О внесении изменений в решение акима от 27 июня 2019 года № 3 "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком"
Решение акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 23 ноября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 ноября 2020 года № 9594. Утратило силу решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 13 декабря 2021 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 13.12.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Ашутастинского сельского округа города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима "Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком" от 27 июня 2019 года № 3 (опубликовано 11 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8560) следующие изменения:
в преамбуле указанного решения словосочетание "исполняющий обязанности акима села Ашутасты города Аркалыка" заменить на "исполняющий обязанности акима";
в пункте 1 указанного решения словосочетание "села Ашутасты" заменить на "села Ашутасты Ашутастинского сельского округа";
в абзаце первом пункта 2 указанного решения словосочетание "Аппарат акима села Ашутасты города Аркалыка" заменить на "Аппарат акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка";
подпункт 2) пункта 2 указанного решения исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ашутастинского сельского округа города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ашутастинского сельского округа А. Турганов

Әкімнің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 3 "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 қарашадағы № 4 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 9594 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округі әкімінің 13.12.2021 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Арқалық қаласының Ашутасты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2019 жылғы 27 маусымдағы № 3 шешіміне (2019 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8560 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесіндегі "Арқалық қаласы Ашутасты ауылы әкімінің міндетін атқарушы" сөз тіркесі "әкімнің міндетін атқарушы" болып ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағында "Ашутасты ауылының" сөз тіркесі "Ашутасты ауылдық округі Ашутасты ауылының" болып ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-тармағы бірінші абзацында "Арқалық қаласы Ашутасты ауылы әкімінің аппараты" сөз тіркесі "Арқалық қаласының Ашутасты ауылдық округі әкімінің аппараты" болып ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-тармағы 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Арқалық қаласының Ашутасты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Арқалық қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ашутасты ауылдық округінің әкімі А. Турганов