О бюджете поселка Жосалы на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7984.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 767 159,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 718 059,3 тысяч тенге;
2) затраты – 780 131,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 972,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 972,4 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 972,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 65 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Жосалы установлен в размере 135 402 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата

2021-2023 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7984 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 767 159,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 718 059,3 мың теңге;
2) шығындар – 780 131,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 972,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 972,4 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 972,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 65 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен Жосалы кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 135 402 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 407
Перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 407
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет республиканского бюджета

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407
шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 65 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
335 573,0
1
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 65 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
335 573,0
1
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

26 309,0
2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
309 264,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы Абай в поселке Жосалы Кармакшинского района
84 974,0
Средний ремонт автодорог улицы Коркыт Ата в поселке Жосалы Кармакшинского района
72 697,0
Средний ремонт автодорог улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
34 086,0
Средний ремонт автодорог улицы Кудабаева в поселке Жосалы, Кармакшинского района
42 246,0
Средний ремонт автодорог улицы Мырзагалиева в поселке Жосалы Кармакшинского района
33 830,0
Средний ремонт автодорог улицы Темиржол в поселке Жосалы Кармакшинского района
41 431,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 407
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 65 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
247 084,3
1
На установку трансформаторов в целях полива в поселке Жосалы
13 887,6
2
На установку электрических насосов в целях полива в поселке Жосалы
16 870,0
3
На разработку государственной экспертизы на благоустройство переулка улицы Т.Рыскулова в поселке Жосалы
436,0
4
На разработку государственной экспертизы на благоустройство привокзального кругового парка в поселке Жосалы
436,0
5
На благоустройство переулка улицы Т. Рыскулова в поселке Жосалы
0,0
6
На разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы новых осветительных работ по улицам Мусирбаева, Томанова и М. Шокая в поселке Жосалы
1 592,7
7
На замену осветительной сети (СИП) вдоль Резиденции и трассы Жосалы-Жалагаш
1 976,0
8
На приобретение запасных частей к грузовой технике, находящейся на балансе поселка Жосалы
5 000,0
9
Демонтаж 88 колонн старого освещения на другие улицы в поселке Жосалы
476,0
10
На разработку проектно-сметной документации с проведением государтсвенной экспертизы "Установка 1 детской игровой площадки в поселке Жосалы"
1 328,0
11
Работы по ограждению обочин подъездных путей к поселку Жосалы
15 394,0
12
На ремонт зала заседаний администрации поселка Жосалы и приобретение основных средств
3 000,0
13
На работы по ограждению обочин подъездной дороги к поселку Жосалы
6 988,5
14
На софинансирование реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
37 259,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы Абай в поселке Жосалы Кармакшинского района

26 309,0
2
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
309 264,0
оның ішінде:
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
84 974,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Қорқыт Ата көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
72 697,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі К.Рүстембеков көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
34 086,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі М.Құдабаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
42 246,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Д.Мырзағалиев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
33 830,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Теміржол көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
41 431,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407
шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 65 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
247 084,3
1
Жосалы кентіне аяқсу айдау мақсатында трансформаторлар орнатуға
13 887,6
2
Жосалы кентіне аяқсу айдау мақсатында электр насостар орнатуға
16 870,0
3
Жосалы кентіндегі Т.Рысқұлов тұйық көшесін абаттандыру жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
436,0
4
Жосалы кентіндегі вокзал жанындағы дөңгелек саябақты абаттандыру жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
436,0
5
Жосалы кентіндегі Т.Рысқұлов көшесінің тұйығын абаттандыру жұмыстарына
0,0
6
Жосалы кентіндегі Мүсірбаев, Томанов және М.Шоқай көшелеріне жаңадан жарықтандыру жұмыстарына мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
1 592,7
7
Резиденция және Жосалы-Жалағаш трассасы бойындағы жарықтандыру желісін (СИП) ауыстыруға
1 976,0
8
Жосалы кенті теңгеріміндегі жүк техникаларына қосалқы бөлшектер сатып алуға
5 000,0
9
Жосалы кентіндегі көне жарықтандыру 88 бағананы басқа көшелерге демонтаждауға
476,0
10
Жосалы кентіне 1 балалар ойын алаңын орнатуға мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
1 328,0
11
Жосалы кентіне кіре беріс жолдың жиегін қоршау жұмыстарына
15 394,0
12
Жосалы кенті әкімшілігінің мәжіліс залына жөндеу жұмыстары мен негізгі құралдарды сатып алуға
3 000,0
13
Жосалы кентіне кіре беріс жолдың жиегін қоршау жұмыстарына
6 988,5
14
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға
37 259,0
оның ішінде:
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу