Об установлении границ (черты) некоторых населенных пунктов Таласского района
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 30 июня 2020 года № 249 и решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 15 июня 2020 года № 75-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 июля 2020 года № 4678. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 27 июня 2023 года № 01-175 и решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27 июня 2023 года № 5-11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 27.06.2023 № 01-175 и решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27.06.2023 № 5-11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 17, пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) некоторых населенных пунктов Таласского района:
1) границу села Есейхан Каратауского сельского округа общей площадью 157,7417 гектар согласно приложению 1;
2) границу села Майтобе Бериккаринского сельского округа общей площадью 250,0078 гектар согласно приложению 2;
3) границу села Кожагаппар Бериккаринского сельского округа общей площадью 106,4969 гектар согласно приложению 3;
4) границу села Болтирик шешен Кенесского сельского округа общей площадью 228,2895 гектар согласно приложению 4;
5) границу разъезда Кошек батыр Кенесского сельского округа общей площадью 248,0161гектар согласно приложению 5;
6) границу села Талапты Бостандыкского сельского округа общей площадью 74,5707 гектар согласно приложению 6;
7) границу села Бостандык Бостандыкского сельского округа общей площадью 307,78 гектар согласно приложению 7;
8) границу села Каскабулак Каскабулакского сельского округа общей площадью 179,7364 гектар согласно приложению 8;
9) границу села Аккум Аккумского сельского округа общей площадью 248,1811 гектар согласно приложению 9;
10) границу села Акколь Аккольского сельского округа общей площадью 704,2 гектар согласно приложению 10;
11) границу села Ойык Ойыкского сельского округа общей площадью 471,0 гектар согласно приложению 11;

Талас ауданының кейбір елді мекендердің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 30 маусымдағы № 249 қаулысы және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 75-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 4678 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 01-175 қаулысымен және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 5-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 27.06.2023 № 01-175 қаулысымен және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 27.06.2023 № 5-11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабы 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талас ауданының кейбір елді мекендердің шекаралары (шегі):
1) жалпы аумағы 157,7417 гектар болатын Қаратау ауылдық округінің Есейхан ауылының шекарасы 1 қосымшаға сәйкес;
2) жалпы аумағы 250,0078 гектар болатын Берікқара ауылдық округінің Майтөбе ауылының шекарасы 2 қосымшаға сәйкес;
3) жалпы аумағы 106,4969 гектар болатын Берікқара ауылдық округінің Қожағаппар ауылының шекарасы 3 қосымшаға сәйкес;
4) жалпы аумағы 228,2895 гектар болатын Кеңес ауылдық округінің Бөлтірік шешен ауылының шекарасы 4 қосымшаға сәйкес;
5) жалпы аумағы 248,0161 гектар болатын Кеңес ауылдық округінің Көшек батыр ауылының шекарасы 5 қосымшаға сәйкес;
6) жалпы аумағы 74,5707 гектар болатын Бостандық ауылдық округінің Талапты ауылының шекарасы 6 қосымшаға сәйкес;
7) жалпы аумағы 307,78 гектар болатын Бостандық ауылдық округінің Бостандық ауылының шекарасы 7 қосымшаға сәйкес;
8) жалпы аумағы 179,7364 гектар болатын Қасқабұлақ ауылдық округінің Қасқабұлақ ауылының шекарасы 8 қосымшаға сәйкес;
9) жалпы аумағы 248,1811 гектар болатын Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылының шекарасы 9 қосымшаға сәйкес;
10) жалпы аумағы 704,2 гектар болатын Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылының шекарасы 10 қосымшаға сәйкес;
11) жалпы аумағы 471,0 гектар Ойық ауылдық округінің Ойық ауылының шекарасы 11 қосымшаға сәйкес;

12) границу села Кызылаут Кызылаутского сельского округа общей площадью 179,32 гектар согласно приложению 12;
13) границу села С.Шакиров С.Шакировского сельского округа общей площадью 240,1048 гектар согласно приложению 13;
14) границу села Ушарал Ушаралского сельского округа общей площадью 507,1655 гектар согласно приложению 14.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию Таласского районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, бюджета, местного налога и городского хозяйства.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таласского района Б. Казанбасов
Председатель сессии Таласского
районного маслихата Е. Кулекеев
Секретарь маслихата
Таласского района А. Тулебаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Таласского района
от "30" июня 2020 года №249
и к решению Таласского
районного маслихата
от "15" июня 2020 года №75-7
Экспликация земельных участков по установлению границ села Есейхан Каратауского сельского округа
Земельные участки, предоставленные в границах
Общая площадь, гектар
Пашня, гектар
Многолетние насаждения, гектар
Сенокос, гектар
Пастбище, гектар
Под водой, гектар
Под дорогами, гектар
Под строительство, гектар
Прочие земли, гектар
всего
В том числе орошаемые
1
Земли села Есейхан Каратауского сельского округа

12) жалпы аумағы 179,32 гектар болатын Қызыләуіт ауылдық округінің Қызыләуіт ауылының шекарасы 12 қосымшаға сәйкес;
13) жалпы аумағы 240,1048 гектар болатын С.Шәкіров ауылдық округінің С.Шәкіров ауылының шекарасы 13 қосымшаға сәйкес;
14) жалпы аумағы 507,1655 гектар болатын Үшарал ауылдық округінің Үшарал ауылының шекарасы 14 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Талас аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас ауданының әкімі Б. Казанбасов
Талас аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Кулекеев
Талас аудандық
мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас ауданы әкімдігінің 2020
жылғы "30" маусымдағы №249
қаулысына және Талас
аудандық мәслихатының 2020
жылғы "15" маусымдағы № 75-7
шешіміне
1 қосымша
Қаратау ауылдық округінің Есейхан ауылының шекараларын белгілеу бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда берілген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
Егістік, гектар
Көп жылдық екпелер, гектар
Шабындық, гектар
Жайылым, гектар
Су асты, гектар
Жолдар асты, гектар
Құрылыс асты, гектар
Басқа алқаптар, гектар
Барлығы
Оның ішінде суармалы
1
Қаратау ауылдық округінің Есейхан ауылының жерлері