі №№ 1-36, Б.Дауылбаев көшесі №№ 1-36, С.Юсупов көшесі №№ 1-36, С.Байысбаев көшесі №№ 1-36, ағайынды Тәжібаевтар көшесі №№ 1-34, Б.Есқараев көшесі №№ 1-34, А.Ерназаров көшесі №№ 1-34, Қ.Сыздықов көшесі №№ 1-36, С.Сағынбаев көшесі №№ 1-36, Арайтаң көшесі №№ 1-36.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы – "Барыс" сауда орталығы, Ақниет шағн ауданы нөмірсіз.
Учаскеге "Ақниет" шағын ауданы толығымен кіреді және Ынтымақ шағын ауданының атауы жоқ 9 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы - № 56 жалпы орта мектеп, "Қатынкөпір" шағын ауданы, Ғ.Ғұлам көшесі, № 37.
Әл-Фараби көшесі №№ 101-160, М.Жұмабаев көшесі №№ 1-50, Ғ.Ғұлам көшесі №№ 1-50, Айбек көшесі №№ 1-38, Балуан Шолақ көшесі №№ 1-53, Арал көшесі №№ 1-51, Жас гвардия көшесі №№ 1-56.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы – "Бахор" мейрамханасы, Сыпырған ата көшесі нөмірсіз.
К.Әлімбетов көшесі №№ 1-67, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-62, Б.Әлімбеков көшесі №№ 1-61, І.Жансүгіров көшесі №№ 1-64, М.Мәметова көшесі №№ 1-59, Б.Майлин көшесі №№ 1-68, Т.Бигелдинов көшесі №№ 1-64, Т.Айбергенов көшесі №№ 1-61.
№ 45 сайлау учаскесі

Центр – Школа-лицей № 52, микрорайон "Катынкопр", улица Аль-Фараби, № 102.
Микрорайон "Катынкопыр": улица Аль-Фараби четная сторона №№ 40-92, улица М.Ауезова №№ 35-62, улица Бабыра №№ 52-110, улица К.Сарсенбаева №№ 35-73, улица Б.Онтаева №№ 35-65, улица А.Сейданова №№ 41-62, улица А.Жангельдина №№ 41-70, улица Уржар №№ 1-44, улица М.Макатаева №№ 1-47, улица Кажымукана №№ 1-42, улица Акбакай №№ 1-45, улица К.Азербаева №№ 1-21, улица Сыпырган ата нечетная сторона №№ 1-35, улица К.Омишулы четная сторона №№ 20-32, улица Амангелды №№ 25-65.
Избирательный участок № 46
Центр – Общеобразовательная вечерняя средняя школа № 4, микрорайон "Катынкопир", улица Е.Тойганбаева, № 21/2.
Микрорайон "Катынкопр": улица Аль-Фараби четная сторона №№ 2-38, улица М.Ауезова №№ 1-34, улица Бабыр №№ 1-51, улица К.Сарсенбаева №№ 1-34, улица Б.Онтаева №№ 1-34, улица А.Сейданова №№ 1-34, улица А.Жангелдина №№ 1-40, улица Ф.Куралбаева №№ 1-22, улица Е.Тойганбаева №№ 18-30, улица К.Омишулы нечетная сторона №№ 21-31.
Избирательный участок № 47
Центр – Общая средняя школа № 51, микрорайон "Катынкопр", улица К.Омишулы, без номера.
Микрорайон "Катынкопр": улица К.Сатбаева №№ 1-57, улица Е.Спатаева нечетная сторона №№ 1-85, четная сторона №№ 2-98, улица С.Садыкулова №№ 29-95, улица Аль-Фараби №№ 1-91, улица Хан танири нечетная сторона №№ 1-57, четная сторона №№ 2-86, улица Низами №№ 1-85, улица Темиртау нечетная сторона №№ 1-63, четная сторона №№ 2-36, улица Амангелды №№ 1-24, К.Омишулы №№ 1-20, улица Е.Тойганбаева №№ 1-18.
Избирательный участок № 48
Центр – Гостиница "Караганда", улица К.Дауылова, № 3/1.
Улица Е.Молдабаева №№ 1-147, улица К.Даулова нечетная сторона №№ 1-79, четная сторона №№ 2-124, улица Кокарал №№ 1-47, Темирлановское шоссе четная сторона №№ 34-60, улица Г.Муратбаева №№ 1-84, улица Казакбаева №№ 1-46, улица Едиге батыра №№ 1-22, улица Достык №№ 1-13, улица Восход №№ 1-13, улица Темирлан №№ 1-22, улица Кызыл жулдыз №№ 1-19, улица Шымкентская №№ 1-52.
Избирательный участок № 49
Центр – Детский сад "Габидок", микрорайон "Агропром", улица Бакконыс, № 38а.
Здание передвижной механизированной колонны № 49 дом № 1 и 14 домов без номеров, здание передвижной механизированной колонны № 21, дома №№ 1-16;
Микрорайон "Агропром": улица Ак баян №№ 1-7, улица Алтын тобе №№1-12, улица Бакконыс №№ 1-17, улица Дермене №№ 1-18, улица Жанадала №№ 1-27, улица Мурагер № 1-25 и дома без номеров 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 50
Центр – Общая средняя школа № 16, микрорайон "Жайлау", Темирлановское шоссе, без номера.

Орталығы – № 52 мектеп-лицейі, "Қатынкөпір" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, № 102.
"Қатынкөпір" шағын ауданы: Әл-Фараби көшесінің жұп жағы №№ 40-92, М.Әуезов көшесі №№ 35-62, Бабыр көшесі №№ 52-110, Қ.Сәрсенбаев көшесі №№ 35-73, Б.Оңтаев көшесі №№ 35-65, А.Сейданов көшесі №№ 41-62, Ә.Жангелдин көшесі №№ 41-70, Үржар көшесі №№ 1-44, М.Мақатаев көшесі №№ 1-47, Қажымұқан көшесі №№ 1-42, Ақбақай көшесі №№ 1-45, К.Әзербаев көшесі №№ 1-21, Сыпырған ата көшесінің тақ жағы №№ 1-35, Қ.Өмішұлы көшесінің жұп жағы №№ 20-32, Амангелді көшесі №№ 25-65.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы – № 4 кешкі оқыту жалпы орта мектебі, "Қатынкөпір" шағын ауданы, Е.Тойғанбаев көшесі, № 21/2.
"Қатынкөпір" шағын ауданы: Әл-Фараби көшесінің жұп жағы №№ 2-38, М.Әуезов көшесі №№ 1-34, Бабыр көшесі №№ 1-51, Қ.Сәрсенбаев көшесі №№ 1-34, Б.Оңтаев көшесі №№ 1-34, А.Сейданов көшесі №№ 1-34, Ә.Жангелдин көшесі №№ 1-40, Ф.Құралбаев көшесі №№ 1-22, Е.Тойғанбаев көшесі №№ 18-30, Қ.Өмішұлы көшесінің тақ жағы №№ 21-31.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы – № 51 жалпы орта мектеп, "Қатынкөпір" шағын ауданы, Қ.Өмішұлы көшесі, нөмірсіз.
"Қатынкөпір" шағын ауданы: Қ.Сәтбаев көшесі №№ 1-57, Е.Сыпатаев көшесінің тақ жағы №№ 1-85, жұп жағы №№ 2-98, С.Садықұлов көшесі №№ 29-95, Әл-Фараби көшесі №№ 1-91, Хан тәңірі көшесі тақ жағы №№ 1-57, жұп жағы №№ 2-86, Низами көшесі №№ 1-85, Теміртау көшесі тақ жағы №№ 1-63, жұп жағы №№ 2-36, Амангелді көшесі №№ 1-24, Қ.Өмішұлы көшесі №№ 1-20, Е.Тойғанбаев көшесі №№ 1-18.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қарағанды" қонақ үйі, Қ.Дауылов көшесі, № 3/1.
Е.Молдабаев көшесінің №№ 1-147, Қ.Дауылов көшесі тақ жағы №№ 1-79, жұп жағы №№ 2-124, Көкарал көшесі №№ 1-47, Темірлан тас жолының жұп жағы №№ 34-60, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1-84, Қазақбаев көшесі №№ 1-46, Едіге батыр көшесі №№ 1-22, Достық көшесі №№ 1-13, Восход көшесі №№ 1-13, Темірлан көшесі №№ 1-22, Қызыл жұлдыз көшесі №№ 1-19, Шымкент көшесі №№ 1-52.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы – "Ғабидок" балабақшасы, "Агропром" шағын ауданы, Баққоныс көшесі, № 38а.
№ 49 Жылжымалы механикаландырылған колоннаның ғимараты № 1 және 14 нөмірсіз жеке үйлер, № 21 Жылжымалы механикаландырылған колоннаның ғимараты және №№ 1-16 үйлер;
Агропром шағын ауданы: Ақ Баян көшесі №№ 1-7, Алтын төбе көшесі №№ 1-12, Баққоныс көшесі №№ 1-17, Дермене көшесі №№ 1-18, Жаңадала көшесі №№ 1-27, Мұрагер көшесі №№ 1-25 және 1 атауы жоқ көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы - № 16 жалпы орта мектеп, "Жайлау" шағын ауданы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз.

Микрорайон "Жайлау": улица Р.Тауасарова №№ 1-59, улица А.Тойшыбек №№ 1-55, улица О.Шыршыкбай №№ 1-48, улица А.Ерназар №№ 1-48, улица Арын кожа №№ 1-54, улица Е.Токкожа №№ 1-57, улица А.Баккараева №№ 1-68, улица А.Абишева №№ 1-105.
Избирательный участок № 51
Центр – Общая средняя школа №54, микрорайон "Ынтымак", улица Туркестанская, без номера.
Микрорайон "Ынтымак": улица Туркестанская №№ 1-115, улица Жанатурмыс №№ 1-45, улица Баян-сулу №№ 1-45, улица Ташкентская № 1-80, улица Карасу №№ 1-60, тупик Карасу №№ 1-35, улица К.Бакбаева №№ 1-22, улица Баксай №№ 1-40, улица Бозжусан №№ 1-45, улица Аккурай №№ 1-65, улица Темирши №№ 1-65, улица Акжулдыз №№ 1-60, улица Жанатилек №№ 1-65.
Избирательный участок № 52
Центр – Пристройка общей средней школы № 54, микрорайон "Ынтымак", улица Туркестанская, без номера.
Микрорайон "Ынтымак": улица Суюнбая №№ 1-25, улица Б.Алпысбаева №№ 1-25, улица Шокбытова №№ 1-10, улица Ж.Жабаева №№ 1-50, улица Д.Назарова №№ 1-40, улица Р.Кошкарбаева №№ 1-25, улица К.Муратова №№ 1-40, улица Б.Саттарханова №№ 1-26, улица Бейбитшилик №№ 1-22, улица Ирисметова №№ 1-43 и дома без номеров улиц Козы-корпеш, Сусамыр, Тайбурыл, Керней, Яссы, Атануры, Талдысай, Тасбулак и трех улиц без наименования.
Избирательный участок № 53
Центр – Общая средняя школа № 55, микрорайон "Турлан", проезд Школьный, без номера.
Микрорайон "Турлан": улица М.Тореза нечетная сторона №№ 1-33, улица Шмидта №№ 1-28, улица Галицина №№ 1-40, улица Ш.Есенова №№ 1-50, улица Абылай хана №№ 1-30 и микрорайон "Батыс" полностью.
Избирательный участок № 54
Центр – Ясли сад "Кишкентай данышпан", микрорайон "Турлан", улица М.Тореза, № 24а.
Микрорайон "Ынтымак-2": дома без номеров улиц Имантау, Иле, Жуантобе, Жезказган, Майкудык, Кызылкайнар, Кендирли, Каган до улицы без наименования.
Избирательный участок № 55
Центр – Общая средняя школа № 60, микрорайон "Жидели", улица Амангелды, без номера.
В участок входит микрорайон "Жидели" полностью.
Избирательный участок № 56
Центр – Общая средняя школа № 117, жилой массив "Алтынтобе", без номера.
Жилой массив "Алтынтобе": улица Ж.Оразбайулы №№ 1-25, улица Кудайберды №№ 1-28, улица Изтилеу №№ 1-28, улица Бердибая №№ 1-31, улица Дайырбека №№ 1-30, улица Нурлыбая №№ 1-15, улица Жанакурылыс №№ 1-11, улица Отебая №№ 1-21.
Избирательный участок № 57
Центр – Общая средняя школа № 118 "Кокбулак", жилой массив "Кокбулак", улица Есбол кажи би, без номера.
В участок входит жилой массив "Кокбулак" полностью.
Избирательный участок № 58
Центр – Общая средняя школа № 81 имени Т.Тажибаева, жилой массив "Жанаталап", улица Айдаркул, № 27.

"Жайлау" шағын ауданы: Р.Тауасаров көшесі №№ 1-59, А.Тойшыбек көшесі №№ 1-55, О.Шыршықбай көшесі №№ 1-48, А.Ерназар көшесі №№ 1-48, Арын қожа көшесі №№ 1-54, Е.Тоққожа көшесі №№ 1-57, А.Баққараев көшесі №№ 1-68, Ә.Әбішев көшесі №№ 1-105.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы – № 54 жалпы орта мектеп, "Ынтымақ" шағын ауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз.
"Ынтымақ" шағын ауданы: Түркістан көшесі №№ 1-115, Жаңатұрмыс көшесі №№ 1-45, Баян-сұлу көшесі №№1-45, Ташкент көшесі №№1-80, Қара су көшесі №№1-60, Қарасу тұйығы №№ 1-35, Қ.Бақбаев көшесі №№ 1-22, Бақсай көшесі №№ 1-40, Бозжусан көшесі №№ 1-45, Аққурай көшесі №№ 1-65, Темірші көшесі №№ 1-65, Ақжұлдыз көшесі №№ 1-60, Жаңатілек көшесі №№ 1-65.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы – № 54 жалпы орта мектептің қосымша ғимарты, "Ынтымақ" шағын ауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз.
"Ынтымақ" шағын ауданы: Сүйінбай көшесі №№ 1-25, Б.Алпысбаев көшесі №№ 1-25, Шоқбытов көшесі №№ 1-10, Ж.Жабаев көшесі №№ 1-50, Д.Назаров көшесі №№ 1-40, Р.Қошқарбаев көшесі №№ 1-25, Қ.Мұратов көшесі №№ 1-40, Б.Саттарханов көшесі №№ 1-26, Бейбітшілік көшесі №№ 1-22, Ирисметов көшесі №№ 1-43 және Қозы-көрпеш, Сусамыр, Тайбурыл, Керней, Яссы, Атанұры, Талдысай, Тасбұлақ көшелерінің және атауы жоқ үш көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы – №55 жалпы орта мектеп, "Тұрлан" шағын ауданы, Школьная өткелі, нөмірсіз.
"Тұрлан" шағын ауданы: М.Тореза көшесінің тақ жағы №№ 1-33, Шмидта көшесі №№ 1-28, Галицын көшесі №№ 1-40, Ш.Есенов №№ 1-50, Абылай хан көшесі №№ 1-30 және "Батыс" шағын ауданы толығымен.
№ 54 сайлау учаскесі
Орталығы – "Кішкентай данышпан" бөбекжай балабақшасы, "Тұрлан" шағын ауданы, М.Тореза көшесі, № 24а.
"Ынтымақ-2" шағын ауданы: Имантау, Іле, Жуантөбе, Жезқазған, Майқұдық, Қызылқайнар, Кендірлі, Қаған көшелерінің нөмірсіз үйлері атауы жоқ көшеге дейін.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы – № 60 жалпы орта мектеп, "Жиделі" шағын ауданы, Амангелді көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Жиделі" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы – № 117 орта мектеп, "Алтынтөбе" тұрғын алабы, нөмірсіз.
"Алтынтөбе" тұрғын алабы: Ж.Оразбайұлы көшесі №№ 1-25, Құдайберді көшесі №№ 1-28, Ізтілеу көшесі №№ 1-28, Бердібай көшесі №№ 1-31, Дайырбек көшесі №№ 1-30, Нұрлыбай көшесі №№ 1-15, Жаңақұрылыс көшесі №№ 1-11, Өтебай көшесі №№ 1-21.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы – № 118 "Көкбұлақ" орта мектебі, "Көкбұлақ" тұрғын алабы, Есбол қажы би көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Көкбұлақ" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 58 сайлау учаскесі
Орталығы – Т.Тәжібаев атындағы № 81 жалпы орта мектеп, "Жаңаталап" тұрғын алабы, Айдарқұл көшесі, № 27.

Жилой массив "Жанаталап": улица Кырыкбай ата №№ 1-40, улица Карамыс №№ 1-30, улица К.Жуманова №№ 1-46, улица Т.Айдаркула №№ 1-30, дома без номеров улицы Тастан и 10 улиц без наименования.
Избирательный участок № 59
Центр – Общая средняя школа № 95, жилой массив "20 лет Независимости", улица Ы.Алтынсарина, без номера.
В участок входит жилой массив "20 лет Независимости" полностью.
Избирательный участок № 60
Центр – Общая средняя школа № 82 имени К.Касымулы, жилой массив "Игилик", улица В.Терешковой, без номера.
Жилой массив "Игилик": улица Т.Абдраимова №№ 1-39, улица С.Омирбайулы №№ 1-15, улица А.Майлыбайулы №№ 1-20, улица Айшуак №№ 1-20, улица Б.Искакова №№ 1-36, улица В.Терешковой №№ 1-17, улица Каргалы №№1-25, улица С.Сейфулина №№ 1-32, улица Ю.Гагарина №№ 1-10, улица Арыснура №№ 1-33, улица Ииркол №№ 1-39, улица М.Сыздыкулы №№ 1-90, улица Т.Аубакирова №№ 1-55, улица Кокмардан №№ 1-45, улица Жаудир №№ 1-45, улица Шымбулак №№ 1-35, улица Дачная №№ 1-29.
Избирательный участок № 61
Центр – Общая средняя школа № 128, жилой массив "Игилик", без номера.
Улица Манкараева № 1-50, дома без номеров улиц Новостройка 1, Новостройка 2, Новостройка 3, Новостройка 4, Новостройка 5, Новостройка 6, Новостройка 7, Новостройка 8, Новостройка 9, Новостройка 10, Новостройка 11, Новостройка 12, Новостройка 13, Новостройка 14, Новостройка 15, Новостройка 16, Новостройка 17, Новостройка 18.
Избирательный участок № 62
Центр – Общая средняя школа № 93 имени В.Терешковой, жилой массив "Кызылжар", улица Ленина, без номера.
Жилой массив "Кызылжар": улица Ж.Ахметова №№ 1-65, улица Ленина №№ 1-12, улица Комсомольская №№ 1-45, улица Мельничная №№ 1-6, улица Фабричная №№ 1-75, улица Победы №№ 1-36, улица Молодежная №№ 7-13, улица 1 Гаражная №№1-21, улица 2 Гаражная №№ 1-27, улица Новостройка 1 №№ 1-32, улица Новостройка 2 №№ 1-44, улица Новостройка 3 №№ 1-27, улица Новостройка 4 №№ 1-35, улица Новостройка 5 №№ 1-42, улица Новостройка 6 №№ 1-38, улица Новостройка 7 №№ 1-47, улица Новостройка 8 №№ 1-44.
Избирательный участок № 63
Центр – Общая средняя школа № 133, микрорайон "Кызылжар", улица С.Куртаева, № 33А.
Улица Ю.Гагарина четная сторона №№ 30-60, улица Р.Жумабекова №№ 1-23, улица К.Толеуова №№ 1-35, улица Набиева №№ 1-35, улица Карасу №№ 1-35, улица А.Пайзахметова №№ 61-110, улица Ходжимет ата №№ 60-110, 1-тупик Ходжимет ата №№ 1-18, 2-тупик Ходжимет ата №№ 1-23, улица С.Куртаева №№ 1-30, дома без номеров улиц Кикилова, Косбулак, Сулусай, Баканас, Арыстанды, Актансай, Аракалык, Акмая и 3 улиц без наименования.
Избирательный участок № 64
Центр – Общая средняя школа № 53, микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера.

"Жаңаталап" тұрғын алабы: Қырықбай ата көшесі №№ 1-40, Қарамыс көшесі №№ 1-30, Қ.Жұманов көшесі №№ 1-46, Т.Айдарқұл көшесі №№ 1-30, Тастан көшесі және атауы жоқ 10 көшенің нөмірісіз үйлері.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы – № 95 жалпы орта мектеп, "Тәуелсіздікке 20 жыл" тұрғын алабы, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Тәуелсіздікке 20 жыл" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы – К.Қасымұлы атындағы № 82 жалпы орта мектеп, "Игілік" тұрғын алабы, В.Терешкова көшесі, нөмірсіз.
"Игілік" тұрғын алабы: Т.Абдрайымов көшесі №№ 1-39, С.Өмірбайұлы №№ 1-15, А.Майлыбайұлы №№ 1-20, Айшуақ көшесі №№ 1-20, Б.Искаков көшесі №№ 1-36, В.Терешкова көшесі №№ 1-17, Қарғалы көшесі №№ 1-25, С.Сейфулин көшесі №№ 1-32 Ю.Гагарин көшесі №№ 1-10, Арыснұра көшесі №№ 1-33, Иіркөл көшесі №№ 1-39, М.Сыздықұлы көшесі №№ 1-90, Т.Аубакиров көшесі №№ 1-55, Көкмардан көшесі №№ 1-45, Жәудір көшесі №№ 1-45, Шымбұлақ көшесі №№ 1-35, Дачная көшесі №№ 1-29.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы – № 128 жалпы орта мектеп, "Игілік" тұрғын алабы, нөмірсіз.
Маңқараев көшесі № 1-50, Жаңақұрылыс 1, Жаңақұрылыс 2, Жаңақұрылыс 3, Жаңақұрылыс 4, Жаңақұрылыс 5, Жаңақұрылыс 6, Жаңақұрылыс 7, Жаңақұрылыс 8, Жаңақұрылыс 9, Жаңақұрылыс 10, Жаңақұрылыс 11, Жаңақұрылыс 12, Жаңақұрылыс 13, Жаңақұрылыс 14, Жаңақұрылыс 15, Жаңақұрылыс 16, Жаңақұрылыс 17, Жаңақұрылыс 18 көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы – В.Терешкова атындағы № 93 жалпы орта мектеп, "Қызылжар" тұрғын алабы, Ленин көшесі, нөмірсіз.
"Қызылжар" тұрғын алабы: Ж.Ахметов көшесі №№ 1-65, Ленин көшесі №№ 1-12, Комсомол көшесі №№ 1-45, Мельничная көшесі №№ 1-6, Фабричная көшесі №№ 1-75, Победа көшесі №№ 1-36, Молодежная көшесі №№ 7-13, 1 Гаражная көшесі №№ 1-21, 2 Гаражная көшесі №№ 1-27, Жаңақұрылыс 1 көшесі №№ 1-32, Жаңақұрылыс 2 көшесі №№ 1-44, Жаңақұрылыс 3 көшесі №№ 1-27, Жаңақұрылыс 4 көшесі №№ 1-35, Жаңақұрылыс 5 көшесі №№ 1-42, Жаңақұрылыс 6 көшесі №№ 1-38, Жаңақұрылыс 7 көшесі №№ 1-47, Жаңақұрылыс 8 көшесі №№ 1-44.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы – № 133 жалпы орта мектеп, "Қызылжар" шағын ауданы, С.Құртаев көшесі, № 33 А.
Ю.Гагарин көшесінің жұп жағы №№ 30-60, Р.Жұмабеков көшесі №№ 1-23, Қ.Төлеуов көшесі №№ 1-35, Нәбиев көшесі №№ 1-35, Қарасу көшесі №№ 1-35, А.Пайзахметов көшесі №№ 61-110, Ходжимет ата көшесі №№ 60-110, 1 тұйық Ходжимет ата №№ 1-18, 2 тұйық Ходжимет ата №№ 1-23, С.Құртаев көшесі №№ 1-30, Ж.Кикилов, Қосбұлақ, Сұлусай, Бақанас, Арыстанды, Ақтансай, Арақалық, Ақмая көшелерінің және атауы жоқ 3 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы – № 53 жалпы орта мектеп, "Қызылжар" шағын ауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз.

Улица Жиделибайсын №№ 1-40, 1 тупик Жиделибайсын №№ 1-18, улица Эрмат ата №№ 1-26, улица А.Махмудова №№ 1-47, 1 тупик А.Махмудова №№ 1-12, улица Новостройка №№ 1-25, 1 тупик Новостройка №№ 1-21, улица Киикжар №№ 1-20, улица Арыстан баб №№ 1-21, улица Шардара №№ 50-100, улица Ташболатова №№ 62-87, улица Гулистан №№ 62-125, 3 тупик Гулистан №№ 1-17, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 29-69, улица Бершинтобе №№ 63-131.
Избирательный участок № 65
Центр – Дополнительное здание общей средней школы № 53, микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера.
Улица Шардара № 1-50, улица Ташболатова №№ 1-61, 1 тупик Ташболатова №№ 1-10, 2 тупик Ташболатова №№ 1-18, 3 тупик Ташболатова №№ 1-10, улица Бершинтобе №№ 1-62, 1 тупик Бершинтобе №№ 1-18, 2 тупик Бершинтобе №№ 1-8, улица Гулистан №№ 1-61, 1 тупик Гулистан №№ 1-20, 2 тупик Гулистан №№ 1-10, улица Жетисай №№ 1-46, улица Токбайге №№ 1-39, улица Жиделибайсын четная сторона №№ 42-68, улица Маралды №№ 1-39, улица А.Султанова №№ 1-66, улица Косдиирмен №№ 1-71, 1 тупик Косдиирмен №№ 1-9, улица Абдирайымова №№ 1-26, улица Ю.Гагарина №№ 1-28, 1 тупик Ю.Гагарина №№ 1-6, 2 тупик Ю.Гагарина №№ 1-8.
Избирательный участок № 66
Центр – Производственный кооператив "Косдиирмен", микрорайон, "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера.
Улица Жиделибайсын нечетная сторона №№ 41-69, улица А.Пайзахметова №№ 1-60, улица Ходжимет ата №№ 1-60, улица Жетисай №№ 47-72, улица Ниязкулова №№ 1-15, улица Рамазан ата №№ 1-30, улица Аксуат №№ 1-60, улица Акниет №№ 1-40, улица Гулденген №№ 1-20, улица Токбайге №№ 40-101, улица Жусанды №№ 1-25, улица Достаскан №№ 1-26, улица А.Махмудова №№ 48-72, улица Каратал №№ 1-25, улица Теректи №№ 1-25, улица Эрмат ата №№ 27-86 и частные дома производственного кооператива "Косдиирмен".
Избирательный участок № 67
Центр – Детский сад № 36 "Еркеназ", микрорайон "Курсай".
В участок входят жилой массив "Айколь", микрорайон "Агрофирма Карасу" полностью и дома без номеров улиц Бозтоган, Аккыстау, Жылысай, Кулантобе, Алтынды, Атакорган, З.Сатканбайулы и 9 улиц без наименования микрорайона "Курсай".
Избирательный участок № 68
Центр – Общая средняя школа № 49, микрорайон "Казыгурт", улица К.Мамешова, без номера.
Улица А.Бекболатова №№ 1-82, улица Айшыкты №№ 1-98, улица Курсай №№ 1-82, улица О.Мауленова №№ 1-15, улица К.Мамешова №№ 1-86 и дома без номеров улиц Алтынасыр, Зайсан, Кайнарлы, Косарал, Сарыбел, Акозек, Узынагаш, Танбалытас, Жети жар, Шенбертал.
Избирательный участок № 69
Центр – Общая средняя школа № 66, микрорайон "Казыгурт", улица Н.Ондасынова, без номера.

Жиделібайсын көшесі №№ 1-40, 1 тұйық Жиделібайсын №№ 1-18, Эрмат ата көшесі №№ 1-26, А.Махмудов көшесі №№ 1-47, 1 тұйық А.Махмудов №№ 1-12, Жаңақұрылыс №№ 1-25, 1 тұйық Жаңақұрылыс №№ 1-21, Киікжар көшесі №№ 1-20, Арыстан баб көшесі №№ 1-21, Шардара көшесі №№ 50-100, Ташболатов көшесі №№ 62-87, Гулістан көшесі №№ 62-125, 3 тұйық Гулістан №№ 1-17, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы №№ 29-69, Бершінтөбе көшесі №№ 63-131.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы – № 53 жалпы орта мектептің қосымша ғимарты, "Қызылжар" шағын ауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз.
Шардара көшесі № 1-50, Ташболатов көшесі №№ 1-61, 1 тұйық Ташболатов №№ 1-10, 2 тұйық Ташболатов №№ 1-18, 3 тұйық Ташболатов №№ 1-10, Бершінтөбе көшесі №№ 1-62, 1 тұйық №№ 1-18, 2 тұйық №№ 1-8, Гүлістан көшесі №№ 1-61, 1 тұйық Бершінтөбе №№ 1-20, 2 тұйық Бершінтөбе №№ 1-10, Жетісай көшесі №№ 1-46, Тоқбәйге көшесі №№ 1-39, Жиделібайсын көшесінің жұп жағы №№ 42-68, Маралды көшесі №№ 1-39, А.Сұлтанов көшесі №№ 1-66, Қосдиірмен көшесі №№ 1-71, 1 тұйық Қосдиірмен №№ 1-9, Әбдірайымов көшесі №№ 1-26, Ю.Гагарин көшесі №№ 1-28, 1 тұйық Ю.Гагарин №№ 1-6, 2 тұйық Ю.Гагарин №№ 1-8.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қосдиірмен" өндірістік кооперативі, Қызылжар шағын ауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз.
Жиделібайсын көшесінің тақ жағы №№ 41-69, А.Пайзахметов көшесі №№ 1-60, Ходжимет ата көшесі №№ 1-60, Жетісай көшесі №№ 47-72, Ниязкулов көшесі №№ 1-15, Рамазан ата көшесі №№ 1-30, Ақсуат көшесі №№ 1-60, Ақниет көшесі №№ 1-40, Гүлденген көшесі №№ 1-20, Тоқбәйге көшесі №№ 40-101, Жусанды көшесі №№ 1-25, Достасқан көшесі №№ 1-26, А.Махмудов көшесі №№ 48-72, Қаратал көшесі №№ 1-25, Теректі көшесі №№ 1-25, Эрмат ата көшесі №№ 27-86 және "Қосдиірмен" өндірістік кооперативінің жеке үйлері.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы – № 36 "Еркеназ" балабақшасы, "Құрсай" шағын ауданы.
Учаскеге "Айкөл" тұрғын алабы, "Агрофирма Қарасу" шағын ауданы толығымен және "Құрсай" шағын ауданының Бозтоған, Аққыстау, Жылысай, Құлантөбе, Алтынды, Атақорған З.Сатканбайұлы және атауы жоқ 9 көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы – № 49 жалпы орта мектеп, "Қазығұрт" шағын ауданы, Қ.Мәмешов көшесі, нөмірсіз.
Ә.Бекболатов көшесі №№ 1-82, Айшықты көшесі №№ 1-98, Құрсай көшесі №№ 1-82, О.Мәуленов көшесі №№ 1-15, Қ.Мәмешов көшесі №№ 1-86 және Алтынасыр, Зайсан, Қайнарлы, Қосарал, Сарыбел, Ақөзек, Ұзынағаш, Таңбалытас, Жеті-жар, Шеңбертал көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы – № 66 жалпы орта мектеп, "Қазығұрт" шағын ауданы, Н.Оңдасынов көшесі, нөмірсіз.

Улица Арыстанбаб №№ 61-165, улица Космекен №№ 69-160, улица Жибек жолы №№ 57-150, улица К.Жандарбекова №№ 82-190, улица Кызылжар №№ 1-87, улица Шуакты №№ 1-97, улица Жанабазар №№ 1-83, улица Акмешит №№ 1-81, улица Караспан №№ 1-88, улица Сураншы батыр №№ 1-63, улица Ордабасы четная сторона №№ 52-120, нечетная сторона №№ 39-119, улица Ш.Уалиханова №№ 1-54, улица Н.Ондасынова №№ 37-88, улица Жартас №№ 1-70, улица Каракат №№ 1-34, улица Талгар №№ 1-83.
Избирательный участок № 70
Центр - Общая средняя школа № 48, микрорайон "Казыгурт", улица Курылыс, без номера.
Улица Бадамская №№ 1-66, улица Бакшалы №№ 1-54, 54а, улица Тилеулес №№ 1-16, 16а, улица Ермексу №№ 1-65, улица Теспе №№ 1-74, улица Е.Спатаева №№ 1-47, улица Озенше №№ 1-11, улица Кажымукана №№ 1-23.
Избирательный участок № 71
Центр - Общая средняя школа №86, микрорайон "Казгурт", улица Акжар, без номера.
Микрорайон "Казгурт": улица Акжар №№ 67-132, улица Баян ауыл №№ 90-205, улица М.Габдуллина № 91-104, улица М.Толебаева №№ 89-106, улица Кызылкум №№ 86-111, улица Бакытты №№ 69-106, улица С.Муканова №№ 84-136, улица Г.Мусирепова №№ 80-120, улица Орал №№ 81-110, улица Богенбай батыр № 82-136, улица Биржан сал №№ 22-98, улица К.Жандарбекова №№ 1-81, улица Н.Ондасынова №№ 1-125, улица Ш.Айманова №№ 23-80, улица Каратас №№ 28-77, улица Лесхоз №№ 1-37.
Избирательный участок № 72
Центр – Общая средняя школа № 122 "Акжар", жилой массив "Акжар", улица Г.Муратбаева, № 5а.
Жилой массив "Акжар": улица Сулутобе №№ 1-69, улица Токбергенова №№ 1-82, улица Уштал №№ 1-18, улица Ордалы №№ 1-59, улица Г.Муратбаева №№ 1-43, улица Ак Орда №№ 1-21, улица Оркен №№ 1-17, улица Шымбаз №№ 1-11, улица 60 лет Казахстана №№ 1-23, улица Алтынкемер №№ 1-20, улица Карашанырак №№ 1-69, улица Айыртау №№ 1-20, улица Саумакол №№ 1-8, улица Тауелсиздик №№ 1-46, улица Новостройка №№ 1-16, улица Куттыкол №№ 1-22, улица С.Сейфуллина №№ 1-17, улица Коргалжын №№ 1-11, улица Агынсай №№ 1-14, улица Наурыз №№ 1-69, улица Аксу Жабаглы №№ 1-9, улица Елбеги №№ 1-14, улица Шындыкол №№ 1-19, улица Жетикара №№ 1-16, улица Кокшекум №№ 1-11, улица Ынтымак №№ 1-31.
Избирательный участок № 73
Центр –- Общая средняя школа №61, микрорайон "Актас".
В участок входит микрорайон "Актас" полностью.
Избирательный участок № 74
Центр – Общая средняя школа № 73 "Актас", жилой массив "Актас-2", улица Новостройка № 78а.
В участок входит жилой массив "Актас-2" полностью.
Избирательный участок № 280
Центр – Детский сад "Каусар-Асу", улица Усенова, № 49а.
Улица М.Дулатова №№ 1-60, улица Т.Айменова №№ 1-60, улица Алтын сака №№ 1-60, улица Усенова №№ 1-54, улица К.Тастанбекова №№ 1-25, улица Кенесары №№ 1-31, улица Домалақ ана № 1-40, улица Аяз би №№1-50, улица Ибрагим ата № 1-60, улица Коркыт ата №№1-50.
Избирательный участок № 281

Арыстанбаб көшесі №№ 61-165, Қосмекен көшесі №№ 69-160, Жібек жолы көшесі №№ 57-150, Қ.Жандарбеков көшесі №№ 82-190, Қызылжар көшесі №№ 1-87, Шуақты көшесі №№ 1-97, Жаңабазар көшесі №№ 1-83, Ақмешіт көшесі №№ 1-81, Қараспан көшесі №№ 1-88, Сұраншы батыр көшесі №№ 1-63, Ордабасы көшесі жұп жағы №№ 52-120, тақ жағы №№ 39-119, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1-54, Н.Оңдасынов көшесі №№ 88-37, Жартас көшесі №№ 1-70, Қарақат көшесі №№1-34, Талғар көшесі №№ 1-83.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы - № 48 жалпы орта мектеп, "Қазығұрт" шағын ауданы, Құрылыс көшесі, нөмірсіз.
Бадам көшесі №№ 1-66, Бақшалы көшесі №№ 1-54, 54а, Тілеулес көшесі №№ 1-16, 16а, Ермексу көшесі №№ 1-65, Теспе көшесі №№ 1-74, Е.Спатаев көшесі №№ 1-47, Өзенше көшесі №№ 1-11, Қажымұқан көшесі №№ 1-23.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы – № 86 жалпы орта мектеп, "Қазығұрт" шағын ауданы, Ақжар көшесі, нөмірсіз.
"Қазығұрт" шағын ауданы: Ақжар көшесі №№ 67-132, Баян ауыл көшесі №№ 90-205, М.Ғабдуллин көшесі № 91-104, М.Төлебаев көшесі №№89-106, Қызылқұм көшесі №№ 86-111, Бақытты көшесі №№ 69-106, С.Мұқанов көшесі №№ 84-136, Ғ.Мүсірепов көшесі №№ 80-120, Орал көшесі, №№ 81-110, Бөгенбай батыр көшесі № 82-136, Біржан сал көшесі №№ 22-98, Қ.Жандарбеков көшесі №№ 1-81, Н.Оңдасынов көшесі №№ 1-125, Ш.Айманов көшесі №№ 23-80, Қаратас көшесі №№ 28-77, Лесхоз көшесі №№ 1-37.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы – № 122 "Ақжар" жалпы орта мектебі, "Ақжар" тұрғын алабы, Ғ.Мұратбаев көшесі, № 5а
"Ақжар" тұрғын алабы: Сұлутөбе көшесі №№ 1-69, Тоқбергенов көшесі №№ 1-82, Үштал көшесі №№ 1-18, Ордалы көшесі №№ 1-59, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1-43, Ақ Орда көшесі №№ 1-21, Өркен көшесі №№ 1-17, Шымбаз көшесі №№ 1-11, Қазақстанның 60-жылдығы көшесі №№ 1-23, Алтынкемер көшесі №№ 1-20, Қарашаңырақ көшесі №№ 1-69, Айыртау көшесі №№ 1-20, Саумакөл көшесі №№ 1-8, Тәуелсіздік көшесі №№ 1-46, Жаңақұрылыс көшесі №№ 1-16, Құттыкөл көшесі №№ 1-22, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-17, Қорғалжын көшесі №№ 1-11, Ағынсай көшесі №№ 1-14, Наурыз көшесі №№ 1-69, Ақсу Жабағлы көшесі №№ 1-9, Елбегі көшесі №№ 1-14, Шыңдыкөл көшесі №№ 1-19, Жетіқара көшесі №№ 1-16, Көкшеқұм көшесі №№ 1-11, Ынтымақ көшесі №№ 1-31.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы – № 61 жалпы орта мектеп, "Ақтас" шағын ауданы.
Учаскеге "Ақтас" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы – № 73 "Ақтас" жалпы орта мектебі, "Ақтас-2" тұрғын алабы, Жаңақұрылыс № 78а.
Учаскеге "Ақтас-2" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы – "Кәусар-Асу" бала бақшасы, Үсенов көшесі, № 49а.
М.Дулатов көшесі №№ 1-60, Т.Айменов көшесі №№ 1-60, Алтын сақа көшесі №№ 1-60, Үсенов көшесі №№ 1-54, К.Тастанбеков көшесі №№ 1-25, Кенесары көшесі №№ 1-31, Домалақ ана көшесі № 1-40, Аяз би көшесі №№ 1-50, Ибрагим ата көшесі № 1-60, Қорқыт ата көшесі №№ 1-50.
№ 281 сайлау учаскесі

Центр – гостиница "Гул-сезим", улица Т.Рыскулова № 58/5.
Дома без номеров улиц Б.Каратаева, З.Ескендирова, Жас ел, С.Серикбаев, Р.Абсейитова, Х.Досмухамедова, А.Розыбакиева, М.Тынышбаева, Айкын, Б.Адиходжаева, Т.Утегенова, К.Казиева, Т.Рысқулова.
Избирательный участок № 282
Центр – Детский сад "Арайлым", улица С.Жандосова, № 1579.
Улица Айнабулак №№ 1-250, проезд П.Тажибаева №№1-25, улица Алга №№ 1-89, улица Шынар №№ 1-108, улица П.Тажибаева №№ 68-120, улица Сарыагашская №№ 1-80, улица Р.Ахметова №№ 1-71, улица Т.Жуманова №№ 1-55, улица Аккараган №№ 1-35, улица Юннатова №№ 1-30, улица Народовольцев №№ 45-87, улица К.Казиева нечетная сторона №№ 51-101.
Избирательный участок № 283
Центр – мини-центр дошкольного образования при школе-гимназии № 52, улица Аль-Фараби, № 102.
Улица Б.Саттарханова №№ 1-36, улица К.Кайсенова №№ 1-32, улица Отырар №№ 1-32, улица Ештай ата №№ 1-32, улица Ш.Мұстафаева №№ 1-34, улица Ускенбая №№ 1-38, улица М.Толебаева №№ 1-160, улица А.Яссауи №№ 1-49, улица С.Рахимова №№ 1-48, улица Б.Дауылбаева №№ 37-84, улица Диканкол №№ 37-100, улица Манаса №№ 37-110, улица Бейсембаева №№ 1-60, улица С.Юсупова №№ 37-110.
Избирательный участок № 284
Центр – Детский сад "Жан-нурби", микрорайон "Самал-3", улица Алпамыс батыра, № 2/6.
Улица С.Юсупов №№ 111-158, улица Алпамыс батыра №№ 1-57, улица Естемес би №№ 1-98, улица Кобланды батыра №№ 1-59, улица Тауекел хан участки №№ 2687-3162, улица Мугалжар участки №№ 1235-1326, улица Жанибек хана №№ 1-48, улица Актасты №№ 1-24, улица Б.Момышулы участки №№ 2017-2881 и дома без номеров улиц Тамшыбулак, Нуртау, Кус жолы, Алтынбастау, Мангилик ел, Казак ордасы, Кандоз, Баулык, Алмалы бак, Тамшы булак, Улы дала, Самал жел до улицы Изенди.
Избирательный участок № 285
Центр –Городской территориальный центр социального обслуживания населения, микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, без номера.
Улица А.Шеримқулова №№ 1-110, улица А.Абдираманова №№ 1-110, улица Д.Урпекова №№ 1-26, улица Ойсыл баба №№ 1-96, улица Барак хана №№ 1-86, улица Керей хана №№ 1-70.
В участок входит "Северный" дачный массив полностью.
Избирательный участок № 286
Центр – Ясли сад "Алтын балык", микрорайон "Катынкопир", улица Т.Токтарова, № 20.
Улица У.Юсупова №№ 1-65, улица Т.Токтарова №№ 1-50, улица М.Каскабаева №№ 21-52, улица Дастур №№ 1-65, улица К.Айтымбетулы №№ 1-66, улица А.Дулатова №№ 1-94.
Избирательный участок № 287
Центр –Детский сад "Рабия", микрорайон "Жайлау", улица С.Ахметова, № 5.

Орталығы – "Гүл-сезім" қонақ үйі, Т.Рысқұлов көшесі, № 58/5.
Б.Қаратаев, З.Ескендіров, Жас ел, С.Серікбаев, Р.Әбсейітов, Х.Досмұхамедов, А.Розыбакиев, М.Тынышбаев, Айқын, Б.Адиходжаев, Т.Өтегенов, Қ.Қазиев, Т.Рысқұлов көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы – "Арайлым" бала бақшасы, С.Жандосов көшесі, № 1579.
Айнабұлақ көшесі №№ 1-250, П.Тәжібаев өткелі №№ 1-25, Алға көшесі №№ 1-89, Шынар көшесі №№ 1-108, П.Тәжібаев көшесі №№ 68-120, Сарыағаш көшесі №№ 1-80, Р.Ахметов көшесі №№ 1-71, Т.Жұманов көшесі №№ 1-55, Аққараған көшесі №№ 1-35, Юннатов көшесі №№ 1-30, Народовольцевтер көшесі №№ 45-87, Қ.Қазиев көшесінің тақ жағы №№ 51-101.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы – № 52 мектеп гимназиясының жанындағы мектепке дейінгі шағын орталығы, Әл-Фараби көшесі, № 102.
Б.Саттарханов көшесі №№ 1-36, Қ.Қайсенов көшесі №№ 1-32, Отырар көшесі №№ 1-32, Ештай ата көшесі №№ 1-32, Ш.Мұстафаев көшесі №№ 1-34, Өскенбай көшесі №№ 1-38, М.Төлебаев көшесі №№ 1-160, А.Яссауи көшесі №№ 1-49, С.Рахимов көшесі №№ 1-48, Б.Дауылбаев көшесі №№ 37-84, Диқанкөл көшесі №№ 37-100, Манас көшесі №№ 37-110, Бейсембаев көшесі №№ 1-60, С.Юсупов көшесі №№ 37-110, Т.Айбергенов көшесі №№ 1-61.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы – "Жан-нурби" бөбек жай балабақшасы, "Самал-3" шағын ауданы, Алпамыс батыр көшесі, № 2/6.
С.Юсупов көшесі №№ 111-158, Алпамыс батыр көшесі №№ 1-57, Естемес би көшесі №№ 1-98, Қобыланды батыр көшесі №№ 1-59, Тәуекел хан көшесі №№ 2687-3162 учаскелері, Мұғалжар көшесі №№ 1235-1326 учаскелері, Жәнібек хан көшесі №№ 1-48, Ақтасты көшесі №№ 1-24, Б.Момышұлы көшесі №№ 2017-2881 учаскелері және Тамшыбұлақ, Нұртау, Құс жолы, Алтынбастау, Мәңгілік ел, Қазақ ордасы, Қандөз, Баулық, Алмалы бақ, Тамшы бұлақ, Ұлы дала, Самал жел көшелерінің нөмірсіз үйлері Изенді көшесіне дейін.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы –Халыққа әлеуметтік қызмет көрсететін қалалық аумақтық орталығы, "Самал-3" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.
А.Шерімқұлов көшесі №№ 1-110, Ә.Әбдіраманов көшесі №№ 1-110, Д.Үрпеков көшесі №№ 1-26, Ойсыл баба көшесі №№ 1-96, Барақ хан көшесі №№ 1-86, Керей хан көшесі №№ 1-70.
Учаскеге "Солтүстік" саяжай толығымен кіреді.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы – "Алтын балық" бөбекжай балабақшасы, "Қатынкөпір" шағын ауданы, Т.Тоқтаров көшесі, № 20.
У.Юсупов көшесі №№ 1-65, Т.Тоқтаров көшесі №№ 1-50, М.Қасқабаев көшесі №№ 21-52, Дәстүр көшесі №№ 1-65, Қ.Айтымбетұлы №№ 1-66, Ә.Дулатов көшесі №№ 1-94.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы – "Рабия" бала бақшасы, "Жайлау" шағын ауданы, С.Ахметов көшесі № 5.

Микрорайон "Жайлау": улица М.Бигалиева №№ 1-68, улица С.Ахметова №№ 1-97, улица М.Махамбетова №№ 1-48, улица Кажымукан №№ 1-88, улица Есиркеп батыр №№ 1-250, улица Даулеткерей №№ 1-85.
Избирательный участок № 288
Центр – Ресторан "Кожа", микрорайон "Катынкопир", улица Сыпырган ата, без номера.
Улица А.Кабылбекова №№ 1-27, улица Темиртау нечетная сторона №№ 65-95, четная сторона №№ 38-60, улица Хан танири нечетная сторона №№ 59-89, четная сторона №№ 88-116, улица К.Сатбаева №№ 58-85, улица Е.Спатаева нечетная сторона №№ 87-113, четная №№ 100-126, улица Е.Молдабаев нечетная сторона №№ 123-147, четная сторона №№ 108-136, улица К.Дауылова нечетная сторона №№ 81-109, четная сторона №№ 126-148, улица 70 лет Казакстан №№ 1-50, улица М.Алиев №№ 1-27, улица Акжелек №№ 1-26, улица Мырзашол №№ 1-46, улица С.Сейфуллина №№ 1-50, тупик С.Сейфуллина №№ 1-20.
Избирательный участок № 289
Центр – Спортивный зал общей средней школы № 55, микрорайон "Турлан", проезд Школьный, без номера.
Улица М.Тореза четная сторона №№ 2-34, улица К.Сатбаева №№ 1-40, улица Инкардария №№ 1-60, улица Хангелди № 1-30, улица Алмазная №№ 1-28, улица Цветочная №№ 1-20, улица Вишневая №№ 1-20, улица Казахстан №№ 1-28.
Избирательный участок № 290
Центр – Ясли сад "Хан-султан", микрорайон "Турлан", улица Бишовец, без номера.
Микрорайон "Ынтымак-2": улица Шойтобе №№ 1-38, улица Тулкибас №№ 1-46, улица Акбозат №№ 1-50 и дома без номеров улиц Кайынды, Дарабоз, Капланбек, Таннуры, Кенистик, Сарышыганак, Имантау, Иле, Жуантобе, Жидебай, Жезказган, Майкудык, Кызылкайнар до улицы без наименования.
В участок входит микрорайон "Жанатурлан" полностью.
Избирательный участок № 291
Центр – "Дом культуры", жилой массив "Жанаталап", улица Кырыкбай ата, № 1/5.
Улица Ж.Койбагар №№ 1-60, улица П.Турдалы №№ 1-40, улица Айбар №№ 1-86, улица Ушжурт №№ 1-80, улица Д.Қурбанова №№ 1-60, улица А.Кунанбаева №№ 1-48 и дома без номеров 7 улиц без наименования.
Избирательный участок № 292
Центр – Спорт зал общей средней школа № 133, микрорайон "Кызылжар", улица С.Куртаева, № 33А.
Улица С.Куртаева №№ 31-55, дома без номеров улиц Актерек, Арасан, Косдиирмен, Теренозек, Нурлыкент, Ордакент, Алакол, Бесбулак и 5 улиц без наименования.
Избирательный участок № 293
Центр – Детский сад "Зауре", улица Ж.Кентаева, № 15.
Улица Ж.Кентаева №№ 1-51, улица Ел коныс №№ 1-12, улица М.Байтореева №№ 1-55, улица Асылбекова №№ 1-88, улица А.Буркитбаева №№ 1-140, улица Мелдеходжаева №№ 1-150, улица А.Кастеева №№ 1-163, улица Н.Табынбаева №№ 1-156.
Избирательный участок № 294
Центр – Дополнительное здание к общей средней школы №49, микрорайон "Казыгурт", улица К.Мамешова, без номера.

"Жайлау" шағын ауданы: М.Бигалиев көшесі №№ 1-68, С.Ахметов көшесі №№ 1-97, М.Махамбетов көшесі №№ 1-48, Қажымұқан көшесі №№ 1-88, Есіркеп батыр көшесі №№ 1-250, Дәулеткерей көшесі №№ 1-85.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қожа" мейрамханасы "Қатынкөпір" шағын ауданы, Сыпырған ата көшесі, нөмірсіз.
А.Қабылбеков көшесі №№ 1-27, Теміртау көшесі тақ жағы №№ 65-95, жұп жағы №№ 38-60, Хан тәңірі көшесі тақ жағы №№ 59-89, жұп жағы №№ 88-116, Қ.Сәтбаев көшесі №№ 58-85, Е.Спатаев көшесі тақ жағы №№ 87-113, жұп жағы №№ 100-126, Е.Молдабаев көшесі тақ жағы №№ 123-147, жұп жағы №№ 108-136, Қ.Дауылов көшесі тақ жағы №№ 81-109, жұп жағы №№ 126-148, 70 жыл Қазақстан көшесі №№ 1-50, М.Әлиев көшесі №№ 1-27, Ақжелек көшесі №№ 1-26, Мырзашөл көшесі №№ 1-46, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-50, С.Сейфуллин тұйығы №№ 1-20.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы – № 55 жалпы орта мектептің спорт залы, "Тұрлан" шағын ауданы, Школьная өткелі, нөмірсіз.
М.Тореза көшесінің жұп жағы №№ 2-34, Қ.Сәтбаев көшесі №№ 1-40, Іңкәрдәрия көшесі №№ 1-60, Хангелді көшесі № 1-30, Алмас көшесі №№ 1-28, Цветочная көшесі №№ 1-20, Вишневая көшесі №№ 1-20, Қазақстан көшесі №№ 1-28.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы – "Хан-сұлтан" бөбекжай балабақшасы, "Тұрлан" шағын ауданы, Бишовец көшесі, нөмірсіз.
"Ынтымақ-2" шағын ауданы: Шойтөбе көшесі №№ 1-38, Түлкібас көшесі №№ 1-46, Ақбозат көшесі №№ 1-50, Қайыңды, Дарабоз, Қапланбек, Таңнұры, Кеңістік, Сарышығанақ, Имантау, Іле, Жуантөбе, Жидебай, Жезқазған, Майқұдық, Қызылқайнар көшелерінің нөмірсіз үйлері атауы жоқ көшесіне дейін.
Учаскеге "Жаңатұрлан" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы – "Мәдениет үйі", "Жаңаталап" тұрғын алабы, Қырықбай ата көшесі, № 1/5.
Ж.Қойбағар көшесі №№ 1-60, П.Тұрдалы көшесі №№ 1-40, Айбар көшесі №№ 1-86, Үшжұрт көшесі №№ 1-80, Д.Құрбанов көшесі №№ 1-60, А.Құнанбаев көшесі №№ 1-48 және атауы жоқ 7 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы – № 133 жалпы орта мектептің спорт залы, "Қызылжар" шағын ауданы, С.Құртаев көшесі, № 33 А.
С.Құртаев көшесі №№ 31-55, Ақтерек, Арасан, Қосдиірмен, Тереңөзек, Нұрлыкент, Ордакент, Алакөл, Бесбұлақ көшелерінің және атауы жоқ 5 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы – "Зәуре" бала бақшасы, Ж.Кентаев көшесі № 15.
Ж.Кентаев көшесі №№ 1-51, Ел қоныс көшесі №№ 1-12, М.Байтөреев көшесі №№ 1-55, Асылбеков көшесі №№ 1-88, Ә.Бүркітбаев көшесі №№ 1-140, Мелдеходжаев көшесі №№ 1-150, Ә.Қастеев №№ 1-163, Н.Табынбаев көшесі №№ 1-156.
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы – № 49 жалпы орта мектептің қосымша ғимараты, "Қазығұрт" шағын ауданы, Қ.Мәмешов көшесі, нөмірсіз.

Микрорайон "Казыгурт": улица Аулие ата №№ 1-170, улица Нурлы №№ 1-129, улица Макталы №№ 1-140, улица Саулетши №№1-140, улица Бухар жырау №№ 1-142, улица Жулдыз №№ 33-120, улица А.Жубанова №№ 67-168, улица Талдыкол №№ 67-166,
Избирательный участок № 295
Центр –Детский сад "Айша", микрорайон "Казыгурт", улица Н.Ондасынова, № 88.
Улица Жулдыз №№ 1-32, улица А.Жубанова №№ 1-66, улица Талдыкол №№ 1-66, улица Арыстанбаб №№ 1-60, улица Космекен №№ 1-58, улица Жибек жолы №№ 1-56, улица К.Жандарбекова №№ 142-190, улица Ордабасы четная сторона №№ 2-50, нечетная сторона №№ 1-37, улица Акан сери №№1-41, улица С.Торайгырова №№ 1-42, улица Жастар №№ 1-36, улица Н.Ондасынова №№ 89-120, улица Туркестан №№ 1-85, улица Отырар №№ 1-46, улица Каратас №№ 1-27, улица Ш.Айманова №№1-22, улица Биржан сал №№ 1-21, улица Богенбай батыр №№ 1-14, улица Урал № 1-8, улица Г.Мусирепова №№ 1-12.
Избирательный участок № 296
Центр – Дополнительное здание общей средней школы № 48, микрорайон "Казыгурт", улица Курылыс, без номера.
Улица Бозарык №№ 1-15, улица Гулисман №№ 1-34, улица Мерке №№ 1-8, улица Улгили №№ 1-9, улица Курылыс №№1-55, улица Кирпиш №№ 1-13.
Избирательный участок № 297
Центр – Ресторан "Ассорти", микрорайон "Казыгурт", улица Отырар, № 1/2.
Микрорайон "Казгурт": улица Акжар №№ 1-66, улица Баян ауыл №№ 1-89, улица М.Габдуллина № 1-90, улица М.Толебаева №№ 1-88, улица Кызылкум №№ 1-85, улица Бакытты №№ 1-68, улица С.Муканова №№ 1-83, улица Г.Мусирепова №№ 13-81, улица Уал №№ 9-80, улица Богенбай батыр № 15-81.
Аль-Фарабийский район
Избирательный участок № 75
Центр – Шымкентский дендрологический парк, проспект Байдибек би, без номера.
Микрорайон "Самал-2": улица У.Аргынбекова нечетная сторона №№ 7-71, четная сторона №№ 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 и дома без номеров, улица К.Казиева № 152, 152/4, 152/5, 162, улица К.Толеметова № 99, улица Сырым батыра №№ 2/18, 2/19, 10, 10/4, 10/6, 11, 11/1, 11/2, проспект Байдибек би №№ 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91, улица Корикти №№ 1-16, 18, 20, 22, 30-39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983, улица Салтанатты №№ 21, 21/1, 21/2, 68, улица Болашак №№ 1-8, 10-29, 31-37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53-64, 64/1, 66, 67, 69-77, 79-84, улица Канагат №№ 2-34, 34/1, 36, 42-50, 53, 54, 60, 691, 704-712, 830, улица Мирас №№ 1-54, улица Акмаржан №№ 13-45, улица Монке би №№ 31-68, улица Тажибай ата №№ 12-53, улица Анар аже №№ 1-73а, улица Б.Ермекбаева №№ 1-61, улица О.Мырзабекова №№ 1-69, улица Б.Нурлыбекова №№ 1-72, улица А.Байтурсынова №№ 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226 и дома без номеров улицы Акдала, улицы Келешек, улицы Ризалык;
Микрорайон "Акжайык": дома 10 улиц, обозначенных порядковым номером.
Избирательный участок № 76
Центр – Детский сад "Досбол", улица А.Байтурсынова, № 343.
Улица А.Байтұрсынов №№ 94/1, 96, 98, 100, 102, 109, 110, 113, 162, 164, 166, 168, 180, 182, 184, 186, 188, проспект Байдибек би №№ 37, 45/5, 45/9, улица Т.Рыскулова № 1а, 1б, 3а, улица Ж.Туякбаева №№ 21, 242, 244, 245, 246, 253, 255, 256, 423, улица Озат №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 368, 529, микрорайон Наурыз частные дома №№ 345, 346, 347, 496, 498, 499, 500, 502, 505, 507, улица Даулетулы №№ 7, 8, 9, 12, 217, улица Кайсар №№ 1, 3, 5, 7, 25а, 29, 30, 31, 381, 381/1, 459, 461, улица Береке №№ 2, 4, 6, 8, улица Татулык №№ 3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, улица Баян ауыл №№ 60, 66, 248, 249/1, 316, 385, 520, 521, 595, улица Арғымақ №№ 1, 2, 3, 4, 5, 9, 397, 398, 399, улица Мынжылкы №№ 421, 422, 423, 424, 425, 511, 517, улица О.Мырзабекова № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Береке № 3, 8.
Избирательный участок № 77

"Қазығұрт" шағын ауданы: Әулие ата көшесі №№ 1-170, Нұрлы көшесі №№ 1-129, Мақталы көшесі №№ 1-140, Сәулетші көшесі №№ 1-140, Бұхар жырау көшесі №№ 1-142, Жұлдыз көшесі №№ 33-120, А.Жұбанов көшесі №№ 67-168, Талдыкөл көшесі №№ 67-166.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы – "Айша" бала бақшасы, "Қазығұрт" шағын ауданы, Н.Оңдасынов көшесі, № 88.
Жұлдыз көшесі №№ 1-32, А.Жұбанов көшесі №№ 1-66, Талдыкөл көшесі №№ 1-66, Арыстанбаб көшесі №№ 1-60, Қосмекен көшесі №№ 1-58, Жібек жолы көшесі №№ 1-56, Қ.Жандарбеков көшесі №№ 142-190, Ордабасы көшесі жұп жағы №№ 2-50, тақ жағы №№ 1-37, Ақан сері көшесі №№ 1-41, С.Торайғыров көшесі №№ 1-42, Жастар көшесі №№ 1-36, Н.Оңдасынов көшесі №№ 89-120, Түркістан көшесі №№ 1-85, Отырар көшесі №№ 1-46. Қаратас көшесі №№ 1-27, Ш.Айманов көшесі №№ 1-22, Біржан сал көшесі №№ 1-21, Бөгенбай батыр №№ 1-14, Орал көшесі № 1-8, Ғ.Мүсірепов көшесі №№ 1-12.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы - № 48 жалпы орта мектептің қосымша ғимараты, "Қазығұрт" шағын ауданы, Құрылыс көшесі нөмірсіз.
Бозарық көшесі №№ 1-15, Гүлисман көшесі №№ 1-34, Мерке көшесі №№ 1-8, Үлгілі көшесі №№ 1-9, Құрылыс көшесі №№ 1-55, Кірпіш көшесі №№ 1-13.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы – "Ассорти" мейрамханасы, "Қазығұрт" шағын ауданы, Отырар көшесі, № 1/2.
"Қазығұрт" шағын ауданы: Ақжар көшесі №№ 1-66, Баян ауыл көшесі №№ 1-89, М.Ғабдуллин көшесі № 1-90, М.Төлебаев көшесі №№ 1-88, Қызылқұм көшесі №№ 1-85, Бақытты көшесі №№ 1-68, С.Мұқанов көшесі №№ 1-83, Ғ.Мүсірепов көшесі №№ 13-81, Орал көшесі, №№ 9-80, Бөгенбай батыр көшесі № 15-81.
Әл-Фараби ауданы
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент дендрологиялық саябағы, Бәйдібек би даңғылы, нөмірсіз.
"Самал-2" шағын ауданы: Ұ.Арғынбеков көшесінің тақ жағы №№ 7-71, жұп жағы №№ 2/1, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 68, 68/1, 68/2, 74, 76, 76/1, 1150, 1151, 1152, 1153 учаскелер және нөмірсіз үйлер, Қ.Қазиев көшесі №№ 152, 152/4, 152/5, 162, Қ.Төлеметов көшесі № 99, Сырым батыр көшесі №№ 2/18, 2/19, 10, 10/4, 10/6, 11, 11/1, 11/2, Бәйдібек би даңғылы №№ 53/3, 53/6, 53/7, 53/8, 67, 75, 85а, 91, Көрікті көшесі №№ 1-16, 18, 20, 22, 30-39, 43, 44, 47, 49, 51, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 983, Салтанатты көшесі №№ 21, 21/1, 21/2, 68, Болашақ көшесі №№ 1-8, 10-29, 31-37, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53-64, 64/1, 66, 67, 69-77, 79-84, Қанағат көшесі №№ 2-34, 34/1, 36, 42-50, 53, 54, 60, 691, 704-712, 830, Мирас көшесі №№ 1-54, Ақмаржан көшесі №№ 13-45, Мөңке би көшесі №№31-68, Тәжібай ата көшесі №№ 12-53, Анар әже көшесі №№ 1-73а, Б.Ермекбаев көшесі №№ 1-61, О.Мырзабеков көшесі №№ 1-69, Б.Нұрлыбеков көшесі №№ 1-72, А.Байтұрсынов көшесі №№ 179, 179/1, 202, 204, 206, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226 және Акдала көшесі, Келешек көшесі, Ризалық көшесінің нөмірсіз үйлері;
"Ақжайық" шағын ауданы: реттік нөмірмен белгіленген 10 көшедегі үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы – "Досбол" балабақшасы, А.Байтұрсынов көшесі, № 343.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 94/196, 98, 100, 102, 109, 110, 113, 162, 164, 166, 168, 180, 182, 184, 186, 188, Бәйдібек би даңғылы №№ 37, 45/5, 45/9, Т.Рысқұлов көшесі №№1а, 1б, 3а, Ж.Тұяқбаев көшесі №№ 21, 242, 423, 244, 245, 246, 253, 255, 256, Озат көшесі №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 368, 529, Наурыз шағын ауданының №№ 345, 346, 347, 496, 498, 499, 500, 502, 505, 507 жеке үйлер, Дәулетұлы көшесі №№ 7, 8, 9, 12, 217, Қайсар көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 25а, 29, 30, 31, 381, 381/1, 459, 461, Береке көшесі №№ 2, 4, 6, 8, Татулық көшесі №№ 3, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Баян ауыл көшесі №№ 60, 66, 248, 249/1, 316, 385, 520, 521, 595, Арғымақ көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 9, 397, 398, 399, Мыңжылқы көшесі №№ 421, 422, 423, 424, 425, 511, 517, О.Мырзабеков көшесі №№ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Береке көшесі №№ 3, 8.
№ 77 сайлау учаскесі

Центр - школа-лицей № 77 имени А.Аскарова, микрорайон "Самал-2", ул. К.Казиева, без номера.
Улица О.Мырзабекова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, улица А.Байтурсынов №№ 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 162, 163, 164, 166, 168, улица Умит №№ 1, 2, 3, 4, улица Б.Нурлыбекова №№ 2, 21, 23, 29, 36, 36а, 38, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 74/2, 74/1, 76, 78, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, улица Бекмурат батыра №№ 12, 1455, 1517, улица Сеитова №№ 15, 25, 22, 39а, 40, 42, 43, 45, 47, 68, улица Жабай-Ата №№ 1-100, 1126, 1718, 1722, 1724, улица Шакирова №№ 1-29 и дома без названия 1 улицы, улица Манат кызы № 32, улица Малхарова №№ 64, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, улица Меирбекова №№ 1-18, улица Еркиндик №№ 1-59, улица Сымбат №№ 17-17, улица Н.Тайманова №№ 1-16, улица С.Сулейменова №№ 1-16, улица М. Сарсенбаева №№ 1-13, улица К.Бектаева №№ 1-19
Избирательный участок № 78
Центр – Семейно-врачебная амбулатория "Айкап", микрорайон "Айкап", улица Парниковая, № 35.
В участок входит микрорайон "Айкап" полностью и дома 351 квартала.
Избирательный участок № 79
Центр – Общая средняя школа № 62 имени Н.Турекулова, микрорайон "Туркестан", без номера.
В участок входит микрорайон "Туркестан" полностью.
Избирательный участок № 80
Центр – Здание бывшей семейно-врачебной амбулатории "Отрар" Шымкентской городской поликлиники № 1 (Общая средняя школа № 35 имениМ.Маметовой), микрорайон Отрар, № 50.
Микрорайон "Верхний Отрар": многоэтажные жилые дома №№ 38, 40, 41, 42, 42/1, 43, 46-57, 58/1, 58/2, 59, 60, частные дома №№ 18, 33, 34, 39, 50, 55, 70, 83, 100, 111, 113, дома без номеров улицы О.Жанибекова.
Избирательный участок № 81
Центр – Областной Дом юношества, улица А.Байтурсынова, № 73а.
Улица А.Байтурсынова №№ 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 75а, 75в, 79, 89 и 1 дом без номера, улица С.Бекбосынова №№ 1-9 и дома без номеров, улица С.Жандосова № 2, улица К.Казиева четная сторана №№ 2-80 и дома без номеров, улица К.Рыскулбекова №№ 50, 50а, 80 и дома без номеров, дома без номеров улицы К.Елшибекова, 1 переулок улицы А.Байтурсынова.
Избирательный участок № 82
Центр – Школа-гимназия № 75, улица К.Казиева, № 9/1.
Улица С.Бекбосынова №№ 1-9 и дома без номеров, улица А.Каныбекова №№ 3-11 и дома без номеров, улица Тогысбаева №№ 2-9 и дома без номеров, улица Б.Утепова №№ 2-8 и дома без номеров, улица Утеген батыра №№ 1-4 и дома без номеров.
Избирательный участок № 83
Центр – Областной онкологический диспансер, улица А.Байтурсынова, без номера.
Областной онкологический диспансер.
Избирательный участок № 84
Центр–Областной кардиологический центр, улица А.Байтурсынова, без номера.
Областной кардиологический центр.
Избирательный участок № 85
Центр – Школа-гимназия № 47 имени Т.Тажибаева, улица А.Байтурсынова, без номера.

Орталығы – № 77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей, "Самал-2" шағын ауданы, Қ.Қазиев көшесі, нөмірсіз.
О.Мырзабеков көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, А.Байтұрсынов көшесі №№ 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 162, 163, 164, 166, 168, Үміт көшесі №№ 1, 2, 3, 4, Б.Нұрлыбеков көшесі №№ 2, 21, 23, 29, 36, 36а, 38, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74/2, 74/1, 74, 76, 78, 82, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 108, Бекмұрат батыр көшесі №№ 12, 1455, 1517, Сейтов көшесі №№ 15, 25, 22, 39а, 40, 42, 43, 45, 47, 68, Жабай ата көшесі №№ 1-100, 1126, 1718, 1722, 1724, С.Шакиров көшесі №№ 1-29 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері, Манат қызы көшесі № 32, Малхарова көшесі №№ 64, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, Қ.Мейірбеков көшесі №№ 1-18, Еркіндік көшесі №№ 1-59, Сымбатты көшесі №№ 1-17, Н.Тайманов көшесі №№ 1-16, С.Сүлейменов көшесі №№ 1-16, М.Сәрсенбаев көшесі №№ 1-13, Қ.Бектаев көшесі №№ 1-19.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы– "Айқап" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы, "Айқап" шағын ауданы, Парниковая көшесі № 35.
Учаскеге Айқап" шағын ауданы толығымен және 351 орам үйлері кіреді.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы – Н.Төреқұлов атындағы № 62 жалпы орта мектеп, "Түркістан" шағын ауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Түркістан" шағын ауданы толығымен кіреді,
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы – №1 Шымкент қалалық емханасының "Отырар" отбасылық дәрігерлік амбулаториясының бұрынғы ғимараты (М.Мәметова атындағы № 35 жалпы орта мектеп), "Отырар" шағын ауданы № 50.
"Жоғарғы Отырар" шағын ауданы №№ 38, 40, 41, 42, 42/1, 43, 46-57, 58/1, 58/2, 59, 60 көпқабатты тұрғын, №№ 18, 33, 34, 39, 50, 55, 70, 83, 100, 111, 113 жеке үйлер, Ө.Жәнібеков көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы – "Облыстық жас өспірімдер-орталығы" үйі, А.Байтұрсынов көшесі № 73а.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 75а, 75в, 79, 89 және1 нөмірсіз үй, С.Бекбосынов көшесі №№ 1-9 және нөмірсіз үйлер, С.Жандосов көшесі № 2, Қ.Қазиев көшесі жұп жағы №№ 2-80 және нөмірсіз үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №№ 50, 50а, 80 және нөмірсіз үйлер, К.Елшібеков көшесі нөмірсіз үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің 1-бұрылысы нөмірсіз үйлер.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы – № 75 мектеп-гимназия, Қ.Казиев көшесі, № 9/1.
С.Бекбосынов көшесі №№ 1-9 және нөмірсіз үйлер, Ә.Қаныбеков көшесі №№ 3-11 және нөмірсіз үйлер, Тоғысбаев көшесі №№ 2-9 және нөмірсіз үйлер, Б.Өтепов көшесі №№ 2-8 және нөмірсіз үйлер, Өтеген батыр көшесі №№ 1-4 және нөмірсіз үйлер.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық онкологиялық диспансері, А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз.
Облыстық онкологиялық диспансері.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық кардиологиялық орталығы, А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз.
Облыстық кардиологиялық орталығы.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы – Т.Тәжібаев атындағы № 47 мектеп-гимназия, А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз.

Улица А.Байтурсынова №№ 68 ,70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, улица С.Жандосова №№ 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, улица А.Курмангазы №№ 7, 17, 21, 23, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 144, 148, 150, 229, 233, 235, улица Ж.Шаймерденова №№ 139-219, 223-227, 231, 233, 237, 241, 243, 247.
Избирательный участок № 86
Центр – Корпус № 9 Южно-Казахстанского государственного университета им.М.Ауэзова, улица М.Х.Дулати, № 198.
Улица С.Азима №№ 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, проезд Д.Сарыкулова №№ 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, проезд Атамекен №№ 3, 5, 6, 7, 8, улица В.Верещагина №№ 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, проезд Гаршина №№ 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, улица М.Х.Дулати №№ 131-207, улица С.Жандосова №№ 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, улица Казыбек би №№ 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, улица А.Курмангазы №№ 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 170, проезд А.Лихачева №№ 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, проезд К.Маркса №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, проезд Меркурия №№ 1/20, 2/8, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, улица Молда Мусы Байзакулы №№ 3, 4, 5, 7, 10, 16, улица Д.Сарыкулова №№ 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2, улица Т.Тажибаева №№ 1/1, 1/3, 1/4, 1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31, 2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, проезд Химиков №№ 5, 6, 8, улица Ж.Шаймерденова №№ 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
Избирательный участок № 87
Центр – Областная школа-интернат № 1, улица Г.Орманова, № 13а.

А.Байтұрсынов көшесі №№ 68, 70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, С.Жандосов көшесі №№ 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, А.Құрманғазы көшесі №№ 7, 17, 21, 23, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 144, 148, 150, 229, 233, 235, Ж.Шәймерденов көшесі №№ 139-219, 223-227, 231, 233, 237, 241, 243, 247.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің № 9 корпусы, М.Х.Дулати көшесі, № 198.
С.Әзім көшесі №№ 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, Д.Сарықұлов өткелі №№ 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Атамекен өткелі №№ 3, 5, 6, 7, 8, В.Верещагин көшесі №№ 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, Гаршин өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, М.Х.Дулати көшесі №№ 131-207, С.Жандосов көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, Қазыбек би көшесі №№ 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, А.Құрманғазы көшесі №№ 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 170, И.Лихачев өткелі №№ 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, К.Маркс өткелі №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, Меркурий өткелі №№ 1/20, 2/8, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, Молда Мұса Байзақұлы көшесі №№ 3, 4, 5, 7, 10, 16, Д.Сарықұлов көшесі №№ 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2, Т.Тәжібаев көшесі №№ 1/1, 1/3, 1/4, 1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31, 2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, Химик өткелі №№ 5, 6, 8, Ж.Шәймерденов көшесі №№ 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық № 1 мектеп-интернат, Ғ.Орманов көшесі, № 13а.

Проезд Аманжолова №№ 1-28, улица С.Асанова №№ 4-6, улица Бирлик №№ 1-38, улица В.Верещагина нечетная сторона №№ 35-71, проезд Жаз №№ 1-11, улица С.Жандосова №№ 1-12, 32-59, улица Т.Тажибаева №№ 33, 35, 47, 49, 51, 53, 55.
Избирательный участок № 88
Центр – "Шымкентский Образовательно-Инновационный Лицей (для мальчиков)", улица Ж.Адырбекова, № 135.
Улица Ж.Адырбекова №№ 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165, улица С.Асанова №№ 7-84, улица С.Азима нечетная сторона №№ 39-85, четная сторона №№ 42-118, улица В.Верещагина четная сторона №№ 44-82, улица А.Диваева №№ 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, улица С.Жандосова №№ 66, 66а, улица Известия №№ 1-46, улица Т.Орынбаева № 158, улица Рыскулова №№ 1, 2, 3, 4, 6, улица Ж.Ташенова №№ 123-146, улица Т.Тажибаева нечетная сторона №№ 57-151, четная сторона №№ 64-144, улица Ш.Уалиханова нечетная сторона частные дома №№ 59-133, улица М.Шолохова №№ 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
Избирательный участок № 89
Центр – Войсковая часть № 6506, улица Ж.Адырбекова № 139.
Войсковая часть № 6506.
Избирательный участок № 90
Центр – Центральный стадион имени Хажимукана, улица Мадели кожа, № 1.
Микрорайон "Спортивный" №№ 1-19, 23, 24, улица К.Балакирева №№ 15-21, улица М.Бекманова №№ 1-25, улица М.Маметовой №№ 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а, улица Мадели кожа нечетная сторона №№ 3-33, улица К.Рыскулбекова четная сторона частные дома №№ 40-46 и дома без номеров.
Избирательный участок № 91
Центр – Колледж № 6, улица Н.Турекулова, № 1б.
Улица А.Алимбетова нечетная сторона №№ 1-43, улица Балакирева №№ 1-14, улица А.Байтурсынова нечетная сторона частные дома №№ 23-67, проезд А.Байтурсынова дома без номеров, улица С.Есенина №№ 1-29, улица П.Кадеева №№ 1-41, улица Мадели кожа четная сторона №№ 2-38, проезд Н.Пирогова №№ 1-13, улица К.Рыскулбекова четная сторона частные дома № 18-30 и дома без номеров, проезд К.Рылеева №№ 1-21, улица М.Сапарбаева №№ 1-39, улица Н.Турекулова №№ 3, 5, 7, 7а, 9, 11.
Избирательный участок № 92
Центр – Школа-гимназия № 1 имени А.С.Пушкина, улица К.Рыскулбекова, № 12.
Улица А.Алимбетова №№ 45б, 45в, улица А.Байтурсынова №№ 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 58в, 60, 68а, улица Желтоксан №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 и дома без номеров, улица Мадели кожа № 48а, улица Г.Иляева №№ 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, улица А.Жилкишиева №№ 19, 21 и дома без номеров, проспект Д.Кунаева № 13, 31, 36а, 36б, 36в, 38, 38б, 63 и 6 домов без номеров, улица А.Курмангазы №№ 58, 74, 74а, 76, 76а, улица Н.Турекулова №№ 4, 13а, улица Ж.Шаймерденова №№ 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 93
Центр – Шымкентский медицинский колледж, улица А.Жилкишиева, № 43.

Аманжолов өткелі №№ 1-28, С.Асанов көшесі №№ 4-6, Бірлік көшесі №№ 1-38, В.Верещагин көшесінің тақ жағы №№ 35-71, Жаз өткелі №№ 1-11, С.Жандосов көшесі №№ 1-12, 32-59, Ж.Т.Тәжібаев көшесі №№ 33, 35, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкенттік Білім-Инновация Лицейі (ер балалар), Ж.Адырбеков көшесі, № 135.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165, С.Асанов көшесі №№ 7-84, С.Әзім көшесінің тақ жағы №№ 39-85, жұп жағы №№ 42-118. В.Верещагин көшесінің жұп жағы №№ 44-82, А.Диваев көшесі №№ 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, С.Жандосов көшесі №№ 66, 66а, Известия көшесі №№ 1-46, Т.Орынбаев көшесі № 158, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, Ж.Ташенов көшесі №№ 123-146, Т.Тәжібаев көшесінің тақ жағы №№ 57-151, жұп жағы №№ 64-144, Ш.Уәлиханов көшесінің тақ жағы №№ 59-133 жеке үйлер, М.Шолохов көшесі №№ 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы – № 6506 әскери бөлімі, Ж.Адырбеков көшесі, № 139.
№ 6506 әскери бөлімі.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қажымұқан" атындағы орталық стадион, Мәделі қожа көшесі, № 1.
"Спорт" шағын ауданы №№ 1-19, 23, 24, К.Балакирев көшесі №№ 15-21, М.Бекманов көшесі №№ 1-25, М.Мәметова көшесі №№ 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы №№ 3-33, Қ.Рысқұлбеков көшесінің жұп жағы №№ 40-46 жеке үйлер және нөмірсіз үйлер.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы – № 6 колледж, Н.Төреқұлов көшесі, № 1б.
А.Әлімбетов көшесі тақ жағы №№ 1-43, Балакирев көшесі №№ 1-14, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағы №№ 23-67 жеке үйлер, А.Байтұрсынов өткелі нөмірсіз үйлер, С.Есенин көшесі №№ 1-29, П.Кадеев көшесі №№ 1-41, Мәделі қожа көшесінің жұп жағы №№ 2-38, Н.Пирогов өткелі №№ 1-13, Қ.Рысқұлбеков көшесінің жұп жағы №№ 18-30 жеке және нөмірсіз үйлер, К.Рылеев өткелі №№ 1-21, М.Сапарбаев көшесі №№ 1-39, Н.Төреқұлов көшесі №№ 3, 5, 7, 7а, 9, 11.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы – А.С.Пушкин атындағы № 1 мектеп гимназиясы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 12.
А.Әлімбетов көшесі №№ 45б, 45в, А.Байтұрсынов көшесі №№ 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 58в, 60, 68а, Желтоқсан көшесі №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 және нөмірсіз үйлер, Мәделі қожа көшесі №48а, Ғ.Іляев көшесі №№ 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 19, 21 және нөмірсіз үйлер, Д.Қонаев даңғылы №№ 13, 31, 36а, 36б, 36в, 38, 38б, 63 және 6 нөмірсіз үйлер, А.Құрманғазы көшесі №№ 58, 74, 74а, 76, 76а, Н.Төреқұлов көшесі №№ 4, 13а, Ж.Шәймерденов көшесі №№ 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент медицина колледжі, Ә.Жылқышиев көшесі, № 43.

Улица А.Алимбетова №№ 46-53, улица М.Дулати №№ 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, улица Жас гвардияшылар №№ 1-25, улица Желтоксан №№ 21-33, 44-56, улица А.Жылкышиева №№ 16-47, улица Казыбек би №№ 47, 49, 51, проезд Кенкоше №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, проезд С.Королева №№ 1-12, улица А.Курмангазы №№ 2-56, 70-72, 78, улица М.Маметовой №№ 1-25, улица Мадели кожа №№ 63-75, улица В.Перова №№ 1-22, проезд Ш.Руставели №№ 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, улица Т.Тажибаева, №№ 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, улица Л.Толстого №№ 1-13, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 8–28, нечетная сторона №№ 17-33, улица Ш.Уалиханова №№ 1–26, улица К.Циолковского №№ 1-43, улица Ж.Шаймерденова четная сторона №№ 20-34, 46-128, нечетная сторона №№ 43–169, улица М.Шолохова №№ 1–14.
Избирательный участок № 94
Центр – Шымкентская вспомогательная школа-интернат, улица М.Маметовой, № 95.
Улица Ж.Адырбекова №№ 115, 117, улица С.Асанова №№ 1, 2, 3, улица А.Алимбетова четная сторона №№ 36-74, нечетная сторона №№ 71-95, улица А.Диваева нечетная сторона №№ 41-105, четная сторона №№ 96-110, улица М.Дулати четная сторона №№ 64-134, улица Жас гвардияшылар №№ 30–105, проезд Кызыл арык №№ 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, проезд С.Лазо №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, улица М.Маметовой №№ 29–136, улица Мадели кожа нечетная сторона №№ 65–151, четная сторона №№50-74, проезд Мусоргского №№ 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, улица Т.Орынбаева №№ 95, 99, 103, 107, 109, 111, 124, 128, 129, улица В.Перова №№ 23-93, улица М.Сапарбаева №№ 48-60, улица Ж.Ташенова №№ 108-112, улица Т.Тажибаева №№ 26-62, улица Н.Турекулова №№ 35-43, 49-59, проезд Уркер №№ 1, 2, 3, 4, 7, улица Ш.Уалиханова нечетная сторона №№ 23-57, четная сторона №№ 28-100, улица К.Циолковского №№ 44–63, проезд Т.Шевченко №№ 1-15, улица М.Шолохова №№ 11-46.
Избирательный участок № 95
Центр – Школа-лицей № 9 имени О.А.Жолдасбекова, улица Казыбек би, № 40.
Улица Ж.Адырбекова №№ 39, 43-61, 61а, проезд Алматы № 4, улица Бекет-батыра №№ 2-33, проезд А.Грибоедова №№ 2-20, улица А.Диваева №№ 12, 18, 19, 23-37, улица М.Дулати №№ 32, 36-62, улица Желтоксан №№ 55, 57, 67, 71а, 82, 84, 86, 86а, 88, 92, 94, 96, 98, улица А.Жылкышиева №№ 38-52, улица Г.Иляева №№ 65-116, улица Казыбек би №№ 36, 40, 42, проезд Красина №№ 1-24, проезд Р.Люксембург №№ 1а, 2, 3, 6, 8, проезд Одесский №№ 1, 2, 5, 7, 41, 45, 47, 51, 53, 61, 65, улица Т.Орынбаева №№ 31-59, проезд А.Радищева №№ 3, 4, 6, 7, 8, 11, улица Ж.Ташенова №№ 28-63, проспект Тауке хана №№ 41-53, 61, 61а, 65, улица Н.Турекулова №№ 22, 24, 34, 36, 37, 39, 40, 43, улица Л.Толстого №№ 26, 28, 33а, 34, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 49, 50, проезд Урал №№ 1, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 96

А.Әлімбетов көшесі №№ 46-53, М.Дулати көшесі №№ 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, Жас гвардия көшесі №№ 1-25, Желтоқсан көшесі №№ 21-33, 44-56, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 16-47, Қазыбек би көшесі №№ 47, 49, 51, Кеңкөше өткелі №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, С.Королев өткелі №№ 1-12, А.Құрманғазы көшесі №№ 2-56, 70-72, 78, М.Мәметова көшесі №№ 1-25, Мәделі қожа көшесі №№ 63-75, В.Перов көшесі №№ 1-22, Ш.Руставели өткелі №№ 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, Т.Тәжібаев көшесі №№ 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, Л.Толстой көшесі №№ 1-13, Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы №№ 8–28, тақ жағы №№ 17-33, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1–26, К.Циолковский көшесі №№ 1-43, Ж.Шәймерденов көшесінің жұп жағы №№ 20-34, 46-128, тақ жағы №№ 43-169, М.Шолохов көшесі №№ 1-14.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қосалқы мектеп-интернаты, М.Мәметова көшесі, № 95.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 115, 117, С.Асанов көшесі №№ 1, 2, 3, А.Әлімбетов көшесінің жұп жағы №№ 36-74, тақ жағы №№ 71-95, А.Диваев көшесінің тақ жағы №№ 41-105, жұп жағы №№ 96-110, М.Дулати көшесінің жұп жағы №№ 64-134, Жас гвардияшылар көшесі №№ 30-105, Қызыл арық өткелі №№ 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, С.Лазо өткелі №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, М.Мәметова көшесі №№ 29-136, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы №№ 65–151, жұп жағы №№ 50-74, Мусорский өткелі №№ 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, Т.Орынбаев көшесі №№ 95, 99, 103, 107, 109, 111, 124, 128, 129, В.Перов көшесі №№ 23–93, М.Сапарбаев көшесі №№ 48-60, Ж.Ташенов көшесі №№ 108-112, Т.Тәжібаев көшесі №№ 26-62, Н.Төреқұлов көшесі №№ 35-43, 49-59, Үркер өткелі №№ 1, 2, 3, 4, 7, Ш.Уәлиханов көшесінің тақ жағы №№ 23-57, жұп жағы №№ 28-100, К.Циолковский көшесі №№ 44–63, Т.Шевченко өткелі №№ 1-15, М.Шолохов көшесі №№ 11-46.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы – О.Жолдасбеков атындағы № 9 лицей, Қазыбек би көшесі, № 40.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 39, 43-61, 61-а, Алматы өткелі № 4, Бекет-батыр көшесі №№ 2-33, А.Грибоедов өткелі №№ 2-20, А.Диваев көшесі №№ 12, 18, 19, 23-37, М.Х.Дулати көшесі №№ 32, 36-62, Желтоқсан көшесі №№ 55, 57, 67, 71а, 82, 84, 86, 86а, 88, 92, 94, 96, 98, А.Жылқышиев көшесі №№ 38-52, Ғ.Іляев көшесі №№ 65-116, Қазыбек би көшесі №№ 36, 40, 42, Красин өткелі №№ 1–24, Р.Люксембург өткелі №№ 1а, 2, 3, 6, 8, Одесский өткелі №№ 1, 2, 5, 7, 41, 45, 47, 51, 53, 61, 65, Т.Орынбаев көшесі №№ 31-59, А.Радищев өткелі №№ 3, 4, 6, 7, 8, 11, Ж.Ташенов көшесі №№ 28-63, Тәуке хан даңғылы №№ 41-53, 61, 61а, 65, Н.Төреқұлов көшесі №№ 22, 24, 34, 36, 37, 39, 40, 43, Л.Толстой көшесі №№ 26, 28, 33а, 34, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 49, 50, Орал өткелі №№ 1, 6, 7, 8, 9.
№ 96 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 14 имени Айбека, улица А.Диваева, № 46.
Улица Ж.Адырбекова №№ 67, 71, 73а, 75, 77, 93, 95, 99, 109, улица А.Алимбетова №№ 78, 80, 82, 84, 88, 89, 90, 101, 103, 105, 107, 111, 113, проезд Бау-бақша №№ 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, проезд Гайдара №№ 3, 3а, 4, 4а, проезд А.Герцена №№ 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, проезд Демобилизованных №№ 2а, 3, 4а, 5, 6, 8, 11, 12, улица А.Диваева №№ 36, 38, 42а, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 92, улица Желтоксан №№ 77, 83, 83а, 85, 89, 91, 95-109, проезд Кызылординский №№ 3-10, улица Мадели кожа №№ 78-88, 92-98, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 118а, 120а, 122, 124, 126, улица Т.Орынбаева №№ 67, 71, 73, 74, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89,89а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, улица Пахомова №№ 1, 8, 9, 9а, 13, 15, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39а, 43, 45, 47, 47а, 49, улица М.Сапарбаева №№ 73-79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, улица Майдантал №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 84а, проезд Сонгы №№ 1, 5, 7, 9, 13, улица Ж.Ташенова №№ 67-73, 76-82, 84-89, 91-96, 99, 101а, 101б, улица Л.Толстого №№ 42-52, 53, 54, 58, 62, 64, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 68а, 69, 71, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 89, улица Н.Турекулова №№ 54, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 85, 88, 88/2, 89, 92, 94, 96, улица К.Циолковского №№ 49, 51, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71-95, проезд Т.Шевченко №№ 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 56, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Избирательный участок № 97
Центр – Шымкентский городской противотуберкулезный диспансер, улица Жылкышиева, № 81.
Шымкентский городской противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 98
Центр – Южно-Казахстанский Государственный педагогический институт, улица Г.Иляева, № 14.
Улица А.Байтурсынова № 10, улица М.Дулати № 9, улица Г.Иляева №№ 22, 38, 40, проспект Тауке хана №№ 7, 11, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, улица Ж.Тыныбаева №№ 1, 3, 5, 7, 21, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 41, улица Желтоксан №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 и дома без номеров, улица Ж.Шаймерденова №№ 5, 39.
Избирательный участок № 99
Центр – Молодежный ресурсный центр, улица Туркестанская, № 1.
Улица А.Байтурсынова №№ 2, 4, 5, 5а, 7, 9, проспект Б.Момышулы №№ 4, 4а, 8, 8а, 8б, улица С.Пазылбекова №№ 4, 5, 6, 7, проспект Тауке хана №№4, 8, 10, 14, улица Туркестанская №№ 3, 9, 11.
Избирательный участок № 100
Центр – Гимназия № 8 имени М.Х.Дулати, улица Казыбек би, № 29.

Орталығы – Айбек атындағы № 14 жалпы орта мектеп, А.Диваев көшесі, № 46.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 67, 71, 73а, 75, 77, 93, 95, 99, 109, А.Әлімбетов көшесі №№ 78, 80, 82, 84, 88, 89, 90, 101, 103, 105, 107, 111, 113, Бау-бакша өткелі №№ 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, Гайдар өткелі №№ 3, 3а, 4, 4а; А.Герцен өткелі №№ 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, Демобилизованный өткелі №№ 2а, 3, 4а, 5, 6, 8, 11, 12, А.Диваев көшесі №№ 36, 38, 42а, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 92, Желтоқсан көшесі №№ 77, 83, 83а, 85, 89, 91, 95-109, Қызылорда өткелі №№ 3-10, Мәделі қожа көшесі №№ 78-88, 92-98, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 118а, 120а, 122, 124, 126, Т.Орынбаев көшесі №№ 67, 71, 73, 74, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, Пахомов көшесі №№ 1, 8, 9, 9 а, 13, 15, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39а, 43, 45, 47, 47а, 49, М.Сапарбаев көшесі №№ 73-79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, Майдантал көшесі №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 84а, Соңғы өткелі №№ 1, 5, 7, 9, 13, Ж.Ташенов көшесі №№ 67-73, 76-82, 84-89, 91-96, 99, 101а, 101б, Л.Толстой көшесі №№ 42-52, 53, 54, 58, 62, 64, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 68а, 69, 71, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 89, Н.Төреқұлов көшесі №№ 54, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 85, 88, 88/2, 89, 92, 94, 96, К.Циолковский көшесі №№ 49, 51, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71-95, Т.Шевченко өткелі №№ 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 56, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық туберкулезге қарсы диспансері, А.Жылқышиев көшесі, № 81.
Шымкент қалалық туберкулезге қарсы диспансері.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы – Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты, Ғ.Іляев көшесі, № 14.
А.Байтұрсынов көшесі № 10, М.Дулати көшесі № 9, Ғ.Іляев көшесі №№ 22, 38, 40, Тәуке хан даңғылы №№ 7, 11, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, Ж.Тыныбаев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 21, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 41, Желтоқсан көшесі №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 және нөмірсіз үйлер, Ж.Шәймерденов көшесі №№ 5, 39.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы – Жастар ресурстық орталығы, Түркістан көшесі, № 1.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 2, 4, 5, 5а, 7, 9, Б.Момышұлы даңғылы №№ 4, 4а, 8, 8а, 8б, С.Пазылбеков көшесі №№ 4, 5, 6, 7, Тәуке хан данғылы №№ 4, 8, 10, 14, Түркістан көшесі №№ 3, 9, 11.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Х.Дулати атындағы № 8 гимназия, Қазыбек би көшесі, № 29.

Улица М.Х.Дулати №№ 2, 6, 8, улица И.Есенберлина №№ 9, 13, 13а, улица Г.Иляева №№ 64, 66, улица Казыбек би №№ 13, 29, проспект Д.Кунаева № 7, улица А.Пушкина №№ 9, 13, проспект Тауке хана №№ 32, 37, 60, 62, улица Токаева №№ 10а, 12, 14, 16, 18, 23, улица Туркестанская №№ 14, 16, 20, улица С.Турысова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, 1-тупик С.Турысова №№ 1, 1а, 1б, 2, 4, 4-тупик С.Турысова №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, улица Узбекская №№ 40, 40а, 49, 49а.
Избирательный участок № 101
Центр – Главный корпус Южно-Казахстанского Государственного университета имени М.Ауезова, пр.Таукехана, № 5.
Улица А.Байтурсынова №№ 15а, 15б, 17б, улица Желтоксан №№ 20, 24, улица А.Жылкышиева №№ 4, 6, 6а, улица Г.Иляева №№ 12, 17, 21, 25а, улица К.Рыскулбекова №№ 2, 4, 6, 8.
Избирательный участок № 102
Центр – Колледж №5, улица Туркестанская, № 2а.
Площадь Аль-Фараби №№ 1а, 3а, улица Дехканская № 2, улица Туркестанская №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/5, 2/6, 2/6а, 2/7.
Избирательный участок № 103
Центр – Школа-лицей № 7 имени К.Спатаева, проспект Республики, № 3.
Площадь Аль-Фараби №№ 2, 4, проспект Бейбитшилик №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, проспект Б.Момышулы №№ 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, проспект Республики № 1.
Избирательный участок № 104
Центр – Школа - гимназия № 20 имени Г.Титова, проспект Республики, № 9.
Улица А.Аскарова №№ 1, 3, 5, 7, 9, улица Т.Айбергенова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, проезд Т.Айбергенова №№ 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, площадь Аль-Фараби № 10, проспект Республики №№ 11, 13.
Избирательный участок № 105
Центр – Школа - лицей № 15 имени Д.Менделеева, проспект Республики, без номера.
Улица Т.Айбергенова №№ 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, улица А.Жангельдина №№ 8, 8а, проспект Республики №№ 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
Избирательный участок № 106
Центр – Южно-Казахстанская Государственная фармацевтическая академия, площадь Аль-Фараби, № 1.
Площадь Аль-Фараби №№ 5а, 7, 9, улица А.Жангельдина №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а, 13а, улица Хаят №№ 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 21-49.
Избирательный участок № 107
Центр – Шымкентская городская комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва №1, улица А.Жангельдина, № 13а.
Улица Амангелды №№ 7-72, улица Айтеке би №9, улица Бостандык №№ 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, улица А.Жангельдина №№ 2, 2а, улица Ш.Калдаякова № 1а, микрорайон "Қарасу" №№ 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 и 1 дом без номера, тупик Кызыл аскер №№ 1–10, улица 8 Марта № 20, улица Е.Пугачева №№ 1-10, улица Хаят №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Шымкентская №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
Избирательный участок № 108

М.Дулати көшесі №№ 2, 6, 8, І.Есенберлин көшесі №№ 9, 13, 13а, Ғ.Іляев көшесі №№ 64, 66, Қазыбек би көшесі №№ 13, 29, Д.Қонаев даңғылы № 7, А.Пушкин көшесі №№ 9, 13, Тәуке хан даңғылы №№ 32, 37, 60, 62, К.Тоқаев көшесі №№ 10а, 12, 14, 16, 18, 23, Түркістан көшесі №№ 14, 16, 20, С.Тұрысов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, С.Тұрысов көшесінің 1-тұйық №№ 1, 1а, 1б, 2, 4, 4-тұйық №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, Өзбек көшесі №№ 40, 40а, 49, 49а.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы - М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің бас ғимараты, Тәуке хан даңғылы № 5.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 15а, 15б, 17б, Желтоқсан көшесі №№ 20, 24, А.Жылқышиев көшесі №№ 4, 6, 6а, Ғ.Іляев көшесі №№ 12, 17, 21, 25а, Қ.Рысқұлбеков көшесі №№ 2, 4, 6, 8.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы – № 5 колледж, Түркістан көшесі № 2а.
Әл-Фараби алаңы №№ 1а, 3а, Дехкан көшесі № 2, Түркістан көшесі №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/5, 2/6, 2/6а, 2/7.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы –Қ.Спатаев атындағы № 7 мектеп-лицей, Республика даңғылы, № 3.
Әл-Фараби алаңы №№ 2, 4, Бейбітшілік даңғылы №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, Б.Момышұлы даңғылы №№ 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, Республика даңғылы № 1.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы – Г.Титов атындағы № 20 мектеп-гимназиясы, Республика даңғылы № 9.
А.Асқаров көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, Т.Айбергенов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, Т.Айбергенов өткелі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Әл-Фараби алаңы № 10, Республика даңғылы №№ 11, 13.
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы – Д.Менделеев атындағы № 15 мектеп-лицей, Республика даңғылы, нөмірсіз.
Т.Айбергенов көшесі №№ 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, Ә.Жангелдин көшесі №№ 8, 8а, Республика даңғылы №№ 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы – Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік фармацефтикалық академиясы, Әл-Фараби алаңы №1.
Әл-Фараби алаңы №№ 5а, 7, 9, Ә.Жангелдин көшесі №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а, 13а, Хаят көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 21-49.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы – № 1 Шымкент қалалық олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің кешенді мамандандырылған спорт мектебі, Ә.Жангелдин көшесі, № 13а.
Амангелді көшесі №№ 7-72, Әйтеке би көшесі № 9, Бостандық көшесі №№ 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, Ә.Жангелдин көшесі №№ 2, 2а, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1а, "Қарасу" шағын ауданы №№ 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 және 1 нөмірсіз үй, Қызыл әскер тұйығы №№ 1–10, 8 Март көшесі № 20, Пугачев көшесі №№ 1-10, Хаят көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Шымкент көшесі №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
№ 108 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 11 имени А.Навои, улица С.Турысова № 17.
2-переулок улицы Айтеке би №№ 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, Детский тупик №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, улица Ирек №№ 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, улица Кисык №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, тупик Кисык №№ 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, улица Кокандская №№ 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, улица Бостандык №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83, 85, 89, 1тупик Бостандык №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, 2 тупик Бостандык №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, 3 тупик Бостандык №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 4 тупик Бостандык №№ 2, 3, 4, 5, 7, 10, 6 тупик Бостандык №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 7 тупик Бостандық №№ 1-17, 8 тупик Бостандык №№ 1, 2, 4, 9, 11, 12, улица К.Токаева №№14, 14б, 16, 22, тупик Токаева №№ 11, 23, улица С.Турысова №№ 2, 4,6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, улица Узбекская №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25,27,29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 1 переулок Узбекской №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 2 переулок Узбекской №№ 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, улица Хаят №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, улица Шымкентская №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60.
Избирательный участок № 109
Центр – Областной центр культуры и народного творчества, улица Т.Орынбаева, № 21а.
Проезд Балхашский №№ 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/1, 9, 11/1, 11/2, улица Казыбек би №№ 6, 12, 18, 30, 32а, улица И.Есенберлина №№ 8, 37/4, 39а, 39/3, 45, 51, 52, 53, 53а, 61, 67, улица Т.Орынбаева №№ 3, 5, 8, 11/13, 12а, 16, 21, 30, 36, улица Ж.Ташенова №№ 8, 10/18, 12, улица Толе би №№ 5, 7, улица Туркестанская №№ 42, 95, 103, 105, улица Турысова № 56.
Избирательный участок № 110
Центр – Областная клиническая больница, улица Майлыкожа, № 4.
Областная клиническая больница.
Избирательный участок № 111
Центр – Школа-гимназия № 45, улица Ш.Калдаякова, № 1.
Улица А.Жангельдина №№ 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, улица Ш.Калдаякова №№ 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5.
Избирательный участок № 112

Орталығы - А.Науаи атындағы № 11 жалпы орта мектеп, С.Тұрысов көшесі, № 17.
Әйтеке би көшесінің 2-өткел №№ 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, Детский тұйығы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, Ирек көшесі №№ 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Қисық көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, Қисық тұйығы №№ 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, Қоқан көшесі №№ 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, Бостандық көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83, 85, 89, Бостандық көшесінің 1 тұйық №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, 2 тұйық №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, 3 тұйық №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 4 тұйық №№ 2, 3, 4, 5, 7, 10, 6 тұйық №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 7 тұйық №№ 1-17, 8 тұйық №№ 1, 2, 4, 9, 11, 12, К.Тоқаев көшесі №№ 14, 14б, 16, 22, К.Тоқаев тұйығы №№ 11, 23, С.Тұрысов көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Өзбек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Өзбек көшесінің 1 өткел №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 2 өткел №№ 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, Хаят көшесі №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, Шымкент көшесі №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық мәдениет және халықтық шығармашылық орталығы, Т.Орынбаев көшесі, № 21а.
Балқаш өткелі №№ 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/1, 9, 11/1, 11/2, Қазыбек би көшесі №№ 6, 12, 18, 30, 32а, І.Есенберлин көшесі №№ 8, 37/4, 39а, 39/3, 45, 51, 52, 53, 53а, 61, 67, Т.Орынбаев көшесі №№ 3, 5, 8, 11/13, 12а, 16, 21, 30, 36, Ж.Ташенов көшесі №№ 8, 10/18, 12, Төле би көшесі №№ 5, 7, Түркістан көшесі №№ 42, 95, 103, 105, С.Тұрысов көшесі № 56.
№ 110 сайлау учаскесі
Орталығы - Облыстық клиникалық аурухана, Майлы қожа көшесі, № 4.
Облыстық клиникалық ауруханасы.
№ 111 сайлау учаскесі
Орталығы – № 45 мектеп-гимназиясы, Ш.Қалдаяқов көшесі, № 1.
Ә.Жангелдин көшесі №№ 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5,
№ 112 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа №18 имени Ш.Уалиханова, проспект Республики, № 39б.
Улица А.Жангельдина №№ 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, улица А.Молдагуловой №6а, проспект Республики №№ 35, 37, 39, 41, 41а.
Избирательный участок № 113
Центр – Школа-гимназия № 64 имени Ж.Аймаутова, микрорайон "Карасу", без номера.
Улица Айтеке би №№59, 61, 63, улица Ерназарова №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, переулок Ерназарова №№ 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, улица Казахстан №№3, 4, 4а, 5, 9, 11, микрорайон "Карасу" №№ 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, улица 8-Марта №№ 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, улица Ш.Рашидова №№ 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 и 2 дома без номеров.
Избирательный участок № 114
Центр – Школа-интернат № 12 имени М.Тасовой, улица Сапак датка, № 6.
Улица Айтеке би №№ 2, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 8б, 8в, 10, 14, 16, 18, 18а, 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 30/10а, 30/11, 30/12, 30/13, 30/14, 30/15, 30/16, 30/17, 30/18, 30/19, 30/21, 30/22, 32, улица Володарского №№ 2а, 2б, 2в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Ш.Ерманова №№ 3, 5, 7, 11а, 13, 13а, улица Сапак датка №№ 1, 2а, 3, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12,13, 15, проезд Сапак датка №№ 1, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 13а.
Избирательный участок № 115
Центр – Общая средняя школа № 79, улица И.Жансугурова, № 10.
Улица А.Анарова №№ 20, 28, 30, 32, улица И.Жансугурова №№ 2, 2/1, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, проезд Жолшы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Застенная №№ 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4б, 5, 6, 6а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, улица 1-Коксай №№ 154а, 163, 165, 175, 177, 179, 179а, 181, 181а, 183, 185, 185а, 185б, 187, 189а, 199, 199а, 203, 209, 209б, 211, 211а, 215, 217, 217б, 223, 223а, 225, 227, 231, 233, 240, 243г, 245, 247, 247б, 249, 249а, 249б, 249в, 251, 251а, 251б, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 283а, 285, 285а, 287, 287а, 291, 293, 295, 295а, 297, 303, 305, 307а, 307б, 309, 309а, 313, 317, 318а, 319, 321, 324а, 325, 327, 329, 331, 331а, 331б, 333, 334, 337, 339, 339а, 341, 343,345, 346, 347а, 348, 348а, 348б, 348в, 349, 350, 351, 352, 352а, 353, 354, 355, 356, 356а, 357, 358, 359, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 378, 378а, 380, 381а, 384, 384а, 390, 392, 392а, 394, 396, 400, 402, 404, 408, 410, 412, 412а, 414, 416, 416а, 418а, 422, 422а, 422б, 424, 426, 426а, проезд Машинистов №№ 3, 5, 7, проезд Спортивный №№ 3, 3а, 5, 7, 12, 12а, 13, 16, 16а, городок Хлопзавода №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а.
Избирательный участок № 116

Орталығы – Ш.Уәлиханов атындағы № 18 жалпы орта мектеп, Республика даңғылы, № 39б.
Ә.Жангелдин көшесі №№ 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, Ә.Молдағұлова көшесі № 6а, Республика даңғылы №№ 35, 37, 39, 41, 41а.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы – Ж.Аймауытов атындағы № 64 мектеп - гимназиясы, "Қарасу" шағын ауданы, нөмірсіз.
Әйтеке би көшесі №№ 59, 61, 63. Е.Ерназаров көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, Е.Ерназаров өткелі №№ 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, Қазақстан көшесі №№ 3, 4, 4а, 5, 9, 11, "Карасу" шағын ауданы №№ 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, 8 Март көшесі №№ 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, Ш.Рашидов көшесі №№ 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 және 2 нөмірсіз үй.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Тасова атындағы № 12 мектеп - интернаты, Сапақ датқа көшесі № 6.
Әйтеке би көшесі №№ 2, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 8б, 8в, 10, 14, 16, 18, 18а, 24, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 30/10а, 30/11, 30/12, 30/13, 30/14, 30/15, 30/16, 30/17, 30/18, 30/19, 30/21, 30/22, 32, Володарский көшесі №№ 2а, 2б, 2в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Ш.Ерманов көшесі №№ 3, 5, 7, 11а, 13, 13а, Сапақ датқа көшесі №№ 1, 2а, 3, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, Сапақ датқа өткелі №№ 1, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 13а.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы – № 79 жалпы орта мектеп, И.Жансүгіров көшесі, № 10.
А.Анаров көшесі №№ 20, 28, 30, 32, И.Жансүгіров көшесі №№ 2, 2/1, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, Жолшы өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, Застенная көшесі №№ 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4б, 5, 6, 6а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 1-Көксай көшесі №№ 154а, 163, 165, 175, 177, 179, 179а, 181, 181а, 183, 185, 185а, 185б, 187, 189а, 199, 199а, 203, 209, 209б, 211, 211а, 215, 217, 217б, 223, 223а, 225, 227, 231, 233, 240, 243г, 245, 247, 247б, 249, 249а, 249б, 249в, 251, 251а, 251б, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 283а, 285, 285а, 287, 287а, 291, 293, 295, 295а, 297, 303, 305, 307а, 307б, 309, 309а, 313, 317, 318а, 319, 321, 324а, 325, 327, 329, 331, 331а, 331б, 333, 334, 337, 339, 339а, 341, 343, 345, 346, 347а, 348, 348а, 348б, 348в, 349, 350, 351, 352, 352а, 353, 354, 355, 356, 356а, 357, 358, 359, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 378, 378а, 380, 381а, 384, 384а, 390, 392, 392а, 394, 396, 400, 402, 404, 408, 410, 412, 412а, 414, 416, 416а, 418а, 422, 422а, 422б, 424, 426, 426а, Машинистер өткелі №№ 3, 5, 7, Спорт өткелі №№ 3, 3а, 5, 7, 12, 12а, 13, 16, 16а, Хлопзавод қалашығы №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а.
№ 116 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 22 имени Коркыт ата, улица Н.Быковского, № 54.
Улица Артельная №№ 67, 69, 71, улица Асем №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, проезд Болимше №№ 3, 4, 5, 6, 7, 23, улица Н.Быковского №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, улица Есил №№ 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, улица Кездеме №№ 2, 2а, 4, 6, 10, 10а, 10б, 51, 55, 57, 57/1, 59, 61, 63, 65а, 65б, 65в, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 79/1, 81, улица Оперштейна №№1, 2, 3, 4, 6, 8, улица Ондиристи №1, улица Ш.Рашидова №№ 12, 25а, 25б, 25в, 27, проезд Рекордный №№ 1, 7, 10, проезд Ткацкий №№ 4, 6, 8, улица В.Терешковой №№ 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, проезд Орнек №№ 4, 5, 6, 16.
Избирательный участок № 117
Центр – Общая средняя школа № 19 имени У.Жанибекова, улица Т.Алимкулова, № 14.
Улица Т.Алимкулова №№ 2, 4, 6, 7а, 8, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а, 36, 38, улица Казахстанская правда №№ 2/2, 3/1, 4/1, 4/3, 5/1, 6/1, 6/3, 6/4, 7/2, 9/2, 9/3, 10/3, 10/2, 11/1, 12/2, 12/3, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/2, 21/1, 22/1, 22/4, 23, 24/1, 26/2, 26/1, 46/1, 46/2, 49/2, улица Кошкар-ата №№ 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23а, 25, 27, 29, 30,31, 32, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/2, 36, 41, 41/1, 41/3, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 94, 95, 96, 98, 99, 99а,100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 109, 109а, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125, 125а, 127, 128, 129, 130,131,132, улица Тан - нуры №№ 90, 96, 96/2, 96/4, 98, 98а, 102, 104, 104/2, 106, 106а, 108, 108/1, 108/2, 108/3, 107, 105, 110, 110а, 110б, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 113, 113/1, 113/5, 114, 114/в, 114а, 115, 115/2, 116, 116в, 117, 117а, 118, улица Толеби №№ 12, 12а, 12б.
Избирательный участок № 118
Центр – Университет Дружбы народов Казахстана, улица Толеби, № 32.
Улица Т.Алимкулова №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, проезд Т.Алимкулова №№ 23, 25, улица Бекетти №№ 70, 72, 74, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 100, 110, 108, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 124, 126, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 150, 156, 158, 160, 162, 165, 169, 172, 173, 174, 178, 180, 183, 184, 186, 188, 189, 192, 194, 196, 201, 205, 207, 211, 215, 216, 217, 218, 220, 224, 227, 228, 230, 231, 233, 234, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 252, 256, 262, 263, 268, 269, 272, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 283, 284, 288, 289, 293, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 310,311, 313, 317, 318, 319,320, 324, 327, 329, 330, 333, 334, 338, 339, 345, 350, 354, 356, 357, 358, 360, 361, 365, 366, 367, 368, 369, 379, 383, 384, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 400, 404, 406, 409, 415, 421, 423, 426, 427, 428, улица Проектная № 5, улица Толеби №№14, 16, 20, 22, 24, 30, 32а, 34.
Избирательный участок № 119
Центр– Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентская железнодорожная больница", проспект Кабанбай батыра, без номера.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентская железнодорожная больница".
Избирательный участок № 120

Орталығы – Қорқыт ата атындағы №22 Жалпы орта мектеп, Н.Быковский көшесі, № 54.
Артельный көшесі №№ 67, 69, 71, Әсем көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, Бөлімше өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 23, Н.Быковский көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, Есіл көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, Кездеме көшесі №№ 2, 2а, 4, 6, 10, 10а, 10б, 51, 55, 57, 57/1, 59, 61, 63, 65а, 65б, 65в, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 79/1, 81, Оперштейн көшесі №№1, 2, 3, 4, 6, 8, Өндірістік көшесі №1, Ш.Рашидов көшесі №№ 12, 25а, 25б, 25в, 27, Рекордный өткелі №№ 1, 7, 10, Ткацкий өткелі №№ 4, 6, 8, В.Терешкова көшесі №№ 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, Өрнек өткелі №№ 4, 5, 6, 16.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы – Ө.Жәнібеков атындағы №19 жалпы орта мектеп, Т.Әлімқұлов көшесі № 14.
Т.Әлімқұлов көшесі №№ 2, 4, 6, 7а, 8, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а, 36, 38, Қазақстанская правда көшесі №№ 2/2, 4/1, 4/3, 3/1, 6/1, 6/3, 6/4, 10/3, 5/1, 10/2, 7/2, 12/2, 12/3, 12/1, 11/1, 14/2, 9/2, 16/2, 13/1, 15/1, 18/1, 18/2, 13/2, 15/2, 22/4, 20/1, 22/1, 24/1, 17/2, 19/3, 19/2, 21/1, 26/2, 26/1, 23, 49/2, 46/1, 9/3, 14/1, 20/2, 17/1, 19/1, 46/2, 49/2, Қошқар-ата көшесі №№ 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/2, 36, 41, 41/1, 41/3, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 94, 95, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 109, 109а, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125, 125а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, Таң - нұры көшесі №№90, 96, 96/2, 96/4, 98, 98а, 102, 104, 104/2, 106, 106а, 108, 108/1, 108/2, 108/3, 107, 105, 110, 110а, 110б, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 113, 113/1, 113/5, 114, 114в, 114а, 115, 115/2, 116, 116в, 117, 117а, 118, Төлеби көшесі №№ 12, 12а, 12б.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан халықтар Достығы университеті, Төлеби көшесі, № 32.
Т.Әлімқұлов көшесі №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, Т.Әлімқұлов өткелі №№ 23, 25, Бекетті көшесі №№ 70, 72, 74, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 100, 110, 108, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 124, 126, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 150, 156, 158, 160, 162, 165, 169, 172, 173, 174, 178, 180, 183, 184, 186, 188, 189, 192, 194, 196, 201, 205, 207, 211, 215, 216, 217, 218, 220, 224, 227, 228, 230, 231, 233, 234, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 252, 256, 262, 263, 268, 269, 272, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 283, 284, 288, 289, 293, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 310, 311, 313, 317, 318, 319, 320, 324, 327, 329, 330, 333, 334, 338, 339, 345, 350, 354, 356, 357, 358, 360, 361, 365, 366, 367, 368, 369, 379, 383, 384, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 400, 404, 406, 409, 415, 421, 423, 426, 427, 428, Проектная көшесі №5, Төлеби көшесі №№ 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32а, 34.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы – "Шымкент темір жол ауруханасы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қабанбай батыр даңғылы, нөмірсіз.
"Шымкент темір жол ауруханасы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 120 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 17 имени М.Лермонтова, улица Володарского, № 15.
Улица Володарского №№ 17, 21, 23, 25, улица Ш.Ерманова № 4, 6, 8, проспект Кабанбай-батыра №№ 1, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11а, 11б, 13, 13а, 17, улица Сапак датка №№ 19, 21, 23.
Избирательный участок № 121
Центр – Технический колледж, улица Жастар, № 2.
Улица А.Анарова №№ 8, 8а, 10, 10а, 10б, улица Жастык №№ 4, 6, 8, проспект Кабанбай батыра №№ 2, 2а, 2б, 3, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 24, улица Коксай-1 №№ 1а, 1б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12а, 15,16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143,145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а ,328, 330, 340, 365, 369,373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, улица Шыганак №№ 1, 1а, 2, 2а, 11, 13а, 15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, проезд Спортивный №№ 3а, 4/3, 7/3, 7/4, 7/6.
Избирательный участок № 122
Центр – Центр досуга молодежи, улица А.Жангельдина, № 17.
Улица А.Жангелдина №24а, улица Заводская № 7, улица А.Молдагуловой №№ 2, 4, 4а, 6, 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15а, 17, 19, 25, улица Ш.Рашидова №№ 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, проспект Республики №№ 43а, 45.
Избирательный участок № 123
Центр – Второй учебный корпус международного гуманитарно-технического университета, улица Н.Быковского, № 54.
Улица Артельная №№59-69, улица М.Абдразакова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, проезд А.Жангельдина №№ 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, микрорайон "Карасу" №№ 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, улица Ш.Рашидова №№ 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
Избирательный участок № 124
Центр – Общая средняя школа № 6 имени Ж.Баласагун, улица И.Сурикова, без номера.
Улица Акбастау №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, улица Артельная №№ 2, 4, 12, 20, 24, улица Гульбах №№ 1, 2, 8, улица Н.Ерметова №№ 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, улица Кызыл жулдыз №№ 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 12, 14, 18а, улица Можайского №№ 1, 1б, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, улица Рабочий городок №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 19, 21, улица И.Репина №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, улица Г.Седова №№ 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, улица А.Суворова №№ 2, 4а, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, проезд А.Суворова №№ 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, улица И.Сурикова №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 31, улица М.Абдразакова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20.
Избирательный участок № 125

