Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 28 февраля 2020 года № 08/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2020 года № 5724
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 08/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 наурызда № 5724 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 12-баптарына сәйкес, Жезқазған қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Для регулирования торговой деятельности утвердить места размещения нестационарных торговых объектов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жезказган.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Бегимов
Приложение к постановлению
Акимата города Жезказган
от 28 февраля 2020 года

1. Сауда қызметін реттеу үшін стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау жетекшілік ететін Жезқазған қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласы әкімі К. Бегимов
Жезқазған қаласы
әкімдігінің
2020 жылғы 28 ақпаны

№ 08/01
Места размещения нестационарных торговых объектов по городу Жезказган
Торговые места
1
Улица Абая, в районе магазина "Девятый"
2
Улица Абая, в районе магазина "Улытау"
3
Улица И.Есенберлина, в районе жилого дома № 19
4
Улица М.Жалиля, в районе жилого дома № 19
5
Улица И.Анаркулова, в районе жилого дома № 14
6
Проспект Алашахана № 26, в районе магазина "Садко"
7
Улица К.Сатпаева, между домами № 91 - 93
8
Улица Пушкина, в районе жилого дома № 5
9
Улица А.Тусупбекова, в районе жилого дома № 17
10
Улица И. Есенберлина, в районе жилого дома № 9
11
Проспект Мира, в районе жилого дома № 51
12
Улица С.Муканова, № 9 в районе магазина "Дархан"
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице Абая, в районе магазина "Девятый"
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице Абая, в районе магазина "Улытау"
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице И.Есенберлина, в районе жилого дома № 19
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице М.Жалиля, в районе жилого дома № 19

№ 08/01
қаулысына қосымша
Жезқазған қаласының стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру үшін арналған орындар
Сауда орындары
1
Абай көшесі, "Девятый" дүкенінің аумағында
2
Абай көшесі, "Ұлытау" дүкенінің аумағында
3
І.Есенберлин көшесі, № 19 тұрғын үйдің аумағында
4
М.Жәлел көшесі, № 19 тұрғын үйдің аумағында
5
Ы.Анарқұлов көшесі, № 14 тұрғын үйдің аумағында
6
Алашахан даңғылы, № 26 "Садко" дүкенінің аумағында
7
Қ.Сатпаев көшесі, № 91-93 тұрғын үйлер аралағында
8
Пушкин көшесі, № 5 тұрғын үй аумағында
9
А.Түсіпбеков көшесі, № 17 тұрғын үй аумағында
10
І.Есенберлин көшесі, № 9 тұрғын үй аумағында
11
Бейбітшілік даңғылы, № 51 тұрғын үй аумағында
12
С.Мұқанов көшесі, № 9 "Дархан" дүкені аумағында
Абай көшесі, "Девятый" дүкенінің аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
Абай көшесі, "Ұлытау" дүкенінің аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
І.Есенберлин көшесі, № 19 тұрғын үйдің аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
М.Жәлел көшесі, № 19 тұрғын үйдің аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы

Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице И.Анаркулова в районе жилого дома № 14
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по проспекту Алашахана № 26, в районе магазина "Садко"
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице К.Сатпаева, между домами № 91- 93
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице Пушкина, в районе жилого дома № 5
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице А.Тусупбекова, в районе жилого дома № 17
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице И. Есенберлина, в районе жилого дома № 9
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по проспекту Мира, в районе жилого дома № 51
Схема для размещения нестационарного торгового объекта для реализации сельскохозяйственных продуктов сроком до 5 лет по улице С.Муканова, № 9 в районе магазина "Дархан"

Ы.Анарқұлов көшесі, № 14 тұрғын үйдің аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
Алашахан даңғылы, № 26 "Садко" дүкенінің аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
Қ.Сатпаев көшесі, № 91- 93 тұрғын үйлер аралағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
Пушкин көшесі, № 5 тұрғын үй аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
А.Түсіпбеков көшесі, № 17 тұрғын үй аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
І.Есенберлин көшесі, № 9 тұрғын үй аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
Бейбітшілік даңғылы, № 51 тұрғын үй аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы
С.Мұқанов көшесі, № 9 "Дархан" дүкені аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерін сатуға арналған стационарлық емес сауда нысанының 5 жылға дейінгі мерзімде орналастыру схемасы