О некоторых вопросах исполнения бюджета
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 20 января 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 января 2020 года № 7218. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 14 декабря 2021 года № 202
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 14.12.2021 № 202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Бюджеттің атқарылуының кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 7 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 7218 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудан әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 202 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудан әкімдігінің 14.12.2021 № 202 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 3 статьи 94 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в районный бюджет и бюджет местного самоуправления, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов, согласно приложению к настоящему постановлению.

"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 94-бабының 3-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджетке және жергілікті өзін-өзі басқару бюджетіне түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына жауапты және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан, трансферттерден, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларынан, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, қарыздардан түсетін түсімдердің бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района от 16 января 2017 года № 8 "О некоторых вопросах исполнения бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5737, опубликовано 13 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.

2. "Бюджеттің атқарылуының кейбір мәселелері туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 8 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5737 нөмірімен тіркелген, 2017 жылы 13 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Ергешбаев
Приложение к постановлению Аким района от 20 января 2020 года № 7
Перечень уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в районный бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов
Уполномоченные органы
Коды бюджетной классификации
Наименование поступлений в районный бюджет*
1
Коммунальное государственное учреждение "Отдел финансов Казалинского района"

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ергешбаев
Аудан әкімі 2020 жылғы 20 қаңтары № 7 қаулысына қосымша
Аудандық бюджетке және жергілікті өзін-өзі басқару бюджетіне түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына жауапты және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан, трансферттерден, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларынан, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, қарыздардан түсетін түсімдердің бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесі
Уәкілетті органдар
Бюджет сыныптамасының коды
Аудандық бюджетке түсетін түсімдердің атауы*
1
"Қазалы ауданының қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

201102
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
2
201302
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
3
201402
Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности
4
201508
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
5
201907
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок, а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
6
201910
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
7
301102
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
8
301103
Поступления от продажи гражданам квартир
9
401301
Бюджетные изъятия
10
401302
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
11
401303
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
12
401304
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
13
401305
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
14
401306
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
15
401307
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
16
401308
Поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета
17
401310
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из районного (города областного значения) бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
18
402201
Целевые текущие трансферты
19
402202
Целевые трансферты на развитие
20
402203
Субвенции
21
402204
Трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства
22
501106
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
23

201102
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
2
201302
Коммуналдық меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакетіне берілетін дивидендтер
3
201402
Коммуналдық меншіктегі заңды тулғаларға қатысу үлесіне кірістер
4
201508
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
5
201907
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
6
201910
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
7
301102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
8
301103
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
9
401301
Бюджеттік алып коюлар
10
401302
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
11
401303
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
12
401304
Бюджеттік заңнамамен белгіленген жағдайда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
13
401305
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
14
401306
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
15
401307
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
16
401308
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері
17
401310
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджетінен бөлінген мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
18
402201
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19
402202
Нысаналы даму трансферттері
20
402203
Субвенциялар
21
402204
Заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер
22
501106
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
23

601102
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
24
601105
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
25
701203
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
26
Исполнительные органы, финансируемые из районного бюджета
202102
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
27
203102
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
28
204114
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
29
204116
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30
204118
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
31
206105
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
32
206107
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
33
206109
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
34
206110
Сбор за легализацию имущества
35
Аппараты акимов города районного значения, поселка, сельского округа
204154
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного (города областного значения) бюджета, за исключением штрафов, пеней, санкций, взысканий, налагаемых акимами городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
36
204171
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из районного (города областного значения) бюджета аппаратам акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
37
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казалинского района"
201509
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
38
Коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Казалинского района"

601102
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
24
601105
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жіргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
25
701203
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
26
Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдар
202102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
27
203102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
28
204114
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
29
204116
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
30
204118
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
31
206105
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
32
206107
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
33
206109
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
34
206110
Мүлiктi жария еткенi үшiн алым
35
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараттары
204154
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдері салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алуларды қоспағанда аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
36
204171
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараттарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен берілген бюджеттік кредиттер бойынша айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
37
"Қазалы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
201509
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
38
"Қазалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

201706
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
39
201713
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
40
201718
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета юридическим лицам, за исключением специализированных организаций
41
201719
Вознаграждения по кредитам, выданным из районного (города областного значения) бюджета аппаратам акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
42
501113
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
43
501121
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета юридическим лицам, за исключением специализированных организаций
44
501122
Погашение бюджетных кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета аппаратам акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
45
Коммунальное государственное учреждение "Отдел земельных отношений Казалинского района"
303101
Поступления от продажи земельных участков
46
303102
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
47
303202
Плата за продажу права аренды земельных участков
48
4-го уровня бюджета местного самоуправлении
101202
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
49
104102
Hалог на имущество физических лиц
50
104302
Земельный налог
51
104401
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
52
104402
Hалог на транспортные средства с физических лиц
53
105430
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования республиканского, областного и районного значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов и на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке
54
201102
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
55
201402
Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности
56
201510
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа
57
201706
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
58
201713
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
59
201718
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета юридическим лицам, за исключением специализированных организаций
60

201706
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
39
201713
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
40
201718
Мамандандырылған ұйымдарды қоспағанда, жергілікті бюджеттен заңды тұлғаларға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
41
201719
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің аппараттарына аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
42
501113
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
43
501121
Мамандандырылған ұйымдарды қоспағанда, жергілікті бюджеттен заңды тұлғаларға берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
44
501122
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімдерінің аппараттарына ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
45
"Қазалы ауданының жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
303101
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
46
303102
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
47
303202
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
48
Жергілікті өзін-өзі басқарудың 4-ші деңгейлі бюджеті
101202
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
49
104102
Жеке тұлғалардың мүлкiне салынатын салық
50
104302
Елдi мекендер жерлерiне алынатын жер салығы
51
104401
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
52
104402
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
53
105430
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін республикалық, облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде және аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақы
54
201102
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
55
201402
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғаларға қатысу үлесіне кірістер
56
201510
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
57
201706
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
58
201713
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
59
201718
Мамандандырылған ұйымдарды қоспағанда, жергілікті бюджеттен заңды тұлғаларға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
60

202102
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
61
203102
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
62
204114
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
63
204170
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа
64
206105
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
65
206107
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
66
206109
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
67
206115
Добровольные сборы физических и юридических лиц
68
206117
Поступления остатков средств с контрольного счета наличности местного самоуправления
69
301102
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
70
402301
Целевые текущие трансферты
71
402302
Целевые трансферты на развитие
72
402303
Субвенции
73
402304
Трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства
74
403103
Трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
75
501106
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
76
501113
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
77
501121
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета юридическим лицам, за исключением специализированных организаций
78
601102
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
79
601105
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
80
701204
Займы, получаемые аппаратом акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
81
Филиал Республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Кызылординской области Министерство юстиции Республики Казахстан" "территориялный отдел по Аральскому и Казалинскому районам"

202102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
61
203102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
62
204114
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
63
204170
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімдері салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
64
206105
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
65
206107
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
66
206109
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
67
206115
Жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдар
68
206117
Жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотынан қаражат қалдықтарының түсімдері
69
301102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
70
402301
Ағымдағы нысаналы трансферттер
71
402302
Нысаналы даму трансферттері
72
402303
Субвенциялар
73
402304
Заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған трансферттер
74
403103
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған, жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар іс-шаралар өткізілген жағдайларда берілетін трансферттер
75
501106
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
76
501113
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
77
501121
Мамандандырылған ұйымдарды қоспағанда, жергілікті бюджеттен заңды
тұлғаларға берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
78
601102
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
79
601105
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жіргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
80
701204
Аудандық маңызы бар қалаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округінің әкімінің аппараты алған қарыздар
81
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қызылорда облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы "Арал және Қазалы аудандары бойынша аумақтық бөлімі"

204103
Исполнительская санкция
82
Филиал республиканского государственного учреждения "Администратор судов по Кызылординской области Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" - Канцелярия Казалинского районного суда
204142
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые судебными исполнителями, судебными приставами и другими сотрудниками судов, уполномоченными председателем суда или председательствующим в заседании суда, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и правонарушений в области налогообложения
83
Государственное учреждение "Отдел полиции Казалинского района Департамента полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
204106
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые департаментами внутренних дел областей, города республиканского значения, столицы, их территориальными подразделениями, финансируемыми из местного бюджета

204103
Атқарушылық санкция
82
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Қызылорда облысы бойынша Соттар әкімшісі" республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы-Қазалы аудандық сотының кеңсесі
204142
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді және салық салу саласындағы құқық бұзушылықтарды қоспағанда, сот төрағасы немесе сот отырысында төрағалық етушi уәкiлдiк берген сот орындаушылары, сот приставтары және соттардың басқа да қызметкерлерi, салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
83
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қызылорда облысының Полиция департаменті Қазалы ауданының Полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі
204106
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың ішкі істер департаменттері, олардың аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар

Примечание: *наименование поступлений в районный бюджет изложены в соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9756). Поступления в районный бюджет учитываются в соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9760).

Ескерту: *аудандық бюджетке түсетін түсімдердің атауы "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9756 нөмірімен тіркелген) сәйкес жазылды. Аудандық бюджетке түсетін түсімдер "Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы" Қазақстан Респуликасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9760 нөмірімен тіркелген) сәйкес ескеріледі.