О внесении изменений в постановление акимата от 16 апреля 2019 года № 756 "Об установлении государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичного сервитута на земельные участки"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 16 ноября 2020 года № 1970. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 ноября 2020 года № 9556
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 2 сентября 2019 года № 2 и решением маслихата Костанайской области от 2 сентября 2019 года № 426 "О наименовании и переименовании составных частей города Костанай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8656) акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичного сервитута на земельные участки" от 16 апреля 2019 года № 756 (опубликовано 26 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8371) следующие изменения:
пункт 1 приложения к постановлению изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 5 приложения к постановлению изложить в новой редакции:
"5. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Победы, А. Бородина, проспекта Нұрсұлтана Назарбаева, площадью 1,0208 гектар;";
пункт 6 приложения к постановлению изложить в новой редакции:
"6. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А. Бородина, Ч. Валиханова, Шайсұлтана Шаяхметова, площадью 0,4908 гектар;";
пункт 11 приложения к постановлению изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 15 приложения к постановлению изложить в новой редакции:

Әкімдіктің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 756 "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылытуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 1970 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 9556 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 қыркүйектегі № 2 және Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 2 қыркүйектегі № 426 "Қостанай қаласының құрамдас бөліктерін атау және қайта атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8656 болып тіркелген) сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылытуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы" 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 756 қаулысына (2019 жылғы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8371 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі қаулы қосымшасының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Тәуелсіздік, Ғ. Қайырбеков, Пушкин, И. Сьянов көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,2712 гектар;";
қаулы қосымшасының 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Победа, А. Бородин көшелері, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,0208 гектар;";
қаулы қосымшасының 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. А. Бородин, Ш. Уәлиханов, Шайсұлтан Шаяхметов көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,4908 гектар;";
қазақ тіліндегі қаулы қосымшасының 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"11. Тәуелсіздік, Пушкин, А. Байтұрсынов, М. Дулатов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,5107 гектар;";
қаулы қосымшасының 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Пушкина, Урицкого, Железнодорожная и внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Тәуелсіздік, Урицкого, Шайсұлтана Шаяхметова, площадью 1,2859 гектар;";
пункт 18 приложения к постановлению изложить в новой редакции:
"18. Внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Тәуелсіздік, Перронная, А. П. Чехова, Шайсұлтана Шаяхметова, площадью 0,6525 гектар;";
пункт 21 приложения к постановлению изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 29 приложения к постановлению изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 35 приложения к постановлению изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 36 приложения к постановлению изложить в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 37 приложения к постановлению изложить в новой редакции:
"37. Тепломагистраль по улице Омара Дощанова, площадью 0,1908 гектар;";
пункт 44 приложения к постановлению изложить в новой редакции на русском языке, на казахском языке текст не меняется:
"44. Тепловая сеть по улицам Гашека, В. Чкалова, площадью 0,0647 гектар;";
пункт 45 приложения к постановлению изложить в новой редакции:
"45. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Пушкина, проспекта Абая, улицы Г. Каирбекова, площадью 3,6599 гектар;";
пункт 49 приложения к постановлению изложить в новой редакции:
"49. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Б. Майлина, Вокзальная, Победы, проспекта Нұрсұлтана Назарбаева, площадью 1,1944 гектар;";
пункт 51 приложения к постановлению изложить в новой редакции на русском языке, на казахском языке текст не меняется:
"51. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Шайсұлтана Шаяхметова, А. Бородина, Ч. Валиханова, Лермонтова, площадью 0,7955 гектар;";
пункт 53 приложения к постановлению изложить в новой редакции на русском языке, на казахском языке текст не меняется:
"53. Внутриквартальные тепловые сети улиц Тәуелсіздік, Шайсұлтана Шаяхметова, 1 Мая, площадью 0,1208;";
пункт 54 приложения к постановлению изложить в новой редакции на русском языке, на казахском языке текст не меняется:
"54. Внутриквартальные тепловые сети улиц Пушкина, Шайсұлтана Шаяхметова, 1 Мая, площадью 0,5792;";
пункт 56 приложения к постановлению изложить в новой редакции:
"56. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А. П. Чехова, С. Баймагамбетова, Гоголя, проспекта Аль-Фараби, площадью 1,8344 гектар;";
пункт 60 приложения к постановлению изложить в новой редакции на русском языке, на казахском языке текст не меняется:
"60. Тепломагистраль по улице Базовая, проспекта Абая, улицы Генерала Арстанбекова, площадью 1,6723 гектар;".

"15. Тәуелсіздік, Пушкин, Урицкий, Железнодорожная көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері және Әл-Фараби даңғылы, Тәуелсіздік, Урицкий, Шайсұлтан Шаяхметов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,2859 гектар;";
қаулы қосымшасының 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Әл-Фараби даңғылы, Тәуелсіздік, Перронная, А. П. Чехов, Шайсұлтан Шаяхметов көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,6525 гектар;";
қазақ тіліндегі қаулы қосымшасының 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"21. В. Чкалов көшесі бойындағы, Абай даңғылы, Генерал Арыстанбеков көшесі шекараларындағы жылу желілері, көлемі 0,7248 гектар;";
қазақ тіліндегі қаулы қосымшасының 29-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"29. Әл-Фараби даңғылы, Дзержинский, Тәуелсіздік, Б. Майлин көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,2508 гектар;";
қазақ тіліндегі қаулы қосымшасының 35-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"35. Уральская көшесіндегі жылу магистралі, көлемі 0,2907 гектар;";
қазақ тіліндегі қаулы қосымшасының 36-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"36. С. Мәуленов көшесіндегі жылу магистралі, көлемі 0,1480 гектар;";
қаулы қосымшасының 37-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"37. Омар Досжанов көшесіндегі жылу магистралі, көлемі 0,1908 гектар;";
орыс тіліндегі қаулы қосымшасының 44-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
қаулы қосымшасының 45-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"45. Тәуелсіздік, Пушкин көшелері, Абай даңғылы, Ғ. Қайырбеков көшесі шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 3,6599 гектар;";
қаулы қосымшасының 49-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"49. Б. Майлин, Вокзальная, Победа көшелері, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 1,1944 гектар;";
орыс тіліндегі қаулы қосымшасының 51-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
орыс тіліндегі қаулы қосымшасының 53-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
орыс тіліндегі қаулы қосымшасының 54-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
қаулы қосымшасының 56-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"56. А. П. Чехов, С. Баймағамбетов, Гоголь көшелері, Әл-Фараби даңғылы шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 1,8344 гектар;";
орыс тіліндегі қаулы қосымшасының 60-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.

2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Костаная А. Касимов

2. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласы әкімінің міндетін атқарушы А. Касимов