Об изменении границ (черты) населенных пунктов Шиелийского района
Совместное постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 4 ноября 2020 года № 134 и решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 4 ноября 2020 года № 61/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 ноября 2020 года № 7782
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:

Шиелі ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 134 қаулысы және Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 61/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қарашада № 7782 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі Қаулы етеді және Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ: