О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима села Шетпе Мангистауского района Мангистауской области от 20 ноября 2020 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 ноября 2020 года № 4345
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Шетпе, на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 26 декабря 2019 года, аким села Шетпе РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Шетпе следующие наименования:
1) в микрорайоне Карашокы:
первой улице – имя Ескали Айтыманова;
второй улице – имя Аяпберген Ауезалиева;
2) в микрорайоне Шетпе - 1:
первой улице – имя Нургазы Енсегенова;
3) в микрорайоне Кызылтуран:
первой улице – имя Нурым Иманкулова;
второй улице – имя Ораз Торебаева;
4) в микрорайоне Базарлы:
первой улице – имя Сарсенби Медиманова;
второй улице – имя Алдан Сейитмаганбетова;
третьей улице – имя Оспан Шамгулова;
четвертой улице – имя Сисенкул Узакбаева;
пятой улице – имя Карагул Шегебаева;
5) в микрорайоне Богет:
первой улице – имя Егдирбай Килыбаева;
второй улице – имя Кайыр Бобетаева;
6) в микрорайоне Ащыбулак:
первой улице – имя Бисенби Арипулы;
второй улице – имя Кази Койтанова;
7) в микрорайоне Жана орпа - 1:
первой улице – имя Сулеймен Ташекенова;
второй улице – имя Бораш Такова;
третьей улице – имя Оразаухан Избасарулы;
четвертой улице – имя Исатай Суйеубаева;
пятой улице – имя Молдахан Бапанова;
шестой улице – имя Болекбай Жанаева;
седьмой улице – имя Атабай Такенова;
восьмой улице – имя Бисемаганбет Бажбенулы;
девятой улице – имя Медина Кубышева.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Шетпе" (главный специалист Б.Жамелбеков) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе аппарата акима села Шетпе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села Шетпе А. Жанбуршиев

Атаусыз көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылы әкімінің 2020 жылғы 20 қарашадағы № 285 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 4345 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шетпе ауылының халқының пікірін ескере отырып, 2019 жылғы 26 желтоқсандағы Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шетпе ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Шетпе ауылының атаусыз көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
1) Қарашоқы шағын ауданында:
бірінші көшеге – Есқали Айтыманов есімі;
екінші көшеге – Аяпберген Әуезалиев есімі;
2) Шетпе - 1 шағын ауданында:
бірінші көшеге – Нұрғазы Еңсегенов есімі;
3) Қызылтұран шағын ауданында:
бірінші көшеге – Нұрым Иманқұлов есімі;
екінші көшеге – Ораз Төребаев есімі;
4) Базарлы шағын ауданында:
бірінші көшеге – Сәрсенбі Медиманов есімі;
екінші көшеге – Алдан Сейітмағанбетов есімі;
үшінші көшеге – Оспан Шамғұлов есімі;
төртінші көшеге – Сисенқұл Ұзақбаев есімі;
бесінші көшеге - Қарағұл Шегебаев есімі;
5) Бөгет шағын ауданында:
бірінші көшеге – – Егдірбай Қилыбаев есімі;
екінші көшеге – Қайыр Бөбетаев есімі;
6) Ащыбұлақ шағын ауданында:
бірінші көшеге – Бисенбі Әріпұлы есімі;
екінші көшеге – Қази Қойтанов есімі;
7) Жаңа орпа - 1 шағын ауданында:
бірінші көшеге – Сүлеймен Тәшекенов есімі;
екінші көшеге – Бораш Тақов есімі;
үшінші көшеге – Оразаухан Ізбасарұлы есімі;
төртінші көшеге – Исатай Сүйеубаев есімі;
бесінші көшеге – Молдахан Бапанов есімі;
алтыншы көшеге – Бөлекбай Жаңаев есімі;
жетінші көшеге – Атабай Тәкенов есімі;
сегізінші көшеге – Бисемағанбет Бәжбенұлы есімі;
тоғызыншы көшеге – Медина Құбышев есімі.
2. "Шетпе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман Б.Жамелбеков) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Шетпе ауылы әкімінің аппаратының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шетпе ауылы әкімінің міндетін атқарушы А. Жанбуршиев