О внесении изменения в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау"
Решение акима города Актау Мангистауской области от 9 июня 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 июня 2020 года № 4231
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Актау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актау от 27 февраля 2019 года №1 "Об образовании избирательных участков в городе Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3827, опубликовано 4 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актау" (руководитель аппарата А. Хадиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата города Актау.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Актау Алдашеву Г.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Г. Ниязов
Приложение к решению
акима города Актау
от 9 июня 2020 года № 2
Приложение к решению
акима города Актау
от 27 февраля 2019 года № 1
Избирательные участки в городе Актау
Избирательный участок №1
Город Актау, 1 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №3" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 507179.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16 микрорайона 1, все дома на территории промышленной зоны № №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и общественное объединение "Поле Чудес".
Избирательный участок №2
Город Актау, 1 микрорайон, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 503580.
Границы: 1 микрорайон, коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг №2" Управления координации занятости и социальных программ Мангистауской области; 1а микрорайон, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауский областной кожно-венерологический диспансер" Управления здравоохранения Мангистауской области; 1б микрорайон, профилакторно-оздоровительный центр "Шагала", гостиницы "Шагала", "Рахат", "Алазани".
Избирательный участок №3

Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы 1 "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 2 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 4231 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Ақтау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" Ақтау қаласы әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы №1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3827 болып тіркелген, 2019 жылдың 4 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Хадиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Ақтау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Г. Алдашеваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Г. Ниязов
Ақтау қаласы әкімінің
2020 жылғы 9 маусымы
№ 2 шешіміне қосымша
Ақтау қаласы әкімінің
2019 жылғы 27 ақпандағы
№1 шешіміне қосымша
Ақтау қаласында сайлау учаскелері
№1 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507179.
Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16 үйлері, № №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 өнеркәсіптік аймақтарының аумағындағы барлық үйлер және "Поле Чудес" қоғамдық бірлестігі.
№2 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты, телефон/факс 8 7292 (код) 503580.
Шекарасы: 1 шағынаудан, Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№2 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі; 1а шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны; 1б шағынаудан, "Шағала" профилактикалық-сауықтыру орталығы, "Шағала", "Рахат", "Алазани" қонақ үйлері.
№3 сайлау учаскесі

Город Актау, 2 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 87292 (код) 507227.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73 микрорайона 2 и гостиницы "Актау", "Тумарым", "Мандарин".
Избирательный участок №4
Город Актау, 2 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский гуманитарный колледж имени Мурын жырау Сенгирбекулы" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 87292 (код) 507227.
Границы: дома №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в микрорайона 2.
Избирательный участок №5
Город Актау, 3 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №2" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 507442.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 микрорайона 3.
Избирательный участок №6
Город Актау, 3 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №2" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 507442.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 3а и гостиница "Зеленая".
Избирательный участок №7
Город Актау, 3б микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский политехнический колледж имени Халела Узбекгалиева" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 500761.
Границы: дома №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 8, 10, 12, 15, 58 микрорайона 3б, дома №№ 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 79, 80, 84, 85, 87, 89, 103, 110, 111, 112, 113, 114, 120,121, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 160, 162, 163, 166 микрорайона 3 и гостиницы "Silk wаy", "Жеруйык", "В&В Aktau", "Гүлдана".
Избирательный участок №8
Город Актау, 4 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №5 имени Нұртас Оңдасынова" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 316585.
Границы: дома №№ 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65 микрорайона 4, все дома микрорайона 4а и гостиницы "Жаңа Otel", "Holiday Inn Aktau Hotel", "Caspian Riviera Grand Palace".
Избирательный участок №9

Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 87292 (код) 507227.
Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73 үйлері және "Ақтау", "Тұмарым", "Мандарин" қонақ үйлері.
№4 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы Маңғыстау гуманитарлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 87292 (код) 507227.
Шекарасы: 2 шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47в үйлері.
№5 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№2 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507442.
Шекарасы: 3 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 57, 58, 59, 61, 65, 151, 152, 153, 154а, 155, 156, 156а, 157, 158, 159 үйлері.
№6 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№2 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507442.
Шекарасы: 3а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және "Зеленая" қонақ үйі.
№7 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 3б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Халел Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау политехникалық коледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 500761.
Шекарасы: 3б шағынауданының №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 8, 10, 12, 15, 58 үйлері, 3 шағынауданының №№ 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 79, 80, 84, 85, 87, 89, 103, 110, 111, 112, 113, 114, 120,121, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 160, 162, 163, 166 үйлері және "Silk wаy", "Жерұйық", "В&В Aktau", "Гүлдана" қонақ үйлері.
№8 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 316585.
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлері, 4а шағынауданының барлық үйлері және "Жаңа Otel", "Holiday Inn Aktau Hotel", "Caspian Riviera Grand Palace" конақ үйлері.
№9 сайлау учаскесі

Город Актау, 4 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №5 имени Нұртас Оңдасынова" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 500735.
Границы: дома №№ 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52 микрорайона 4 и республиканское государственное учреждение "Воинская часть 29011" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок №10
Город Актау, 4 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №5 имени Нұртас Оңдасынова" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 333516.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 66, 67, 68 микрорайона 4.
Избирательный участок №11
Город Актау, 5 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №7 имени Н. Марабаева" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 521769.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 7, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 41, 42 микрорайона 5.
Избирательный участок №12
Город Актау, 5 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №7 имени Н. Марабаева" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 521769.
Границы: дома №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 39, 40 микрорайона 5.
Избирательный участок №13
Город Актау, 6 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №6" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 507568.
Границы: дома №№ 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 микрорайона 6 и гостиница "Golden Palace".
Избирательный участок №14
Город Актау, 6 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №6" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 507568.
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 микрорайона 6.
Избирательный участок №15
Город Актау, 7 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №9" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.
Границы: дома №№ 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 микрорайона 7 и гостиница "Каспийский берег".
Избирательный участок №16
Город Актау, 7 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №9" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 500735.
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52 үйлері және Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің "29011 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№10 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 333516.
Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 66, 67, 68 үйлері.
№11 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "Н. Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 521769.
Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 7, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 41, 42 үйлері.
№12 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "Н. Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 521769.
Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 39, 40 үйлері.
№13 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№6 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507568.
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40 үйлері және "Golden Palace" қонақ үйі.
№14 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№6 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507568.
Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 19, 20, 37, 38 үйлері.
№15 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.
Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және "Каспийский берег" қонақ үйі.
№16 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 511968.

Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 микрорайона 7.
Избирательный участок №17
Город Актау, 8 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №8 имени Исатай Сүйеубаева" Актауского городского отдела образования акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 526468.
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 микрорайона 8.
Избирательный участок №18
Город Актау, 8 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №8 имени Исатай Сүйеубаева" Актауского городского отдела образования акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 526468.
Границы: дома №№ 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 микрорайона 8.
Избирательный участок №19
Город Актау, 9 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Лицей №11" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 433913.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 микрорайона 9 и гостиницы "Renaissance Aktau Hotel", "Три дельфина", "Арай", дома №№ 1, 2, 10, 11 микрорайона 10.
Избирательный участок №20
Город Актау, 9 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Лицей №11" Актауского городского отдела образования Акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 433913.
Границы: дома №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 микрорайона 9.
Избирательный участок №21
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT лицей" Актауского городского отдела образования акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 433095.
Границы: дома №№ 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 микрорайона 11.
Избирательный участок №22
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №10" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.
Границы: дома №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 микрорайона 11.
Избирательный участок №23
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №10" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.
Границы: дома №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 58, 60 микрорайона 11.
Избирательный участок №24
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 310854.
Границы: дома №№ 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 микрорайона 12.
Избирательный участок №25

Шекарасы: 7 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері.
№17 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 526468.
Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері.
№18 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 526468.
Шекарасы: 8 шағынауданының №№ 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.
№19 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№11 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 433913.
Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері және "Renaissance Aktau Hotel", "Три дельфина", "Арай" қонақ үйлері, 10 шағынауданының №№ 1, 2, 10, 11 үйлері.
№20 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№11 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 433913.
Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері.
№21 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "IT лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 433095.
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері.
№22 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№10 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері.
№23 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№10 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 58, 60 үйлері.
№24 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 310854.
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлері.
№25 сайлау учаскесі

Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 310854.
Границы: дома №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 69, 70 микрорайона 12.
Избирательный участок №26
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия №13" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 435909.
Границы: дома №№ 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 микрорайона 12.
Избирательный участок №27
Город Актау, 12 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия №13" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 312432.
Границы: дома №№ 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в микрорайона 12.
Избирательный участок №28
Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №17" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 421298.
Границы: дома №№ 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 микрорайона 13 и гостиница "Grand Hotel Victory".
Избирательный участок №29
Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №17" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 421298.
Границы: дома №№ 2, 3а, 6, 7, 13а, 13б, 52а, 52б, 53, 54 микрорайона 13.
Избирательный участок №30
Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №21" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 427750.
Границы: дома №№ 1а, 1б, 8, 9, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б микрорайона 13.
Избирательный участок №31
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №1" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 315336.
Границы: дома №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 52/1, 52-1/1, 52-2/1, 52-2/2, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7/1, 52-7/2, 57, 58, 59, 59а, 60, 69, 87 микрорайона 14 и все частные жилые дома микрорайона 14.
Избирательный участок №32
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №1" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 315336.
Границы: дома №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 36б, 36д, 37 микрорайона 14.
Избирательный участок №33

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 310854.
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 69, 70 үйлері.
№26 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 435909.
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері.
№27 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№13 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 312432.
Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в үйлері.
№28 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№17 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 421298.
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 37, 38, 39, 40 үйлері және "Grand Hotel Victory" қонақ үйі.
№29 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№17 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 421298.
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 2, 3а, 6, 7, 13а, 13б, 52а, 52б, 53, 54 үйлері.
№30 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№21 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 427750.
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 1а, 1б, 8, 9, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері.
№31 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№1 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 315336.
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 52/1, 52-1/1, 52-2/1, 52-2/2, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7/1, 52-7/2, 57, 58, 59, 59а, 60, 69, 87 үйлері және 14 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.
№32 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№1 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 315336.
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 36б, 36д, 37 үйлері.
№33 сайлау учаскесі

Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №15 имени Ибаш Жанболатовой" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.
Границы: дома №№ 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, микрорайона 14.
Избирательный участок №34
Город Актау, 15 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.
Границы: дома №№ 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 43, 45, 46, 47, 59 микрорайона 15 и все частные жилые дома микрорайона 15.
Избирательный участок №35
Город Актау, 15 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "IT школа-лицей" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.
Границы: дома №№ 22, 23, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70 микрорайона 15 и микрорайонов "Самал", "Самал-1", "Самал-2".
Избирательный участок №36
Город Актау, 15 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад №58 "Балауса" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 313159.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12Б/в, 13б, 13/2, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68 микрорайона 15.
Избирательный участок №37
Город Актау, 22 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №22 имени С. Кондыбая" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 530044.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6а, 6б, 7, 7б, микрорайона 22.
Избирательный участок №38
Город Актау, 22 микрорайон, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 6656 Национальной гвардии Республики Казахстан", телефон/факс: 8 7292 (код) 531252.
Границы: республиканское государственное учреждение "Воинская часть 6656 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок №39
Город Актау, 25 микрорайон, здание республиканского государственного учреждения "Учреждение ГМ-172/10" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, телефон/факс: 8 7292 (код) 521638.
Границы: республиканское государственное учреждение "Учреждение ГМ-172/10" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Избирательный участок №40
Город Актау, 24 микрорайон, здание некоммерческого акционерного общества "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова" (2 корпус), телефон/факс: 8 7292 (код) 430016.

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "Ибаш Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері.
№34 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42, 43, 45, 46, 47, 59 үйлері және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.
№35 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "IT мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 432805.
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 22, 23, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70 және "Самал", "Самал-1", "Самал-2" шағынаудандарының үйлері.
№36 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№58 "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 313159.
Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12Б/в, 13б, 13/2, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68 үйлері.
№37 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "С. Қондыбай атындағы №22 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 530044.
Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5а, 5в, 6а, 6б, 7, 7б үйлері.
№38 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 531252.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№39 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 25 шағынаудан, Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ГМ-172/10 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 521638.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ГМ-172/10 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№40 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 24 шағынаудан, "Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты (№2 корпус), телефон/факс: 8 7292 (код) 430016.

Границы: дома №№ 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 22 микрорайона 26 и дома жилого комплекса "Коктем".
Избирательный участок №41
Город Актау, 26 микрорайон, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Границы: 26 микрорайон, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" Управления здравоохранения Мангистауской области акимата Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангистауская областная многопрофильная детская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения Мангистауской области.
Избирательный участок №42
Город Актау, 26 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №14" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 415657.
Границы: дома №№ 2, 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41 микрорайона 26.
Избирательный участок №43
Город Актау, 26 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №14" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 415657.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46 микрорайона 26.
Избирательный участок №44
Город Актау, 27 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Актауский технологический колледж сервиса" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 316076.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85, 87, 92 микрорайона 27 и общежитие некоммерческого акционерного общества "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш. Есенова" (дом №7).
Избирательный участок №45
Город Актау, 27 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Актауский технологический колледж сервиса" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 316076.
Границы: дома №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54 микрорайона 27.
Избирательный участок №46
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Саламата Мукашева" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338.

Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 22 үйлері және "Көктем" тұрғын үй кешенінің үйлері.
№41 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Шекарасы: 26 шағынаудан, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық көпбе йінді балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық онкологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№42 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№14 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 415657.
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 2, 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41 үйлері.
№43 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№14 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 415657.
Шекарасы: 26 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46 үйлері.
№ 44 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 316076.
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85, 87, 92 үйлері және "Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының жатақханасы (№7 үй).
№45 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 316076.
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54 үйлері.
№46 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338.

Границы: дома №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 47, 49 микрорайона 27.
Избирательный участок №47
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Саламата Мукашева" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338.
Границы: дома №№ 7, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 микрорайона 27.
Избирательный участок №48
Город Актау, 28 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №20 имени Мухтара Ауэзова" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 404280.
Границы: дома №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 микрорайона 28.
Избирательный участок №49
Город Актау, 28 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №20 имени Мухтара Ауэзова" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 404280.
Границы: дома №№ 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 микрорайона 28.
Избирательный участок №50
Город Актау, 28 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад №59 имени С.Н. Шапагатова" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 411794.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 микрорайона 28.
Избирательный участок №51
Город Актау, 28а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №23" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 402283.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, микрорайона 28а.
Избирательный участок №52
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №28" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 401656.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22 микрорайона 29.
Избирательный участок №53
Город Актау, 29 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №28" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 401656.
Границы: дома №№ 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 220 микрорайона 29.
Избирательный участок №54
Город Актау, 29 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад №61 "Сұлтан" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.
Границы: дома №№ 3, 4, 5, 6, 201, 202, 203 микрорайона 29, дома жилых комплексов "Толкын-1", "Толкын-2" и гостиница "Grand Nur Plaza Hotel".
Избирательный участок №55

Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 35, 47, 49 үйлері.
№47 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 412338.
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 7, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.
№48 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 404280.
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері.
№49 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 404280.
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері.
№50 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№59 С.Н. Шапағатов атындағы балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 411794.
Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
№51 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№23 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 402283.
Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері.
№52 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№28 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 401656.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 22 үйлері.
№53 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№28 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 401656.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 23, 24, 26, 26а, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 220 үйлері.
№54 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№61 "Сұлтан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.
Шекарасы: 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 201, 202, 203 үйлері, "Толқын-1", "Толқын-2" тұрғын үй кешендерінің үйлері және "Grand Nur Plaza Hotel" қонақ үйі.
№55 сайлау учаскесі

Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная школа-интернат для детей с ограниченными возможностями" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 609416.
Границы: дома №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22 микрорайона 32б, дома №№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 микрорайона 32в.
Избирательный участок №56
Город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская средняя школа №27" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 445253.
Границы: дома №№ 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54 55, 56 села Умирзак, дома №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 Монтажного управления-3, все дома жилого массива "Приморский".
Избирательный участок №57
Город Актау, село Умирзак, здание республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области", телефон/факс: 8 7292 (код) 460837.
Границы: республиканское государственное учреждение "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области".
Избирательный участок №58
Город Актау, село Умирзак, здание республиканского государственного учреждения "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области", телефон/факс: 8 7292 (код) 318003.
Границы: республиканское государственное учреждение "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области".
Избирательный участок №59
Город Актау, село Умирзак, жилой массив "Приозерный", здание ресторана "Азия", телефон/факс: 8 7292 (код) 212145.
Границы: все дома жилых массивов "Приозерный-1", "Приозерный-2", "Приозерный-3" и дома №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4 микрорайона 21.
Избирательный участок №60
Город Актау, Промышленная зона, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 3502 Национальной гвардии Республики Казахстан", телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.
Границы: республиканское государственное учреждение "Воинская часть 3502 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок №61
Город Актау, 17 километр автодороги Актау-Курык, здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 25744" Министерства обороны Республики Казахстан, телефон/факс: 8 7292 (код) 318354
Границы: республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 25744" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок №62

Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609416.
Шекарасы: 32б шағынауданының №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері, 32в шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
№56 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№27 Өмірзақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 445253.
Шекарасы: Өмірзақ ауылының №№ 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 10, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/3, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері, Монтаж басқармасы-3 №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, "Приморский" тұрғын үй массивінің барлық үйлері.
№57 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 460837.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№58 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 318003.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№59 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, "Приозерный" тұрғын үй массиві, "Азия" мейрамханасының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 212145.
Шекарасы: "Приозерный-1", "Приозерный-2", "Приозерный-3" тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері және 21 шағынауданының №№ 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4 үйлері.
№60 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3502 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3502 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№61 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Ақтау-Құрық автожолының 17 шақырымы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "25744 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 318354.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "25744 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№62 сайлау учаскесі

Город Актау, 1 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №3" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 507179.
Границы: дома №№ 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 микрорайона 1, частные дома №№ 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11 микрорайона 1в.
Избирательный участок № 63
Город Актау, 11 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "ІТ лицей" Актауского городского отдела образования акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.
Границы: дома №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8, 18, 18а, 19, 20, 21, 22 микрорайона 11.
Избирательный участок №64
Город Актау, 13 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №21" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.
Границы: дома №№ 5а, 5б, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 36 микрорайона 13.
Избирательный участок №65
Город Актау, 14 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №15 имени Ибаш Жанболатовой" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.
Границы: дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 микрорайона 14.
Избирательный участок №66
Город Актау, 17 микрорайон, здание учреждения "Актауский учетно-технологический колледж", телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Границы: дом № 1 жилого комплекса "Дукат", дом № 7 жилого комплекса "Грин Парк", дома №№ 6, 8, 9, 10, 11 жилого комплекса "Грин Плаза" и дома №№ 18, 19, 21, 26, 27, 29, 44, 46, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 82, 84, 86, 87, 91, 92, 93 микрорайона 17.
Избирательный участок №67
Город Актау, 22 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №22 имени С. Кондыбая" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 530044.
Границы: дома №№ 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31 микрорайона 22, частные дома №№ 33, 34 микрорайона 22, дом № 101 микрорайона 23 и гостиница "Достық".
Избирательный участок №68
Город Актау, 27 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №16 имени Саламата Мукашева" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.
Границы: дома №№ 8, 9, 10, 23, 24, 25, 51, 52, 64, 65, 66, 67, 79, 80 микрорайона 27.
Избирательный участок №69
Город Актау, 28 микрорайон, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад №57 "Ақбота" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 411794.

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 507179.
Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 үйлері, 1в шағынауданының №№ 3, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11 жеке үйлері.
№63 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "ІТ лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 427371.
Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8, 18, 18а, 19, 20, 21, 22 үйлері.
№64 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№21 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.
Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 5а, 5б, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 36 үйлері.
№65 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "Ибаш Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 434810.
Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері.
№66 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, "Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Шекарасы: "Дукат" тұрғын үй кешенінің № 1 үйі, "Грин Парк" тұрғын үй кешенінің № 7 үйі, "Грин Плаза" тұрғын үй кешенінің №№ 6, 8, 9, 10, 11 үйлері және 17 шағынауданының №№ 18, 19, 21, 26, 27, 29, 44, 46, 70 ,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 82, 84, 86, 87, 91, 92, 93 үйлері.
№67 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "С. Қондыбай атындағы №22 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 530044.
Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31 үйлері, 22 шағынауданының №№ 33, 34 жеке үйлері, 23 шағынауданының № 101 үйі және "Достық" қонақ үйі.
"№68 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 305565.
Шекарасы: 27 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 23, 24, 25, 51, 52, 64, 65, 66, 67, 79, 80 үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№57 "Ақбота" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 411794.

Границы: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 21, 22 микрорайона 28.
Избирательный участок №70
Город Актау, 28а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №23" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.
Границы: дома №№ 7, 8, 9, 10, 14 микрорайона 28а.
Избирательный участок №240
Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №29 имени Фаризы Онгарсыновой" Актауского городского отдела образования акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.
Границы: дома №№ 1/3, 1/4, 11, 12 микрорайона 31, дома №№ 2, 3, 4, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а микрорайона 31а и здание некоммерческого акционерного общества "Каспийский университет технологий и инжиниринга имени Ш.Есенова" микрорайона 32, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 микрорайон 32а, дома №№ 1б, 2б, 8, 8/4, 9, 22, 23, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35 микрорайона 35 и коммунальное государственное предприятие "Ақтау тұрғын үй" на праве хозяйственного ведения акимата города Актау.
Избирательный участок №241
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детская и юношеская спортивная школа Мангистау-Арена" Актауского городского отдела физической культуры, спорта и туризма, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Границы: дома №№ 3, 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 микрорайона 33, дома №№ 1, 1б, 2, 5, 6, 8, 11, 14, 15, 16, 17, 18 микрорайона 34.
Избирательный участок №242
Город Актау, микрорайон "Шыгыс-1", здание коммунального государственного учреждения "Центр реабилитации и социализации" Управления координации занятости и социальных программ Мангистауской области", телефон/факс: 8 7292 (код) 609503.
Границы: все дома микрорайонов "Шыгыс-1", "Шыгыс-2", "Шыгыс-3".
Избирательный участок №243
Город Актау, село Умирзак, здание коммунального государственного учреждения "Умирзакская средняя школа №27" Актауского городского отдела образования, телефон/факс: 8 7292 (код) 460837.
Границы: все дома жилого массива "Рауан".
Избирательный участок №246
Город Актау, 32б микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Областная школа-интернат для детей с ограниченными возможностями" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8 7292 (код) 609416.
Границы: дома №№ 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 микрорайона 31б, дома №№ 19, 20, 21 микрорайона 32б.
Избирательный участок №247

Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 21, 22 үйлері.
№70 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№23 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 425510.
Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 14 үйлері.
№240 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32а шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы №29 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.
Шекарасы: 31 шағынауданының №№ 1/3, 1/4, 11, 12 үйлері, 31а шағынауданының №№ 2, 3, 4, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23а үйлері және 32 шағынауданының "Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ғимараты, 32а шағынауданының №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері, 35 шағынауданының №№ 1б, 2б, 8, 8/4, 9, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері және Ақтау қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтау тұрғын үй" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№241 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33 шағынаудан, Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің "Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Шекарасы: 33 шағынауданының №№ 3, 19, 20, 21, 22, 30, 31, 32 үйлері, 34 шағынауданының №№ 1, 1б, 2, 5, 6, 8, 11, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
№242 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, "Шығыс-1" шағынаудан, "Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Оңалту және әлеуметтендіру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609503.
Шекарасы: "Шығыс-1", "Шығыс-2", "Шығыс-3" шағынаудандарының барлық үйлері.
№243 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, Ақтау қалалық білім бөлімінің "№27 Өмірзақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 460837.
Шекарасы: "Рауан" тұрғын үй массивінің барлық үйлері.
№246 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 609402.
Шекарасы: 31б шағынауданының №№ 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері, 32б шағынауданының №№ 19, 20, 21 үйлері.
№247 сайлау учаскесі

Город Актау, 17 микрорайон, здание учреждения "Актауский учетно-технологический колледж", телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Границы: дома №№ 11, 18, 28, 28/1, 34, 38, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 49, 50, 55, 56, 57, 61, 63, 67, 68, 69, 89, 90, 91 микрорайона 16, дома №№ 101, 102, 104 микрорайона 17, дома №№ 3, 4, 5 жилого комплекса "Каспий Самалы" и все частные жилые дома микрорайона 17, государственное учреждение "Областная детская деревня семейного типа" Управления образования Мангистауской области, дома №№ 1, 2, 3, 4, 14/1, 14/2, 14/3, 20 микрорайона 19 и общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Прикаспийский институт бизнеса", дома №№ 19, 31, 32, 33, 35, 36 микрорайона 20.
Избирательный участок №248
Город Актау, 32а микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №29 имени Фаризы Онгарсыновой" Актауского городского отдела образования, акимата города Актау, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.
Границы: дома №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 микрорайона 32а.
Избирательный участок №249
Город Актау, 33 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Детская и юношеская спортивная школа Мангистау-Арена" Актауского городского отдела физической культуры, спорта и туризма, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Границы: дома №№ 166, 167, 168, 169, 172, 181, 183, 183/1 и все частные жилые дома микрорайона 30.

Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, "Ақтау есептік-технологиялық колледжі" мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 436360.
Шекарасы: 16 шағынауданының №№ 11, 18, 28, 28/1, 34, 38, 40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 49, 50, 55, 56, 57, 61, 63, 67, 68, 69, 89, 90, 91 үйлері, 17 шағынауданының №№ 101, 102, 104, "Каспий Самалы" тұрғын үй кешенінің №№ 3, 4, 5 үйлері және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Облыстық отбасылық үлгідегі балалар ауылы" мемлекеттік мекемесі, 19 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 14/1, 14/2, 14/3, 20 үйлері және "Каспий өңірі бизнес институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы, 20 шағынауданның №№ 19, 31, 32, 33, 35, 36 үйлері.
№248 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 32а шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы №29 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 303124.
Шекарасы: 32а шағынауданының №№ 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30 үйлері.
№249 сайлау учаскесі
Ақтау қаласы, 33 шағынаудан, Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің "Маңғыстау-Арена балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 7292 (код) 301801.
Шекарасы: 30 шағынауданының №№ 166, 167, 168, 169, 172, 181, 183, 183/1 үйлері және барлық жеке тұрғын үйлері.