О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2020 года № 38/298 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2020 - 2022 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 14 мая 2020 года № 43/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 мая 2020 года № 4210
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 30 апреля 2020 года №42/317 "О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37/295 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4203), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 13 января 2020 года №38/298 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4112, опубликовано 22 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1)доходы – 2 054 818,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168 084,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 901,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 883 833,7 тысяч тенге;
2)затраты - 2 094 110,8 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 39 292,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 39 292,1 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39 292,1 тысяча тенге.";

Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 38/298 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 мамырдағы № 43/329 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 4210 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі №42/317 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37/295 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4203 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №38/298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4112 болып тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 054 818,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 168 084,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 901,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 883 833,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 094 110,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 39 292,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39 292,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 292,1 мың теңге.";

приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (главный специалист-юрист Ә.Нәдірқожақызы) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р.Рысмұхамбетов
Секретарь Тупкараганского районного маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 14 мая 2020 года №43/329
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 13 января 2020 года №38/298
Бюджет села Акшукур на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман-заңгер Нәдірқожақызы Ә.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Рысмұхамбетов
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 мамырдағы
№43/329 шешіміне
1 қосымша
Түпқараған аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№38/298 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Ақшұқыр ауылының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге