О внесении изменения в решение акима от 3 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Джангельдинского района"
Решение акима Джангельдинского района Костанайской области от 16 октября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 октября 2020 года № 9497
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией аким Джангельдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Джангельдинского района "Об образовании избирательных участков на территории Джангельдинского района" от 3 февраля 2014 года № 1 (опубликовано 26 марта 2014 года в газете "Біздің Торғай", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4473) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Джангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Джангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Джангельдинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Джангельдинского района Ш. Оспанов
Приложение
к решению акима
от 16 октября 2020 года
№ 3
Приложение
к решению акима
от 3 февраля 2014 года
№ 1
Избирательные участки на территории Джангельдинского района
1. Избирательный участок № 289, в границах села Сага.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Сага, улица Міржақып Дулатов, 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мыржакыпа Дулатова отдел образования Джангельдинского района".
2. Избирательный участок № 290, в границах села Ошаганды.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Ошаганды, улица Ошағанды, 1, здание коммунального государственного учреждения "Ошагандинская начальная школа" отдела образования Джангельдинского района.
3. Избирательный участок № 291, в границах села Бидайык.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Бидайык, улица Бейбітшілік, 8, здание коммунального государственного учреждения "Бидайыкская начальная школа отдела образования Джангельдинского района".

Әкімнің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1 "Жангелдин ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2020 жылғы 16 қазандағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 9497 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша Жангелдин ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауданы әкімінің "Жангелдин ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешіміне (2014 жылғы 26 наурызда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жангелдин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауданының әкімі Ш. Оспанов
Әкімнің
2020 жылғы 16 қазандағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Әкімнің
2014 жылғы 3 ақпандағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Жангелдин ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 289 сайлау учаскесі,Саға ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Саға ауылы, Міржақып Дулатов көшесі, 14, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Міржақып Дулатов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
2. № 290 сайлау учаскесі, Ошағанды ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Ошағанды ауылы, Ошағанды көшесі, 1, Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Ошағанды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
3. № 291 сайлау учаскесі, Бидайық ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Бидайық ауылы, Бейбітшілік көшесі, 8, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Бидайық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

4. Избирательный участок № 292, в границах села Милисай.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Милисай, улица Жастар, 10, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Сырбая Мауленова отдела образования Джангельдинского района".
5. Избирательный участок № 293, в границах села Шили.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Шили, улица Бестау, 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Кайнекея Жармаганбетова отдела образования Джангельдинского района".
6. Избирательный участок № 294, в границах села Сужарган.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Сужарган, улица Астана, 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Канапия Кайдосова отдела образования Джангельдинского района".
7. Избирательный участок № 295, в границах села Шеген.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Шеген, улица Хамза Нарымбаев, 33, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Аманкелды отдела образования Джангельдинского района".
8. Избирательный участок № 298, в границах села Акшиганак.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Акшиганак, улица Тауелсиздик, 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Каражан Топаева отдел образования Джангельдинского района".
9. Избирательный участок № 299, в границах села Туйемойнак.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Туйемойнак, улица Тосын Кумы, 19, здание коммунального государственного учреждения "Туйемойнакская начальная школа отдела образования Джангельдинского района".
10. Избирательный участок № 300, в границах села Акколь.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Акколь, улица Кенжеғали Сағадиев, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ансагана Конкабаева отдела образования Джангельдинского района".
11. Избирательный участок № 303, в границах села Ахмета Байтұрсынұлы.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Ахмет Байтұрсынұлы, улица Тәуелсіздік, 7А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ахмет Байтурсынова отдела образования Джангельдинского района".
12. Избирательный участок № 304, в границах села Торгай, улицы: Алиби Жангелдина, Миржакыпа Дулатова, Кейки Батыр, Кайырбек Алматова, Муханбетжана Дузенова, Ыбырая Алтынсарина.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Торгай, улица Ыбырая Алтынсарина, 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Н. Г. Иванова отдела образования Джангельдинского района".

4. № 292 сайлау учаскесі, Милісай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Милісай ауылы, Жастар көшесі, 10, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Сырбай Мәуленов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
5. № 293 сайлау учаскесі, Шилі ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Шилі ауылы, Бестау көшесі, 14, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Қайнекей Жармағанбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6. № 294 сайлау учаскесі, Сужарған ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Сужарған ауылы, Астана көшесі, 12, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Қанапия Қайдосов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
7. № 295 сайлау учаскесі, Шеген ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Шеген ауылы, Хамза Нарымбаев көшесі, 33, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Аманкелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
8. № 298 сайлау учаскесі, Ақшығанақ ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Ақшығанақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 4, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Қаражан Топаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9. № 299 сайлау учаскесі, Түйемойнақ ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Түйемойнақ ауылы, Тосын Кұмы көшесі, 19, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Түйемойнақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
10. № 300 сайлау учаскесі, Ақкөл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Ақкөл ауылы, Кенжеғали Сағадиев көшесі, 1, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Аңсаған Қоңқабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
11. № 303 сайлау учаскесі, Ахмет Байтұрсынұлы ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Ахмет Байтұрсынұлы ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 7А, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Ахмет Байтұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
12. № 304 сайлау учаскесі, Торғай ауылының шекараларында: Әліби Жангелдин, Міржақып Дулатов, Кейкі Батыр, Қайырбек Алматов, Мұханбетжан Дүзенов, Ыбырай Алтынсарин көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 14, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Н. Г. Иванов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

13. Избирательный участок № 306, в границах села Торгай, улицы: Айтима Кожмуханбетова, Ахмет Байтурсынова, Кенжегали Сагадиева, Когабай Сарсекеева, Хакимбека Токина, Энергетика, Койшыгара Салгарина, Гафу Кайырбекова, Сейт Кенжеахметова, Айгожин Аяжан, Сапабека Жунусова, Нарынбаевых, Канапия Кайдосова.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Торгай, улица Канапия Кайдосова, 6, здание коммунального государственного учреждения "Торгайская средняя школа имени Шокана Уалиханова отдела образования Джангельдинского района".
14. Избирательный участок № 307, в границах села Торгай, улицы: Абая, Акмырза, Сырбайа Мауленова, Кайнекей, Кеншилик Мырзабекова, Нурхана Акына, Амангелды, К. Алтынсары, Кулжановых.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Торгай, улица Кайнекей, 7, здание государственного учреждения "Дом культуры имени Н. Ахметбекова" Джангельдинского районного отдела культуры и развития языков.
15. Избирательный участок № 308, в границах села Торгай, улицы: Токтабаев, Жакан Косабаев, Болата Хамзина, Каражана Топаева, Омара Тынымова, Бакытжана Байкадамова, Ермана Мусина, Дабена Бокишова, Дамолла Катена, Мырзагалия Жангелова, Айса Нурманова, Кыпшак Сейткула.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Торгай, улица Токтабаев, 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования Джангельдинского района".
16. Избирательный участок № 309, в границах села Калам-Карасу.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Калам-Карасу, улица Амиргали Душатов, 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Гафу Кайырбекова отдела образования Джангельдинского района".
17. Избирательный участок № 310, в границах села Шубалан.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Шубалан, улица Шубалан, 28, здание коммунального государственного учреждения "Шубаланская основная школа отдела образования Джангельдинского района".
18. Избирательный участок № 311, в границах села Аралбай.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Аралбай, улица Тәуелсіздік, 2, здание коммунального государственного учреждения "Жангельдинская средняя школа отдела образования Джангельдинского района".
19. Избирательный участок № 312, в границах села Кокалат.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Кокалат, улица Қыпшақ Сейтқұл, 4, здание коммунального государственного учреждения "Албарбогетская средняя школа отдела образования Джангельдинского района".

13. № 306 сайлау учаскесі, Торғай ауылының шекараларында: Әйтім Қожмұханбетова, Ахмет Байтұрсынов, Кенжеғали Сағадиев, Қоғабай Сәрсекеев, Хакімбек Токин, Энергетик,Қойшығара Салғарин, Ғафу Қайырбеков, Сейт Кенжеахметов, Айғожин Аяжан, Сапабек Жүнісов, Нарынбаевых, Қанапия Қайдосов көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Қанапия Қайдосов көшесі, 6, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Шоқан Уәлиханов атындағы Торғай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14. № 307 сайлау учаскесі, Торғай ауылының шекараларында: Абай, Ақмырза, Сырбай Мауленов, Кайнекей, Кеңшілік Мырзабеков, Нұрхан Ақын, Амангелді, Қ. Алтынсары, Құлжановтар көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Кайнекей көшесі, 7, Жангелдин ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Н. Ахметбеков атындағы мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
15. № 308 сайлау учаскесі, Торғай ауылының шекараларында: Токтабаев, Жақан Қосабаев, Болат Хамзин, Қаражан Топаев, Омар Тынымов, Бақытжан Байқадамов, Ерман Мусин, Дәбен Бөкішев, Дәмолла Кәтен, Мырзағали Жангелов, Айса Нұрманов, Қыпшақ Сейтқұл көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Торғай ауылы, Токтабаев көшесі, 1, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
16. № 309 сайлау учаскесі, Қалам-Қарасу ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Қалам-Қарасу ауылы, Әмірғали Душатов көшесі, 14, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Ғафу Қайырбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
17. № 310 сайлау учаскесі, Шұбалаң ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Шұбалаң ауылы, Шұбалаң көшесі, 28, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Шұбалаң негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
18. № 311 сайлау учаскесі, Аралбай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Аралбай ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 2, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Жангелдин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
19. № 312 сайлау учаскесі, Көкалат ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Көкалат ауылы, Қыпшақ Сейтқұл көшесі, 4, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Албарбөгет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

20. Избирательный участок № 313, в границах села Колкамыс.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Колкамыс, улица Колкамыс, 17, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Айсы Нурманова отдела образования Джангельдинского района".
21. Избирательный участок № 314, в границах села Тауыш.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Тауыш, улица Танаткан Дуйсекеев, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Каратубекская средняя школа" отдела образования Джангельдинского района.
22. Избирательный участок № 315, в границах села Тентексай.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Тентексай, улица Тентексай, 9, здание коммунального государственного учреждения "Тентексайская начальная школа отдела образования Джангельдинского района".
23. Избирательный участок № 316, в границах села Сарысу.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Сарысу, улица Сарысу, 29, здание коммунального государственного учреждения "Сарысуская основная школа отдел образования Джангельдинского района".
24. Избирательный участок № 317, в границах села Токанай.
Местонахождение участка: Костанайская область, Джангельдинский район, село Токанай, улица Токанай, 13, здание коммунального государственного учреждения "Токанайская начальная школа" отдела образования Джангельдинского района.

20. № 313 сайлау учаскесі, Көлқамыс ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Көлқамыс ауылы, Көлқамыс көшесі, 17, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Айса Нұрманов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
21. № 314 сайлау учаскесі, Тәуіш ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Тәуіш ауылы, Таңатқан Дүйсекеев көшесі, 1А, Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Қаратүбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
22. № 315 сайлау учаскесі, Тентексай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Тентексай ауылы, Тентексай көшесі, 9, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Тентексай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
23. № 316 сайлау учаскесі, Сарысу ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Сарысу ауылы, Сарысу көшесі, 29, "Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Сарысу негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
24. № 317 сайлау учаскесі, Тоқанай ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Тоқанай ауылы, Тоқанай көшесі, 13, Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Тоқанай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.