Об изменении границы (черты) города Шу и Толебийского сельского округа Шуского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 15 июня 2020 года № 130 и решение Жамбылского областного маслихата от 15 июня 2020 года № 47-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 июня 2020 года № 4633
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:

Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласы және Төле би ауылдық округінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 130 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 47-9 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 4633 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Изменить границы (черты) за счет земель запаса государства по экспликации, согласно приложениям 1, 2 к настоящему нормативному правовому акту:
1) присоединением 841,5 гектаров земель в город Шу Шуского района Жамбылской области;
2) присоединением 1608,5770 гектаров земель в Толебийский сельский округ Шуского района Жамбылской области.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования и на заместителя акима области Б. Нигмашева.

1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша мемлекеттің босалқы жерлері есебінен:
1) 841,5 гектар жердің қосылуымен Жамбыл облысы Шу ауданының Шу қаласының;
2) 1608,5770 гектар жердің қосылуымен Жамбыл облысы Шу ауданының Төле би ауылдық округінің шекаралары (шегі) өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары Б. Нығмашевқа жүктелсін.