О внесении изменений и дополнения в решение XXVIII сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 216 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Каражал"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 6 мая 2020 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 мая 2020 года № 5839. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29 июля 2020 года № 421
Сноска. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.07.2020 № 421 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Каражалского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 216 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2593, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 26 апреля 2014 года № 18 (690), в информационно-правовой системе "Әділет" 11 мая 2014 года) следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Каражал, утвержденных указанным решением:
подпункт 5) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"5) 6 июля – День Столицы – детям – инвалидам до 16 лет, многодетным семьям, имеющим детей, воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях образования города Каражал;";
подпункт 7) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"7) 1 октября – День пожилых людей – лицам, 70 лет и старше;";
пункт 7 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) 1 декабря - День Первого Президента Республики Казахстан - многодетным семьям, имеющим детей, воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях образования города Каражал.".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социальной сферы и правовой защиты.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата З. Оспанова

Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы ХХVIII сессиясының № 216 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Қаражал қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 мамырдағы № 390 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 мамырда № 5839 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 421 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.07.2020 № 421 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы ХХVIII сессиясының № 216 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Қаражал қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2593 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі № 18 (690) "Қазыналы өңір" газетінде, 2014 жылы 11 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Қаражал қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
7 тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"5) 6 шілде –Астана күні - 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Қаражал қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алатын балалары бар көпбалалы отбасыларға;";
7 тармақтың 7) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"7) 1 қазан – Қарттар күні – 70 және одан жоғары жастағы адамдарға;";
7 тармақ келесі мазмұндағы 8) тармақшасымен толықтырылсын:
"8) 1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні - Қаражал қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында тәрбиеленетін және білім алатын балалары бар көпбалалы отбасыларға.".
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау қалалық мәслихаттың әлеуметтік сала және құқықтық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова