О внесений изменения в решение акима Мойынкумского района № 4 от 19 декабря 2019 года "Об образовании избирательных участков на территории Мойынкумского района"
Решение акима Мойынкумского района Жамбылской области от 10 сентября 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 сентября 2020 года № 4734
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Мойынкумского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мойынкумского района № 4 от 19 декабря 2019 года "Об образовании избирательных участков на территории Мойынкумского района" (зарегестрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4460, опубликовано 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно к приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Кошкимбаева Манарбека Осербековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района М. Мусаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной избирательной комиссии
______________С. Айдапкелов
"__" 2020 года
Приложение к решению
акимата Мойынкумского района
от ** сентября 2020 года №**
Избирательные участки на территории Мойынкумского района
Номер и адрес избирательного участка
Границы
1
№ 306
село Кенес,
улица Биназар №48,
средняя школа № 2
село Кенес
2
№ 307
село Биназар,
улица Айтишева №5,
средняя школа имени О.Жандосова
село Биназар
3
№ 308
село Берлик,
улица Амангельды №10,
средняя школа имени К.Рыскулбекова
улицы А.Досымбаева, А.Ташекова, Б.Абдикадырова, И.Акылбаева, К.Сыздыккызы, Баданова, О.Исабекова, Ж.Куанышбаева, Т.Туйтебая, село Берлик
4
№482
село Берлик,
улица О.Исабекова №17,
клуб Желтоксан
улицы Абая, Биназар, М.Ауезова, М.Маметова, Жайлаубека, Жамбыла, С.Шакирова, Терсебая, Амангельды, Токсабаева, К.Рыскулбекова, Г.Асылбекова, Т.Инкарбекова, село Берлик
5
№309
село А.Назарбекова,
улица Биназар №2,
средняя школа имени А.Молдагулова
село А.Назарбекова
6
№310
село Кокжелек,
улица Сыргабаева №1,
средняя школа имени Б.Момышулы
село Кокжелек
7
№311
село Кушаман,
улица Токбаева №15,
средняя школа имени Амангельды
село Кушаман
8
№ 312
село Жамбыл,
улица Сарымсак №1,
средняя школа имени Абая
село Жамбыл
9
№313
село Мойынкум,
улица Б.Омарова №10,
средняя школа имени А.Жумабаева
улицы Ж.Жамбыла, А.Назарбекова, Г.Мусирепова, Б.Майлина, Ш.Калдаякова, М.Пахаленко, А.Жапарова, Т.Аубакирова, А.Молдагулова, Балуан шолак, чҰтные № домов от 40 до -160/2, не чҰтные № от 45 до 183/2, второй поворот улицы Абылайхана, село Мойынкум
10
№314
село Мойынкум,
улица К.Рыскулбекова
№35,
школа-гимназия Жамбыла
улицы А.Кошенова, Ж.Аймауытова, А.Ташкентбаева, И.Жансугирова, М.Макатаева, С.Муканова, А.Досымбаева, С.Кулбаева, А.Оспанова, М.Ауезова, М.Кажымуқана, Желтоксан, С.Сейфуллина, Қ.Кабышева, С.Нарымбетова, Д.Курманали, М.Отемисова, А.Молдабекова, К.Рыскулбекова, Лесхознаясело Мойынкум,
11
№ 315
село Мойынкум,
улица К.Нарымбетова№1,
школа имени Т.Рыскулова

"Мойынқұм ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Мойынқұм ауданы әкімінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қыркүйекте № 4734 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына және 37 бабына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мойынқұм ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Мойынқұм ауданы әкімінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4460 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 қыркүйек Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Кошкимбаев Манарбек Осербековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мусаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________С. Айдапкелов
"__" 2020 жыл
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2020 жылғы ** қыркүйектегі
№** шешіміне қосымша
Мойынқұм ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің нөмірі және орналасқан мекен жайы
Шекаралары
1
№ 306
Кеңес ауылы, Биназар көшесі №48, № 2 орта мектебі
Кеңес ауылы
2
№ 307
Биназар ауылы,
Айтишев көшесі №5,
О.Жандосов орта мектебі
Биназар ауылы
3
№ 308
Бірлік ауылы,
Амангелді көшесі №10,
Қ.Рысқұлбеков орта мектебі
Бірлік ауылының Ә.Досымбаев, Ә.Тәшеков, Б.Әбдіқадыров, И.Ақылбаев, К.Сыздыққызы, Баданова, О.Исабеков, Ж.Қуанышбаев, Т. Түйтебай көшелері
4
№482
Бірлік ауылы,
О.Исабеков көшесі № 17,
Желтоқсан клубы
Бірлік ауылының Абай, Биназар, М.Әуезов, М.Мәметова, Жайлаубек, Жамбыл, С.Шәкіров, Терсебай, Амангелді, Тоқсабаев, Қ.Рысқұлбеков, Ғ.Асылбеков, Т.Іңкәрбеков көшелері
5
№309
А.Назарбеков ауылы,
Биназар көшесі №2,
Ә.Молдағұлова орта мектебі
А.Назарбеков ауылы
6
№310
Көкжелек ауылы,
Сырғабаев көшесі №1,
Б.Момышұлы орта мектебі
Көкжелек ауылы
7
№311
Күшаман ауылы,
Тоқбаев көшесі №15,
Амангелді орта мектебі
Күшаман ауылы
8
№ 312
Жамбыл ауылы,
Сарымсақ көшесі №1,
Абай орта мектебі
Жамбыл ауылы
9
№313
Мойынқұм ауылы,
Б.Омаров көшесі №10,
А.Жұмабаев орта мектебі
Мойынқұм ауылының Ж.Жамбыл, А.Назарбеков, Ғ.Мүсірепов, Б.Майлин, Ш.Қалдаяқов, М.Пахаленко, А.Жапаров, Т.Аубакіров, Ә.Молдағұлова, Балуан шолақ көшелері және Абылайхан көшесінің № 40 тан 160/2 дейін жұп сандары, 45 тен 183/2 дейін тақ сандары, 2 бұрылыс үйлері
10
№314
Мойынқұм ауылы,
Қ.Рысқұлбеков көшесі
№35,
Жамбыл мектеп-гимназиясы
Мойынқұм ауылының А.Көшенов, Ж.Аймауытов, Ә.Тәшкентбаев, І.Жәнсүгіров, М.Мақатаев, С.Мұқанов, Ә.Досымбаев, С.Құлбаев, А.Оспанов, М.Әуезов, М.Қажымұқан, Желтоқсан, С.Сейфуллин, Қ.Қабышев, С.Нарымбетов, Д.Құрманәлі, М.Өтемісов, А.Молдабеков, Қ.Рысқұлбеков, Лесхозная көшелері
11
№ 315
Мойынқұм ауылы,
К.Нарымбетов көшесі №1,
Т.Рысқұлов тірек мектебі

улицы К.Нарымбетова, Ш.Тайбагарова, Абая, Ж.Куанышбаева, Б.Момышулы, К.Нурбекова, Г.Муратбаева, М.Маметова, насҰленный пункт Абылан, не чҰтные № домов от 1 до 43, чҰтные № домов от 2 до 38, первы поворот улицы Аблайхана, не чҰтные № домов от 1 до 125, чҰтные № домов от 2 до 70 улицы Амангельды, село Мойынкум
12
№483
село Мойынкум,
улица Б.Омарова көшесі
№13,
раҰнная дом культуры
улицы Б.Омарова, Агыбай батыра, Масютенко, Т.Нарбаева, С.Кулекеева, Ш.Уалиханова, А.Асылбекова, А.Байтурсынова, населенный пункт Комсомол, не чҰтные № домов от 135 до 189, чҰтные № домов от 68б до 118а улицы Амангельды, село Мойынкум
13
№316
село Кылышбайулица А.Толепбергенова №9,
средняя школа имени А.Толепбергенова
село Кылышбай
14
№ 317
село Кумозек,
улица Жамбыл №21,
средняя школа имени Ы.Алтынсарина
село Кумозек
15
№ 318
село Карабогет,
улица Б.Тайжанова №1,
средняя школа имени А.Байтурсынова
село Карабогет
16
№319
село Сарыозек,
улица Ж.Куанышбаева
№54,
средняя школа К.Сатбаева
село Сарыозек
17
№ 320
село Уланбел,
улица Казахстан №3,
средняя школа имени М.Ауезова
село Уланбел
18
№ 321
село Хантау
улица Биназар №3,
средняя школа имени С.Сейфуллина
село Хантау
19
№ 322
станция Киякты,
улица Аблайхана №2,
средняя школа имени Ағыбай батыра
станция Киякты
20
№ 323
село Чиганак,
улица Абая №16,
средняя школа имени Чиганак
улицы К.Сатбаева, І, ІІ- переулок улицы К.Сатбаева, Айдаралиева, Ж.Куанышбаева, Амангельды, Жениса, Сейфуллина, Агыбай батыра, К.Рыскулбекова, Балхаш, Абая, СМП 628, населенные пункты Ушбалык, Карасай, село Чиганак
21
№484
Село Чиганак,
улица С.Сейфуллина №1 б,
библиотека села Чиганак
село Чиганак улицы Ы.Алтынсарина, Наурыз, станция Бурылбайтайл, село Байтал
22
№324
село Мынарал,
улица Садыкова №49,
средняя школа имени К.Касымова
село Мынарал
23
№ 488
станция Мынарал,
улица К.Жахметова №5,
средняя школа имени Мынарал
станция Мынарал, станция Кашкантениз
24
№ 325
Село Акбакай,
улица Д.Конаева №25,
средняя школа имени Акбакай
село Акбакай
25
№ 326
мело Мирный,
улица Аблайхана №6,
средняя школа имени В.Терешковой
село Мирный
26
№ 327
село Аксуйек,
улица Балхаш № 19,
средняя школа № 1
село Аксуйек

Мойынқұм ауылының, К.Нарымбетов, Ш.Тайбағаров, Абай, Ж.Қуанышбаев, Б.Момышұлы, Қ.Нұрбеков, Ғ.Мұратбаев, М.Мәметова көшелері, Абылан елді мекені және Абылайхан көшесінің № 1 ден 43 дейін тақ сандары, 2 ден 38 дейін жұп сандары, бірінші бұрылыс үйлері, Амангелді көшесінің № 1 ден 125 дейін тақ сандары, 2 ден 70 дейін жұп сандары үйлері
12
№483
Мойынқұм ауылы,
Б.Омаров көшесі №13,
Аудандық Мәдениет үйі
Мойынқұм ауылының Б.Омаров, Ағыбай батыр, Масютенко, Т.Нарбаев, С.Кулекеева, Ш.Уәлиханов, Ә.Асылбеков, А.Байтұрсынов, көшелері, Комсомол елді мекені және Амангелді көшесінің № 135 тен 189 дейін тақ сандары, 68б дан 118а дейін жұп сандары үйлері
13
№316
Қылышбай ауылы, Ә.Төлепбергенов көшесі №9,
Ә.Төлепбергенов орта мектебі
Қылышбай ауылы
14
№ 317
Құмөзек ауылы,
Жамбыл көшесі №21,
Ы.Алтынсарин орта мектебі
Құмөзек ауылы
15
№ 318
Қарабөгет ауылы,
Б.Тайжанов көшесі №1,
А.Байтұрсынов орта мектебі
Қарабөгет ауылы
16
№319
Сарыөзек ауылы,
Ж.Қуанышбаев көшесі №54,
Қ.Сәтбаев орта мектебі
Сарыөзек ауылы
17
№ 320
Ұланбел ауылы,
Қазақстан көшесі №3,
М.Әуезов орта мектебі
Ұланбел ауылы
18
№ 321
Хантау ауылы
Биназар көшесі №3,
С.Сейфуллин орта мектебі
Хантау ауылы
19
№ 322
Қияқты стансасы,
Аблайхан көшесі №2,
Ағыбай батыр орта мектебі
Қияқты стансасы
20
№ 323
Шығанақ ауылы,
Абай көшесі №16,
Шығанақ орта мектебі
Шығанақ ауылының Қ.Сәтбаев, Қ.Сәтбаевтың І, ІІ-тұйығы, Айдаралиев, Ж.Қуанышбаев, Амангелді, Жеңіс, Сейфуллин, Ағыбай батыр, Қ.Рысқұлбеков, Балқаш, Абай, СМП 628 көшелері, Үшбалық, Қарасай елді мекендері
21
№ 484
Шығанақ ауылы,
С.Сейфуллин көшесі №1 б,
Шығанақ ауылдық кітапханасы
Шығанақ ауылының Ы.Алтынсарин, Наурыз көшелері, Бұрылбайтайл стансасы, Байтал ауылы
22
№324
Мыңарал ауылы,
Садықов көшесі №49,
К.Қасымов орта мектебі
Мыңарал ауылы
23
№ 488
Мыңарал стансасы,
К.Жахметов көшесі № 5
Мынарал орта мектебі
Мыңарал стансасы, Қашқантеңіз стансасы
24
№ 325
Ақбақай ауылы,
Д.Қонаев көшесі №25,
Ақбақай орта мектебі
Ақбақай ауылы
25
№ 326
Мирный ауылы,
Аблайхан көшесі №6,
В.Терешкова орта мектебі
Мирный ауылы
26
№ 327
Ақсүйек ауылы,
Балхаш көшесі № 19
№ 1 орта мектебі
Ақсүйек ауылы