О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 291 "О бюджете города Аркалыка на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 17 ноября 2020 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 ноября 2020 года № 9563. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 291 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8852) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13403563,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1810355,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28732,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 75970,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11488505,6 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2927676,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13698709,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3836,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 12095,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8259,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 51330,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 51330,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -350311,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 350311,9 тысяч тенге:
поступление займов – 219528,7 тысяч тенге;
погашение займов – 8259,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139042,3 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1303622,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 2742395,6 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие в сумме 3808690,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 291 "Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 345 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 9563 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 291 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8852 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13403563,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1810355,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28732,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 75970,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11488505,6 мың теңге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2927676,0 мың теңге;
2) шығындар – 13698709,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3836,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 12095,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8259,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 51330,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 51330,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -350311,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 350311,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 219528,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8259,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139042,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1303622,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 2742395,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 3808690,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"9. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем бюджетных кредитов из республиканского бюджета в сумме 12095,0 тысяч тенге, в том числе:
местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 12095,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Тасмағанбет
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению Аркалыкского
городского маслихата

"9. 2020 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көлемі 12095,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 12095,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы С. Тасмағанбет
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық
мәслихатының

28 345,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 689,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 809,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82 761,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82 761,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 547,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 794,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18 682,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 738,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 693 328,8
1
Жилищное хозяйство
135 082,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
500,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
134 582,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
29 662,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4 600,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
100 320,0
2
Коммунальное хозяйство
2 465 363,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
291 335,2
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
270 473,3
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
20 861,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 174 028,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
2 170 338,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3 690,0
3
Благоустройство населенных пунктов
92 883,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
92 883,6
015
Освещение улиц в населенных пунктах

28 345,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11 689,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 809,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82 761,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82 761,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 547,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 794,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18 682,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 738,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 693 328,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
135 082,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
500,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
134 582,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
29 662,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4 600,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
100 320,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 465 363,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
291 335,2
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
270 473,3
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
20 861,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 174 028,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
2 170 338,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
3 690,0
3
Елді-мекендерді көркейту
92 883,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
92 883,6
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру