Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Костанайской области от 14 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 апреля 2020 года № 9124. Утратило силу решением акима Костанайской области от 25 июня 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Костанайской области от 25.06.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" аким РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Костанайской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Костанайской области Карплюка С.А. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 7 апреля 2020 года.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қостанай облысы әкімінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 9124 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2020 жылғы 25 маусымдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 25.06.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Қостанай облысы әкімінің орынбасары С.А. Карплюк тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 7 сәуірден бастап туындаған қатынастарға өз әрекетін таратады.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов