Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 февраля 2020 года № 7237
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 24 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 7237 болып тіркелді
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 6) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие co дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев
Приложение к постановлению Аким Жалагашского района от 6 февраля 2020 года № 24
Квотa рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (процент)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
2
3
4
5
1
Коммунальное государственное учреждение “Аппарат акима поселка Жалагаш” акимата Жалагашского района”
58
2
1
2
Коммунальное государственное учреждение “Школа-лицей №201” Жалагашского районного отдела образования”
183
3
5
ВСЕГО
6

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі К. Сарсенбаев
Жалағаш ауданының әкімі 2020 жылғы 6 ақпаны № 24 қаулысына қосымша
2020 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (пайыз)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
2
3
4
5
1
“Жалағаш ауданы әкімдігінің “Жалағаш кенті әкімінің аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
2
1
2
“Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№201 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесі
183
3
5
БАРЛЫҒЫ
6