О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2022 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 10 сентября 2020 года № 73-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 сентября 2020 года № 4748
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Кордайского районного маслихата от 28 августа 2020 года № 72-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4728) Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 63-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4491, опубликовано 16 января 2020 в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1-1. Алгинский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24 719" заменить цифрами "24 693";
цифры "22 372" заменить цифрами "22 346";
в подпункте 2):
цифры "24 719" заменить цифрами "24 693";
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "52 525" заменить цифрами "52 114";
цифры "21 864" заменить цифрами "21 453";
в подпункте 2):
цифры "191 015" заменить цифрами "190 604";
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "41 135" заменить цифрами "41 135";
цифры "27 733" заменить цифрами "27 733";
в подпункте 2):
цифры "100 588" заменить цифрами "100 588";
1-4. Жамбылский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "50 007" заменить цифрами "49 981";
цифры "39 579" заменить цифрами "39 553";
в подпункте 2):
цифры "143 780" заменить цифрами "143 754";
1-5. Какпатасский сельский округ на 2020 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "71 732" заменить цифрами "71 598";
цифры "6 271" заменить цифрами "6 163";
цифры "65 361" заменить цифрами "65 335";
в подпункте 2):

"2020-2022 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 63-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 73-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 4748 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатыңың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 72-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4728 болып тіркелген) Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 63-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4491 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"24 719" сандары "24 693" сандарымен ауыстырылсын;
"22 372" сандары "22 346" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"24 719" сандары "24 693" сандарымен ауыстырылсын.
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"52 525" сандары "52 114" сандарымен ауыстырылсын;
"21 864" сандары "21 453" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"191 015" сандары "190 604" сандарымен ауыстырылсын.
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"41 135" сандары "41 135" сандарымен ауыстырылсын;
"27 733" сандары "27 733" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"100 588" сандары "100 588" сандарымен ауыстырылсын.
1-4. Жамбыл ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"50 007" сандары "49 981" сандарымен ауыстырылсын;
"39 579" сандары "39 553" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"143 780" сандары "143 754" сандарымен ауыстырылсын.
1-5. Қақпатас ауылдық округі 2020 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"71 732" сандары "71 598" сандарымен ауыстырылсын;
"6 271" сандары "6 163" сандарымен ауыстырылсын;
"65 361" сандары "65 335" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
3. Пункт 3 изложить в новой редакции:
В соответствии со статьей 18 пункта 4 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса сельских территорий" от 8 июля 2005 года установить надбавку на 2020-2022 годы специалистом в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, могут устанавливаться повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. 3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 4 тармағына сәйкес, 2020-2022 жылдары азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер үстемақы қосу белгіленсін.