Орталығы – М.Лермонтов атындағы № 17 жалпы орта мектеп, Володарский көшесі, № 15.
Володарский көшесі №№ 17, 21, 23, 25, Ш.Ерманов көшесі № 4, 6, 8, Қабанбай-батыр даңғылы №№ 1, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11а, 11б, 13, 13а, 17, Сапақ датқа көшесі №№ 19, 21, 23.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы – Техникалық колледж, Жастар көшесі, № 2.
А.Анаров көшесі №№ 8, 8а, 10, 10а, 10б, Жастық көшесі №№ 4, 6, 8, Қабанбай-батыр даңғылы №№ 2, 2а, 2б, 3, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 24, 1 Көксай көшесі №№ 1а, 1б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12а, 15, 16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а, 328, 330, 340, 365, 369, 373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, Шығанак көшесі №№1, 1а, 2, 2а, 11, 13а, 15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, Спорт өткелі №№3а, 4/3, 7/3, 7/4, 7/6.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы – Жастардың уақытын тиімді ұйымдастыру орталығы, Ә.Жангелдин көшесі № 17.
Ә.Жангелдин көшесі № 24а, Зауыт көшесі № 7, Ә.Молдағұлова көшесі №№ 2, 4, 4а, 6, 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15а, 17, 19, 25, Ш.Рашидов көшесі №№ 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, Республика даңғылы №№ 43а, 45.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы – Халықаралық гуманитарлық - техникалық университетінің екінші оқу ғимараты, Быковский көшесі, № 54.
Артель көшесі №№ 59-69, М.Әбдіразақов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, Ә.Жангелдин өткелі №№ 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, "Қарасу" шағын ауданы №№ 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, Ш.Рашидов көшесі №№ 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы – Ж.Баласағұн атындағы № 6 жалпы орта мектеп, И.Суриков көшесі, нөмірсіз.
Ақбастау көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, Артельный көшесі №№ 2, 4, 12, 20, 24, Гульбах көшесі №№ 1, 2, 8, Н.Ерметов көшесі №№ 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Қызыл жұлдыз көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 12, 14, 18а. А.Можайский көшесі №№ 1, 1б, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, Рабочий городок көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 19, 21, И.Репин көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, Г.Седов көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, А.Суворов көшесі №№ 2, 4а, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, А.Суворов өткелі №№ 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, И.Суриков көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 31, М.Әбдіразақов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20.
№ 125 сайлау учаскесі

Центр – Областной перинатальный центр № 2, улица Ш.Рашидова, № 29.
Областной перинатальный центр № 2.
Избирательный участок № 126
Центр – Региональный социально-инновационный университет, улица В.Терешковой, №14.
Улица Акбастау №№ 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 53б, 56, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 70,72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 98а, 100, 101, 102, 104, 106, 106а, 110, 110а, 112, 114, 116, 122, 124, 124а, 126, 128, улица Артельная №№ 5, 19, 21, 27, 29, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, улица Богет №№ 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 10, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 53/11, 55, 55/2, 55/3, 55/5, 55/6, 55/7, 55/10, 55/12, 55а, 57, 57/1, 57/3,57/4, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 69, проезд Богет №№ 8а, 9, 10, 20, улица Саялы №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, улица Баян батыра №№ 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15/5, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 26, 28а, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 43/4, 44, 46, 46а, 48, 52а, 55/7, 55/8, 55/9, 56, 57, 57/9, 57/11, 58, 64, 65, 68, 99а, 115, 119, улица Н.Ерметова №№ 28, 28а, 29-46, 48-71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, улица Жагалау №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1а, 1б, 2/2,2/4, 2а, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4/1, 4/3, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, проезд Жазык №№ 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, улица Жолшы №№ 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3/1, 3/3, проезд Ю.Ишанкулова №№ 8, 13, 15, 15а, 16, 18, 19, 21, 22, тупик Ю.Ишанкулова №№ 2, 4, 5, 6, 7, 20, 53б, улица С.Ковалева №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 82, тупик С.Ковалева №№ 3, 5, 13, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 18, 20, 24а, 24б, 26, 28,30, 32, 36, 38, 42, 42а, улица Можайского №№ 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 89, 90, 92, 94, улица Каскалдак №№ 1, 2, 2/6, 2а, 2б, 4, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, проезд Песочный №№ 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 6а, улица Г.Седова №№ 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 59, 60, 62, 66, 66а, 71, улица В.Терешковой №№ 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7,8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, улица Оперштейна №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, улица Есил №№ 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, улица Сурикова №№ 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 66, проезд Тар №№ 2, 3, 7, 8а, 9, 11, 14.
Избирательный участок № 127
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик жарык транзит", улица Энергетиков, № 1.

Орталығы– № 2 облыстық перинаталдық орталық, Ш.Рашидов көшесі № 29.
№ 2 облыстық перинаталдық орталық.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы – Аймақтық әлеуметтік – инновациялық университеті, В.Терешкова көшесі, № 14.
Ақбастау көшесі №№ 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 53б, 56, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 98а, 100, 101, 102, 104, 106, 106а, 110, 110а, 112, 114, 116, 122, 124, 124а, 126, 128, Артельный көшесі №№ 5, 19, 21, 27, 29, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Бөгет көшесі №№ 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 10, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 53/11, 55, 55/2, 55/3, 55/5, 55/6, 55/7, 55/10, 55/12, 55а, 57, 57/1, 57/3, 57/4, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 69, Бөгет өткелі №№ 8а, 9, 10, 20, Саялы көшесі №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, Баян батыр көшесі №№ 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15/5, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 26, 28а, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 43/4, 44, 46, 46а, 48, 52а, 55/7, 55/8, 55/9, 56, 57, 57/9, 57/11, 58, 64, 65, 68, 99а, 115, 119, Н.Ерметов көшесі №№ 28, 28а, 29-46, 48-71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, Жағалау көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1а, 1б, 2/2, 2/4, 2а, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4/1, 4/3, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, Жазық өткелі №№ 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Жолшы көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3/1, 3/3, Ю.Ишанқұлов өткелі №№ 8, 13, 15, 15а, 16, 18, 19, 21, 22, Ю.Ишанқұлов тұйығы №№ 2, 4, 5, 6, 7, 20, 53б, С.Ковалев көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 82, С.Ковалев тұйығы №№ 3, 5, 13, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 18, 20, 24а, 24б, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 42а, Можайский көшесі №№ 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 89, 90, 92, 94, Қасқалдақ көшесі №№ 1, 2, 2/6 , 2а, 2б, 4, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, Песочный өткелі №№ 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 6а, Г.Седов көшесі №№ 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 59, 60, 62, 66, 66а, 71, В.Терешкова көшесі №№ 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, Оперштейн көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, Есіл көшесі №№2, 3, 4, 5, 6, 6а, 16, 20, 25, И.Суриков көшесі №№ 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 66, Тар өткелі №№ 2, 3, 7, 8а, 9, 11, 14.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы – "Оңтүстік жарық транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Энергетиктер көшесі, № 1.

Улица Абат №№ 2-37, улица Ш.Ашурходжаева №№ 1-29, улица Н.Сералиева №№ 1-62, улица Тобыл №№ 1-25, улица Достык №№ 60, 62, 66, 68, проезд Забадам №№ 1-42, 44-89, улица Акжауын №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40а, 42, проезд Ақжауын №№ 1-42, улица Молдир №№ 2, 2б, 3в, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, улица Оркендеу №№ 1-27, проезд Оркендеу №№ 3-24, проезд Кырман №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, проезд Б.Саттарханова № 3-60 и дома без номеров, улица Талтус №№ 1-23, 46, 50, 54, 54а, 55, 56, 58, 58а, 58б, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 89, улица Славянская №№ 1-6, улица Табысты №№ 1-20, улица Таржол №№ 2-19, улица П.Чайковского №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 128
Центр – Общая средняя школа № 13 имени Мукими, улица П.Чайковского, № 90.
Улица Боз-Арык №№ 13, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, улица Бесарыс №№ 79, 80, 81,84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, улица Баян батыра №№ 64, 71, 78, 78а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97,98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 125, 127, 129, улица Достык №№ 21-54, 54а, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, улица Забадамская №№ 1-31, улица С.Азим №№ 1-72, проезд С.Азима №№ 1-39, улица Молдир №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, улица Нура №№ 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 48а, 48б, 48в, 50, 50а, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72,74, 76, 78, 78а, улица Б.Саттарханова №№ 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 93а, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 134а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, улица К.Спатаева №№ 1-37, улица Таган №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, тупик Украинский №№ 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 25, 27, 29, улица П.Чайковского №№ 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 85а, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 102, 104, проезд Шыршалы №№ 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 10.
Избирательный участок № 129
Центр – Основная средняя школа № 76 имени Р.Мырзашева, микрорайон "Сауле", без номера.

Абат көшесі №№ 2-37, Ш.Ашурқожаев көшесі №№ 1-29, Н.Серәлиев көшесі №№ 1-62, Тобыл көшесі №№ 1-25, Достық көшесі №№60, 62, 66, 68, Забадам өткелі №№ 1-42, 44-89, Ақжауын көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40а, 42, Ақжауын өткелі №№ 1-42, Мөлдір көшесі №№ 2, 2б, 3в, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Өркендеу көшесі №№ 1-27, Өркендеу өткелі №№ 3-24, Қырман өткелі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, Б.Саттарханов өткелі №№ 3-60 және нөмірсіз үйлер, Талтүс көшесі №№ 1-23, 46, 50, 54, 54а, 55, 56, 58, 58а, 58б, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 89, Славянская көшесі №№ 1-6, Табысты көшесі №№ 1-20, Таржол көшесі №№ 2-19, П.Чайковский көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы – Мукими атындағы № 13 жалпы орта мектеп, П.Чайковский көшесі, № 90.
Боз-Арық көшесі №№ 13, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, Бесарыс көшесі №№ 79, 80, 81, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, Баян батыр көшесі №№ 64, 71, 78, 78а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 125, 127, 129, Достық көшесі №№ 21-54, 54а, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, Забадам көшесі №№ 1-31, С.Әзім көшесі №№ 1-72, С.Әзім өткелі №№1-39, Мөлдір көшесі №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Нұра көшесі №№ 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 48а, 48б, 48в, 50, 50а, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, Б.Саттарханов көшесі №№ 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 93а, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 134а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, Қ.Спатаев көшесі №№ 1-37, Таған көшесі №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, Украин тұйығы №№ 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 25, 27, 29, П.Чайковский көшесі №№ 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 85а, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 102, 104, Шыршалы өткелі №№ 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 10.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы – Р.Мырзашев атындағы № 76 негізгі орта мектебі, "Сәуле" шағын ауданы, нөмірсіз.

Микрорайон "Сауле" (нижняя сторона): улица Ж.Жабаева нечетная сторона дома без номеров, улица Ак мечеть №№ 1-17, улица Казыгурт №№ 7а, 9, 10а, 14, 15, 17, 49, 51, улица Костобе №№ 23а, 39, 40, улица Наркобыз №№ 1-28.
Избирательный участок № 130
Центр – общая средняя школа № 84, улица К.Турысынбұлы, без номера.
Микрорайон "Бадам": улица Кажымукан, улица С. Нурашбекова №№ 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60/1, 60/2, 62 и дома без номеров, улица Карабастау нечетная сторона № 37-49, четная сторона № 34-50, улица Б.Бейсекбаева №№ 7, 12, 14, 16 и дома без номеров, улица Имандылык, 195 квартал, 266 квартал, 267 квартал, 275 квартал, 276 квартал и дома новостройки полностью.
Избирательный участок № 131
Центр – Общая средняя школа № 129, микрорайон Сауле, улица Жанабазар, № 1/2.
Микрорайон "Сауле" (верхняя сторона): улица Ж.Жабаева №№ 8, 14, 22, 28, 35, улица Ынтымак №№ 30, 45, 45/1, 45/7, 46/1, 46/6, 46/7, 47/1, 47/2, 47/3, 47/7, улица 50-летия Победы №№ 4, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 24, 26, 27, 28, 37, 38, 40а, 44, 51а, 59 и дома без номеров, улица Жанатас №№ 1/1, 162 и дома без номеров, улица Абая №№ 59, 60, 65, 87, 93 и дома без номеров.
Избирательный участок № 132
Центр – Учреждение ИЧ-167/11, микрорайон "Сауле", без номера.
Учреждение ИЧ-167/11.
Избирательный участок № 133
Центр – Областной психоневрологический диспансер, Ташкентское шоссе, 3км.
Областной психоневрологический диспансер.
Избирательный участок № 134
Центр – Специальное лечебно-профилактическое учреждение, Ташкентское шоссе, 3 км.
Специальное лечебно-профилактическое учреждение.
Избирательный участок № 135
Центр – Средняя школа № 121, жилой массив "Текесу", улица Текесу, № 57.
В участок входит жилой массив "Текесу" полностью.
Избирательный участок № 298
Центр - Детский сад "Аниса", улица Аргынбекова, № 993
Микрорайон "Самал-2", улица Аргынбекова №№ 1, 3, 7, 8, 11, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107/1, 111, 113, 115, 119, 123, 129, 133, 135, 1391, улица Б.Ермекбаева №№ 1, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 117, 1217, 1397, 1399, 1400, 1401, 1402, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 5963, улица Бекмурат батыра № 1547, улица Салтанатты №№ 6, 8, 12, улица Анар аже №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 1234, 1235, 1407, 6838, 6839, 6840, 6841, 6842, 6843, 6844, 6844а, 6845, 6846, 6847, 6848, 8100a, улица Манат кызы № 6, 1253, 1254, 1255, 1427, 1428, улица А.Байтурсынова № 155, 157, 170, 174, улица К.Мырзабекова №№ 24, 34, 39, 39/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 1243, 1256, 1258, 1260, 1262, 1263, 1428, 1443, 6821, улицаУмит №№ 7, 8, 22, улица Тажибай Ата №№ 1-22, 19а, улица Монке би, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Избирательный участок № 299
Центр – детский сад "Кызгалдак", улица Жангельдина, № 6

"Сәуле" шағын ауданы (төменгі жағы): Ж.Жабаев көшесі тақ жағы нөмірсіз үйлер, Ақ мешіт көшесі №№ 1-17, Қазығұрт көшесі №№ 7а, 9, 10а, 14, 15, 17, 49, 51, Қостөбе көшесі №№ 23а, 39, 40, Нарқобыз көшесі №№ 1-28.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы – № 84 Жалпы орта мектеп, К.Тұрсынбайұлы көшесі нөмірсіз.
"Бадам" шағын ауданы: Қажымұқан көшесі С.Нұрашбеков көшесі № 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60/1, 60/2, 62 және нөмірсіз үйлер, Қарабастау көшесі тақ жағы №№ 37-49, жұп жағы №№ 34-50, Б.Бейсекбаев көшесі №№ 7, 12, 14, 16 және нөмірсіз үйлер, Имандылық көшесі, 195 орам, 266 орам, 267 орам, 275 орам, 276 орам және жаңа құрылыстың үйлері толығымен.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы – № 129 Жалпы орта мектеп, "Сәуле" шағын ауданы, Жаңабазар көшесі, № 1/2
"Сәуле" шағын ауданы (жоғарғы жағы): Ж.Жабаев көшесі №№ 8, 14, 22, 28, 35, Ынтымақ көшесі №№ 30, 45, 45/1, 45/7, 46/1, 46/6, 46/7, 47/1, 47/2, 47/3, 47/7, Жеңістің 50-жылдығы көшесі №№ 4, 9, 10, 10а, 11, 13, 14, 15, 16, 24, 26, 27, 28, 37, 38, 40а, 44, 51а, 59 және нөмірсіз үйлер, Жаңатас көшесі №№ 1/1, 162 және нөмірсіз үйлер, Абай көшесі №№ 59, 60, 65, 87, 93 және нөмірсіз үйлер,
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы – ИЧ-167/11 мекемесі, "Сауле" шағын ауданы, нөмірсіз.
ИЧ-167/11 мекемесі.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық жүйке неврологиялықдиспансері, Ташкент тас жолы, 3 км.
Облыстық жүйке неврологиялық диспансері.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы – Арнайы алдын-ала емдеу мекемесі, Ташкент тас жолы, 3 км.
Арнайы алдын-ала емдеу мекемесі.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы – №121 жалпы орта мектебі, "Текесу" тұрғын алабы, Текесукөшесі, № 57.
Учаскеге "Текесу" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы – "Аниса" бала-бақшасы, Арғынбеков көшесі № 993
"Самал-2" шағын ауданы, Арғынбеков көшесі №№ 1, 3, 7, 8, 11, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107/1, 111, 113, 115, 119, 123, 129, 133, 135, 1391, Б.Ермекбаев көшесі №№1, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 117, 1217, 1397, 1399, 1400, 1401, 1402, 1566, 1567, 1568, 1569, 1570, 5963, Бекмұрат батыр көшесі № 1547, Салтанатты көшесі №№ 6, 8, 12, Анар аже көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 1234, 1235, 1407, 6838, 6839, 6840, 6841, 6842, 6843, 6844, 6844а, 6845, 6846, 6847, 6848, 8100a, Манат кызы көшесі № 6, 1253, 1254, 1255, 1427, 1428, А.Байтурсынов көшесі № 155, 157, 170, 174, К.Мырзабеков көшесі №№ 24, 34, 39, 39/1, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 1243, 1256, 1258, 1260, 1262, 1263, 1428, 1443, 6821, Умит көшесі №№ 7, 8, 22, Тажибай Ата көшесі №№1-22, 19а, Монке би көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қызғалдақ" бала бақшасы, Ә.Жангельдин көшесі, № 6

Улица Жангелдина № 1/3, 10, 12, 12а, 12б,12в, 12г, 14, 16, 16а, 16б, 16в, 18, 18/4, 22, 22а, проспект Республики № 21, 23, 25а, 25г, 25/1, 27, 27/1, 29, 31, 35/10, улица Калдаякова № 1/1, 1/5, 1/7, 1/8, 4/3, 4/5, 4а/5, улица Милиция №№ 1-42, улица Гагарина №№ 6, 8.
Избирательный участок № 300
Центр – детский сад "Нур-Гаухар", улица Саттарханова, № 124
Улица Саттарханова №№ 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, улица Айколь №№ 15/7, 16, 19/1, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 7-ая улица №№ 9, 17, 18, 19, улица Гажайып №№ 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36 и дома без номеров, улица Нурашбекова №№ 39, 39а, 41, 43, 45, улица Сауле полностью.
Избирательный участок № 301
Центр – детский сад "Карлыгаш", улица Кабанбай батыра, № 11
Улица Володарского №№ 1, 1а, 2, 4,6, 8, 10, улица Юность №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, проезд Светофорный №№ 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, улица Майса №№ 4, 5а, 7, 8б.
Избирательный участок № 302
Центр- детский сад "Алем", микрорайон Туркестан, № 138а
Микрорайон "Айкап" входит полностью, микрорайон "Нижний Отырар" №№ 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1.
Избирательный участок № 303
Центр - общая средняя школа № 35 имени М.Маметовой, улица Рыскулова № 139
Улица А.Диваева №№ 107-129, улица Г.Орманова №№ 12, 14, 15, 18, 20,20а, 23, 45, улица Казыбек би №№ 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146, 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180, 196, 198/2, 200.
Избирательный участок № 304
Центр - детский сад "Салтанат" № 31, проспект Тауке хана, № 66/2
Улица Майлы кожа №№ 1, 13, 13а, 17, 18, 20, 43, улица Казыбек би №№ 56 -135, улица А.Диваева №№ 5, 6, проспект Тауке-хана №№ 64, 70, 72, 74, 76, 88, 90, 92, 98, 100, улица Ташенова нечетная сторона №№ 145-159, четная сторона №№ 148-166, улица Адырбекова №№ 3, 3а, 5-21, 29, 29а, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
Избирательный участок № 305
Центр - Детский сад № 35, микрорайон "Сауле, улица Азаттык, без номера.
Улица Коктобе №№ 1-59, дома без номеров тупика Коктобе, улица Абай №№ 55-107, улица Талтус №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, улица Г.Муратбаева №№ 23, 24, 25, 27, 27б, 40а, 44, 44а и дома без номеров, улица Казыгурт №№ 20, 23, 23/1, 27, 30а, улица Байдибек ата №№ 19, 19а, 23, 26, 27, 28, 29, улица Кызыл Сункар и дома без номеров новостройки.
Енбекшинский район
Избирательный участок № 136
Центр – Школа-гимназия № 38, 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Избирательный участок № 137

Ә.Жангелдин көшесі № 1/3, 10, 12, 12а, 12б,12в, 12г, 14, 16, 16а, 16б, 16в, 18, 18/4, 22, 22а, Республика даңғылы № 21, 23, 25а, 25г, 25/1,27, 27/1, 29, 31, 35/10, Қалдаяқов көшесі № 1/1, 1/5, 1/7, 1/8, 4/3, 4/5, 4а/5, Милиция көшесі №№1-42, Ю.Гагарин көшесі №№ 6, 8.
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы – "Нұр-Гаухар" бала-бақшасы, Саттарханов көшесі, № 124
Б.Саттарханов көшесі №№ 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, Айкөл көшесі №№ 15/7, 16, 19/1, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 7-ші көше №№ 9, 17, 18, 19, Ғажайып көшесі №№ 21, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36 және нөмірсіз үйлер, С.Нұрашбеков көшесі №№ 39, 39а, 41, 43, 45, Сәуле көшесі толығымен.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қарлығаш" бала-бақшасы, Қабанбай батыр көшесі, № 11
Володарский көшесі №№ 1, 1а, 2, 4,6, 8, 10, Жастық көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, Бағдаршам өткелі №№ 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, Майса көшесі №№ 4,5а,7,8б.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы- "Әлем" бала-бақшасы, Түркістан шағын ауданы, № 138а
"Айқап" шағын ауданы толығымен кіреді, "Төменгі Отырар" шағын ауданы №№ 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы - М.Мәметова атындағы № 35 жалпы орта мектебі, Т.Рысқұлов көшесі, № 139
А.Диваев көшесі №№ 107-129, Ғ.Орманов көшесі №№ 12, 14, 15, 18, 20,20а, 23, 45, Қазыбек би көшесі №№ 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146, 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180, 196, 198/2, 200.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы - № 31 "Салтанат" бала-бақшасы, Тәуке хан даңғылы, № 66/2
Майлы қожа көшесі №№ 1, 13, 13а, 17, 18, 20, 43, Қазыбек би көшесі №№ 56 -135, А.Диваев көшесі №№ 5, 6, Тәуке хан даңғылы №№ 64, 70, 72, 74, 76, 88, 90, 92, 98, 100, Тәшенев көшесінің тақ жағы №№ 145-159, жұп жағы №№ 148-166, Ж.Адырбеков көшесі №№ 3, 3а, 5-21, 29, 29а, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
№ 305 сайлау учаскесі
Орталығы- № 35 бала-бақшасы, Сәуле шағын ауданы, Азаттық көшесі, нөмерсіз.
Көктөбе көшесі №№ 1-59, Көктөбе тұйығының нөмірсіз үйлер, Абай көшесі №№ 55-107, Талтүс көшесі №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 23, 24, 25, 27, 27б, 40а, 44, 44а және нөмірсіз үйлер, Қазығұрт көшесі №№ 20, 23, 23/1, 27, 30а, Бәйдібек ата көшесі №№ 19, 19а, 23, 26, 27, 28, 29, Қызыл Сұнқар көшесі мен жаңа құрылыстың нөмірсіз үйлері.
Еңбекші ауданы
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы - № 38 мектеп-гимназиясы, 18 шағын ауданы, нөмірсіз.
18 шағын ауданы №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
№ 137 сайлау учаскесі

Центр - Детский сад № 106 "Ердаулет", 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64, 78а, 78б.
Избирательный участок № 138
Центр – Школа-лицей № 41, 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон №№ 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79.
Избирательный участок № 139
Центр - Шымкентская городская больница № 2, улица С.Жандосова, № 92.
Шымкентская городская больница № 2.
Избирательный участок № 140
Центр – Областной противотуберкулезный диспансер, проспект Жибек жолы, без номера.
Областной противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 141
Центр - Детский сад № 33 "Акбота", 17 микрорайон, улица Ж.Шаяхметова, №1а.
17 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 16в, 21в, улица Д.Еримбетова №2.
Избирательный участок № 142
Центр – Школа-лицей № 24, 15 микрорайон, без номера.
15 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, проспект Жибек жолы №№ 1, 2, 3, 43, улица С.Жандосова № 14, 16 микрорайон №№ 5, 38, 17 микрорайон №№ 9, 25.
Избирательный участок № 143
Центр – Детский сад № 32 "Еркин", 16 микрорайон, без номера.
17 микрорайон №№ 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, улица К.Жандарбекова № 7а.
Избирательный участок № 144
Центр - Общая средняя школа №39, 16 микрорайон, без номера.
16 микрорайон №№ 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
Избирательный участок № 145
Центр - Детский сад № 73 "Айжан", 16 микрорайон, № 3а.
16 микрорайон №№ 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44.
Избирательный участок № 146
Центр – Школа-гимназия №65, микрорайон "Сайрам", без номера.
Микрорайон "Сайрам" №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13г, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, 33, улица Д.Еримбетова №№ 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а, 36 и 6 частных домов без номеров.
Избирательный участок № 147
Центр - Детский сад № 60 "Тараз", улица Д.Еримбетова, № 91.
Микрорайон "Тараз" полностью (улицы Парасат, Таншолпан, Оркениет, Шанырак, О.Жанибеков, Жетысу, А.Мырзаходжаев, Айшабибы, Жана ел, Арай, Акшатау) и дома без номеров начиная от пересечения улицы С.Байтерекова и улицы У.Аргынбекова по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Ж.Шаяхметова, по нечетной стороне улицы Ж.Шаяхметова до улицы О.Жанибекова, по нечетной стороне улицы О.Жанибекова до улицы Д.Еримбетова. Микрорайон "Сайрам" №№ 24, 33, 36, 38, 38а.
Избирательный участок № 148
Центр - Школа-лицей № 46, микрорайон "Север", № 6.
Микрорайон "Север" №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
Избирательный участок № 149
Центр - Детский сад № 71 им.К.Казиева, микрорайон "Север", без номера.

Орталығы- №106 "Ердаулет" балабақшасы, 18 шағын ауданы, нөмірсіз.
18 шағын ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64, 78а, 78б.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы - № 41 мектеп-лицейі, 18 шағын ауданы, нөмірсіз.
18 шағын ауданы №№ 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы - Шымкент қалалық № 2 аурухана, С.Жандосов көшесі, № 92.
Шымкент қалалық № 2 аурухана.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы - Облыстық туберкулезге қарсы диспансер, Жібек жолы даңғылы, нөмірсіз.
Облыстық туберкулезге қарсы диспансер.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы - № 33 "Ақбота" балабақшасы, 17 шағын ауданы, Ж.Шаяхметов көшесі, № 1а.
17 шағын ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 16в, 21в, Д.Ерімбетов көшесі № 2.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы - № 24 мектеп-лицейі, 15 шағын ауданы, нөмірсіз.
15 шағын ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Жібек жолы даңғылы №№ 1, 2, 3, 43, С.Жандосов көшесі № 14, 16 шағын ауданы №№ 5, 38, 17 шағын ауданы №№ 9, 25.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы - № 32 "Еркін" балабақшасы, 16 шағын ауданы, нөмірсіз.
17 шағын ауданы №№ 1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, Қ.Жандарбеков көшесі № 7а.
№ 144 cайлау учаскесі
Орталығы - № 39 жалпы орта мектеп, 16 шағын ауданы, нөмірсіз.
16 шағын ауданы №№ 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы - № 73 "Айжан" балабақшасы, 16 шағын ауданы, № 3а.
16 шағын ауданы №№ 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы - № 65 мектеп-гимназия, "Сайрам" шағын ауданы, нөмірсіз.
"Сайрам" шағын ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13г, 14, 14/2, 27, 27/1, 30, 32, Д.Ерімбетов көшесі №№ 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а және нөмерсіз 6 жеке тұрғын үйлер.
№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы - № 60 "Тараз" балабақшасы, Д.Ерімбетов көшесі, № 91.
"Тараз" шағын ауданы толығымен (Парасат, Таңшолпан, Өркениет, Шаңырақ, Ө.Жәнібеков, Жетісу, А.Мырзаходжаев, Айшабибі, Жаңа ел, Арай, Ақшатау көшелері) және С.Байтереков көшесі мен Ұ.Арғынбеков көшесінің қиылысынан бастап Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Ж.Шаяхметов көшесіне дейін, Ж.Шаяхметов көшесінің тақ жағымен Ө.Жәнібеков көшесіне дейін, Ө.Жәнібеков көшесінің тақ жағымен Д.Ерімбетов көшесіне дейінгі нөмірсіз үйлер. "Сайрам" шағын ауданы №№ 24, 33, 36, 38, 38а.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы - № 46 мектеп-лицейі, "Теріскей" шағын ауданы, № 6.
"Теріскей" шағын ауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы - Қ.Қазиев атындағы № 71 балабақша, "Теріскей" шағын ауданы, нөмірсіз.

Микрорайон "Север" №№ 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 и начиная от многоэтажного дома № 62 частные дома по нечетной стороне улицы Х.Пазикова до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Ж.Шаяхметова, по четной стороне улицы Ж.Шаяхметова до пересечения улицы О.Жанибекова.
Избирательный участок № 150
Центр - Детский сад № 48 "Береке", микрорайон "Восток", без номера.
Микрорайон "Восток" №№ 3а, 11, 11а, 33,37, 96, 106, 107, 107а, 107в, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 и частные дома по нечетной стороне улицы Х.Пазикова, находящиеся вдоль микрорайона "Восток".
Избирательный участок № 151
Центр - Школа-гимназия № 25, микрорайон "Восток", без номера.
Микрорайон "Восток" №№ 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 59, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.
Избирательный участок № 152
Центр - Общая средняя школа №28, микрорайон "Восток", без номера.
Микрорайон "Восток" №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21.
Избирательный участок № 153
Центр – Кафе "Гульбахор", проспект Жибек-жолы, № 115а.
Проспект Жибек жолы нечетная сторона №№ 67-125, дома без номеров улицы Айдын, улицы Баянды, улицы Едил, улицы Улар, улицы Алаш, улицы Д.Сарсенбаева, улицы Алтын кум, улицы Балбулак, улицы Майбулак, улицы Аксарай, улицы Зангар, улицы Нур, улицы Ынтымак, улицы Тамаша, улицы Тулпар, улицы Е.Спатаева микрорайона "Улагат" до канала.
Избирательный участок № 154
Центр – кафе "Жети ата", проспект Жибек жолы, без номера.
Проспект Жибек Жолы нечетная сторана №№ 1-65, дома без номеров улицы Кызгалдак, улицы Абзал, улицы Машат, улицы Мерген, улицы Косуйенки, улицы Кокозен, улицы Аксарай, улицы Косшокы, улицы Жалгыз жиде, улицы Козыбасы, улицы Кошкорған, улицы Мейрамтөбе, улицы Пистели, улицы Семей, улицы Суттикудык, улицы Жети отау, улицы Аккебек, улицы Кундыз, улицы Б.Калдыбаев, улицы Маркакол, улицы Тобылгысай, улицы Ошаганды, улицы Т.Жургенов, улицы Е.Спатаева микрорайона "Улагат" начиная от канала вдоль железной дороги до границы Каратауского района.
Избирательный участок № 155
Центр – Дополнительный корпус общей средней школы № 85, микрорайон "Мирас", проспект Жибек жолы, без номера.
От пересечения улицы Арна и Х.Пазикова по четной стороне улицы Арна до улицы Жана жол, по четной стороне улицы Жана жол до улицы Дербес, по четной стороне улицы Дербес до улицы Желдикара, по четной стороне улицы Желдикара до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до проспект Жибек жолы, по четной стороне проспект Жибек жолы до улицы Кокбулак, по нечетной стороне улицы Кокбулак до пересечения улицы Арна и Х.Пазикова.

"Теріскей" шағын ауданы №№ 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 және № 62 көпқабатты үйден бастап Х.Пазиков көшесінің тақ жағын бойлай Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Ж.Шаяхметов көшесіне дейін, Ж.Шаяхметов көшесінің жұп жағымен Ө.Жәнібеков көшесінің қиылысына дейін орналасқан жекеменшік үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы - № 48 "Береке" балабақшасы, "Күншығыс" шағын ауданы,
нөмірсіз.
"Күншығыс" шағын ауданы №№ 3а, 11, 11а,33, 37, 96,106, 107, 107а,107в, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 және Х.Пазиков көшесінің "Күншығыс" шағын ауданы тұсындағы тақ жағындағы жекеменшік үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы - № 25 мектеп-гимназиясы, "Күншығыс" шағын ауданы, нөмірсіз.
"Күншығыс" шағын ауданы №№ 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 59, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы - № 28 жалпы орта мектеп, "Күншығыс" шағын ауданы, нөмірсіз.
"Күншығыс" шағын ауданы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы – "Гульбахор" кафесі, Жібек жолы даңғылы, № 115а.
Жібек жолы даңғылы тақ жағы №№ 67-125, "Ұлағат" шағын ауданындағы Айдын көшесі, Баянды көшесі, Еділ көшесі, Ұлар көшесі, Алаш көшесі, Д.Сәрсенбаев көшесі, Алтын құм көшесі, Балбұлақ көшесі, Майбұлақ көшесі, Ақсарай көшесі, Заңғар көшесі, Нұр көшесі, Ынтымақ көшесі, Тамаша көшесі, Тұлпар көшесі, Е.Спатаев көшелерінің каналға дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы – "Жеті ата" кафесі, Жібек жолы даңғылы, нөмірсіз.
Жібек жолы даңғылы тақ жағы №№ 1-65, "Ұлағат" шағын ауданындағы Қызғалдақ көшесі, Абзал көшесі, Машат көшесі, Мерген көшесі, Қосүйеңкі көшесі, Көкөзен көшесі, Ақсарай көшесі, Қосшоқы көшесі, Жалғыз жиде көшесі, Қозыбасы көшесі, Қошқорған көшесі, Мейрамтөбе көшесі, Пістелі көшесі, Семей көшесі, Сүттіқұдық көшесі, Жеті отау көшесі, Ақкебек көшесі, Құндыз көшесі, Б.Қалдыбаев көшесі, Марқакөл көшесі, Тобылғысай көшесі, Ошағанды көшесі, Т.Жүргенов көшесі, Е.Спатаев көшелесі канал тұсынан темір жолды бойлай Қаратау ауданының шекарасына дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы - № 85 жалпы орта мектептің қосымша корпусы, "Мирас" шағын ауданы, Жібек-жолы даңғылы, нөмірсіз.
Арна көшесі мен Х.Пазиков көшесінің қиылысынан бастап, Арна көшесінің жұп жағымен Жаңа жол көшесіне дейін, Жаңа жол көшесінің жұп жағымен Дербес көшесіне дейін, Дербес көшесінің жұп жағымен Желдіқара көшесіне дейін, Желдіқара көшесінің жұп жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Жібек-жолы даңғылына дейін, Жібек-жолы даңғылының жұп жағымен Көкбұлақ көшесіне дейін, Көкбұлақ көшесінің тақ жағымен Арна көшесі мен Х.Пазиков көшелерінің қиылысына дейін.

