О бюджете сельского округа Талаптан на 2021-2023 годы.
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2020 года № 65/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 декабря 2020 года № 8030.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талаптан на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 370 тысяч тенге;
2) затраты – 110 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 618 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1618 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Талаптан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 8030 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талаптан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 480 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103 370 мың теңге;
2) шығындар – 110 098 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 618 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1 618 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 08.09.2021 № 11/13 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить на 2021 год обьемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Талаптан в сумме 43 846 тысяч тенге.
3.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского районного маслихата Н. Көпенов
Временно исполняющий обязанности секретаря районного маслихата П. Маханбет
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 29 декабря 2020 года № 65/13
Бюджет сельского округа Талаптан на 2021 год

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 618 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 08.09.2021 № 11/13 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Талаптан ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылғы 43 846 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Н. Көпенов
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы П. Маханбет
Шиелі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 65/13 шешіміне 1-қосымша
Талаптан ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті