О внесении изменения в решение Сарысуского районного маслихата от 24 октября 2016 года № 9-3 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Сарысуском районе"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 5 ноября 2020 года № 84-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 ноября 2020 года № 4805
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" Сарысусский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 24 октября 2016 года № 9-3 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Сарысусском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3207, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 ноября 2016 года) следующее изменение:
исключить строку следующего содержания "документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства (адресная справка или справка городского акима);" в подпункте 3) пункта 2 указанного решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, финансов, бюджета, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Сарысуского районного маслихата Б. Дондаұлы
Секретарь Сарысуского
районного маслихата С. Бегеев

"Сарысу ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 9-3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 қарашадағы № 84-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 4805 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңының 16 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 9-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3207 болып тіркелген, 2016 жылдың 16 қарашасында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2 тармақтың 3) тармақшасындағы "тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын кұжат (мекенжай анықтамасы немесе қала, ауыл әкімінің анықтамасы);" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы С. Бегеев