В участок входят улица Достык №№ 1-26, проспект Жибек жолы четная сторона №№ 80-136; дома без номеров улицы Арна, улицы Жана жол, улицы Ушкын, улицы Лашын, улицы Алгабас, улицы Жупарлы, улицы Жемисти, улицы Мамыр, улицы Маусым, улицы Ата Зан, улицы Ажарлы, улицы Дербес, улицы Маятас, улицы Азаттык, улицы Жетитобе, улицы Байшешек, улицы Кокбулак, улицы Оркен, улицы Балды су микрорайона "Мирас".
Избирательный участок № 156
Центр - Общая средняя школа № 43, улица Ш.Уалиханова, без номера.
12 микрорайон № 1, улица Ш.Уалиханова №№ 215а, 215б, 215ж, 217б, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, проспект Жибек жолы №№ 32, 34, 36.
Избирательный участок № 157
Центр - Детский сад № 44 "Жанар", проспект Жибек жолы, № 26в.
Проспект Жибек жолы №№ 26, 28а, 30, 30а, 38, улица Ш.Уалиханова №№ 213, 213а, 213б, 213в, 213г.
Избирательный участок № 158
Центр - Медицинский центр "Эскулап VITA", улица Сайрамская, № 198б.
Проспект Жибек жолы №№ 50, 54, 56, улица Сайрамская № 235, улица Ш.Уалиханова №№ 231, 231а, 231б, 233, 233а.
Избирательный участок № 159
Центр - Городская поликлиника № 5, улица Сайрамская, №192б.
Улица Ш.Уалиханова №№ 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 227а, 229, 229а.
Избирательный участок № 160
Центр -Школа-гимназия № 40, улица Ш.Уалиханова, № 215.
Улица Ш.Уалиханова №№ 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 192, 192а, 192б, 192в, 198, улица Орынбай акына №№ 95а, 95б, 97, 97а, 97б, 99.
Избирательный участок № 161
Центр – Лицей-интернат "Білім-Инновация" № 2 для девочек, улица Елшибек батыра, № 114г.
Улица Ш.Уалиханова №№ 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, улица Елшибек батыра №№ 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
Избирательный участок № 162
Центр - Детский сад №38 "Куаныш", улица Ш.Уалиханова, № 224.
13 микрорайон улица Ш.Уалиханова №№ 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, улица Сайрамская № 165, 12 микрорайон улица Ш.Уалиханова №№ 219, 221, 223, 223а, 223б.
Избирательный участок № 163
Центр - Общая средняя школа № 44, улица М.Сапарбаева, без номера.
Улица А.Алимбетова нечетная сторона №№ 225-261, четная сторона №№ 236–294, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 123-161, четная сторона №№ 110-182, улица Карасу четная сторона №№ 86–122, нечетная сторона №№ 87-171, улица Орынбай акына четная сторона №№ 134–190, улица И.Курчатова №№ 1-25, улица Новостройка №№ 2-11, повороты улицы Новостройка 1-поворот №№ 4-7, 2-поворот №№ 3-21, 3-поворот №№ 1-20, 4-поворот №№ 5-12, улица Н.Турекулова нечетная сторона №№ 249–349, улица Уфимцева №№ 2-24, улица Манкентская №№ 79-120, улица Хангелди батыра №№ 3-25, улица М.Сапарбаева нечетная сторона №№ 187-227, четная сторона №№ 198-260, 13 домов без номеров проезда М.Сапарбаева, тупик Н.Ипмагамбетова нечетная сторона №№ 3-7, улица К.Росси четная сторона №№ 28-52, 52а, нечетная сторона №№ 39-97, улица Ш.Уалиханова четная сторона №№ 242-278, нечетная сторона начиная от дома № 273 до конца улицы, улица Веснина №№ 1-49, улица Восточная нечетная сторона №№ 11-77, проезд Мектеп нечетная сторона №№ 119-127, четная сторона №№ 132-248, улица Кокжиек №№1-26, улица К.Абдалиев №№ 1-21 улица М.Маметовой четная сторона №№ 190-252, нечетная сторона №№ 173-235, дома тупика М.Маметовой.
Избирательный участок № 164

Осы шекара аумағына Достық көшесі №№ 1-26, Жібек жолы даңғылы жұп жағы №№ 80-136, "Мирас" шағын ауданының Арна көшесі, Жаңа жол көшесі, Ұшқын көшесі, Лашын көшесі, Алғабас көшесі, Жұпарлы көшесі, Жемісті көшесі, Мамыр көшесі, Маусым көшесі, Ата Заң көшесі, Ажарлы көшесі, Дербес көшесі, Маятас көшесі, Азаттық көшесі, Жетітөбе көшесі, Бәйшешек көшесі, Көкбұлақ көшесі, Өркен көшесі, Балды су көшелерінің нөмірсіз үйлері кіреді.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы - № 43 жалпы орта мектеп, Ш.Уәлиханов көшесі, нөмірсіз.
12 шағын ауданы № 1, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 215а, 215б, 215ж, 217б, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, Жібек жолы даңғылы №№ 32, 34, 36.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы - № 44 "Жанар" балабақшасы, Жібек жолы даңғылы, № 26в.
Жібек жолы даңғылы №№ 26, 28а, 30, 30а, 38, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 213, 213а, 213б, 213в, 213г.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы - "Эскулап VITA" медицина орталығы, Сайрам көшесі, № 198б.
Жібек жолы даңғылы №№ 50, 54, 56, Сайрам көшесі № 235, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 231, 231а, 231б, 233, 233а.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы - № 5 қалалық емхана, Сайрам көшесі, № 192б.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 227а ,229, 229а.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 40 мектеп-гимназиясы, Ш.Уәлиханов көшесі, № 215.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 192, 192а, 192б, 192в, 198, Орынбай ақын көшесі №№ 95а, 95б, 97, 97а, 97б, 99.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы –Шымкент "Білім-Инновация" қыз балалар № 2 лицей-интернаты, Елшібек батыр көшесі, № 114г.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, Елшібек батыр көшесі №№ 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы - № 38 "Қуаныш" балабақшасы, Ш.Уәлиханов көшесі, № 224.
13 шағын ауданы Ш.Уәлиханов көшесі №№ 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, Сайрам көшесі № 165, 12 шағын ауданының Ш.Уәлиханов көшесі №№ 219, 221, 223, 223а, 223б.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы - № 44 жалпы орта мектеп, М.Сапарбаев көшесі, нөмірсіз.
А.Әлімбетов көшесінің тақ жағы №№ 225-261, жұп жағы №№ 236-294, Сайрам көшесінің тақ жағы №№ 123-161, жұп жағы №№ 110-182, Қара су көшесінің жұп жағы №№ 86-122, тақ жағы №№ 87-171, Орынбай ақын көшесінің жұп жағы №№ 134-190, И.Курчатов көшесі №№ 1-25, Жаңақұрылыс көшесі №№ 2-11, Жаңақұрылыс көшесінің 1-бұрылыс №№ 4–7, 2 - бұрылыс №№ 3–21, 3-бұрылыс №№ 1–20, 4-бұрылыс №№ 5-12, Н.Төреқұлов көшесінің тақ жағы №№ 249-349, Уфимцев көшесі №№ 2-24, Манкент көшесі №№ 79-120, Хангелді батыр көшесі №№ 3-25, М.Сапарбаев көшесінің тақ жағы №№ 187-227, жұп жағы №№ 198-260, М.Сапарбаев өткелінің нөмірсіз 13 үй, Н.Ипмағамбетов тұйығының тақ жағы №№ 3-7, К.Росси көшесінің жұп жағы №№ 28-52, 52а, тақ жағы №№ 39-97, Ш.Уәлиханов көшесінің жұп жағы №№ 242-278, тақ жағы № 273 бастап көшенің соңына дейін, Н.Веснин көшесі №№ 1-49, Восточная көшесінің тақ жағы №№ 11-77, Мектеп өткелінің тақ жағы №№ 119-127, жұп жағы №№ 132-248, Көкжиек көшесі №№ 1-26, Қ.Абдалиев көшесі №№ 1-21, М.Мәметова көшесінің жұп жағы №№ 190-252, тақ жағы №№ 173-235, М.Мәметова тұйығындағы үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі

Центр - Общая средняя школа № 36, улица Елшибек батыра, № 108.
Улица А.Алимбетова частные дома четная сторона №№ 168-232, нечетная сторона №№ 183-219, многоэтажные дома №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, улица Орынбай акына нечетная сторона №№ 73-91, четная сторона №№ 110-132, улица Н.Турекулова нечетная сторона №№ 175/1-247 четная сторона №№ 186-202а и многоэтажные дома № 193, 204, улица М.Сапарбаева четная сторона №№ 150-196, нечетная сторона №№ 169-183, улица Елшибек батыра четная сторона №№ 96-110, улица К.Айтжанова нечетная сторона №№ 89-105, улица Ы.Алтынсарина нечетная сторона №№ 29-41, четная сторона №№ 34а-40, проезд Оман арык №№ 1-19, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 71-93, улица Казанкап акына №№ 73, 77а, улица Мадели кожа четная сторона №№ 204-216, проезд Мектеп нечетная сторона №№ 53а-115, четная сторона №№ 52-130, улица Ак су четная сторона №№ 96-112, нечетная сторона №№ 109-115, проезд Владивосток нечетная сторона №№ 3, 3а-17, четная сторона №№ 4-14, улица Кара су №№ 73-85, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 109-121.
Избирательный участок № 165
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Самал-Транзит", улица Ж.Аймауытова, № 143.
Улица С.Азима №№ 150-170, улица С.Асанова №№ 134-172, улица П.Тажибаева нечетная сторона №№ 171-209, четная сторона №№ 182-208, улица М.Шолохова нечетная сторона №№ 155-187, четная сторона №№ 168-184, улица Ш.Уалиханова №№ 187-211, проезд Ш.Уалиханова №№ 45-49, улица В.Перова №№ 135-169, улица Жас гвардияшылар №№ 137-157, улица Мадели кожа нечетная сторона №№ 187-211, четная сторона №№ 168-202, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-27, улица М.Сапарбаева нечетная сторона №№ 137-167, улица Ж.Аймауытова №№ 162-164, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 113-149, улица М.Маметовой №№ 143-188.
Избирательный участок № 166
Центр - Областной перинатальный центр № 1, улица Г.Иляева, без номера.
Областной перинатальный центр № 1.
Избирательный участок № 167
Центр - Институт имени М.Сапарбаева, улица Мадели кожа, № 137.
Улица С.Азима нечетная сторона №№ 89-113, четная сторона №№ 120-148, улица Акпан батыра №№ 106-175, улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 130-158, проезд Бахчевой №№ 1-26, проезд Дружбы народов нечетная сторона №№ 35-47, четная сторона №№ 40-52, улица Т.Тажибаева нечетная сторона №№ 141-165, четная сторона №№ 146-176, улица А.Верещагина нечетная сторона №№ 77-101, четная сторона №№ 88-110, улица С.Жандосова четная сторона №№ 60-86 и двухэтажные дома №№ 63, 65, 67, 69, 71, проезд Защитный нечетная сторона №№ 3-17, четная сторона №№ 2-26, проезд А.Биримжанова нечетная сторона №№ 47-57, четная сторона №№ 50-62, улица С.Асанова №№ 88-104, улица А.Сасбукаева нечетная сторона №№ 99/1-149 и дома барачного типа №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г, улица Ш.Уалиханова №№ 102-185, улица Плодовая №№ 6, 8, улица М.Шолохова нечетная сторона №№ 117-149а, четная сторона №№ 130-166, улица В.Перова №№ 83-121, улица М.Маметовой №№ 103-141, улица Жас гвардияшылар №№ 108-135, улица Мадели кожа нечетная сторона №№ 153-181.
Избирательный участок № 168
Центр - Колледж "Парасат", улица Акпан батыра, № 108.

Орталығы - № 36 жалпы орта мектеп, Елшібек батыр көшесі, № 108.
А.Әлімбетов көшесінің тақ жағы №№ 183-219, жұп жағы №№ 168-232 жеке үйлер, №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207 көпқабатты үйлер, Орынбай ақын көшесінің тақ жағы №№ 73-91, жұп жағы №№ 110-132, Н.Төреқұлов көшесінің тақ жағы №№ 175/1-247, жұп жағы №№ 186-202а және №№ 193,204 көпқабатты үйлер, М.Сапарбаев көшесінің жұп жағы №№ 150-196, тақ жағы №№ 169-183, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы №№ 96-110, Қ.Айтжанов көшесінің тақ жағы №№ 89-105, Ы.Алтынсарин көшесінің тақ жағы №№ 29-41, жұп жағы №№ 34а-40, Оман арық өткелі №№ 1-19, Жанқожа батыр көшесінің тақ жағы №№ 71-93, Қазанқап ақын көшесі №№ 73, 77а, Мәделі қожа көшесінің жұп жағы №№ 204-216, Мектеп өткелінің тақ жағы №№ 53а-115, жұп жағы №№ 52-130, Ақ су көшесінің жұп жағы №№ 96-112, тақ жағы №№ 109-115, Владивосток өткелінің тақ жағы №№ 3, 3а-17, жұп жағы №№ 4-14, Қара су көшесі №№ 73-85, Сайрам көшесінің тақ жағы №№ 109-121.
№ 165 сайлау учаскесі
Орталығы - "Самал-Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ж.Аймауытов көшесі, № 143.
С.Әзім көшесі №№ 150-170, С.Асанов көшесі №№ 134-172, Т.Тәжібаев көшесінің тақ жағы №№ 171-209, жұп жағы № 182-208, М.Шолохов көшесінің тақ жағы №№ 155-187, жұп жағы №№ 168-184, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 187-211, Ш.Уәлиханов өткелі №№ 45-49, В.Перов көшесі №№ 135-169, Жас гвардияшылар көшесі №№ 137-157, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы №№ 187-211, жұп жағы №№ 168-202, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-27, М.Сапарбаев көшесінің тақ жағы №№ 137-167, Ж.Аймауытов көшесі №№ 162-164, Елшібек батыр көшесінің тақ жағы №№ 113-149, М.Мәметова көшесі №№ 143-188.
№ 166 сайлау учаскесі
Орталығы - № 1 Облыстық перинаталдық орталық, Ғ.Иляев көшесі, нөмірсіз.
№ 1 Облыстық перинаталдық орталық.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы –М.Сапарбаев атындағы институт, Мәделі қожа көшесі, № 137.
С.Әзім көшесінің тақ жағы №№ 89-113, жұп жағы №№ 120-148, Ақпан батыр көшесі №№ 106-175, Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы №№ 130-158, Бахчевой өткелі №№ 1-26, Халықтар Достығы өткелінің тақ жағы №№ 35-47, жұп жағы №№ 40-52, Т.Тәжібаев көшесінің тақ жағы №№ 141-165, жұп жағы №№ 146-176, А.Верещагин көшесінің тақ жағы №№ 77-101, жұп жағы №№ 88-110, С.Жандосов көшесінің жұп жағы №№ 60-86 және №№ 63, 65, 67, 69, 71 екі қабатты үйлер, Защитный өткелінің тақ жағы №№ 3-17, жұп жағы №№ 2-26, А.Бірімжанов өткелі тақ жағы №№ 47-57, жұп жағы №№ 50-62, С.Асанов көшесі №№ 88-104, Ә.Сасбұқаев көшесінің тақ жағы №№ 99/1-149 және №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г жаппа үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 102-185, Плодовая көшесі №№ 6, 8, М.Шолохов көшесінің тақ жағы №№ 117-149а, жұп жағы №№ 130-166, В.Перов көшесі №№ 83-121, М.Мәметова көшесі №№ 103-141, Жас гвардияшылар көшесі №№ 108-135, Мәделі қожа көшесінің тақ жағы №№ 153-181.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы - "Парасат" колледжі, Ақпан батыр көшесі, № 108.

Улица Акпан батыра №№ 73-104, проезд А.Сасбукаева №№ 4-9, улица А.Сасбукаева №№ 45-122, улица М.Сапарбаева четная сторона №№ 90-112, нечетная сторона №№ 99-135, улица Мадели кожа четная сторона №№ 128-166, улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 80-108, улица Н.Турекулова №№ 99-128, улица Л.Толстого №№ 91-120, проезд Герцена №№ 18-44, улица Д.Менделеева №№ 1-25, улица Балдырган №№ 1-98, проезд К.Айтжанова №№ 8-39, проезд Жауказын №№ 8-20, улица А.Алимбетова четная сторона №№ 104-112б, нечетная сторона №№ 85-129а, 129б, проспект Жибек жолы № 2 двух этажный и №№ 93, 106, 107, 108, 112 частные дома, улица К.Циолковского №№ 90-135, улица А.Жилкишиева №№ 66в, 66г, 66д, 66е.
Избирательный участок № 169
Центр - Детская музыкальная школа № 3, улица Желтоксан, без номера.
Улица Н.Турекулова четная сторона частные дома №№ 206-256 и многоэтажные дома №№ 216, 216а, 218, 220, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 71-103, улица Елшибек батыра четная сторона №№ 68-94, улица Казанкап акына нечетная сторона №№ 41-67, четная сторона №№ 50-76, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 43-69, четная сторона №№ 50-72, улица Орынбай акына нечетная сторона №№ 55-67, четная сторона №№ 78-96 и многоэтажный дом № 67, улица Ак су четная сторона №№ 60-94, нечетная сторона №№ 71-107, улица Манкент четная сторона №№ 66-76, нечетная сторона №№ 63-75, улица К.Айтжанова четная сторона №№ 88-144, нечетная сторона №№ 107-153, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 169-235, четная сторона №№ 160-236, улица Д.Менделеева нечетная сторона №№ 33-113, четная сторона №№ 32-122, улица Желтоксан четная сторона №№ 164-262, нечетная сторона №№ 171-251, улица Н.Гастелло нечетная сторона №№ 13-109, четная сторона №№ 20а-102, улица Ф.Шопена нечетная сторона №№ 21-79, четная сторона №№ 18-70, улица А.Жилкишиева нечетная сторона №№ 125-191, четная сторона №№ 96-160, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 181-239.
Избирательный участок № 170
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентское дорожно - ремонтное хозяйство", улица О.Жолдасбекова, № 63.
Улица О.Жолдасбекова частные дома №№ 34-97, многоэтажные дома №№ 45, 47, 57, улица М.Сапарбаева четная сторона №№ 114-146, улица А.Алимбетова четная сторона №№ 114-158а, нечетная сторона №№ 131-175, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 79-121, четная сторона №№ 66-120 и многоэтажные дома №№ 98, 100, улица Елшибек батыра нечетная сторона частные дома №№ 51-111 и многоэтажные дома №№ 77, 79, 83, 83а ,89, 91, 93, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 89-149, проезд Ф.Шаляпина №№ 1-14, проезд Мектеп №№ 1-50, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 120-184, нечетная сторона №№ 121-173, улица Л.Толстого четная сторона №№ 122а-158/1, нечетная сторона №№ 121/1-167 и многоэтажный дом № 121а, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 113-169, четная сторона №№ 114-158, проезд Жетиген №№ 1-16, улица К.Айтжанова нечетная сторона №№ 45-87, четная сторона №№ 56-84, улица Теректи №№ 1-36, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 123-173, четная сторона №№ 150-204, улица Ж.Аймаутова №№ 74-158, улица И.Мичурина нечетная сторона №№ 15-45, четная сторона №№ 22-46, проезд Д.Менделеева №№ 16-29, улица Н.Гастелло нечетная сторона №№ 3-5, четная сторона №№ 4-12, проезд Ф.Шопена нечетная сторона №№ 3-13, четная сторона №№ 2-12, улица А.Жилкишиева нечетная сторона №№ 97-119а, четная сторона №№ 76-90, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 89-149, проезды Тогайлы, Кумган, Улыкбек полностью.
Избирательный участок № 171

Ақпан батыр көшесі №№ 73-104, Ә.Сасбұқаев өткелі №№ 4-9, Ә.Сасбұқаев көшесі №№ 45-122, М.Сапарбаев көшесінің жұп жағы №№ 90-112, тақ жағы №№ 99-135, Мәделі қожа көшесінің жұп жағы №№ 128-166, Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы №№ 80-108, Н.Төреқұлов көшесі №№ 99-128, Л.Толстой көшесі №№ 91-120, Герцен өткелі №№ 18-44, Д.Менделеев көшесі №№ 1-25, Балдырған көшесі №№ 1-98, Қ.Айтжанов өткелі №№ 8-39, Жауқазын өткелі №№ 8-20, А.Әлімбетов көшесінің жұп жағы №№ 104-112б, тақ жағы №№ 85-129а, 129б, Жібек жолы даңғылы № 2 екі қабатты және №№ 93, 106, 107, 108, 112 жеке үйлер, К.Циолковский көшесі №№ 90-135, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 66в, 66г, 66д, 66е.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы - № 3 балалар саз мектебі, Желтоқсан көшесі, нөмірсіз.
Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 206-256 жеке және №№ 216, 216а, 218, 220 көпқабатты үйлер, Сайрам көшесінің тақ жағы №№ 71-103, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы №№ 68-94, Қазанқап ақын көшесінің тақ жағы №№ 41-67, жұп жағы №№ 50-76, Жанқожа батыр көшесінің тақ жағы №№ 43-69, жұп жағы №№ 50-72, Орынбай ақын көшесінің тақ жағы №№ 55-67, жұп жағы №№ 78-96 және № 67 көпқабатты үй, Ақ су көшесінің жұп жағы №№ 60-94, тақ жағы №№ 71-107, Манкент көшесінің жұп жағы №№ 66-76, тақ жағы №№ 63-75, Қ.Айтжанов көшесінің жұп жағы №№ 88-144, тақ жағы №№ 107-153, Л.Толстой көшесінің тақ жағы №№ 169-235, жұп жағы №№ 160-236, Д.Менделеев көшесінің тақ жағы №№ 33-113, жұп жағы №№ 32-122, Желтоқсан көшесінің жұп жағы №№ 164-262, тақ жағы №№ 171-251, Н.Гастелло көшесінің тақ жағы №№ 13-109, жұп жағы №№ 20а-102, Ф.Шопен көшесінің тақ жағы №№ 21-79, жұп жағы №№ 18-70, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы №№ 125-191, жұп жағы №№ 96-160, Ғ.Иляев көшесінің тақ жағы №№ 181-239.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы - "Шымкент жол құрылысы шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ө.Жолдасбеков көшесі, № 63.
Ө.Жолдасбеков көшесі №№ 34-97 жеке үйлер, №№ 45, 47, 57 көпқабатты үйлер, М.Сапарбаев көшесінің жұп жағы №№ 114-146, А.Әлімбетов көшесінің жұп жағы №№ 114-158а, тақ жағы №№ 131-175, М.Сматлаев көшесінің тақ жағы №№ 79-121, жұп жағы №№ 66-120 және №№ 98, 100 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесінің тақ жағы №№ 51-111 жеке және №№ 77, 79 83, 83а ,89, 91, 93 көпқабатты үйлер, Бекет батыр көшесінің тақ жағы №№ 89-149, Ф.Шаляпин өткелі №№ 1-14, Мектеп өткелі №№ 1-50, Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы №№ 120-184, тақ жағы №№ 121-173, Л.Толстой көшесінің жұп жағы №№ 122а-158/1, тақ жағы №№ 121/1-167 және № 121а көпқабатты үй, Желтоқсан көшесінің тақ жағы №№ 113-169, жұп жағы №№ 114-158, Жетіген өткелі №№ 1-16, Қ.Айтжанов көшесінің тақ жағы №№ 45-87, жұп жағы №№ 56-84, Теректі көшесі №№ 1-36, Ғ.Иляев көшесі тақ жағы №№ 123-173, жұп жағы №№ 150-204, Ж.Аймауытов көшесі №№ 74-158, И.Мичурин көшесінің тақ жағы №№ 15-45, жұп жағы №№ 22-46 Д.Менделеев өткелі №№ 16-29, Н.Гастелло көшесінің тақ жағы №№ 3-5, жұп жағы №№ 4-12, Ф.Шопен өткелінің тақ жағы №№ 3-13, жұп жағы №№ 2-12, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы №№ 97-119а, жұп жағы №№ 76-90, Бекет батыр көшесінің тақ жағы №№ 89-149, Тоғайлы, Кұмған,Ұлықбек өткелдері толығымен.
№ 171 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 30, улица А.Пшеничных, № 32.
Улица Н.Турекулова четная сторона №№ 258-292, улица Тастак нечетная сторона №№ 1-33, четная сторона №№ 2-42, улица К.Айтжанова четная сторона №№ 148-182, нечетная сторона №№ 155-179, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 243-281, четная сторона №№ 246-278, улица Д.Менделеева нечетная сторона №№ 145-165, четная сторона №№ 146-172, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 257-311, четная сторона №№270-338, улица Н.Гастелло нечетная сторона №№ 113-167, четная сторона №№ 106-160, улица А.Жилкишиева нечетная сторона №№ 201-257, четная сторона №№ 168-200, улица Г.Муратбаева №№ 1-16, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 247-285, четная сторона №№ 268-334, улица Бекет батыра №№ 250-261, улица О.Даулова нечетная сторона №№ 3-15, четная сторона №№ 8-14, проезд Т.Рыскулова нечетная сторона №№ 1-23, четная сторона №№ 4-22, улица С.Рахманинова №№ 1-22, улица М.Калмырзаева нечетная сторона №№ 1-35, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 275-289, улица М.Багысбаева нечетная сторона №№ 31-67, четная сторона №№ 36-74, улица К.Росси нечетная сторона №№ 1-35, четная сторона №№ 2-16, улица Кызыл су нечетная сторона №№ 37-63, четная сторона №№ 30-50, улица А.Пшеничных нечетная сторона №№ 13-59, четная сторона №№ 8-84, улица М.Данова нечетная сторона №№ 1а-51, четная сторона №№ 2-42, улица Петровского нечетная сторона №№ 1-35а, четная сторона №№ 2-30, улица Б.Каралдина нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-30, улица Д.Карбышева нечетная сторона №№ 1-11, четная сторона №№ 2-8, улица Сайрамская четная сторона №№ 48-108, улица Д.Писарева №№ 1-29, улица В.Курнатовского нечетная сторона №№ 1-25, улица Шалгынды нечетная сторона №№ 19-33, четная сторона №№ 16-30.
Избирательный участок № 172
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Автонур максимум", улица Момынова, № 12.
Улица М.Толебаева нечетная сторона №№ 1-25, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 294-376, улица Д.Карбышева нечетная сторона №№ 17-77, четная сторона №№ 28-48, улица М.Калмырзаева, нечетная сторона №№ 37-85 и дома без номеров, улица Тастак четная сторона №№ 44-138, нечетная сторона №№ 35-133, улица Тастак – 2 полностью, улица М.Мельникайте №№ 1-26, улица Петровского нечетная сторона №№ 45-59, четная сторона №№ 34-52, улица Д.Писарева №№ 30-58, улица В.Курнатовского четная сторона начиная от дома №2 и до конца, улица Н.Гастелло нечетная сторона №№ 169-185, четная сторона №№ 162-178, улица Федосеева №№ 1-40, улица М.Кутузова нечетная сторона №№ 1-47, четная сторона №№ 2-38, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 259а-333, четная сторона №№ 280-316, улица Д.Менделеева нечетная сторона №№ 167-193, четная сторона №№ 178-202, улица К.Айтжанова четная сторона №№ 182а-204, нечетная сторона №№ 179а-201, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 338-358, улица Арыкты-1 №№ 1-35, улица Арықты-2 №№ 1-28.
Избирательный участок № 173

Орталығы - № 30 жалпы орта мектеп, А.Пшеничных көшесі, № 32.
Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы №№ 258-292, Тастақ көшесі тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-42, Қ.Айтжанов көшесінің жұп жағы №№ 148-182, тақ жағы №№ 155-179, Л.Толстой көшесінің тақ жағы №№ 243-281, жұп жағы №№ 246-278, Д.Менделеев көшесінің тақ жағы №№ 145-165, жұп жағы №№ 146-172, Желтоқсан көшесінің тақ жағы №№ 257-311, жұп жағы № 270-338, Н.Гастелло көшесінің тақ жағы №№ 113-167, жұп жағы №№ 106-160, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы №№ 201-257, жұп жағы №№ 168-200, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1-16, Ғ.Иляев көшесінің тақ жағы №№ 247-285, жұп жағы №№ 268-334, Бекет батыр көшесі №№ 250-261, О.Даулов көшесінің тақ жағы №№ 3-15, жұп жағы №№ 8-14, Т.Рысқұлов өткелінің тақ жағы №№ 1-23, жұп жағы №№ 4-22, С.Рахманинов көшесі №№ 1-22, М.Қалмырзаев көшесінің тақ жағы №№ 1-35, Тәуке хан даңғылының тақ жағы №№ 275-289, М.Бағысбаев көшесінің тақ жағы №№ 31-67, жұп жағы №№ 36-74, К.Росси көшесінің тақ жағы №№ 1-35, жұп жағы №№ 2-16, Қызыл су көшесінің тақ жағы №№ 37-63, жұп жағы №№ 30-50, А.Пшеничных көшесінің тақ жағы №№ 13-59, жұп жағы №№ 8-84, М.Данов көшесінің тақ жағы №№ 1а-51, жұп жағы №№ 2-42, Петровский көшесінің тақ жағы №№ 1-35а, жұп жағы №№ 2-30, Б.Қаралдин көшесінің тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-30, Д.Карбышев көшесінің тақ жағы №№ 1-11, жұп жағы №№ 2-8, Сайрам көшесінің жұп жағы №№ 48-108, Д.Писарев көшесі №№ 1-29, В.Курнатовский көшесінің тақ жағы №№ 1-25, Шалғынды көшесінің тақ жағы №№ 19-33, жұп жағы №№ 16-30.
№ 172 сайлау учаскесі
Орталығы - "Автонұр максимум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Момынов көшесі, № 12.
М.Төлебаев көшесінің тақ жағы №№ 1-25, Н.Төреқұлов көшесінің жұп жағы №№ 294-376, Д.Карбышев көшесінің тақ жағы №№ 17-77, жұп жағы №№ 28-48, М.Қалмырзаев көшесінің тақ жағы №№ 37-85 және нөмірсіз үйлер, Тастақ көшесінің жұп жағы №№ 44-138, тақ жағы №№ 35-133, 2-Тастақ көшесі толығымен, М.Мельникайте көшесі №№ 1-26, Петровский көшесінің тақ жағы №№ 45-59, жұп жағы №№ 34-52, Д.Писарев көшесі №№ 30-58, В.Курнатовский көшесінің жұп жағы № 2 үйден бастап соңына дейін, Н.Гастелло көшесінің тақ жағы №№ 169-185, жұп жағы №№ 162-178, Федосеев көшесі №№ 1-40, М.Кутузов көшесінің тақ жағы №№ 1-47, жұп жағы №№ 2-38, Л.Толстой көшесінің тақ жағы №№ 259а-333, жұп жағы №№ 280-316, Д.Менделеев көшесінің тақ жағы №№ 167-193, жұп жағы №№ 178-202, Қ.Айтжанов көшесінің жұп жағы №№ 182а-204, тақ жағы №№ 179а-201, Желтоқсан көшесінің тақ жағы №№ 338-358, 1-Арықты көшесі №№ 1-35, 2-Арықты көшесі №№ 1-28.
№ 173 сайлау учаскесі

Центр - Общая средняя школа № 12, улица Казанкап акына, № 22.
Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 60-64, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 1-69а, четная сторона №№ 2/1-38, улица В.Безделева многоэтажные дома №№ 4, 111 и дома барачного типа №№ 104, 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2, улица Орынбай акына четная сторона №№ 2-74, нечетная сторона №№ 33-49, тупик Орынбай акына № 49/1, № 49а, № 49б, № 49в, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 157-267, четная сторона №№ 290-340, улица Елшибек батыра четная сторона №№ 42-66, улица Казанкап акына нечетная сторона №№ 25-39, четная сторона №№ 24-48, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 29-41, четная сторона №№ 34-48, улица Кара су нечетная сторона №№ 3-59, четная сторона №№ 2-60, улица Ак су нечетная сторона №№ 3-67, четная сторона №№ 4-58, улица Манкентская нечетная сторона №№ 1-61, четная сторона №№ 4-62а, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 153-235, четная сторона №№ 142-248, улица Г.Иляева четная сторона №№ 212-266, улица Караменде батыра нечетная сторона №№ 29-81, четная сторона №№ 40-88, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 229-257, четная сторона №№ 246-278а, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 331-367, 367а, четная сторона №№ 304-320/3, проезд Туркестанский №№ 1-10/2, проезд И.Мичурина нечетная сторона №№ 49-59а, четная сторона №№ 50-60, улица Алакол дома барачного типа №№ 46-50, улица М.Багысбаева нечетная сторона №№ 1-27, четная сторона №№ 2-28а, улица Кызыл су нечетная сторона №№ 1, 1а-31, четная сторона №№ 2, 2а-28, улица Шалгынды №№ 1-17, проезд А.Пшеничных нечетная сторона №№ 1-11, четная сторона №№ 2-6.
Избирательный участок № 174
Центр - Общая средняя школа № 10, улица Майлы кожа, № 61.
От пересечения улицы Ж.Адырбекова и канала Янги-Чек по левому берегу до улицы О.Жолдасбекова, улица О.Жолдасбекова нечетная сторона №№ 17-39, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 67-119, четная сторона №№ 104-126, улица А.Сасбукаева четная сторона №№ 24-40, нечетная сторона №№ 1-41, №№ 32, 32а, 38, 40 многоэтажные дома, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 121-149, улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 20-78, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 103-119, четная сторона №№ 124-156 и многоэтажные дома №№ 111, 111в, 113/2, 113/3, 113/5, 115, 140а, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 37-65, 71-85, четная сторона №№ 48-100, проезд Жасыбай батыра №№ 1-8, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 55-67, четная сторона №№ 76-82, улица М.Достоевского №№ 1-10, проезд Н.Глинки №№ 1-11, проезд Л.Бетховена №№ 1-7, улица Акпан батыра четная сторона №№ 12-48, нечетная сторона №№ 23-71, улица А:Жылкишиева нечетная сторона №№ 83-91, четная сторона №№ 62-66, улица К.Аблязимова №№ 29-42, улица И.Мичурина четная сторона №№ 22-16, нечетная сторона №№ 1а-15, проезд Герцена четная сторона №№ 6-8, нечетная сторона №№ 5-7, проезд Тыныш №№ 10-14.
Избирательный участок № 175
Центр - Шымкентский городской роддом, улица Ж.Алдиярова, № 60.

Орталығы - №12 жалпы орта мектеп, Қазанқап ақын көшесі, № 22.
М.Сматлаев көшесінің жұп жағы №№ 60-64, Сайрам көшесінің тақ жағы №№ 1-69а, жұп жағы №№ 2/1-38, В.Безделев көшесі №№ 4, 111 көпқабатты және №№ 104, 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2 жаппа үйлер, Орынбай ақын көшесінің жұп жағы №№ 2-74, тақ жағы №№ 33-49, Орынбай ақын тұйығы № 49/1, № 49а, № 49б, №49в, Тәуке хан даңғылының тақ жағы №№ 157-267, жұп жағы №№ 290-340, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы №№ 42-66, Қазанқап ақын көшесінің тақ жағы №№ 25-39, жұп жағы №№ 24-48, Жанқожа батыр көшесінің тақ жағы №№ 29-41, жұп жағы №№ 34-48, Қара су көшесінің тақ жағы №№ 3-59, жұп жағы №№ 2-60, Ақ су көшесінің тақ жағы №№ 3-67, жұп жағы №№ 4-58, Манкент көшесінің тақ жағы №№ 1-61, жұп жағы №№ 4-62а, Бекет батыр көшесінің тақ жағы №№ 153-235, жұп жағы №№ 142-248, Ғ.Иляев көшесінің жұп жағы №№ 212-266, Қараменде батыр көшесінің тақ жағы №№ 29-81, жұп жағы №№ 40-88, Майлы қожа көшесінің тақ жағы №№ 229-257, жұп жағы №№ 246-278а, Түркістан көшесінің тақ жағы №№ 331-367, 367а, жұп жағы №№ 304-320/3, Түркістан өткелі №№ 1-10/2, И.Мичурин өткелінің тақ жағы №№ 49-59а, жұп жағы №№ 50-60, Алакөл көшесі №№ 46-50 жаппа үйлер, М.Бағысбаев көшесінің тақ жағы №№ 1-27, жұп жағы №№ 2-28а, Қызыл су көшесінің тақ жағы №№ 1,1а-31, жұп жағы №№ 2, 2а-28, Шалғынды көшесі №№ 1-17, А.Пшеничных өткелінің тақ жағы №№ 1-11, жұп жағы №№ 2-6.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 жалпы орта мектеп, Майлықожа көшесі, № 61.
Ж.Адырбеков көшесі мен Янги-Чек каналының қиылысынан, каналдың сол жағалауымен Ө.Жолдасбеков көшесіне дейін, Ө.Жолдасбеков көшесінің тақ жағы №№ 17-39, Тәуке хан даңғылының тақ жағы №№ 67-119, жұп жағы №№ 104-126, Ә.Сасбұқаев көшесінің жұп жағы №№ 24-40, тақ жағы №№ 1-41, №№ 32, 32а, 38, 40 көпқабатты үйлер, Түркістан көшесінің тақ жағы №№ 121-149, Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы №№ 20-78, Ғ.Иляев көшесінің тақ жағы №№ 103-119, жұп жағы №№ 124-156 және №№ 111, 111в, 113/2, 113/3, 113/5, 115, 140а көп қабатты үйлер, Бекет батыр көшесінің тақ жағы №№ 37-65, 71-85, жұп жағы №№ 48-100, Жасыбай батыр өткелі №№ 1-8, Майлы қожа көшесінің тақ жағы №№ 55-67, жұп жағы №№ 76-82, М.Достоевский көшесі №№ 1-10, Глинка өткелі №№ 1-11, Бетховен өткелі №№ 1-7, Ақпан батыр көшесінің жұп жағы №№ 12-48, тақ жағы №№ 23-71, Ә.Жылқышиев көшесінің тақ жағы №№ 83-91, жұп жағы №№ 62-66, Қ.Аблязимов көшесі №№ 29-42, И.Мичурин көшесінің жұп жағы №№ 22-16,тақ жағы №№ 1а-15, Герцен өткелінің жұп жағы №№ 6-8, тақ жағы №№ 5-7, Тыныш өткелі № 10-14.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық перзентханасы, Ж.Алдияров көшесі, № 60.

Улица Бекет батыра четная сторона №№ 106-138, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 39-77, четная сторона №№ 30-56, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 121-155, четная сторона №№ 184-288, улица Орынбай акына нечетная сторона №№ 9-31, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 209-329, улица О.Жолдасбекова четная сторона №№ 2-28, улица Караменде батыра нечетная сторона №№ 1-25, четная сторона №№ 2-34, проезд Челюскинцев нечетная сторона №№ 7-77, четная сторона №№ 16-56, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 127–225а, четная сторона №№ 134-244, улица Ф.Достоевского нечетная сторона №№ 47-119, четная сторона №№ 58-138, улица Ж.Аймаутова №№ 43-73, улица Елшибек батыра четная сторона №№ 32-42, нечетная сторона №№ 19-39, улица Казанкап акына четная сторона №№ 16-20, нечетная сторона №№ 11-17, улица Жанкожа батыра №№ 11-25.
Избирательный участок № 176
Центр - Областной центр гипербарической оксигинации имени Т.Орынбаева, улица Ж.Алдиярова, № 60а.
Областной центр гипербарической оксигинации.
Избирательный участок № 177
Центр - Туркестанский индустриально-строительный колледж, улица Ж.Алдиярова, № 38.
Улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 8-18, улица Ж.Аймауытова четная сторона №№ 2-40, нечетная сторона №№ 33-43, улица Акназар хана нечетная сторона №№ 3-15, четная №№ 2-22, улица Акпан батыра №№ 1-13, улица Ж.Алдиярова нечетная сторона №№ 1-77, четная сторона №№ 36-58, улица В.Безделева №№ 1-19, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 17-35, проезд Жидели №№ 1-24, улица О.Жолдасбекова нечетная сторона №№ 1-15, проезд Уштобе №№ 1-23, улица И.Крылова нечетная сторона №№ 3-19, четная сторона №№ 2-30, улица Майлы Кожа нечетная сторона №№ 69-123, четная сторона №№ 82-148, 148а, 130, улица М.Салтыкова-Щедрина №№ 1-62, проспект Тауке хана четная сторона №№ 128-170, улица А.Сасбукаева четная сторона №№2-22, улица Ж.Сулейменова нечетная сторона №№ 3-19, четная сторона №№ 4-16, улица Туркестанская четная сторона №№ 54-210, нечетная сторона №№ 153-207, улица Н.Кулькова №№ 3-22, улица Ж.Нурымова нечетная сторона №№ 1-109, четная сторона №№ 2-42, улица К.Аблязимова нечетная сторона № 7-23, четная сторона №№ 2-28, улица Ф.Достоевского четная сторона №№ 8-54, нечетная сторона №№ 13-41, улица Челюскинцев нечетная сторона № 1-9, четная сторона №№ 2-14, улица Колшик №№ 3-12, улица К.Калтаева №№ 1-34, улица Олжабай батыра нечетная сторона №№ 1-25, четная сторона №№ 2-16, дома №№ 2, 4, 6, 8 и 12 частных домов без номеров на территории индустриально-строительного колледжа.
Избирательный участок № 178
Центр – Южно-Казахстанский медицинский колледж, улица Сарбаздар, № 7.

Бекет батыр көшесінің жұп жағы №№ 106-138, М.Сматлаев көшесінің тақ жағы №№ 39-77, жұп жағы №№ 30–56, Тәуке хан даңғылының тақ жағы №№ 121-155, жұп жағы №№ 184-288, Орынбай ақын көшесінің тақ жағы №№ 9-31, Түркістан көшесінің тақ жағы №№ 209-329, Ө.Жолдасбеков көшесінің жұп жағы №№ 2-28, Қараменде батыр көшесінің тақ жағы №№ 1-25, жұп жағы №№ 2-34, Челюскинцев өткелінің тақ жағы №№ 7-77, жұп жағы №№ 16-56, Майлы қожа көшесінің тақ жағы №№ 127-225а, жұп жағы №№ 134–244, Ф.Достоевский көшесінің тақ жағы №№ 47-119, жұп жағы №№ 58–138, Ж.Аймауытов көшесі №№ 43-73, Елшібек батыр көшесінің жұп жағы №№ 32–42, тақ жағы №№ 19-39, Қазанқап ақын көшесінің жұп жағы №№ 16–20, тақ жағы №№ 11-17, Жанқожа батыр көшесі №№ 11-25.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы - Т.Орынбаев атындағы облыстық жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы, Ж.Алдияров көшесі, № 60а.
Облыстық жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы – Түркістан индустриалды-құрылыс колледжі, Ж.Алдияров көшесі, № 38.
Ж.Адырбеков көшесінің жұп жағы №№ 8-18, Ж.Аймауытов көшесінің жұп жағы №№ 2-40, тақ жағы №№ 33-43, Акназар хан көшесінің тақ жағы №№ 3-15, жұп жағы №№ 2-22, Ақпан батыр көшесі №№ 1-13, Ж.Алдияров көшесінің тақ жағы №№ 1-77, жұп жағы №№ 36-58, В.Безделев көшесі №№ 1-19, М.Сматлаев көшесінің тақ жағы №№ 17-35, Жиделі өткелі №№ 1-24, Ө.Жолдасбеков көшесінің тақ жағы №№ 1-15,Үштөбе өткелі №№ 1-23, И.Крылов көшесінің тақ жағы №№ 3-19, жұп жағы №№ 2-30, Майлы қожа көшесінің тақ жағы №№ 69-123, жұп жағы №№ 82-148, 148а, 130, М.Салтыков-Щедрин көшесі №№ 1-62, Тәуке хан даңғылының жұп жағы №№ 128-170, Ә.Сасбұқаев көшесінің жұп жағы №№ 2-22, Ж.Сүлейменов көшесінің тақ жағы №№ 3-19, жұп жағы №№ 4-16, Түркістан көшесінің жұп жағы №№ 54-210, тақ жағы №№ 153-207, Н.Кульков көшесі №№ 3-22, Ж.Нұрымов көшесінің тақ жағы №№ 1-109, жұп жағы №№ 2-42, К.Аблязимов көшесінің тақ жағы №№ 7-23, жұп жағы №№ 2-28, Ф.Достоевский көшесінің жұп жағы №№ 8-54, тақ жағы №№ 13-41, Челюскинцев көшесінің тақ жағы №№ 1-9, жұп жағы №№ 2-14, Көлшік көшесі №№ 3-12, Қ.Қалтаев көшесі №№ 1-34, Олжабай батыр көшесі тақ жағы №№ 1-25, жұп жағы №№ 2-16, индустриалды-құрылыс колледжінің ауласында орналасқан №№ 2, 4, 6, 8 үйлер және нөмірсіз 12 жеке үйлер.
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы – Оңтүстік Қазақстан медицина колледжі, Сарбаздар көшесі, № 7.

Улица Ж.Адырбекова № 2а, улица Ж.Алдиярова четная сторона №№ 2, 2/2, 4, 8, 14, 16, 18 двухэтажные и №№ 10а, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 12д, 34 многоэтажные дома, улица Ж.Аймаутова №№ 1, 1а многоэтажные дома и нечетная сторона №№ 3-31, улица Төле би двух- и многоэтажные дома №№ 15, 19, 21б, 21в, 23а, 29, 31, 33, 35, 37 и дома без номеров, улица Сарбаздар полностью.
Избирательный участок № 179
Центр – Общая средняя школа № 2, улица Акназархана, без номера.
Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 2-28, улица Туркестанская четная сторона №№ 212-276, улица Ж.Алдиярова нечетная сторона №№ 79-115, четная сторона №№ 62, 64, 66, 66а, 68, улица В.Безделева четная сторона №№ 4, 4а-34, нечетная сторона №№ 23-71, улица Казанкап акына №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, улица Акназар хана нечетная сторона №№ 19-35, четная сторона №№24-58 и многоэтажные дома №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, улица Елшибек батыра №№ 6, 8, 10, 12, улица Олжабай батыра нечетная сторона №№ 27-53, четная сторона №№ 18-46, улица К.Калтаева нечетная сторона №№ 25-135, 23а-135а, четная сторона №№ 36-184, 36б-184а, улица Койкелди батыра нечетная сторона №№ 27-133, четная сторона №№ 36-182, проезд Жидели четная сторона №№ 26-40, нечетная сторона №№ 25-41, улица Алаколь нечетная сторона №№ 1-25, четная сторона №№ 2-20, улица Ж.Сулейменова №№ 20-32.
Избирательный участок № 180
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманат", улица Ж.Алдиярова, № 76.
Улица Казанкап акына многоэтажные дома №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, улица Ж.Алдиярова №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, улица Жанкожа батыра №№ 1/2, 1/3, 1/4, улица Туркестанская четная сторона частные дома №№278-302, улица В.Безделева четная сторона №№ 36-74, нечетная сторона №№73-93, улица Алаколь четная сторона №№ 22-44, нечетная сторона №№ 27-37, улица Стадионная многоэтажные дома №№ 2, 4, 5, 6 и 6 частных домов без номеров, улица Сайрамская многоэтажные дома №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а, улица Орынбай акына многоэтажные дома №№ 1а, 2, 2а и частные дома №№ 63-66, улица Акназар хана многоэтажные дома №№ 47, 51.
Избирательный участок № 181
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын дан", улица Цурюпы, № 1.
Улица Капал батыра нечетная сторона №№ 1-55, улица С.Колбаева нечетная сторона №№ 1-65, четная сторона №№ 2-54, улица Жас казах нечетная сторона №№ 1-89, четная сторона №№ 2-88, улица К.Цеткин №№ 1-80, дома района Мелькомбината, проезд С.Колбаева, проезд Сейфуллина, проезд Койкелди батыра полностью.
Избирательный участок № 182
Центр – Общая средняя школа № 37, улица К.Цеткин, № 93.

Ж.Адырбеков көшесі № 2а, Ж.Алдияров көшесінің жұп жағы №№ 2, 2/2, 4, 8, 14, 16, 18 екі қабатты және №№ 10а, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 12д, 34 көп қабатты үйлер, Ж.Аймауытов көшесі №№ 1, 1а көпқабатты үйлер және тақ жағы №№ 3-31, Төле би көшесі №№ 15, 19, 21б, 21в, 23а, 29, 31, 33, 35, 37 екі және көп қабатты, және нөмірсіз жеке үйлер, Сарбаздар көшесі толығымен.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 жалпы орта мектеп, Ақназар хан көшесі, нөмірсіз.
М.Сматлаев көшесінің жұп жағы №№ 2-28, Түркістан көшесінің жұп жағы №№ 212-276, Ж.Алдияров көшесінің тақ жағы №№ 79-115, жұп жағы №№ 62, 64, 66, 66а, 68, В.Безделев көшесінің жұп жағы №№ 4, 4а-34, тақ жағы №№ 23-71, Қазанқап ақын көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, Ақназар хан көшесінің тақ жағы №№ 19-35, жұп жағы №№ 24-58 және №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесі №№ 6, 8, 10, 12, Олжабай батыр көшесінің тақ жағы №№ 27-53, жұп жағы №№ 18-46, Қ.Қалтаев көшесінің тақ жағы №№ 25-135, 23а-135а, жұп жағы №№ 36-184, 36б-184а, Қойкелді батыр көшесінің тақ жағы №№ 27-133, жұп жағы №№ 36-182, Жиделі өткелінің жұп жағы №№ 26-40, тақ жағы №№ 25-41, Алакөл көшесінің тақ жағы №№ 1-25, жұп жағы №№ 2-20, Ж.Сулейменов көшесі №№ 20-32.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы – "Аманат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ж.Алдияров көшесі, № 76.
Қазанқап ақын көшесі №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 көпқабатты үйлер, Ж.Алдияров көшесі №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, Жанқожа батыр көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, Түркістан көшесінің жұп жағы №№ 278-302 жеке үйлер, В.Безделев көшесінің жұп жағы №№ 36-74, тақ жағы №№ 73-93, Алакөл көшесінің жұп жағы №№ 22-44, тақ жағы №№ 27-37, Стадион көшесі №№ 2, 4, 5, 6 көпқабатты үйлер және нөмірсіз 6 жекеменшік үйлер, Сайрам көшесі №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а көпқабатты үйлер, Орынбай ақын көшесі №№ 1а, 2, 2а көпқабатты үйлер және №№ 63-66 жеке үйлер, Ақназар хан көшесі №№ 47, 51 көпқабатты үйлер.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы - "Алтын дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Цурюпа көшесі, № 1.
Қапал батыр көшесінің тақ жағы №№ 1-55, С.Көлбаев көшесінің тақ жағы №№ 1-65, жұп жағы №№ 2-54, Жас қазақ көшесінің тақ жағы №№ 1-89, жұп жағы №№ 2-88, К.Цеткин көшесі №№ 1-80, Диірмен комбинаты аумағындағы үйлер, С.Көлбаев өткелі, Сейфуллин өткелі, Қойкелді батыр өткелдері толығымен.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы - № 37 жалпы орта мектеп, К.Цеткин көшесі, № 93.

Улица Капал батыра нечетная сторона №№ 55а-273, улица С.Колбаева нечетная сторона №№ 67-133, четная сторона №№ 56-128, улица К.Цеткин №№ 81-234, улица Жас казах №№ 90-124, проезд К.Цеткиной, улица С.Аширова полностью.
Избирательный участок № 183
Центр - Общая средняя школа № 31, улица Транспортная, без номера.
Улица 3-я Зеленая балка №№ 12-344, включая 26 домов с нумерацией буквами "а" и "б", улица Ж.Нурлыбаева нечетная сторона №№ 1-13, четная сторона №№ 2-20, улица 2-я Зеленая балка №№ 1-250, улица Транспортная.
Избирательный участок № 184
Центр - Шымкентская дистанция электроснабжения, улица М.Озтурик, без номера.
Улица 2-я Зеленая балка дома №№ 251-739, дома проездов Козжетпес и Министерства путей сообщения (МПС).
Избирательный участок № 185
Центр -Начальная школа № 63, ул.К.Сарымолдаева, без номера.
Проезд К.Сарымолдаева многоэтажные дома №№ 1а, 1б, двухэтажные дома №№ 2, 3, 4, 33, 34 и частные дома №№ 28-36, проезд Мусабек батыр №№ 10/2, 10/3, 10/4, улица Сыганак №№ 1-32, улица М.Озтурик нечетная сторона №№ 1-135, улица К.Сарымолдаева №№ 1-70, проезд 2-ая Ташкентская.
Избирательный участок № 186
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт", Каратюбинское шоссе, без номера.
Улица Капал батыра четная сторона №№ 16-46, Каратюбинское шоссе многоэтажные дома №№ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 и частные дома №№ 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44, проезд Енлик гул 119 домов без номеров и новые дома, расположенные вдоль дороги, проходящей перед бывшим "Мясокомбинатом" до теплотрассы, далее от теплотрассы до конца ограждения товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт".
Избирательный участок № 187
Центр - Локомотивное депо, улица Баян батыра, № 10.
Улица И.Тайманулы четная сторона №№ 2-78, улица Баян батыра нечетная сторона №№ 1-99а, улица Ташкентская №№ 1-18, улица М.Лермонтова №№ 1-18, улица Г.Алибекова №№ 1-20, улица С.Датулы нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-10, улица В.Гусева №№ 1-18, улица Камысты нечетная сторона №№ 1-17, четная сторона №№ 2-14, улица А.Маметова нечетная сторона №№ 19-27, четная сторона №№ 18-26, улица В.Куйбышева №№ 1-17, улица Каркара №№ 1-19, улица Железнодорожная №№ 1-16, проезд Тар нечетная сторона №№ 17-23, четная сторона №№ 20-24, улица Каратал нечетная сторона №№ 17-21, четная сторона №№ 16а-22, улица Жамбыл №№ 1-17, улица П.Жукова №№ 1-15, улица Кайнар №№ 1-18.
Избирательный участок № 188
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "ЮгСтройСервис Н", улица Сыганак, № 47.
Улица М.Озтурик четная сторона №№ 8-54, улица М.Ауезова четная сторона №№ 2-42, улица И.Тайманулы нечетная сторона №№ 1-73, улица Каркара №№ 19-80, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 19-61, четная сторона №№ 20-66, улица М.Лермонтова №№ 19-71, улица Г.Алибекова нечетная сторона №№21-69, четная сторона №№ 22-60, улица В.Гусева нечетная сторона №№ 17-71, четная сторона №№24-68, улица Камысты нечетная сторона №№ 25-67, четная сторона №№ 16-60, улица В.Куйбышева нечетная сторона №№ 17-61, четная сторона №№ 26-70, улица Кума нечетная сторона №№ 1-29, четная сторона №№ 2-32, улица А.Маметова нечетная сторона №№ 31-75, четная сторона №№ 36-84, улица С.Датулы нечетная сторона №№ 17-63, четная сторона №№ 14-54, улица Железнодорожная нечетная сторона №№ 17-63, четная сторона №№ 18-50, улица Каратал нечетная сторона №№ 23-67, четная сторона №№ 26-68, улица Жамбыла нечетная сторона №№ 19-37, четная сторона №№ 18-38, улица Тоган нечетная сторона №№ 1-7, четная сторона №№ 6-30, улица П.Жукова №№ 17-26, улица Кайнар №№ 19-64, улица Шакпак.
Избирательный участок № 189
Центр - Общая средняя школа № 34, улица М.Ауезова, без номера.

Қапал батыр көшесі тақ жағы №№ 55а-273, С.Көлбаев көшесінің тақ жағы №№ 67-133, жұп жағы №№ 56-128, К.Цеткин көшесі №№ 81-234, Жас қазақ көшесі №№ 90-124, К.Цеткин өткелі толығымен, С.Әшіров көшесі толығымен.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы - № 31 жалпы орта мектеп, Транспортный көшесі, нөмірсіз.
3-ші Көксай көшесі №№ 12-344, оған қоса "а" және "б" әріптермен нөмірленген 26 үй, Ж.Нұрлыбаев көшесінің тақ жағы №№ 1-13, жұп жағы №№ 2-20, 2-ші Көк сай көшесі №№ 1-250, Транспортная көшесі.
№ 184 cайлау учаскесі
Орталығы - Шымкент электрмен жабдықтау дистанциясы, М.Өзтүрік көшесі, нөмірсіз.
2-ші Көксай көшесі №№ 251-739, Көзжетпес өткелі және Жол қатынастар Министрлігі (МПС) өткеліндегі үйлер.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы - № 63 негізгі мектеп, Қ.Сарымолдаев көшесі, нөмірсіз.
Қ.Сарымолдаев өткелі №№ 1а,1б көп қабатты, №№ 2, 3, 4, 33, 34 екі қабатты және №№ 28-36 жеке үйлер, Мұсабек батыр өткелі №№ 10/2, 10/3, 10/4, Сығанақ көшесі №№ 1-32, М.Өзтүрік көшесі тақ жағы №№ 1-135, Қ.Сарымолдаев көшесі №№ 1-70, 2-Ташкент өткелі.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы - "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қаратөбе тас жолы, нөмірсіз.
Қапал батыр көшесі жұп жағы №№ 16-46, Қаратөбе тас жолы №№ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 көп қабатты және №№ 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44 жеке үйлер, Еңлік гүл өткеліндегі 119 нөмірсіз үйлер және бұрынғы "Ет комбинатының" алдынан түскен жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбырынан "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қоршауына дейін орналасқан жаңа нөмірсіз үйлер.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы - Локомотив депосы, Баян батыр көшесі, № 10.
И.Тайманұлы көшесі жұп жағы №№ 2-78, Баян батыр көшесі тақ жағы №№ 1-99а, Ташкент көшесі №№ 1-18, М.Лермонтов көшесі №№ 1-18, Ғ.Әлібеков көшесі №№ 1-20, С.Датұлы көшесі тақ жағы №№ 1-15,жұп жағы №№ 2-10, В.Гусев көшесі №№ 1-18, Қамысты көшесі тақ жағы №№ 1-17, жұп жағы №№ 2-14, А.Маметов көшесі тақ жағы №№ 19-27, жұп жағы №№ 18-26, В.Куйбышев көшесі №№ 1-17, Қарқара көшесі №№ 1-19, Темір жол көшесі №№ 1-16,Тар өткелі тақ жағы №№ 17-23, жұп жағы №№ 20-24, Қаратал көшесі тақ жағы №№ 17-21, жұп жағы №№ 16а-22, Жамбыл көшесі №№ 1-17, П.Жуков көшесі №№ 1-15, Қайнар көшесі №№ 1-18.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы - "ЮгСтройСервис Н" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Сығанақ көшесі, № 47.
М.Өзтүрік көшесі жұп жағы №№ 8-54, М.Әуезов көшесі жұп жағы №№ 2-42, И.Тайманұлы көшесі тақ жағы №№ 1-73, Қарқара көшесі №№ 19-80, Ташкент көшесінің тақ жағы №№ 19-61, жұп жағы №№ 20-66, М.Лермонтов көшесі №№ 19-71, Ғ.Әлібеков көшесінің тақ жағы №№ 21-69, жұп жағы №№ 22-60, В.Гусев көшесі тақ жағы №№ 17-71, жұп жағы №№ 24-68, Қамысты көшесі тақ жағы №№ 25-67, жұп жағы №№ 16-60, В.Куйбышев көшесі тақ жағы №№ 17-61, жұп жағы №№ 26-70, Қума көшесі тақ жағы №№ 1-29, жұп жағы №№ 2-32, А.Маметов көшесі тақ жағы №№ 31-75, жұп жағы №№ 36-84, С.Датұлы көшесі тақ жағы №№ 17-63, жұп жағы №№ 14-54, Темір жол көшесі тақ жағы №№ 17-63, жұп жағы №№ 18-50, Қаратал көшесі тақ жағы №№ 23-67, жұп жағы №№ 26-68, Жамбыл көшесі тақ жағы №№ 19-37, жұп жағы №№ 18-38, Тоған көшесі тақ жағы №№ 1-7, жұп жағы №№ 6-30, П.Жуков көшесі №№ 17-26, Қайнар көшесі №№ 19-64, Шақпақ көшесі.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы - № 34 жалпы орта мектеп, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз.

Улица М.Озтурик четная сторона №№ 56-160, улица Талдыкурган №№ 1-35, улица М.Ауэзова нечетная сторона №№ 1-33, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 63-143, четная сторона №№ 68-148, улица М.Лермонтова №№ 72-171, улица Г.Алибекова нечетная сторона №№ 73-157, четная сторона №№ 64-128, улица С.Датулы нечетная сторона №№ 65-133, четная сторона №№56-162, улица В.Гусева №№ 73-138, улица Камысты нечетная сторона №№69-149, четная сторона №№ 68-162, улица В.Куйбышева нечетная сторона №№ 63-89, четная сторона №№ 74-162, улица Темир жол нечетная сторона №№ 65-149, четная сторона №№ 52-162, улица Айбатты №№ 1-67, улица Кума нечетная сторона №№ 31-49, четная сторона №№ 36-56, улица А.Маметова нечетная сторона №№ 79-87, четная сторона №№ 88-98, улица Турген №№ 1-53.
Избирательный участок № 190
Центр – Центр оказания специальных социальных услуг № 5, улица М.Лермонтова, № 174.
Центр оказания специальных социальных услуг № 5.
Избирательный участок № 191
Центр – Детский сад № 30 "Алпамыс", улица Саяжол, без номера.
Улица Б.Садыкулы нечетная сторона №№ 3-17, улица П.Осипенко №№ 1-56, улица М.Озтурик четная сторона №№ 162-182, проезд Эдельвейс №№ 1-29, улица В.Гусева четная сторона №№ 140-164, нечетная сторона №№ 135-157 и дома барачного типа №№ 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, улица Г.Алибекова четная сторона №№ 130-150, улица М.Лермонтова нечетная сторона №№ 175-269, четная сторона №№ 176-212, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, №№ 147-217, четная сторона №№ 150-222, улица Саяжол №№ 1-131б, улица Камысты нечетная сторона начиная с № 151 до конца улицы, улица С.Датулы нечетная сторона начиная с № 135 до конца улицы.
Избирательный участок № 192
Центр – Общая средняя школа № 127, улица Еламан, без номера.
Улица Капал батыра четная сторона №№ 54-118б, улица Амур ага нечетная сторона №№ 29-115, дома без номеров улицы Еламан, улицы Д.Шукурова, улицы Саяжол, вдоль Каратюбинского шоссе, обходя проходяшую перед бывшим "Мясокомбинатом" улицу до теплотрассы, через теплотрассу, вдоль ограды пустующего земельного участка до улицы Д.Шукурова и вдоль улицы Д.Шукурова до улицы Капал батыра.
Избирательный участок № 193
Центр - Дополнительное здание общей средней школы № 84, жилой массив "Бадам", улица К.Турсынбайулы, № 1.
Жилой массив "Бадам": улица А.Кенесарина нечетная сторона №№ 1-85, от поворота улицы Сауле до улицы К.Турсынбайулы, четная сторона №№ 2-22 от улицы К.Турсынбайулы до жилого массива Карабастау, дома без номеров тупика Сауле полностью, улица Абая №№ 1-14, улица Асыл мура №№ 1-16, улица Уйымшыл №№ 1-16в, улица Гажайып нечетная сторона №№ 1-19, четная сторона №№ 2-22а, улица Айколь нечетная сторона №№ 1-19, четная сторона №№ 2-30/2, улица С.Нурашбекова нечетная сторона №№ 1-33, четная сторана №№ 2-44, улица Карабастау нечетная сторона №№ 1-35, четная сторона №№ 2-32, улица О.Ермекова нечетная сторона №№ 1-23, четная сторона №№2-20, улица Устаздар №№ 1-22, улица Парыз №№ 1-13/2, улица Гаухартас №№ 1-19, улица Бадам №№ 1-14, улица Улыс №№ 1-10, улица Шаттык №№ 1-8, улица А.Маликова №№ 1-55, улица Жасын №№ 1-29, улица Несибе №№ 1-20, Толағай №№ 1-11, улица Замана №№ 1-26, улица Шамшырак №№ 1-9, улица Улан №№ 1-14, улица Туран №№ 1-24, улица Онеге №№ 1-23, улица Жанару №№ 1-15, улица Сары арка №№ 1-19, улица Учкудук №№ 1-21, улица Керемет №№ 1 -9, улица Балауса №№ 1-24, улица Улытау №№ 1-14, улица Тогайлы №№ 1-12, улица Аккайын №№ 1-10, дома без номеров улицы Новостройки.
Избирательный участок № 194
Центр – Отдел по работе с населением территории Жулдыз аппарата акима Енбекшинского района, жилой массив "Каратобе", улица Капал батыра, № 84а.

М.Өзтүрік көшесінің жұп жағы №№ 56-160, Талдықорған көшесі №№ 1-35, М.Әуезов көшесі тақ жағы №№ 1-33, Ташкент көшесінің тақ жағы №№ 63-143, жұп жағы №№ 68-148, М.Лермонтов көшесі №№ 72-171, Ғ.Әлібеков көшесінің тақ жағы №№ 73-157, жұп жағы №№ 64-128, С.Датұлы көшесі тақ жағы №№ 65-133, жұп жағы №№ 56-162, В.Гусев көшесі №№ 73-138, Қамысты көшесінің тақ жағы №№ 69-149, жұп жағы №№ 68-162, В.Куйбышев көшесі тақ жағы №№ 63-89, жұп жағы №№ 74-162, Темір жол көшесі тақ жағы №№ 65-149, жұп жағы №№ 52-162, Айбатты көшесі №№ 1-67, Қума көшесі тақ жағы №№ 31-49, жұп жағы №№ 36-56, А.Маметов көшесі тақ жағы №№ 79-87, жұп жағы №№ 88-98, Түрген көшесі №№ 1-53.
№ 190 сайлау учаскесі
Орталығы - № 5 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы, М.Лермонтов көшесі, № 174.
№ 5 Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы.
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы - № 30 "Алпамыс" балабақшасы, Саяжол көшесі, нөмірсіз.
Б.Садықұлы көшесінің тақ жағы №№ 3-17, П.Осипенко көшесі №№ 1-56, М.Өзтүрік көшесінің жұп жағы №№ 162-182, Эдельвейс өткелі №№ 1-29, В.Гусев көшесінің жұп жағы №№ 140-164, тақ жағы №№ 135-157 және №№ 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4 жаппа үйлері, Ғ.Әлібеков көшесінің жұп жағы №№ 130-150, М.Лермонтов көшесінің тақ жағы №№ 175-269, жұп жағы №№ 176-212, Ташкент көшесінің тақ жағы №№ 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, №№ 147 – 217, жұп жағы №№ 150-222, Саяжол көшесі №№ 1-131б, Қамысты көшесінің тақ жағынан № 151-ден көшенің соңына дейін. С.Датұлы көшесінің тақ жағынан № 135-ден көшенің соңына дейін.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы - № 127 жалпы орта мектеп, Еламан көшесі, нөмірсіз.
Қапал батыр көшесінің жұп жағы №№ 54-118б, Амур аға көшесінің тақ жағы №№ 29-115, Еламан көшесі, Д.Шукуров көшесі, Саяжол көшесі, Қаратөбе тас жолы бойымен бұрынғы "Ет комбинатының" алдынан өтетін жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбыры арқылы бос жатқан жер учаскесінің қоршауын бойлай Д.Шукуров көшесіне дейін және Д.Шукуров көшесінің бойымен Қапал батыр көшесі дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы - № 84 жалпы орта мектебінің қосымша ғимараты, "Бадам" тұрғын алабы, К.Тұрсынбайұлы көшесі, № 1.
"Бадам" тұрғын алабы: Сәуле көшесі бұрылысынан К.Тұрсынбайұлы көшесіне дейінгі Ә.Кенесарин көшесі тақ жағы №№ 1-85 және К.Тұрсынбайұлы көшесінен "Қарабастау" тұрғын алабына дейінгі бөлігінің жұп жағы №№ 2-22, Сәуле тұйығының нөмірсіз үйлері толығымен, Абай көшесі №№ 1-14, Асыл мұра көшесі №№ 1-16, Ұйымшыл көшесі №№ 1-16в, Ғажайып көшесінің тақ жағы №№ 1-19, жұп жағы №№ 2-22а, Айкөл көшесінің тақ жағы №№ 1-19, жұп жағы №№ 2-30/2, С.Нұрашбеков көшесінің тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-44, Қарабастау көшесінің тақ жағы №№ 1-35, жұп жағы №№ 2-32, Ө.Ермеков көшесінің тақ жағы №№ 1-23, жұп жағы №№ 2-20, Ұстаздар көшесі №№ 1-22, Парыз көшесі №№ 1-13/2, Гаухартас көшесі №№ 1-19, Бадам көшесі №№ 1-14, Ұлыс көшесі №№ 1-10, Шаттық көшесі №№ 1-8, А.Мәліков көшесі №№ 1-55, Жасын көшесі №№ 1-29, Несібе көшесі №№ 1-20, Толағай көшесі №№ 1-11, Замана көшесі №№ 1-26, Шамшырақ көшесі №№ 1-9, Ұлан көшесі №№ 1-14, Тұран көшесі №№ 1-24, Өнеге көшесі №№ 1-23, Жаңару көшесі №№ 1-15, Сары арқа көшесі №№ 1-19, Ұшқұдық көшесі №№ 1-21, Керемет көшесі №№ 1-9, Балауса көшесі №№ 1-24, Ұлытау көшесі №№ 1-14, Тоғайлы көшесі №№ 1-12, Аққайың көшесі №№ 1-10, Жаңақұрылыс көшесіндегі нөмірсіз үйлер толығымен.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы – Еңбекші ауданы әкімі аппаратының Жұлдыз аумағы бойынша халықпен жұмыс жүргізу бөлімі, "Қаратөбе" тұрғын алабы, Қапал батыр көшесі, № 84а.

Жилой массив "Каратобе": улица Капал батыра №№ 1-203, улица Актобе №№ 1-54, улица И.Карабаева №№ 1-25, улица Абдукадыр ата №№ 1-44, улица И.Панфилова №№ 1-69, улица Р.Палуана №№ 1-66, улица Макпалкол №№ 1-38.
Избирательный участок № 195
Центр – Общая средняя школа № 96, жилой массив "Каратобе", улица Б.Рамиза, № 80.
Жилой массив "Каратобе": улица Курбан ата №№ 1-119, улица Б.Рамиза №№ 1-78, улица Амур ага №№ 1-71, улица Н.Толеметова №№ 1-59, улица Тойшы ата №№ 1-126, улица Домбралы №№ 1-52, улица Наурыз №№ 1-59, улица Наркез №№ 1-32, улица Зайсан №№ 1-34, улица Орынбор №№ 1-58, дома без номеров улицы Гулабад и улицы Жанакурылыс.
Избирательный участок № 196
Центр - Общая средняя школа № 97, жилой массив "Бадам-2", улица Новостройка, № 55.
Жилой массив "Бадам-2": улица Орталык №№ 1-96, улица Жайлау №№ 1-51, улица Тыныштык №№ 1-15, улица Хантау №№ 1-50, улица Жансая №№ 1-31, улица Маркатау № 1-27, дома без номеров улицы Боралдай.
Избирательный участок № 197
Центр - Школа - гимназия № 99, жилой массив "Карабастау", улица Ж.Камбарулы, без номера.
Жилой массив "Карабастау": улица Ж.Камбарулы нечетная сторона №№ 1-169, улица Айсугир №№ 1-178, улица Жастар №№ 1-128, улица Оскемен №№ 1-108, улица Тарбагатай №№ 1-70 и дома без номеров улицы Аксуйрик, улицы Жаксылык, улицы Новостройка.
Избирательный участок № 198
Центр - Дополнительный корпус школы-гимназии №99, жилой массив "Карабастау", улица М.Жолдасова, без номера.
Жилой массив "Карабастау": улица Ж.Камбарулы четная сторона №№ 2-138, улица Кайып ата №№ 1-144, улица М.Жолдасова №№ 1-54, улица Абая №№ 1-47, улица Бойыт ата №№ 1-77, улица К.Молдабекулы №№ 1-65, дома без номеров улицы Атажар и улицы Новостройка.
Избирательный участок № 199
Центр - Общая средняя школа № 94, жилой массив "Жулдыз", улица М.Маметовой, № 30/1.
В участок входит жилой массив "Жулдыз" полностью.
Избирательный участок № 200
Центр – Дополнительный корпус общей средней школы № 94, жилой массив "Жулдыз", улица М.Маметовой, № 30/1.
В участок входит жилой массив "Жалын" полностью.
Избирательный участок № 201
Центр - Общая средняя школа № 98, жилой массив "Базаркакпа", улица С.Жанарова, № 2.
Жилой массив "Базаркакпа": улица Дружбы, улица С.Жанарова, улица Акыртас, улица Акшенгел, улица Корганкум, улица Нарынкол, улица Жалпактал, улица Таниртау, улица Завод-7, улица О.Жамалова, улица Садовая, улица Спортивная, улица Ш.Шахайдаров полностью, нечетная сторона улицы Ю.Саремий и 7 многоэтажных жилых домов, улица Абдулабад нечетная сторона №№ 1-11, четная сторона №№ 2-18.
Избирательный участок № 202

"Қаратөбе" тұрғын алабы: Қапал батыр көшесі №№ 1-203, Ақтөбе көшесі №№ 1-54, И.Қарабаев көшесі №№ 1-25, Абдуқадыр ата көшесі №№ 1-44, Панфилов көшесі №№ 1-69, Р.Палуан көшесі №№ 1-66, Мақпалкөл көшесі №№ 1-38.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы - № 96 жалпы орта мектеп, "Қаратөбе" тұрғын алабы, Б.Рамиз көшесі, № 80.
"Қаратөбе" тұрғын алабы: Құрбан ата көшесі №№ 1-119, Б.Рамиз көшесі №№ 1-78, Амур аға көшесі №№ 1-71, Н.Төлеметов көшесі №№ 1-59, Тойшы ата көшесі №№ 1-126, Домбралы көшесі №№ 1-52, Наурыз көшесі №№ 1-59, Наркез көшесі №№ 1-32, Зайсан көшесі №№ 1-34, Орынбор көшесі №№ 1-58, Гулабад көшесі мен Жаңақұрылыс көшелеріндегі нөмірсіз үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы - № 97 жалпы орта мектеп, "Бадам-2" тұрғын алабы, Жаңақұрылыс көшесі, № 55.
"Бадам-2" тұрғын алабы: Орталық көшесі №№ 1-96, Жайлау көшесі №№ 1-51, Тыныштық көшесі №№ 1-15, Хантау көшесі №№ 1-50, Жансая көшесі №№ 1-31, Марқатау көшесі №№ 1-27, Боралдай көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы - № 99 мектеп - гимназиясы, "Қарабастау" тұрғын алабы, Ж.Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз.
"Қарабастау" тұрғын алабы: Ж.Қамбарұлы көшесінің тақ жағы №№ 1-169, Айсүгір көшесі №№ 1-178, Жастар көшесі №№ 1-128, Өскемен көшесі №№ 1-108, Тарбағатай көшесі №№ 1-70 және Ақсүйрік көшесі, Жақсылық көшесі, Жаңақұрылыс көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы - № 99 мектеп–гимназиясының қосымша ғимараты, "Қарабастау" тұрғын алабы, М.Жолдасов көшесі, нөмірсіз.
"Қарабастау" тұрғын алабы: Ж.Қамбарұлы көшесінің жұп жағы №№ 2-138, Қайып ата көшесі №№ 1-144, М.Жолдасов көшесі №№ 1-54, Абай көшесі №№ 1-47, Бойыт ата көшесі №№ 1-77, Қ.Молдабекұлы көшесі №№ 1-65, Атажар көшесі мен Жаңақұрылыс көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы - № 94 жалпы орта мектеп, "Жұлдыз" тұрғын алабы, М.Мәметова көшесі, № 30/1.
Учаскеге "Жұлдыз" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы - № 94 жалпы орта мектептің қосымша ғимараты, "Жұлдыз" тұрғын алабы, М.Мәметова көшесі, № 30/1.
Учаскеге "Жалын" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы - № 98 жалпы орта мектеп, "Базарқақпа" тұрғын алабы, С.Жанаров көшесі, № 2.
"Базарқақпа" тұрғын алабы: Дружба көшесі, С.Жанаров көшесі, Ақыртас көшесі, Ақшеңгел көшесі, Қорғанқұм көшесі, Нарынқол көшесі, Жалпақтал көшесі, Тәңіртау көшесі, Завод-7 көшесі, О.Жамалов көшесі, Садовая көшесі, Спортивная көшесі, Ш.Шахайдаров көшелері толығымен, Ю.Саремий көшесінің тақ жағы және 7 көпқабатты тұрғын үй, Абдулабад көшесі тақ жағы №№ 1-11, жұп жағы №№ 2-18.
№ 202 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 105, жилой массив "Бадам-1", улица Н.Ирисбекова, № 40.
Жилой массив "Бадам-1": улица Н.Ирисбекова до железнодорожного переезда полностью, от пересечения Ленгерского шоссе улица Н.Ирисбекова нечетная сторона №№ 25-45, Ленгерское шоссе четная сторона №№ 2-118, полностью улица Набережная, улица Саяжай, улица Бесшатыр, улица Байыркум, улица Ынтымак-2, улица Жибек-жолы-1, улица Жибек-жолы-2, улица Наурыз-1, улица Наурыз-2, улица Бирлик-1, улица Бирлик-2, улица Новостройка.
Избирательный участок № 203
Центр – Общая средняя школа № 134, микрорайон "Шанырак", улица Асылтас, без номера.
Микрорайон "Шанырак" входит полностью;
Жилой массив "Турдыабад": улица Е.Исраилова начиная от дома № 34 до конца улицы, дома без номеров улицы Н.Ризаева, улицы Жастык-1, улицы Жастык-2, улицы Далабазар.
Избирательный участок № 204
Центр - Общая средняя школа № 104, жилой массив "Базаркакпа", улица Е.Юсупова, № 3а.
Жилой массив "Базаркакпа": улица Ю.Сареми четная сторона, улица Е.Исраилова №№ 1-33, дома без номеров улицы Тельмана, улицы Далабазар, улицы Е.Юсупова, улицы Жастар, улицы Бахт, улицы Гузал.
Избирательный участок № 205
Центр – Общая средняя школа № 101, жилой массив "Абдулабад", улица Абдулабад, № 128.
Жилой массив "Абдулабад": дома без номеров улицы Абдулабад, улицы Кенсай, улицы Наурыз, улицы Мойынкум, улицы Ойык, улицы Шатыртас, улицы Такиятобе.
Избирательный участок № 206
Центр – Общая средняя школа № 119, жилой массив "Маятас", улица Б.Момышулы, № 54.
В участок входит жилой массив "Маятас" полностью.
Избирательный участок № 207
Центр – Начальная школа № 123, жилой массив "Елтай", улица Елтай, № 48.
В участок входит жилой массив "Елтай" полностью.
Избирательный участок № 208
Центр – Общая средняя школа № 120, жилой массив "Тогус", улица Керуенсарай, № 2в.
Жилой массив "Тогус": улица М.Маметовой, улица Шугыла, улица Шаттык, улица Туркестан, улицы А.Молдагуловой, улица Акбулак, улица Керуенсарай №№ 1-56, улица Абая №№ 1-29.
Избирательный участок № 209
Центр – Дворец культуры "Казыгурт", жилой массив "Тогус", улица Мунайбарлаушылар, без номера.
Жилой массив "Тогус": дома без номеров улицы Мунайбарлаушылар, улица Абая №№ 30-88.
Избирательный участок № 210
Центр –Отдел по работе с населением территории Казыгурт аппарата акима Енбекшинского района, улица Ж.Арзымбетова, №30.
В участок входит жилой массив "Айнатас" полностью, дома без номеров улицы Игилик, улицы Ж.Арзымбетова, улицы Тауелсиздик, улица Керуенсарай №№ 57-228.
Избирательный участок № 211
Центр – Библиотека, жилой массив "Жыланбузган", улица Жыланбузган, № 127.
В участок входит жилой массив "Жыланбузган" полностью.
Избирательный участок № 306
Центр – Специализированная школа-интернат "Онер" имени Б.Отепа, микрорайон "Север", без номера.

Орталығы - № 105 жалпы орта мектеп, "Бадам-1" тұрғын алабы, Н.Ирисбеков көшесі, № 40.
"Бадам – 1" тұрғын алабы: Н.Ирисбеков көшесі теміржол өткеліне дейін, Ленгір тас жолының қиылысынан бастап Н.Ирисбеков көшесінің тақ жағы №№ 25-45, Ленгір тас жолының жұп жағы №№ 2-118, толығымен Набережная көшесі, Саяжай көшесі, Бесшатыр көшесі, Байырқұм көшесі, Ынтымақ-2 көшесі, Жібек жолы-1 көшесі, Жібек жолы-2 көшесі, Наурыз-1 көшесі, Наурыз-2 көшесі, Бірлік-1 көшесі, Бірлік-2 көшелесі, Жаңақұрылыс көшесі.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы - № 134 жалпы орта мектеп, "Шаңырақ" шағын ауданы, Асыл тас көшесі, нөмірсіз
"Шаңырақ" шағын ауданы толығымен кіреді;
"Тұрдыабад" тұрғын алабы: Е.Исраилов көшесі № 34 үйден бастап соңына дейін, Н.Ризаев көшесі, Жастық-1 көшесі, Жастық-2 көшесі, Далабазар көшелерінің нөмірсіз үйлері толығымен.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы - № 104 жалпы орта мектеп, "Базарқақпа" тұрғын алабы, Е.Юсупов көшесі, № 3а.
"Базарқақпа" тұрғын алабы: Ю.Саремий көшесі жұп жағы, Е.Исраилов көшесі №№ 1-33, Тельман көшесі, Далабазар көшесі, Е.Юсупов көшесі, Жастар көшесі, Бахт көшесі, Гузал көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы - № 101 жалпы орта мектеп, "Абдулабад" тұрғын алабы, Абдулабад көшесі, № 128.
"Абдулабад" тұрғын алабы: Абдулабад көшесі, Кенсай көшесі, Наурыз көшесі, Мойынқұм көшесі, Ойық көшесі, Шатыртас көшесі, Тақиятөбе көшесінің нөмірсіз үйлері.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы - № 119 жалпы орта мектеп, "Маятас" тұрғын алабы, Б.Момышұлы көшесі, 54.
Учаскеге "Маятас" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы - № 123 бастауыш мектеп, "Елтай" тұрғын алабы, Елтай көшесі, 48.
Учаскеге "Елтай" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы - № 120 жалпы орта мектеп, "Тоғыс" тұрғын алабы, Керуенсарай көшесі, № 2в.
"Тоғыс" тұрғын алабы: М.Мәметова көшесі, Шұғыла көшесі, Шаттық көшесі, Түркістан көшесі, Ә.Молдағұлова көшесі, Ақбұлақ көшесі, Керуенсарай көшесі №№ 1-56, Абай көшесі №№ 1-29.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы - "Қазығұрт" мәдениет үйі, "Тоғыс" тұрғын алабы, Мұнайбарлаушылар көшесі, нөмірсіз.
"Тоғыс" тұрғын алабы: Мұнайбарлаушылар көшесі нөмірсіз үйлер, Абай көшесі №№ 30-88.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы - Еңбекші ауданы әкімі аппаратының Қазығұрт аумағы бойынша халықпен жұмыс жүргізу бөлімінің ғимараты, Ж.Арзымбетов көшесі, № 30.
Учаскеге "Айнатас" тұрғын алабы толығымен, Ж.Арзымбетов көшесі, Игілік көшесі, Тәуелсіздік көшесінің нөмірсіз үйлері, Керуенсарай көшесі №№ 57-228 үйлері кіреді.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы - Кітапхана, "Жыланбұзған" тұрғын алабы, Жыланбұзған көшесі, № 127.
Учаскеге "Жыланбұзған" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 306 сайлау учаскесі
Орталығы – Б.Өтеп атындағы мамандандырылған "Өнер" мектеп- интернаты, "Теріскей" шағын ауданы № 23А.

Микрорайон "Север" №№ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок № 307
Центр - детский сад "Нурлан" № 40, микрорайон "Восток", 41а.
Микрорайон "Восток" №№ 1, 1а, 27, 28, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 55, 63, 66, 67.
Избирательный участок № 308
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "ЮгСтройРесурс", улица Момынова, 17.
Улица А.Оразбаева №№ 1-120, улица З.Космодемьянской №№ 1-58, улица Гулдер №№ 1-15, улица А.Третьякова №№ 1-26, улица Бесагаш №№ 1-32, улица Ыргыз №№ 1-26, улица Ардагер №№ 1-20, улица Мейрим №№ 1-29, улица Мереке №№ 1-12, улица С.Ерубаева №№ 1-20, улица М.Толебаева нечетная сторона №№ 31а-87, четная сторона №№ 2-26, улица М. Мельникайте четная сторона №№ 30-56.
Избирательный участок № 309
Центр– кафе "Шапагат", улица У.Аргынбекова, без номера.
Микрорайон "Шапагат" полностью; микрорайон "Мирас" от пересечения улицы Арна и Х.Пазикова по четной стороне улицы Х.Пазиков до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Желдикара,по нечетной стороне улицы Желдикара до улицы Дербес, по нечетной стороне улицы Дербес до улицы Жанажол, по нечетной стороне улицы Жанажол до улицы Арна, по нечетной стороне улицы Арна до улицы Х.Пазикова; дома без номеров улицы Гулистан, улицы Мартобе, улицы Жупарлы, улицы Мамыр, улицы Дербес, улицы Жаужумыр, улицы Жаушыкум, улицы Алтынтау, улицы Бикеконыр, улицы Желдикара, улицы Алтынайдар, улицы Барсыганкол, улицы Каскасу, улицы Жалын, улицы Отегенбулак, улицы Картобе, улицы Шоктал, улицы Ески озен, улицы Тулпар.
Избирательный участок № 310
Центр –Начальная школа № 67, улица Койкелди батыра, № 24/3
Дома почтового ящика "Государственного учреждения ИЧ-167/2 Комитета уголовно-исполнительной системы по городу Шымкент" №№ 2-11, микрорайон "Жас даурен" проезд Железнодорожный, проезд Железнодорожный 5км, улица Жастар полностью.
Избирательный участок № 311
Центр – Общая средняя школа № 100, жилой массив "Бадам-2", улица улица Курмангазы, № 1а.
Жилой массив "Бадам-1": улица С.Досметова №№ 1-66, улица Достык полностью, улица Ботайтобе №№ 1-44, улица Н.Бердалиева полностью, Ленгерское шоссе нечетная сторона №№ 1-23, улица Н.Ирисбекова от пересечения Ленгерского шоссе четная сторона №№ 58-78.
Жилой массив "Бадам-2": улица Аксай №№ 1-22, улица Р.Турысбекова №№ 1-33, улица Курмангазы №№ 1-43, улица Каражал №№ 1-64.
Избирательный участок № 312
Центр - Общая средняя школа № 124, жилой массив "Базаркакпа", улица Терекзар № 537

"Теріскей" шағын ауданы №№ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,
№ 307 сайлау учаскесі
Орталығы - № 40 "Нұрлан" балабақшасы, "Күншығыс" шағын ауданы,
41а.
"Күншығыс" шағын ауданы №№ 27, 28, 32, 35, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 55, 63, 66, 67.
№ 308 сайлау учаскесі
Орталығы - "ЮгСтройРесурс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Момынов көшесі, 17.
А.Оразбаева көшесі №№ 1-120, З.Космодемьянская көшесі №№ 1-58, Гүлдер көшесі №№ 1-15, А.Третьяков көшесі №№ 1-26, Бесағаш көшесі №№ 1-32, Ырғыз көшесі №№ 1-26, Ардагер көшесі №№ 1-20, Мейірім көшесі №№ 1-29, Мереке көшесі №№ 1-12, С.Ерубаев көшесі №№ 1-20, М.Төлебаев көшесінің тақ жағы №№ 31а-87, жұп жағы №№ 2-26, М.Мельникайте көшесінің жұп жағы №№ 30-56.
№ 309 сайлау учаскесі
Орталығы – "Шапағат" кафесі, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз.
"Шапағат" шағынауданы толығымен; "Мирас" шағынауданы: Арна көшесі мен Х.Пазиков көшесінің қиылысынан бастап, Х.Пазиков көшесінің жұп жағын бойлай Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Желдіқара көшесіне дейін, Желдіқара көшесінің тақ жағымен Дербес көшесіне дейін, Дербес көшесінің тақ жағымен Жаңа жол көшесіне дейін, Жаңа жол көшесінің тақ жағымен Арна көшесінің қиылысына дейін, Арна көшесінің тақ жағымен Х.Пазиков көшесіне дейін; Гүлістан көшесі, Мәртөбе көшесі, Жұпарлы көшесі, Мамыр көшесі, Дербес көшесі, Жаужұмыр көшесі, Жаушықұм көшесі, Алтынтау көшесі, Бикеқоңыр көшесі, Желдіқара көшесі, Алтынайдар көшесі, Барсығанкөл көшесі, Қасқасу көшесі, Жалын көшесі, Өтегенбұлақ көшесі, Қартөбе көшесі, Шоқтал көшесі, Ескі өзен көшесі, Тұлпар көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 310 сайлау учаскесі
Орталығы - № 67 негізгі орта мектеп, Қойкелді батыр көшесі, № 24/3.
"Қылмыстық атқару жүйесі комитетінің Шымкент қаласы бойынша Департаментінің ИЧ-167/2" пошта жәшігіне қарасты №№ 2-11 үйлер, "Жас дәурен" шағын ауданындағы Темір жол өткелі, Темір жол 5км өткелі, Жастар көшесі толығымен.
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы - № 100 жалпы орта мектеп, "Бадам-2" тұрғын алабы, Құрманғазы көшесі, № 1а.
"Бадам-1" тұрғын алабы: С.Досметов көшесі №№ 1-66, Достық көшесі толығымен, Ботайтөбе көшесі №№ 1-44, Н.Бердалиев көшесі толығымен, Ленгір тас жолының тақ жағы №№ 1-23, Ленгір тас жолының қиылысынан бастап Н.Ирисбеков көшесінің жұп жағы №№ 58-78.
"Бадам-2" тұрғын алабы: Ақсай көшесі №№ 1-22, Р.Тұрысбеков көшесі №№ 1-33, Құрманғазы көшесі №№ 1-43, Қаражал көшесі №№ 1-64.
№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы - № 124 жалпы орта мектеп, "Базарқақпа" тұрғын алабы, Терекзар көшесі, № 537.

Жилой массив "Базаркакпа": улица А.Абдалиева, улица Балкан, улица Алай, улица Елек, улица Карсакпай, улица Караоткел, улица Кенгир, улица Сазкундыз, улица Тастаксай, улица Кызылата, улица Терекзар, улица Абдулабад нечетная сторона с дома № 13 и четная сторона с дома № 20 до конца улицы.
Каратауский район
Избирательный участок № 212
Центр – Общая средняя школа № 106, жилой массив "Кайнарбулак", улица А.Болешова, № 31/1.
Жилой массив "Кайнарбулак": улица Ж.Шанина, улица Т.Курасбек, улица А.Болешова и дома без номеров улиц без наименования.
Избирательный участок № 213
Центр – Общая средняя школа № 125, жилой массив "Кайнар-булак", № 859.
Дача "Кайнар-булак": Производственные кооперативы "Казхиммонтаж-42" 125 домов, "Шымкентмелиорация" 171 домов, "Цементник" 289 домов, "Дружба" 100 домов, "ПК Монтажник" 125 домов, "Труженик" 228 домов, "Связист" 154 дома, "Транспортник" 126 домов, Новостройка 200 домов.
Избирательный участок № 214
Центр - Общая средняя школа № 83, дача "Кайнарбулак", без номера.
Дача "Кайнар-булак": Производственные кооперативы "Дзержинец" 143 дома, "ХБК" (Текстильщик) 190 домов, "Енбек" 107 домов, "ЧАРЗ" 89 домов, "Мичурин" 61 дом, "Автомобилист" 190 домов, "Новостройка" 200 домов.
Избирательный участок № 215
Центр - Общая средняя школа № 69, микрорайон "Достық", улица Акбосага, № 2/7.
Микрорайон "Достык": Улица Булбул, улица Кызылкол, улица Талжибек, улица Жигер, улица Акпейил, улица Айдарлы, улица Акбосага, улица Тиршилик, улица Жакут, улица Тангышык, улица Арайлы тан, улица Айлыкеш, улица Акбура, улица Музтау, улица Бирлик, улица Илтипат, улица Мамыражай, улица Жайсан, улица Тобылгы, улица Алгыс, улица Бастау, улица Дидар, улица Ырысты.
Избирательный участок № 216
Центр - Общая средняя школа № 88, микрорайон "Акжайык", № 2/1.
Микрорайон "Акжайык": улица А.Едилбаева №№ 1-116, улица Ж.Досмухамедова, улица Естай акына, улица Камбар батыра, улица Т.Арипбая, улица А.Бокейханова, улица С.Садуакасова, улица Т.Алпысбаева, улица А.Спанова, улица Уали ата, улица А.Майлыбекова и дома без номеров 5 улиц без наименования.
Избирательный участок № 217
Центр – Общая средняя школа № 59, микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыра, № 50.
Микрорайон "Акжайык": улица Сырым батыра №№ 1-170, улица Изен №№ 1-32, улица Баганалы №№ 1-12, улица Балбырауын №№ 1-15, улица Бетеге №№ 1-13, улица Аулиетас №№ 1-24, улица Молшылык №№ 1-17, улица Жусан №№ 1-45, улица Байкара №№ 1-14, улица А.Қаламбаева №№ 81-151, улица Ибрагим қожа, улица Асфендиярова, улица Ак Шағала, улица Мырзабекова, улица Кыргызбая.
Избирательный участок № 218

"Базарқақпа" тұрғын алабы: А.Абдалиев көшесі, Балқан көшесі, Алай көшесі, Елек көшесі, Қарсақпай көшесі, Қараөткел көшесі, Кеңгір көшесі, Сазқұндыз көшесі, Тастақсай көшесі, Қызылата көшесі, Терекзар көшелесі, Абдулабад көшесінің тақ жағы № 13 үйден, жұп жағы № 20 үйден соңына дейін.
Қаратау ауданы
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы - № 106 жалпы орта мектеп, "Қайнарбұлақ" тұрғын алабы, А.Бөлешов көшесі, № 31/1.
"Қайнарбұлақ" тұрғын алабы: Ж.Шанин көшесі, Т.Құрасбек көшесі, Ә.Бөлешов көшесі және атауы жоқ көшелердің нөмірсіз үйлері.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы - № 125 жалпы орта мектеп, "Қайнар-бұлақ" тұрғын алабы, № 859.
"Қайнар-бұлақ" саяжайы: Өндірістік кооперативтері "Казхиммонтаж-42" 125 үй, "Шымкентмелиорация" 171 үй, "Цементник" 289 үй, "Дружба" 100 үй, "ПК Монтажник" 125 үй, "Труженик" 228 үй, "Связист" 154 үй, "Транспортник" 126 үй, "Жаңа құрылыс" 200 үй.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы - № 83 жалпы орта мектеп, "Қайнарбұлақ" саяжайы, нөмірсіз.
"Қайнарбұлақ" саяжайы: Өндірістік кооперативтері "Дзержинец" 143 үй, "ХБК" (Текстильщик) 190 үй, "Еңбек" 107 үй, "ЧАРЗ" 89 үй, "Мичурин" 61 үй, "Автомобилист" 190 үй, "Жаңа құрылыс" 200 үй.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы - № 69 жалпы орта мектеп, "Достық" шағын ауданы, Ақбосаға көшесі, № 2/7.
Достық шағын ауданы: Бұлбұл көшесі, Қызылкөл көшесі, Тәлжібек көшесі, Жігер көшесі, Ақпейіл көшесі, Айдарлы көшесі, Ақбосаға көшесі, Тіршілік көшесі, Жақұт көшесі, Таңғышық көшесі, Арайлы таң көшесі, Айлыкеш көшесі, Ақбура көшесі, Мұзтау көшесі, Бірлік көшесі, Ілтипат көшесі, Мамыражай көшесі, Жайсан көшесі, Тобылғы көшесі, Алғыс көшесі, Бастау көшесі, Дидар көшесі, Ырысты көшесі.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы - № 88 жалпы орта мектеп, "Ақжайық" шағын ауданы, № 2/1.
"Ақжайық" шағын ауданы: Ә.Еділбаев көшесі №№ 1-116, Ж.Досмұхамедов көшесі, Естай ақын көшесі, Қамбар батыр көшесі, Т.Әріпбай көшесі, Ә.Бөкейханов көшесі, С.Сәдуақасов көшесі, Т.Алпысбаев көшесі, А.Спанов көшесі, Уәли ата көшесі, А.Майлыбеков көшесі және атауы жоқ 5 көшенің нөмірсіз үйлері.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы - № 59 жалпы орта мектеп, "Ақжайық" шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, № 50.
"Ақжайық" шағын ауданы: Сырым батыр көшесі №№ 1-170, Изен көшесі №№ 1-32, Бағаналы көшесі №№ 1-12, Балбырауын көшесі №№ 1-15, Бетеге көшесі №№1-13, Әулиетас көшесі №№ 1-24, Молшылық көшесі №№ 1-17, Жусан көшесі №№ 1-45, Байқара көшесі №№ 1-14, А.Қаламбаев көшесі №№ 81-151, Ибрагим қожа көшесі, Асфендияров көшесі, Ақ Шағала көшесі, Мырзабеков көшесі, Қырғызбай көшесі.
№ 218 сайлау учаскесі

Центр – Ясли сад № 56 "Тулпар", микрорайон "Акжайык", улица К.Тулеметова, № 10/1.
Микрорайон "Акжайык": улица без названия №№ 1-26, улица К.Тулеметова №№ 69, 69/2, 69/3, 69/5, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/13, 69/14, 69/16, 69/17, 69/18, 69/21, 69/24, 69/26, 69/27, 69/30, 69/31, 69/32, 69/34, 69/36, 69/37, 69/38, 69/39, 69/40, 69/41, 69/43, 69/44.
В участок входит полностью городок "Тулпар".
Избирательный участок № 219
Центр – Школа – лицей № 89, микрорайон "Асар", участок № 2001.
В участок входят участки № 3, № 5, №6 микрорайона "Асар".
Избирательный участок № 220
Центр - Общая средняя школа № 90, микрорайон "Асар", № 1/4.
В участок входят участки № 1, № 2, № 4 микрорайона "Асар".
Избирательный участок № 221
Центр - Общая средняя школа № 57, микрорайон "Бозарык", б/н.
Микрорайон "Бозарык": улица М.Пошанов №№27-55, улица Манкент №№ 20-50, улица Мельничная №№ 19-25, улица Енбекши №№ 26-55, улица Уста Махамат №№ 16-55, улица Ыкылас №№ 1-40, улица Улагат №№ 1-55, улица Шадиабад и улицы без наименования.
Избирательный участок № 222
Центр - Общая средняя школа № 131, дача "Бозарык", улица Свободы, № 20.
Дача "Бозарык-2": улица Ардагер №№ 1-73, улица Табигат №№ 1-112, улица Гулдер №№ 1-151, улица Жулдыз №№ 1-170, улица Аль-Беруни №№ 1-223, улица Аксарай №№ 1-253, улица Жолдас ата №№ 1-272, улица Рахат №№ 1-284.
Дача "Бозарык-3": улица Акалтын №№ 1-65, улица Адилет №№1-30, улица Тянь-Шань №№ 1-24, улица Бейбитшилик №№ 1-40.
Микрорайон Бозарык: улицы Актерек №№ 1-25, улица М.Пошанова №№ 1-26, улица Манкент №№1-19, улица Мельничная №№ 1-18, улица Енбекши №№ 1-25, улица Уста Махамат №№ 1-15, улица Шадиабад №№ 1-18.
Избирательный участок № 223
Центр – Врачебная амбулатория Шымкентской городской поликлиники № 10, микрорайон "Туран", без номера.
В участок входит микрорайон "Туран" полностью.
Избирательный участок № 224
Центр - Общая средняя школа № 58, микрорайон "Кайтпас", улица Ы.Алтынсарина, № 104/3.
Микрорайон "Кайтпас": улица С.Амирбекова №№ 1-78, улица А.Акбаева №№ 1-78, улица С.Алибекова №№ 1-78, улица М.Жамауова №№ 1-78, улица Наурыз №№ 1-65, улица Кызылкайын №№ 1-79, улица Кахармана №№ 1-85, улица А.Жумабекова №№ 1-46, улица Ата жолы №№ 1-32, улица М.Исламкулова №№ 1-40, улица Шымыр №№ 1-20, улица Ш.Кошерова четная сторона №№ 2-42, улица Ы.Алтынсарина нечетная сторона №№ 1-81.
Избирательный участок № 225
Центр - Общая средняя школа № 58, микрорайон "Кайтпас", улица Ы.Алтынсарина, № 104/3.
Микрорайон "Кайтпас": улица С.Амирбекова №№ 79-151, улица Ж.Акбаева №№ 79-176, улица С.Алибекова №№ 79-178, улица М.Жамауова №№ 79-188, улица Наурыз №№ 66-98, улица Кахармана №№ 86-191, улица А.Жумабекова №№ 47-106, улицы М.Исламкулова №№ 41-138, улица Торткултобе №№ 1-38, улица Шымыр №№ 21-70, улицы Ш.Кошерова четная сторона №№ 44-106, улица Ы.Алтынсарина четная сторона №№ 2-82.
Избирательный участок № 226

Орталығы - № 56 "Тұлпар" бөбекжай-балабақшасы, "Ақжайық" шағын ауданы, К.Төлеметов көшесі, № 10/1.
"Ақжайық" шағын ауданы: атауы жоқ көше №№ 1-26, Қ.Төлеметов көшесі №№ 69, 69/2, 69/3, 69/5, 69/7, 69/8, 69/9, 69/10, 69/13, 69/14, 69/16, 69/17, 69/18, 69/21, 69/24, 69/26, 69/27, 69/30, 69/31, 69/32, 69/34, 69/36, 69/37, 69/38, 69/39, 69/40, 69/41, 69/43, 69/44.
Учаскеге "Тұлпар" қалашығы толығымен кіреді.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы - № 89 мектеп-лицей, "Асар" шағын ауданы, № 2001 учаскесі.
Учаскеге "Асар" шағын ауданының № 3, № 5, № 6 учаскелері кіреді.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы - № 90 жалпы орта мектеп, "Асар" шағын ауданы, № 1/4.
Учаскеге "Асар" шағын ауданының № 1, № 2, № 4 учаскелері кіреді.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы - № 57 жалпы орта мектеп, "Бозарық" шағын ауданы, н/з.
"Бозарық" шағын ауданы: М.Пошанов көшесі №№ 27-55, Манкент көшесі №№ 20-50, Мельничная көшесі №№ 19-25, Еңбекші көшесі №№ 26-55, Уста Махамат көшесі №№ 16-55, Ықылас көшесі №№ 1-40, Ұлағат көшесі №№ 1-55, Шадиабад көшесі және атауы жоқ көшелері.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы - № 131 жалпы орта мектеп, "Бозарық" саяжайы, Свобода көшесі, № 20.
"Бозарық-2" саяжайы: Ардагер көшесі №№ 1-73, Табиғат көшесі №№ 1-112, Гүлдер көшесі №№ 1-151, Жұлдыз көшесі №№ 1-170, Әль-Беруни көшесі №№ 1-223, Ақсарай көшесі №№ 1-253, Жолдас ата көшесі №№ 1-272, Рахат көшесі №№ 1-284.
"Бозарық-3" саяжайы: Ақалтын көшесі №№ 1-65, Әділет көшесі №№ 1-30, Тянь-Шань көшесі №№ 1-24, Бейбітшілік көшесі №№ 1-40.
"Бозарық" шағын ауданы: Ақтерек көшесі №№ 1-25, М.Пошанов көшесі №№ 1-26, Манкент көшесі №№ 1-19, Мельничная көшесі №№ 1-18, Еңбекші көшесі №№ 1-25, Уста Махамат көшесі №№ 1-15, Шадиабад көшесі №№ 1-18.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық № 10 емхананың дәрігерлік амбулаториясы, "Тұран" шағын ауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Тұран" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы - № 58 жалпы орта мектеп, "Қайтпас" шағын ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 104/3.
"Қайтпас" шағын ауданы: С.Әмірбеков көшесі №№1-78, А.Ақбаев көшесі №№1-78, С.Әлібеков көшесі №№1-78, М.Жамауов көшесі №№1-78, Наурыз көшесі №№1-65, Қызылқайың көшесі №№1-79, Қаһарман көшесі №№1-85, А.Жұмабекова көшесі №№1-46, Ата жолы көшесі №№1-32, М.Исламқұлов көшесі №№1-40, Шымыр көшесі №№1-20, Ш.Көшеров көшесінің жұп жағы №№2-42, Ы.Алтынсарин көшесі тақ жағы №№ 1-81.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы - № 58 жалпы орта мектеп, "Қайтпас" шағын ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 104/3.
"Қайтпас" шағын ауданы: С.Әмірбеков көшесі №№ 79-151, Ж.Ақбаев көшесі №№ 79-176, С.Әлібеков көшесі №№ 79-178, М.Жамауов көшесі №№ 79-188, Наурыз көшесі №№ 66-98, Қаһарман көшесі №№ 86-191, А.Жұмабекова көшесі №№ 47-106, М.Исламқұлов көшесі №№ 41-138, Төрткүлтөбе көшесі №№ 1-38, Шымыр көшесі №№ 21-70, Ш.Көшеров көшесінің жұп жағы №№ 44-106, Ы.Алтынсарин көшесі жұп жағы №№ 2-82.
№ 226 сайлау учаскесі

Центр – Вечерняя школа № 2, микрорайон "Кайтпас", улица М.Исламкулова, № 123/1.
Микрорайон "Кайтпас": улица С.Амирбекова №№ 152-236, улица Ж.Акбаева №№ 177-259, улица С.Алибекова №№ 179-286, улица М.Жамауова №№ 189-296, улица Наурыз №№ 99-206, улица Каратау №№ 1-50, улица Ш.Кошерова четная сторона №№ 108-156, дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 227
Центр – Школа-лицей № 80, микрорайон "Нурсат", улица Ж.Шанина, № 203/1.
Микрорайон "Нурсат": № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а.
Избирательный участок № 228
Центр – Городская научно-универсальная библиотека "Отырар", микрорайон "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 8.
Микрорайон "Нурсат": №№ 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 236, 237, 238.
Жилой массив "Нурсат": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 а, 16, 17.
Избирательный участок № 229
Центр – Шымкентская городская поликлиника № 3, микрорайон "Нурсат", № 190.
Микрорайон "Нурсат": №№ 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210.
Избирательный участок № 230
Центр - Городской перинатальный центр № 4, микрорайон "Нурсат", улица Т.Назарбекова, № 125.
Городской перинатальный центр № 4.
Избирательный участок № 231
Центр – Концертная организация "Түркістан сарайы", микрорайон "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 14.
Микрорайон "Кайтпас": улица М.Ахметбаева №№ 1-68, улица Акберен №№ 1-117, улица А.Акынова №№ 1-103, проспект Н.Назарбаева №№ 1-44, улица С.Байтерекова №№ 1-20, улица А.Комекбаева №№ 1-112.
Жилой массив "Нурсат": №№ 16, 16е, 16д, 16с, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24.
Избирательный участок № 232
Центр – Общая средняя школа № 130, жилой массив "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, № 404.
Жилой массив "Нурсат": №№ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57.
Избирательный участок № 233
Центр - Общая средняя школа № 72, микрорайон "Нуртас", улица Алматы, № 1514а.
Микрорайон "Нуртас": улица Б.Тулкиева №№ 1-81, улица Гульдала №№ 1-147, улица Саяхат №№ 1-149, улица Аксауыт №№ 1-117, улица Аксункар №№ 1-159, улица Жасталап №№ 1-171, улица Кулагер №№ 1-171, улица Т.Тайбекова №№ 1-172, улица Майтобе №№ 1-175, улица Шугыла №№ 1-178, дома без номеров 3 улиц без наименования.
Избирательный участок № 234

Орталығы - № 2 кешкі мектеп, "Қайтпас" шағын ауданы, М.Исламқұлов көшесі, № 123/1.
"Қайтпас" шағын ауданы: С.Әмірбеков көшесі №№ 152-236, Ж.Ақбаев көшесі №№ 177-259, С.Әлібеков көшесі №№ 179-286, М.Жамауов көшесі №№ 189-296, Наурыз көшесі №№ 99-206, Қаратау көшесі №№ 1-50, Ш.Көшеров көшесінің жұп жағы №№ 108-156, атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы - № 80 мектеп-лицей, "Нұрсәт" шағын ауданы, Ж.Шанин көшесі, № 203/1.
"Нұрсәт" шағын ауданы: № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115,116, 117, 118, 119, 120, 120а.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы – "Отырар" қалалық ғылыми-әмбебаб кітапханасы, "Нұрсәт" шағын ауданы, Н.Назарбаев даңғылы, № 8.
"Нұрсәт" шағын ауданы: №№ 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 236, 237, 238.
"Нұрсат" тұрғын алабы: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы – № 3 Шымкент қалалық емхана, "Нұрсәт" шағын ауданы, № 190.
Нұрсат шағын ауданы: №№ 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы - № 4 Қалалық перинаталдық орталығы, "Нұрсәт" шағын ауданы, Т.Назарбеков көшесі, № 125.
№ 4 Қалалық перинаталдық орталығы.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы - "Түркістан сарайы" концерттік ұйымы, "Нұрсәт" шағын ауданы, Н.Назарбаев даңғылы, № 14.
"Қайтпас" шағын ауданы: М.Ахметбаев көшесі №№ 1-68, Акберен көшесі №№ 1-117, А.Ақынов көшесі №№ 1-103, Н.Назарбаев даңғылы №№ 1-44, С.Бәйтереков көшесі №№ 1-20, Ә.Көмекбаев көшесі №№ 1-112.
"Нұрсат" тұрғын алабы: №№ 16, 16е, 16д, 16с, 18, 19, 20, 21, 22, 23а, 23б, 23в, 24.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы - № 130 жалпы орта мектеп, "Нұрсәт" тұрғын алабы, Н.Назарбаев даңғылы, № 404.
"Нұрсат" тұрғын алабы: №№ 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы - №72 жалпы орта мектеп, "Нұртас" шағын ауданы, Алматы көшесі, № 1514а.
"Нұртас" шағын ауданы: Б.Тулкиев көшесі №№ 1-81, Гүлдала көшесі №№ 1-147, Саяхат көшесі №№ 1-149, Ақсауыт көшесі №№ 1-117, Ақсұңқар көшесі №№ 1-159, Жасталап көшесі №№ 1-171, Құлагер көшесі №№ 1-171, Т.Тайбеков көшесі №№ 1-172, Майтөбе көшесі №№ 1-175, Шұғыла көшесі №№ 1-178, атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 234 сайлау учаскесі

Центр - Общая средняя школа № 85, микрорайон "Нуртас", проспект Н.Назарбаева, № 14/4.
Микрорайон "Нуртас": улица Зере, проспект Н.Назарбаева и дома 15 улиц без наименования.
Жилой массив "Тассай": улица Мынбулак №№ 1-62, улица Е.Досымбекулы №№ 1-79, улица Наурыз №№ 1-61, улица Куланды №№ 1-26, улица Бирлик №№ 1-51, улица Аксумбе нечетная сторона полностью.
Избирательный участок № 235
Центр - Общая средняя школа № 116 имени Д.Нурпеисовой, жилой массив "Тассай", улица О.Абдразакова, № 9.
Жилой массив "Тассай": улица Сандыктау №№ 1-52, улица Х.Оралтая №№ 1-16, улица Баянтау №№ 1-24, улица Аксенгир №№ 1-14, улица А.Бокейхана №№ 1-72, улица Г.Шойынбаева №№ 1-34, улица Е.Болганбаева №№ 1-20, улица Ж.Суханова №№ 1-22, улица Кусконыр №№ 1-24, улица Астана №№ 1-22, улица М.Пернебекулы №№ 1-11, улица Гаражная №№ 1-7, улица Аксумбе четная сторона №№ 62-162 и дома 6 улиц без наименования.
Избирательный участок № 236
Центр – Шымкентский аграрный колледж, жилой массив "Тассай", Жибек жолы, № 4/4.
Жилой массив "Тассай": улица Т.Жургенова №№ 1-10, улица Машат №№ 1-19, улица Кызыл алма №№ 1-35, улица К.Абдалиева №№ 1-19, улица Атбасар №№ 1-44, улица Жибек жолы №№ 1-24, улица Казансу №№ 1-32, улица Белжайлау №№ 1-28, улица Ж.Сейтбекова №№ 1-21, улица А.Кунанбаева №№ 1-12, улица С.Сейфуллина №№ 1-12, улица Аксумбе четная сторона №№ 2-60, улица Ш.Уалиханова №№ 1-26, 26а, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-8, улица О.Есалиева №№ 1-7 и дома 11 улиц без наименования.
Избирательный участок № 237
Центр - Общая средняя школа № 103, жилой массив "Таскен", № 58.
Жилой массив "Таскен": улица Киели тас №№ 1-16, улица Пармен №№ 54-74, улица Аккала №№ 1-15, улица С.Балкыбекова №№ 64-72, улица Мергентобе №№ 1-32, улица Б.Бабашулы №№ 74-187 и дома 22 улиц без наименования.
Избирательный участок № 238
Центр – Основная средняя школа № 115 имени Оразбая, жилой массив "Таскен", улица С.Балкыбекова, № 76а.
Жилой массив "Таскен": улица Б.Бабашулы №№ 1-73, улица Пармен №№ 1-53, улица С.Балкыбекова №№ 1-63, улица Булакты №№ 1-22 и дома 14 улиц без наименования.
Избирательный участок № 239
Центр – Дополнительный корпус основной средней школы № 115 имени Оразбая, жилой массив "Таскен", улица Сарыарка, № 6а.
Жилой массив "Таскен": улица Сайран №№ 1-18, улица Ж.Айнабекулы №№ 1-25, улица К.Маханулы №№ 1-30, улица К.Утебаева №№ 1-76, улица Т.Ташмуханбетова №№ 1-80, улица Т.Тугейболата №№ 1-47, улица Сарыарка №№ 1-17 и дома 3 улиц без наименования.
Избирательный участок № 240
Центр - Общая средняя школа № 27, жилой массив "Мартобе", проспект Жибек жолы, № 124а.

Орталығы - № 85 жалпы орта мектеп, "Нұртас" шағын ауданы, Н.Назарбаев даңғылы, № 14/4.
"Нұртас" шағын ауданы: Зере көшесі, Н.Назарбаев даңғылы және атауы жоқ 15 көшенің үйлері.
"Тассай" тұрғын алабы: Мыңбұлақ көшесі №№ 1-62, Е.Досымбекұлы көшесі №№ 1-79, Наурыз көшесі №№ 1-61, Құланды көшесі №№ 1-26, Бірлік көшесі №№ 1-51, Ақсүмбе көшесінің тақ жағы толығымен.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы - Д.Нұрпейісова атындағы № 116 жалпы орта мектеп, "Тассай" тұрғын алабы, Ө.Әбдіразақов көшесі, № 9.
"Тассай" тұрғын алабы: Сандықтау көшесі №№ 1-52, Х.Оралтай көшесі №№ 1-16, Баянтау көшесі №№ 1-24, Ақсеңгір көшесі №№ 1-14, Ә.Бөкейхан көшесі №№ 1-72, Г.Шойынбаева көшесі №№ 1-34, Е.Болғанбаев көшесі №№ 1-20, Ж.Суханов көшесі №№ 1-22, Құсқоңыр көшесі №№ 1-24, Астана көшесі №№ 1-22, М.Пернебекұлы көшесі №№ 1-11, Гаражная көшесі №№ 1-7, Ақсүмбе көшесінің жұп жағы №№ 62-162 және атауы жоқ 6 көшенің үйлері.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы - Шымкент аграрлық колледжі, "Тассай" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, № 4/4.
"Тассай" тұрғын алабы: Т.Жүргенов көшесі №№ 1-10, Машат көшесі №№ 1-19, Қызыл алма көшесі №№ 1-35, Қ.Абдалиев көшесі №№ 1-19, Атбасар көшесі №№ 1-44, Жібек жолы көшесі №№ 1-24, Қазансу көшесі №№ 1-32, Белжайлау көшесі №№ 1-28, Ж.Сейтбеков көшесі №№ 1-21, А.Құнанбаев көшесі №№ 1-12, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-12, Ақсүмбе көшесі жұп жағы №№ 2-60, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1-26, 26а, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-8, О.Есалиев көшесі №№ 1-7 және атауы жоқ 11 көшенің үйлері.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы - № 103 жалпы орта мектеп, "Таскен" тұрғын алабы, № 58.
"Таскен" тұрғын алабы: Киелі тас көшесі №№ 1-16, Пәрмен көшесі №№ 54-74, Аққала көшесі №№ 1-15, С.Балқыбеков көшесі №№ 64-72, Мергентөбе көшесі №№ 1-32, Б.Бабашұлы көшесі №№ 74-187 және атауы жоқ 22 көшенің үйлері.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы - Оразбай атындағы № 115 негізгі орта мектеп, "Таскен" тұрғын алабы, С.Балқыбеков, № 76а.
"Таскен" тұрғын алабы: Б.Бабашұлы көшесі №№ 1-73, Пармен көшесі №№ 1-53, С.Балқыбеков көшесі №№ 1-63, Бұлақты көшесі №№ 1-22 және атауы жоқ 14 көшенің үйлері.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы - Оразбай атындағы № 115 негізгі орта мектептің қосымша ғимараты, "Таскен" тұрғын алабы, Сарыарқа көшесі, № 6а.
"Таскен" тұрғын алабы: Сайран көшесі №№ 1-18, Ж.Айнабекұлы көшесі №№ 1-25, К.Маханұлы көшесі №№ 1-30, К.Өтебаев көшесі №№ 1-76, Т.Ташмуханбетов көшесі №№ 1-80, Т.Түгейболат көшесі №№ 1-47, Сарыарқа көшесі №№ 1-17 және атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы - № 27 жалпы орта мектеп, "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы даңғылы, № 124а.

Жилой массив "Мартобе": улица Шаян №№ 1-39, улица Садовая №№ 1-33, улица МТФ №№ 1-28, улица Низами №№ 1-37, улица Жанартау №№ 1-46, улица Кызбелтау №№ 1-38, улица 40 лет Победы №№ 1-48, улица Калгандария №№ 1-33, проспект Жибек-жолы нечетная сторона №№ 1-149 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 241
Центр – Дополнительное здание общей средней школы № 27, жилой массив "Мартобе", проспект Жибек жолы, № 124а.
Жилой массив "Мартобе": улица Егемен №№ 1-17, улица Ертыс №№ 1-39, улица Егементау №№ 1-45, улица Коммунистическая №№ 1-35, улица Жекебулак №№ 1-23, улица Садовая №№ 1-21, улица Л.Леонова №№ 1-154, улица Г.Жукова №№ 1-109, улица Талбесик №№ 1-43, улица Х.Дулати №№ 1-32, улица Кеменгер №№ 1-39, проспект Жибек-жолы четная сторона №№ 2-142 и дома 1 улицы без наименования
Избирательный участок № 242
Центр - Общая средняя школа № 102, жилой массив "Достык", улица Б.Бекмаханова, № 41.
Жилой массив "Достык": улица Достык №№ 1-40, улица Н.Абдирова №№ 1-100, улица Саяжай №№ 1-80, улица Е.Бекмаханова №№ 1-50, улица Бейбитшилик №№ 1-70, улица Мадениет №№ 1-50, улица Ынтымак №№ 1-80, улица Омарташы №№ 1-30, улица Мамадаева №№ 1-30, улица М.Ауезова №№ 1-56.
Избирательный участок № 243
Центр - Общая средняя школа № 68, микрорайон "Азат", улица Акканат, № 33а.
Микрорайон "Азат": улица Акжол №№ 1-117, улица Акбидай №№ 1-110, улица Акдала №№ 1-70, улица Акканат №№ 1-90, улица Акниет №№ 1-49.
Избирательный участок № 244
Центр - Дополнительное здание общей средней школы № 110 имени З.Хусанова, жилой массив "Исфиджаб", улица Ибрагим ата, № 318.
Жилой массив "Исфиджаб": улица Ибрагим ата нечетная сторона №№ 225-387, улица Тектурмас 1 №№ 1-200, улица Н.Юлдашева №№ 1-21, 1 тупик Н.Юлдашева №№ 2-58, 1 переулок Муслим тобе №№ 1-18, 2 переулок Муслим тобе №№ 1-18, 3 переулок Муслим тобе №№ 1-18, 4 переулок Муслим тобе №№ 1-20, 5 переулок Муслим тобе №№ 1-22, 6 переулок Муслим тобе №№ 1-15, 7 переулок Муслим тобе №№ 1-10, улица Аль-Фараби №№ 98-175, 1 переулок Аль - Фараби №№ 187-189, 2 переулок Аль - Фараби №№ 1-16.
Избирательный участок № 245
Центр – Общая средняя школа № 110 имени З.Хусанова, жилой массив "Исфиджаб", улица Ибрагим ата, № 318.
Жилой массив "Исфиджаб": улица Ибрагим ата четная сторона №№ 222-398, улица Кошалы ата №№ 1-79, 1 проезд Кошалы ата №№ 1-17, улица Уйгун №№ 1-44, улица Н.Юлдашева №№ 23-37, улица Миртемир №№ 1-33, дома без номеров 2 проездов Миртемир и 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 246
Центр –Шымкентский городской узбекский драматический театр, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, № 118/2.

"Мәртөбе" тұрғын алабы: Шаян көшесі №№ 1-39, Садовая көшесі №№ 1-33, МТФ көшесі №№ 1-28, Низами көшесі №№ 1-37, Жаңартау көшесі №№ 1-46, Қызбелтау көшесі №№ 1-38, 40 лет Победы көшесі №№ 1-48, Қалғандария көшесі №№ 1-33, Жібек жолы даңғылының тақ жағы №№ 1-149 және атауы жок 1 көшенің үйлері.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы - № 27 жалпы орта мектептің қосымша ғимараты, "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы даңғылы, № 124а.
"Мәртөбе" тұрғын алабы: Егемен көшесі №№ 1-17, Ертіс көшесі №№ 1-39, Егементау көшесі №№ 1-45, Коммунисттік көшесі №№ 1-35, Жекебұлақ көшесі №№ 1-23, Садовая көшесі №№ 1-21, Л.Леонов көшесі №№ 1-154, Г.Жуков көшесі №№ 1-109, Талбесік көшесі №№ 1-43, Х.Дулати көшесі №№ 1-32, Кемеңгер көшесі №№ 1-39, Жібек жолы даңғылының жүп жағы №№ 2-142 және атауы жок 1 көшенің үйлері.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы - № 102 жалпы орта мектеп, "Достық" тұрғын алабы, Б.Бекмаханов көшесі, №41.
"Достық" тұрғын алабы: Достық көшесі №№ 1-40, Н.Әбдіров көшесі №№ 1-100, Саяжай көшесі №№ 1-80, Е.Бекмаханов көшесі №№ 1-50, Бейбітшілік көшесі №№ 1-70, Мәдениет көшесі №№ 1-50, Ынтымақ көшесі №№ 1-80, Омарташы көшесі №№ 1-30, Мамадаев көшесі №№ 1-30, М.Әуезов көшесі №№ 1-56.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы - № 68 жалпы орта мектеп, "Азат" шағын ауданы, Аққанат көшесі, № 33а.
"Азат" шағын ауданы: Ақжол көшесі №№ 1-117, Ақбидай көшесі №№ 1-110, Ақдала көшесі №№ 1-70, Аққанат көшесі №№ 1-90, Ақниет көшесі №№ 1-49.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы - З.Хусанов атындағы № 110 жалпы орта мектебінің қосымша ғимараты, "Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318.
"Исфиджаб" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесінің тақ жағы №№ 225-387, Тектұрмас 1 көшесі №№ 1-200, Н.Юлдашев көшесі №№ 1-21, Н.Юлдашев көшесінің 1-тұйық №№ 2-58, 1 өткел Мүслім төбе №№ 1-18, 2 өткел Мүслім төбе №№ 1-18, 3 өткел Мүслім төбе №№ 1-18, 4 өткел Мүслім төбе №№ 1-20, 5 өткел Мүслім төбе №№ 1-22, 6 өткел Мүслім төбе №№ 1-15, 7 өткел Мүслім төбе №№ 1-10, Әл-Фараби көшесі №№ 98-175, Әл-Фараби көшесінің 1 өткел №№ 187-189, 2 өткел №№ 1-16.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы - З.Хусанов атындағы № 110 жалпы орта мектеп, "Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318.
"Исфиджаб" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесінің жұп жағы №№ 222-398, Қошалы ата көшесі №№ 1-79, Қошалы ата көшесінің 1 өткел №№ 1-17, Уйғун көшесі №№ 1-44, Н.Юлдашев көшесі №№ 23-37, Міртемір көшесі №№ 1-33, Міртемір көшесінің 2-өткелдің нөмірсіз және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы –Шымкент қалалық өзбек драма театры, "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 118/2.

Жилой массив "Сайрам": улица Ибрагим ата четная сторона №№ 124-180, нечетная сторона №№ 81-125, улица Ю.Сареми нечетная сторона №№ 29-67, 67а, четная сторона №№ 34-38, улица Абая нечетная сторона №№7-39, четная сторона №№ 52-56, улица Жамбыла №№ 1-17, улица Аль-Фараби №№ 2-24, улица Абая №№ 9, 9а, улица Гозал ата №№ 1-87, улицы А.Навои нечетная сторона №№ 11-37, 1 тупик А.Навои №№ 1-14, улица Д.Менделеева №№ 1-40, улица Ак-ата баба.
Избирательный участок № 247
Центр – Общая средняя школа № 71, жилой массив "Сайрам", улица Ю.Сареми, № 230.
Жилой массив "Сайрам": улица Исмаил ата №№ 1-130, полностью входят 9 тупиков улицы Исмаил ата, улица Ю.Сареми четная сторона №№ 10-104, 1 тупик Ю.Сареми №№ 1-24, улица Ибрагим ата четная сторона №№ 80-180, дома без номеров улицы О.Тиллаходжаева и улицы Айрыт.
Избирательный участок № 248
Центр – Общая средняя школа № 91, жилой массив "Сайрам", улица О.Джамалова, № 24/1.
Жилой массив "Сайрам": улица Ю.Сареми №№ 106-132, улица Х.А.Яссауи №№ 1-33, О.Джамалова №№ 1-32, улица Х.Хамута №№ 1-25, улица Назан ата №№ 1-22, дома 5 улиц без наименования.
Избирательный участок № 249
Центр – Общая средняя школа № 92, жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 218.
Жилой массив "Сайрам": улица А.Темира нечетная сторона №№ 231-297, четная сторона №№ 220-234, 2 тупик А.Темира №№ 1-4, 3 тупик А.Темира №№ 1-5, 4 тупик А.Темира №№ 1-7, 5 тупик А.Темира №№ 1-6, 6 тупик А.Темира №№ 1-4, улица М.Жалила №№ 1-25, улица А.Абдуллаева №№ 1-59, улица Улыктобе №№ 1-48, 1 тупик Улыктобе №№ 1-8, 2 тупик Улыктобе №№ 1-6, 3 тупик Улыктобе №№ 1-5, 4 тупик Улыктобе №№ 1-9, улица Абая №№ 42-102, улица Х.Алимжана №№ 1-54, улица Аль-Фараби нечетная сторона №№ 1-19, улица Ы.Алтынсарина №№ 20-28, улица Исфижаб №№ 1-14, улица Туркестан №№ 1-25, улица Бозжорга №№ 1-23, улица Ю.Нишанбаева №№ 1-42, улица Ж.Момина четная сторона №№ 2-170, улица Мангыстау №№ 1-27, улица Коксутюбе №№ 1-28.
Избирательный участок № 250
Центр – Школа - гимназия № 107 имени Ю.Сареми, жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 262.
Жилой массив "Сайрам": улица А.Темира нечетная сторона №№ 169-233, улица Улыкбек №№ 80-96, улица Кулфитдин ата №№ 1-73, улица Марьям ана №№ 1-11, улица Хавазмат ата №№ 1-50, улица Красная Пресня №№ 1-144, улица Гулистан №№ 1-28, улица Айбек №№ 1-20, улица Ташкент №№ 1-54, улица Базарная №№ 1-25, улица Улыарык №№ 1-12, улица Ю.Сареми нечетная сторона №№ 1-35, улица А.Навои нечетная сторона №№ 1-19, 1 тупик улицы А.Навои №№ 1-14, улица Хан копир №№ 1-40, улица Д.Менделеева четная сторона №№ 2-12, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-19, улица Исфиджаб №№ 15-45.
Избирательный участок № 251

"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесінің жұп жағы №№ 124-180, тақ жағы №№ 81-125, Ю.Сареми көшесінің тақ жағы №№ 29-67, 67а, жұп жағы №№ 34-38, Абай көшесінің тақ жағы №№ 7-39, жұп жағы №№ 52-56, Жамбыл көшесі №№ 1-17, Әл-Фараби көшесі №№ 2-24, Абай көшесі №№ 9, 9а, Гөзал ата көшесі №№ 1-87, А.Навои көшесінің тақ жағы №№ 11-37, А.Навои көшесінің 1 тұйық №№ 1-14, Д.Менделеев көшесі №№ 1-40, Ақ-ата баба көшесі.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы - № 71 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, № 230.
"Сайрам" тұрғын алабы: Исмаил ата көшесі №№ 1-130, Исмаил ата көшесінің 9 тұйығы толығымен кіреді, Ю.Сареми көшесінің жұп жағы №№ 10-104, Ю.Сареми көшесінің 1 тұйық №№ 1-24, Ибрагим ата көшесінің жұп жағы №№ 80-180, О.Тиллаходжаев және Айрыт көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы - № 91 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, О.Джамалов көшесі, № 24/1.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ю.Сареми көшесі №№ 106-132, Х.А.Яссауи көшесі №№ 1-33, О.Джамалов көшесі №№ 1-32, Х.Хамут көшесі №№ 1-25, Назан ата көшесі №№ 1-22, атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы – № 92 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 218.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ә.Темір көшесінің тақ жағы №№ 231-297, жұп жағы №№ 220-234, Ә.Темір көшесінің 2 тұйық №№ 1-4, 3 тұйық Ә.Темір №№ 1-5, 4 тұйық Ә.Темір №№ 1-7, 5 тұйық Ә.Темір №№ 1-6, 6 тұйық Ә.Темір №№ 1-4, М.Жәліл көшесі №№ 1-25, А.Абдуллаев көшесі №№ 1-59, Ұлықтөбе көшесі №№ 1-48, Ұлықтөбе көшесінің 1 тұйық №№ 1-8, 2 тұйық Ұлықтөбе №№ 1-6, 3 тұйық Ұлықтөбе №№ 1-5, 4 тұйық Ұлықтөбе №№ 1-9, Абай көшесі №№ 42-102, Х.Алимжан көшесі №№ 1-54, Әл-Фараби көшесі тақ жағы №№ 1-19, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 20-28, Исфиджаб көшесі №№ 1-14, Түркістан көшесі №№ 1-25, Бозжорға көшесі №№ 1-23, Ю.Нышанбаев көшесі №№ 1-42, Ж.Момын көшесінің жұп жағы №№ 2-170, Маңғыстау көшесі №№ 1-27, Көксутөбе көшесі №№ 1-28.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы - Ю.Сареми атындағы № 107 мектеп-гимназиясы, "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 262.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ә.Темір көшесінің тақ жағы №№ 169-233, Ұлықбек көшесі №№ 80-96, Құлфитдин ата көшесі №№ 1-73, Марьям ана көшесі №№ 1-11, Хавазмат ата көшесі №№ 1-50, Красная Пресня көшесі №№ 1-144, Гүлістан көшесі №№ 1-28, Айбек көшесі №№ 1-20, Ташкент көшесі №№ 1-54, Базарная көшесі №№ 1-25, Ұлыарық көшесі №№ 1-12, Ю.Сареми көшесінің тақ жағы № 1-35, А.Навои көшесінің тақ жағы №№ 1-19, А.Навои көшесінің 1 тұйық №№ 1-14, Хан көпір көшесі №№ 1-40, Д.Менделеев көшесі жұп жағы №№ 2-12, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-19, Исфиджаб көшесі №№ 15-45.
№ 251 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа №108 имени Хамзы, жилой массив "Сайрам", улица Актам, № 9.
Жилой массив "Сайрам": улица Ибрагим ата №№ 127-223, улица Шакаландар №№ 2-52, улицы Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 1-55, четная сторона №№ 2-44, улица Актам №№ 1-114, улица Гозахан №№ 2-50, улица Хурасанбаб №№ 1-46, улица Абая №№ 2-54.
Избирательный участок № 252
Центр – Общая средняя школа № 109 имени Атои, жилой массив "Сайрам", улица Ииржар, № 19.
Жилой массив "Сайрам": улица Ж.Юлдашева №№ 1-109, улица Мангыстау №№ 29-82, четная сторона №№ 86-126, улица Ииржар №№ 1-23, улица А.Темира нечетная сторона №№ 299-393, дома без номеров 2 проездов и 3 тупиков улицы А.Темира.
Избирательный участок № 253
Центр – Колледж № 10, жилой массив "Сайрам", улица Ю.Сареми, № 5.
Жилой массив "Сайрам": улица Бозжорга №№ 24-35, улица Фурката 1 переулок №№ 1-16, 2 переулок №№ 1-28, 3 переулок №№ 1-28, 4 переулок №№ 1-47, 5 переулок №№ 1-40, 6 переулок №№ 1-40, 7 переулок №№ 1-34, 8 переулок №№ 1-34, 9 переулок №№ 1-32, 10 переулок № 1-2, улица Ж.Момина нечетная сторона №№ 1-171, улица Атои №№ 1-79, улица М.Ауезова №№ 1-78, улица Коксутобе №№ 28-41, улица Мангыстау №№ 1-28, улица Ю.Сареми №№ 1-5, улица Сайрам су №№ 1-19, улица Бостан №№ 1-19, дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 254
Центр – Общая средняя школа № 111 имени М.Маметовой, жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 72.
Жилой массив "Сайрам": улица А.Темира нечетная сторона №№ 1-165, улица Бабыра №№ 1-117, улица Улыкбек №№ 1-58.
Избирательный участок № 255
Центр – Основная средняя школа № 112 имени Б.Садыкова, жилой массив "Сайрам", улица Аль-Фараби, № 86.
Жилой массив "Сайрам": улица Аль-Фараби №№ 1-113, улица Гозахана №№ 1-60, улица Шаттык №№ 1-123.
Избирательный участок № 256
Центр – Общая средняя школа № 113 имени Аль-Фараби, жилой массив "Сайрам", улица А.Макаренко, № 3.
Жилой массив "Сайрам": улица А.Навои четная сторона № 12-70, улица А.Темира №№ 156-204а, улица Ибрагим ата четная сторона №№ 2-56, нечетная сторона №№ 1-79, улица Сыдыхан ата №№ 1-79, улица Исак ата нечетная сторона №№ 1-29, улица Мынорык №№ 1-47, улица З.Хусанова №№ 1-53, улица Машраб №№ 1-53, улица С.Сатыбалдиева нечетная сторона №№ 1-17, улица А.Макаренко №№ 1-28.
Избирательный участок № 257
Центр – Общая средняя школа № 114, жилой массив "Кызылсу", улица Кызыл су, № 25.
В участок входит жилой массив "Кызылсу" полностью.
Избирательный участок № 258
Центр – Общая средняя школа № 70 имени С.Бекбосынова, жилой массив "Шапырашты", улица Б.Төлебаева, № 39.
В участок входит жилой массив "Шапырашты" полностью.
Избирательный участок № 259

Орталығы - Хамза атындағы № 108 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ақтам көшесі, № 9.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі №№ 127-223, Шақаландар көшесі №№ 2-52, Ю.Гагарин көшесінің тақ жағы №№ 1-55, жұп жағы №№ 2-44, Актам көшесі №№ 1-114, Гозахан көшесі №№ 2-50, Хурасанбаб көшесі №№ 1-46, Абай көшесі №№ 2-54.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы - Атои атындағы № 109 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Иіржар көшесі, № 19.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ж.Юлдаш көшесі №№ 1-109, Маңғыстау көшесі №№ 29-82, жұп жағы №№ 86-126, Иіржар көшесі №№ 1-23, Ә.Темір көшесінің тақ жағы №№ 299-393, Ә.Темір көшесінің 2 өткел мен 3 тұйықтың нөмірсіз үйлері
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 колледж, "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, № 5.
"Сайрам" тұрғын алабы: Бозжорға көшесі №№ 24-35, Фурхат көшесінің 1-өткел №№ 1-16, 2-өткел №№ 1-28, 3-өткел №№ 1-28, 4-өткел №№ 1-47, 5-өткел №№ 1-40, 6-өткел №№ 1-40, 7-өткел №№ 1-34, 8-өткел №№ 1-34, 9-өткел №№ 1-32, 10-өткел № 1-2, Ж.Момын көшесінің тақ жағы №№ 1-171, Атои көшесі №№ 1-79, М.Әуезов көшесі №№ 1-78, Көксутөбе көшесі №№ 28-41, Маңғыстау көшесі №№ 1-28, Ю.Сареми көшесі №№ 1-5, Сайрам су көшесі №№ 1-19, Бостан көшесі №№ 1-19, атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы - М.Мәметова атындағы № 111 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 72.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ә.Темір көшесінің тақ жағы №№ 1-165, Бабыр көшесі №№ 1-117, Ұлықбек көшесі №№ 1-58.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы - Б.Садықов атындағы № 112 негізгі орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, № 86.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әл-Фараби көшесі №№ 1-113, Гозахан көшесі №№ 1-60, Шаттық көшесі №№ 1-123.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Әл-Фараби атындағы № 113 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, А.Макаренко көшесі, № 3.
Сайрам тұрғын алабы: А.Навои көшесінің жүп жағы № 12-70, Ә.Темір көшесі №№ 156-204а, Ибрагим ата көшесі жұп жағы №№ 2-56, тағы №№ 1-79, Сыдыхан ата көшесі №№ 1-79, Исак ата көшесі тақ жағы №№ 1-29, Мыңөрык көшесі №№ 1-47, З.Хусанов көшесі №№ 1-53, Машраб көшесі №№ 1-53, С.Сатыбалдиев көшесі тақ жағы №№ 1-17, А.Макаренко көшесі №№ 1-28.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы - № 114 жалпы орта мектеп, "Қызылсу" тұрғын алабы, Қызылсу көшесі, № 25.
Учаскеге "Қызылсу" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы - С.Бекбосынов атындағы № 70 жалпы орта мектеп, "Шапырашты" тұрғын алабы, Б.Төлебаев көшесі, № 39.
Учаскеге "Шапырашты" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 259 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 32 имени Абая, жилой массив "Отемис", улица Жолдыбай, №9.
В участок входит жилой массив "Отемис" полностью.
Избирательный участок № 260
Центр – Общая средняя школа № 74, жилой массив "Орманшы", улица А.Ыскакова, № 19/1.
Жилой массив "Орманшы": улица А.Ыскакова №№ 1-37, улица Толе би №№ 1-17, улица Кажымукан №№ 1-21, улица Т.Бигельдинова №№ 1-5, улица Достык №№ 1-12, улица Т.Рыскулова №№ 1-18, улица Б.Момышулы №№ 1-35, улица Шынар №№ 1-36, улица Жастар №№ 1-16, улица Алатау №№1-215.
Избирательный участок № 261
Центр – Общая средняя школа № 83, дача "Кайнар-булак", без номера.
Дача "Кайнар-булак": Производственные кооперативы "Шымкентсут" 102 дома, "Кристалл" 371 домов, "Достык" 131 домов, "Құрылыс" 396 домов, "Казавтоматика" 58 домов, "Казавтомонтаж" 56 домов, "Черемушки" 48 домов, "ДСК" 106 домов, "Факел" 117 домов, "Финансист" 66 домов, "РМЗ" 63 дома, "Механизатор" 150 домов, "Автопассажир" 180 домов.
Избирательный участок № 262
Центр – Врачебная амбулатория Шымкентской городской поликлиники № 10, дача "Кайнар-булак", улица Русская Березка, без номера.
Дача "Кайнар-булак": Производственные кооперативы "Металлург" 798 домов, "СТ Мехколонна 49" 95 домов, "Денсаулык" 157 домов, "Мелиоратор-2" 156 домов, "Энергетик" 362 дома, "Восход" 150 домов, "Мелиоратор -1" 130 домов, "Строитель" 146 домов, "Дорожник" 202 дома, "Эластик" 70 домов, "Светлячок" 28 домов, "Виктория МЖК" 188 домов, "Прессы" 363 дома, "Василек" 96 домов, "Карданик" 95 домов.
Избирательный участок № 263
Центр - Общая средняя школа № 69, микрорайон "Достық", улица Акбосага, № 2/7.
Микрорайон "Достык": улица Гулдер-ай, улица Алтын олке, улица Арайлы тан 2, дома улиц без наименования.
Избирательный участок № 264
Центр – Общая средняя школа № 59, микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыра, № 50.
Микрорайон "Акжайык": улица Жасасын №№ 1-12, улица Бердеш №№ 1-17, улица Карьерная №№ 1-25, улица Б.Искакова №№ 1-26, улица С.Исахова №№ 1-36, улица С.Серикбаева №№ 1-18, Омирзакова №№ 1-18, улица Косай баба №№ 1-25, улица Р.Айдапкелова №№ 1-33, улица Карабура №№ 1-34, улица А.Арипова №№ 1-26, улица А.Каламбаева №№ 1-80.
Избирательный участок № 265
Центр – Ясли сад № 26 "Самурык", микрорайон "Акжайык", № 506б.
Микрорайон "Акжайык": улица Байысбай ата №№ 1-80, улица Козыбая №№ 81-130, улица Н.Оналбаева №№ 1-80, улица Шойман ажи №№ 81-140, улица Кызылкия, улица Зенги баба, улица Акжунис, улица Балкарагай, улица Бескара, улица Огемтау, улицы Даулетта, улица Жеруйык, улица Тениз, улица Акдария, улица Мынбаев, улица Кокшетау и дома без номеров 3 улиц без наименования.
Избирательный участок № 266

Орталығы - Абай атындағы № 32 жалпы орта мектеп, "Өтеміс" тұрғын алабы, Жолдыбай көшесі, № 9.
Учаскеге "Өтеміс" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы - № 74 жалпы орта мектеп, "Орманшы" тұрғын алабы, Ә.Ысқақов көшесі, № 19/1.
"Орманшы" тұрғын алабы: Ә.Ысқақов көшесі №№ 1-37, Төле би көшесі №№ 1-17, Қажымұқан көшесі №№ 1-21, Т.Бигельдинов көшесі №№ 1-5, Достық көшесі №№ 1-12, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-18, Б.Момышұлы көшесі №№ 1-35, Шынар көшесі №№ 1-36, Жастар көшесі №№ 1-16, Алатау көшесі №№ 1-215.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы - № 83 жалпы орта мектеп, "Қайнарбұлақ" саяжайы, нөмірсіз.
"Қайнар-бұлақ" саяжайы: Өндірістік кооперативтері "Шымкентсүт" 102 үй, "Кристалл" 371 үй, "Достық" 131 үй, "Құрылыс" 396 үй, "Казавтоматика" 58 үй, "Казавтомонтаж" 56 үй, "Черемушки" 48 үй, "ДСК" 106 үй, "Факел" 117 үй, "Финансист" 66 үй, "РМЗ" 63 үй, "Механизатор" 150 үй, "Автопассажир" 180 үй.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы - Шымкент қалалық № 10 емхананың дәрігерлік амбулаториясы, Қайнарбұлақ саяжайы, Русская березка көшесі, н/з.
"Қайнар-бұлақ" саяжайы: Өндірістік кооперативтері "Металлург" 798 үй, "СТ Мехколонна 49" 95 үй, "Денсаулық" 157 үй, "Мелиоратор-2" 156 үй, "Энергетик" 362 үй, "Восход" 150 үй, "Мелиоратор -1" 130 үй, "Строитель" 146 үй, "Дорожник" 202 үй, "Эластик" 70 үй, "Светлячок" 28 үй, "Виктория МЖК" 188 үй, "Прессы" 363 үй, "Василек" 96 үй, "Карданик" 95 үй.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы - № 69 жалпы орта мектеп, "Достық" шағын ауданы, Ақбосаға көшесі, № 2/7.
Достық шағын ауданы: Гүлдер-ай көшесі, Алтын өлке көшесі, Арайлы таң 2 көшесі, атау жоқ кошелеріндегі үйлері.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы - № 59 жалпы орта мектеп, "Ақжайық" шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, № 50.
"Ақжайық" шағынауданы: Жасасын көшесі №№ 1-12, Бердеш көшесі №№ 1-17, Карьерная көшесі №№ 1-25, Б.Искаков көшесі №№ 1-26, С.Исахов көшесі №№ 1-36, С.Серікбаев көшесі №№ 1-18, Өмірзақов көшесі №№ 1-18, Қосай баба көшесі №№ 1-25, Р.Айдапкелов көшесі №№ 1-33, Қарабура көшесі №№ 1-34, А.Арипов көшесі №№ 1-26, А.Қаламбаев көшесі №№ 1-80.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы – № 26 "Самұрық" бөбекжай балабақшасы, Ақжайық шағын ауданы, № 506б.
"Ақжайық" шағын ауданы: Байысбай ата көшесі №№ 1-80, Қозыбай көшесі №№ 81-130, Н.Оңалбаев көшесі №№ 1-80, Шойман әжі көшесі №№ 81-140, Қызылқия көшесі, Зеңгі баба көшесі, Ақжүніс көшесі, Балқарағай көшесі, Бесқара көшесі, Өгемтау көшесі, Дәулетті көшесі, Жерұйық көшесі, Теңіз көшесі, Ақдария көшесі, Мыңбаев көшесі, Көкшетау көшесінің нөмірсіз үйлері, атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 266 сайлау учаскесі

Центр – Центр знания "Балауса", микрорайон "Асар 2", № 2791а.
В участок входит микрорайон "Асар-2" полностью.
Избирательный участок № 267
Центр – Ясли сад № 42 "Толагай", микрорайон "Асар", № 2108.
Дома микрорайона "Асар" №№ 1–30, жилой массив "Шымкент-Сити" входит полностью.
Избирательный участок № 268
Центр - Общая средняя школа № 131, дача "Бозарык", улица Свободы, № 20.
Дача "Бозарык-1": улица Сельхозтехники №№ 1-20, улица Спутник №№ 1-50, улица Центральная №№ 1-50, улица Вишневая №№ 1-30, улица Малиновая №№ 1-20, полностью входит производственный кооператив Алма.
Избирательный участок № 269
Центр – Детский сад "Сабыр Рахимов", микрорайон "Кайтпас", улица Ш.Кошерова, № 35.
Микрорайон "Кайтпас": улица Жас Канат №№ 1-30, улица Коркем №№ 1-28, улица Нурмекен №№ 1-78, улица А.Тузелбаева №№ 1-36, улица Ш.Кошерова нечетная сторона №№ 1-43, улица Ы.Алтынсарина нечетная сторона №№ 83-109, улица Галымдар №№ 1-36, улица Туран №№ 58-89, Академгородок 58 домов, дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 270
Центр – Ясли сад "Кумисай", микрорайон "Кайтпас", улица Ш.Кошерова, № 95.
Микрорайон "Кайтпас": улица Атамекен №№ 1-35, улица Туран №№ 1-57, улица Болашак №№ 1-95, улица Акжелкен №№ 1-36, улица Сарыжайлау №№ 1-45, улица Медеу №№1-126, улица Алтай №№ 1-43, улица Ш.Кошерова нечетная сторона №№ 45-145, улица Ы.Алтынсарина четная сторона №№ 84-110.
Избирательный участок № 271
Центр – "Центр стерилизации" управления здравоохранения города Шымкент, микрорайон "Нурсат", № 316.
Микрорайон "Нурсат": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 75, 121, 122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134а, 134б, 135а, 135б, 135в.
Избирательный участок № 272
Центр – Общая средняя школа № 132, жилой массив "Нурсат", проспект Н.Назарбаева, без номера.
Жилой массив "Нурсат": №№ 20, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100.
Избирательный участок № 273
Центр – Ясли сад № 61 "Нуртас", микрорайон "Нуртас", № 3449.
Микрорайон "Нуртас": улица Аксауыт №№ 118-178, улица Гульдала №№ 148-210, улица Саяхат №№ 150-210, улица Аксункар №№ 160-212, улица Жасталап №№ 172-213, улица Кулагер №№ 172-216, улица Т.Тайбекова №№ 173-196, улица Майтобе №№ 176-191, улица Шугыла №№ 179-192 и дома 3 улиц без наименования.
Избирательный участок № 274
Центр – Футбольный комплекс "СК Мирас", микрорайон "Мирас", улица Карабура аулие, № 5/1.
Микрорайон "Мирас": улица Жибек Жолы №№ 1-78, улица Жайлы №№ 1-25, улица Акбосага №№ 1-21, улица Кара Бура аулие №№ 1-16, улица Сак ели №№ 1-36, улица Алтын адам №№ 1-26, улица Аргынбекова №№ 1-32, улица Дастур №№ 1-36, улица Ф.Шаназарова №№ 1-17, улица Кеме калған №№1-16 и дома 11 улиц без наименования.
Избирательный участок № 275

Орталығы – "Балауса" білім орталығы, "Асар 2" шаңынауданы, № 2791а.
Учаскеге "Асар-2" шағын ауданы толығымен кіреді.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы - № 42 "Толағай" бөбекжай балабақшасы, "Асар" шағын ауданы, № 2108.
"Асар" шағын ауданының №№ 1-30 үйлері, "Шымкент-Сити" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы - № 131 жалпы орта мектеп, "Бозарық" саяжайы, Свобода көшесі, № 20.
"Бозарық-1" саяжайы: Сельхозтехника көшесі №№ 1-20, Спутник көшесі №№ 1-50, Центральная көшесі №№ 1-50, Вишневая көшесі №№ 1-30, Малиновая көшесі №№ 1-20, Алма өңдірістік кооперативі толығымен кіреді.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы – "Сабыр Рахимов" балабақшасы, "Қайтпас" шағын ауданы, Ш.Көшеров көшесі, № 35.
"Қайтпас" шағын ауданы: Жас қанат көшесі №№ 1-30, Көркем көшесі №№ 1-28, Нұрмекен көшесі №№ 1-78, Ә.Түзелбаев көшесі №№ 1-36, Ш.Көшеров көшесінің тақ жағы №№ 1-43, Ы.Алтынсарин көшесінің тақ жағы №№ 83-109, Ғалымдар көшесі №№ 1-36, Тұран көшесі №№ 58-89, Академқалашығы 58 үй, атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы – "Күмісай" бөбекжай-балабақшасы, "Қайтпас" шағын ауданы, Ш.Көшеров көшесі, № 95.
"Қайтпас" шағын ауданы: Атамекен көшесі №№ 1-35, Тұран көшесі №№ 1-57, Болашақ көшесі №№ 1-95, Акжелкен көшесі №№ 1-36, Сарыжайлау көшесі №№ 1-45, Медеу көшесі №№ 1-126, Алтай көшесі №№ 1-43, Ш.Көшеров көшесінің тақ жағы №№ 45-145, Ы.Алтынсарин көшесі жұп жағы №№ 84-110.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының "Залалсыздандыру орталығы", "Нұрсәт" шағын ауданы, № 316.
"Нұрсәт" шағын ауданы: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 75, 121,122, 123, 124, 124/1, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 а, 134б, 135а, 135б, 135в.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы - № 132 жалпы орта мектеп, "Нұрсәт" тұрғын алабы, Н.Назарбаев даңғылы, нөмерсіз.
"Нұрсат" тұрғын алабы: №№ 20, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы - № 61 "Нұртас" бөбекжай-балабақшасы, "Нұртас" шағын ауданы, № 3449.
"Нұртас" шағын ауданы: Ақсауыт көшесі №№ 118-178, Гүлдала көшесі №№ 148-210, Саяхат көшесі №№ 150-210, Ақсұңқар көшесі №№ 160-212, Жасталап көшесі №№ 172-213, Құлагер көшесі №№ 172-216, Т.Тайбеков көшесі №№ 173-196, Майтөбе көшесі №№ 176-191, Шұғыла көшесі №№ 179-192 және атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы – "СК Мирас" футбол комплексі, Мирас шағын ауданы, Қарабура әулие көшесі, №5/1.
"Мирас" шағын ауданы: Жібек Жолы көшесі №№ 1-78, Жайлы көшесі №№ 1-25, Ақбосаға көшесі №№ 1-21, Қара Бура әулие көшесі №№ 1-16, Сақ елі көшесі №№ 1-36, Алтын адам көшесі №№ 1-26, Ұ.Арғынбеков көшесі №№ 1-32, Дәстүр көшесі №№ 1-36, Ф.Шаназаров көшесі №№ 1-17, Кеме қалған көшесі №№ 1-16 және атауы жоқ 11 көшенің үйлері.
№ 275 сайлау учаскесі

Центр – Ясли сад № 34 "Акжелкен", микрорайон "Азат", улица Акканат, № 35а.
Микрорайон "Азат": улица Акбастау №№ 1-288, улица Акниет №№ 50-100, улица Ынтымак №№ 1-63, дома улицы без наименования.
Избирательный участок № 276
Центр – Дополнительный корпус общей средней школы № 109 имени Атои, жилой массив "Сайрам", улица Ииржар, № 19.
Жилой массив "Сайрам": улица Сайрам нечетная сторона №№ 47-89, улица А.Темира четная сторона №№ 236-302, улица Гуллик №№ 2-40, улица Юсуф ата №№ 1-107, улица Шахат ата №№ 3-108, дома 8 проездов улицы Шахат ата.
Избирательный участок №277
Центр – Дополнительный корпус общей средней школы № 111 имени М.Маметовой, жилой массив "Сайрам", улица А.Темира, № 72.
Жилой массив "Сайрам": улица А.Темира четная сторона №№ 2-148, улица Улыкбек №№ 60-119, улица Ш.Махмуджана №№ 17-30, улица С.Сатыбалдиева четная сторона №№ 2-28, улица Ю.Усманова нечетная сторона №№ 1-45, улица Машраб четная сторона №№ 2-12, улица Енгакзор №№ 40-55, улица Шадманбая №№ 1-74, улица Абдунакибова №№ 1-20, дома улицы без наименования.
Избирательный участок № 278
Центр – Дополнительный корпус основной средней школы № 112 имени Б.Садыкова, жилой массив "Сайрам", улица Аль-Фараби, № 86.
Жилой массив "Сайрам": улица Гозахана №№ 64-92, улицы Б.Садыкова, улицы Тойшы ата, дома без номеров 3 тупиков по улице Аль-Фараби.
Избирательный участок № 279
Центр – Дополнительный корпус общей средней школы № 113 имени Аль-Фараби, жилой массив "Сайрам", улица А.Макаренко, № 3.
Жилой массив "Сайрам": улица Ю.Усманова четная сторона №№ 14-44, улица Сыдыхан ата №№ 2-78, улица Исак ата четная сторона №№ 2-30, улица Махмудхан ата №№ 19-74, улица С.Сатыбалдиева четная сторона №№ 30-64, дома улиц без наименования.

Орталығы – № 34 "Ақжелкен" бөбекжай-балабақшасы, "Азат" шағын ауданы, Аққанат көшесі, № 35а.
"Азат" шағын ауданы: Ақбастау көшесі № 1-288, Ақниет көшесі №№ 50-100, Ынтымақ көшесі №№ 1-63, атауы жоқ көшесінің үйлері.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы - Атои атындағы № 109 жалпы орта мектептің қосымша ғимараты, "Сайрам" тұрғын алабы, Иіржар көшесі, № 19.
"Сайрам" тұрғын алабы: Сайрам көшесі тақ жағы №№ 47-89, Ә.Темір көшесінің жұп жағы №№ 236-302, Гуллик көшесі №№ 2-40, Юсуф ата көшесі №№ 1-107, Шахат ата көшесі №№ 3-108, Шахат ата көшесінің 8 өткелдің үйлері.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы - М.Мәметова атындағы № 111 жалпы орта мектептің қосымша ғимараты, "Сайрам" тұрғын алабы, Ә.Темір көшесі, № 72.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ә.Темір көшесінің жұп жағы №№ 2-148, Ұлықбек көшесі №№ 60-119, Ш.Махмуджан көшесі №№ 17-30, С.Сатыбалдиев көшесінің жұп жағы №№ 2-28, Ю.Усманов көшесінің тақ жағы №№ 1-45, Машраб көшесінің жұп жағы №№ 2-12, Енгокзар көшесі №№ 40-55, Шадманбай көшесі №№ 1-74, Абдунакибов көшесі №№ 1-20, атауы жоқ көшесінің үйлері.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы - Б.Садықов атындағы № 112 негізгі орта мектептің қосымша ғимараты, "Сайрам" тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, № 86.
"Сайрам" тұрғын алабы: Гозахан көшесі №№ 64-92, Б.Садықов көшесі, Тойшы ата көшесі, Әл-Фараби көшесіндегі 3 тұйықтың нөмірсіз үйлері.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Әл-Фараби атындағы № 113 жалпы орта мектептің қосымша ғимараты, "Сайрам" тұрғын алабы, А.Макаренко көшесі, № 3.
Сайрам тұрғын алабы: Ю.Усманов көшесі жұп жағы №№ 14-44, Сыдыхан ата көшесі №№ 2-78, Исак ата көшесі жұп жағы №№ 2-30, Махмудхан ата көшесі №№ 19-74, С.Сатыбалдиев көшесі жұп жағы №№ 30-64, атауы жоқ көшесінің үйлері.