О внесении изменений в решение маслихата от 9 января 2020 года № 326 "О районном бюджете Наурзумского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 9 июля 2020 года № 372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июля 2020 года № 9318. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 326 (опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8875) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 557 655,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 234 336,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 563,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 115,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 300 641,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 686 043,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 751,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 788,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 037,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -158139,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158139,1 тысяч тенге:
поступление займов – 143 278,0 тысячи тенге;
погашение займов – 6 037,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 898,1 тысяч тенге.".
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии П. Буга
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 9 июля 2020 года
№ 372
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 9 января 2020 года
№ 326
Бюджет Наурзумского района на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 326 "Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 шілдедегі № 372 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 9318 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 326 шешіміне (2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8875 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 557 655,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 234 336,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 563,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 115,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 300 641,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 686 043,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 751,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 35 788,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 6 037,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158139,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158139,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 143 278,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 037,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 898,1 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2- қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Буга
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 шілдедегі
№ 372 шешіміне
1-қосымша
Науырзым
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№ 326 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

49874,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
49874,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10559,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18987,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2196,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18132,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
229979,5
1
Социальное обеспечение
105368,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105368,0
005
Государственная адресная социальная помощь
105368,0
2
Социальная помощь
99592,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99592,5
002
Программа занятости
39262,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10979,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1145,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19891,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1318,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26997,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25019,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25019,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20966,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1310,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2743,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
206767,6
1
Жилищное хозяйство
196767,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47042,1
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19772,1
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан

49874,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
49874,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10559,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18987,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
2196,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18132,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
229979,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
105368,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105368,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
105368,0
2
Әлеуметтiк көмек
99592,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99592,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
39262,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10979,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1145,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19891,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1318,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26997,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25019,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25019,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20966,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1310,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2743,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
206767,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
196767,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47042,1
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
19772,1
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу