О районном бюджете Житикаринского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2020 года № 9674.
В соответствии с пунктом 4 статьи 45, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 246 467,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 750 574,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 40 200,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 187,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 434 506,4 тысяч тенге;
2) затраты – 6 292 748,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 311 525,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 318 021,7 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 496,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29 700,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -387 506,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 387 506,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.12.2021 № 88 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета районному бюджету на 2021 год, установлен в сумме 1 235 798,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2021 год в сумме 204 668,0 тысяч тенге, в том числе:
города Житикара – 57 997,0 тысяч тенге;
села Аккарга – 12 124,0 тысячи тенге;
села Забеловка – 13 067,0 тысяч тенге;
села Милютинка – 11 528,0 тысяч тенге;
села Пригородное – 21 264,0 тысячи тенге;
села Приречное – 9 627,0 тысяч тенге;
села Степное – 11 409,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 11 966,0 тысяч тенге;
села Ырсай – 11 948,0 тысяч тенге;
Большевистского сельского округа – 17 876,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 14 814,0 тысяч тенге;

Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 458 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 9674 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 45-бабы 4-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 246 467,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 750 574,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 40 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 21 187,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2 434 506,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 292 748,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 311 525,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 318 021,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 496,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 29 700,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -387 506,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 387 506,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 88 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 1 235 798,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 204 668,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жітіқара қаласы – 57 997,0 мың теңге;
Аққарға ауылы – 12 124,0 мың теңге;
Забелов ауылы – 13 067,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 11 528,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 21 264,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 9 627,0 мың теңге;
Степной ауылы – 11 409,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 11 966,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 11 948,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 17 876,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 14 814,0 мың теңге;

Тохтаровского сельского округа – 11 048,0 тысяч тенге.
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2022 год в сумме 207 157,0 тысяч тенге, в том числе:
города Житикара – 58 536,0 тысяч тенге;
села Аккарга – 12 301,0 тысяча тенге;
села Забеловка – 13 197,0 тысяч тенге;
села Милютинка – 11 717,0 тысяч тенге;
села Пригородное – 21 610,0 тысяч тенге;
села Приречное – 9 760,0 тысяч тенге;
села Степное – 11 567,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 12 123,0 тысячи тенге;
села Ырсай – 12 126,0 тысяч тенге;
Большевистского сельского округа – 17 928,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 15 069,0 тысяч тенге;
Тохтаровского сельского округа – 11 223,0 тысячи тенге.
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельских округов Житикаринского района на 2023 год в сумме 209 597,0 тысяч тенге, в том числе:
города Житикара – 61 177,0 тысяч тенге;
села Аккарга – 12 446,0 тысяч тенге;
села Забеловка – 13 144,0 тысячи тенге;
села Милютинка – 11 865,0 тысяч тенге;
села Пригородное – 21 820,0 тысяч тенге;
села Приречное – 9 756,0 тысяч тенге;
села Степное – 11 647,0 тысяч тенге;
села Чайковское – 12 179,0 тысяч тенге;
села Ырсай – 12 210,0 тысяч тенге;
Большевистского сельского округа – 17 911,0 тысяч тенге;
Муктикольского сельского округа – 15 206,0 тысяч тенге;
Тохтаровского сельского округа – 10 236,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что объем бюджетных изъятий на 2021 год из районного бюджета в областной бюджет составляет 0,0 тысяч тенге.
5. Установить, что объем бюджетных изъятий на 2021 год из бюджетов города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района в районный бюджет составляет 0,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2021 год в сумме 295 374,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.12.2021 № 88 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе на:
1) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
2) выплату государственной адресной социальной помощи;
3) размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
4) развитие рынка труда;
5) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;

Тоқтаров ауылдық округі – 11 048,0 мың теңге.
2) 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 207 157,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жітіқара қаласы – 58 536,0 мың теңге;
Аққарға ауылы – 12 301,0 мың теңге;
Забелов ауылы – 13 197,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 11 717,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 21 610,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 9 760,0 мың теңге;
Степной ауылы – 11 567,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 12 123,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 12 126,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 17 928,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 15 069,0 мың теңге;
Тоқтаров ауылдық округі – 11 223,0 мың теңге.
3) 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара ауданының аудандық маңызы бар қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 209 597,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жітіқара қаласы – 61 177,0 мың теңге;
Аққарға ауылы – 12 446,0 мың теңге;
Забелов ауылы – 13 144,0 мың теңге;
Милютин ауылы – 11 865,0 мың теңге;
Пригородный ауылы – 21 820,0 мың теңге;
Приречный ауылы – 9 756,0 мың теңге;
Степной ауылы – 11 647,0 мың теңге;
Чайковский ауылы – 12 179,0 мың теңге;
Ырсай ауылы – 12 210,0 мың теңге;
Большевик ауылдық округі – 17 911,0 мың теңге;
Мүктікөл ауылдық округі – 15 206,0 мың теңге;
Тоқтаров ауылдық округі – 10 236,0 мың теңге.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны белгіленсін.
6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 295 374,3 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.12.2021 № 88 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
2) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
3) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
4) еңбек нарығын дамытуға;
5) стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеру;

6) установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений.
Сноска. Пункт 7 с изменением, внесенным решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 09.08.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе на:
1) реконструкцию сетей водоснабжения села Приречное Житикаринского района;
2) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2021-2022 годы;
3) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
4) электроснабжение объекта месторождение Тобольской площади, промплощадка вблизи села Аккарга Житикаринского района Костанайской области;
5) строительство газораспределительных сетей 5а микрорайона, в границах улиц Пушкина и Жибек жолы города Житикары Костанайской области;
6) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 09.08.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); от 06.12.2021 № 88 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса;
2) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
3) "Первое рабочее место" в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
4) "Контракт поколений" в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";

6) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 09.08.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредит түсімі көзделгені ескерілсін.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданы Приречный ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялауға;
2) 2021-2022 жылдарға арналған "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
3) стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталығы мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеру;
4) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Аққарға ауылының жанындағы өнеркәсіптік алаңы, Тобыл алаңының кен орны объектісін электрмен жабдықтау;
5) Қостанай облысы, Жітіқара қ. Пушкина және Жибек жолы көшелерінің шекараларында, 5а шағын ауданның газ тарату желілерін салу;
6) аз қамтамасыз етілген көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 09.08.2021 № 60 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.12.2021 № 88 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) шағын және орта бизнес субъектілері үшін салықтық жүктеменің төмендеуіне байланысты шығындарды өтеуге;
2) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;
3) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Алғашқы жұмыс орнына";
4) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Ұрпақтар келісімшартына";

5) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.11.2021 № 78 (вводится в действие с 01.01.2021);
6) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.11.2021 № 78 (вводится в действие с 01.01.2021);
7) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2021-2022 годы;
8) единовременные выплаты участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню Победы;
9) изготовление и установку хоккейного корта;
10) санаторно-курортное лечение;
11) специальные средства передвижения;
12) протезно-ортопедические средства;
13) сурдотехнические средства;
14) тифлотехнические средства;
15) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.11.2021 № 78 (вводится в действие с 01.01.2021);
16) обучение через Бизнес Бастау в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
17) гранты в рамках предвыборной платформы Nur Otan;
18) общественные работы;
19) софинансирование выплат адресной социальной помощи в размере не менее 20 %;
20) введение дополнительных ставок инструкторов по спорту;
21) строительство опор линий электроснабжения, по адресу: Костанайская область, Житикаринский район, город Житикара, полигон твердых бытовых отходов.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 26.04.2021 № 29 (вводится в действие с 01.01.2021); от 09.08.2021 № 60 (вводится в действие с 01.01.2021); от 05.11.2021 № 78 (вводится в действие с 01.01.2021); от 06.12.2021 № 88 (вводится в действие с 01.01.2021).

5) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.11.2021 № 78 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.11.2021 № 78 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі);
7) 2021-2022 жылдарға арналған "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
8) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне арналған біржолғы төлемдер;
9) хоккей кортын дайындау және орнату;
10) шипажайлық-курорттық емделу;
11) арнаулы жүріп-тұру құралдары;
12) протездік-ортопедиялық құралдары;
13) сурдотехникалық құралдары;
14) тифлотехникалық құралдары;
15) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.11.2021 № 78 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі);
16) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде Бизнес Бастау арқылы оқыту;
17) Nur Otan сайлауалды тұғырнамасы шеңберінде гранттар;
18) қоғамдық жұмыстар;
19) 20%-дан кем емес мөлшерде атаулы әлеуметтік көмек төлемдерін бірлесіп қаржыландыру;
20) спорт нұсқаушыларының қосымша ставкаларын енгізу;
21) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы, қатты тұрмыстық қалдықтар полигоны мекенжайы бойынша электрмен жабдықтау желілерінің тіректерін салу.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 26.04.2021 № 29 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.08.2021 № 60 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.12.2021 № 88 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

11. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру на очередной финансовый год в районном бюджете Житикаринского района не установлен.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 458
Районный бюджет Житикаринского района на 2021 год

11. Жітіқара ауданының аудандық бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
12. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 458 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданының 2021 жылға арналған аудандық бюджеті

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
30668,1
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
30668,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
714028,9
1
Социальное обеспечение
147638,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
147638,0
005
Государственная адресная социальная помощь
147638,0
2
Социальная помощь
478182,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
478182,5
002
Программа занятости
139727,4
006
Оказание жилищной помощи
33984,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63964,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3522,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
118003,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
43580,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40534,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34866,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88208,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88208,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57375,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1597,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20069,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9166,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
207334,5
1
Жилищное хозяйство
116969,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
96670,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96670,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
30668,1
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
30668,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
714028,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
147638,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
147638,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
147638,0
2
Әлеуметтiк көмек
478182,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
478182,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
139727,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
33984,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63964,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3522,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
118003,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
43580,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
40534,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34866,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88208,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88208,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57375,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1597,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20069,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9166,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
207334,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
116969,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
96670,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
96670,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

28676,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28676,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
208701,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
208701,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
31991,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6902,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
169808,0
02
Оборона
12144,0
1
Военные нужды
10740,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10740,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10740,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1404,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1404,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1187,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
217,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9096,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9096,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9096,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9096,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
391100,0
1
Социальное обеспечение
32624,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32624,0
005
Государственная адресная социальная помощь
32624,0
2
Социальная помощь
309749,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309749,0
002
Программа занятости
61389,0
006
Оказание жилищной помощи
30518,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69819,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3931,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70078,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
34240,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

28676,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28676,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
208701,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
208701,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31991,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6902,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
169808,0
02
Қорғаныс
12144,0
1
Әскери мұқтаждар
10740,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10740,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10740,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1404,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1404,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1187,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
217,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9096,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
9096,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9096,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9096,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
391100,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32624,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32624,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32624,0
2
Әлеуметтiк көмек
309749,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309749,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
61389,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30518,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69819,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3931,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70078,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
34240,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету