О внесении изменений в решение маслихата от 20 января 2020 года № 330 "О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13 ноября 2020 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2020 года № 9550. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2020-2022 годы" от 20 января 2020 года № 330 (опубликовано 22 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8909) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 650,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 356,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 294,0 тысячи тенге;
2) затраты – 51 650,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 166,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 690,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 476,0 тысячи тенге;
2) затраты – 29 166,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Кожа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 997,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 932,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 065,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 997,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 330 "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 400 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қарашада № 9550 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-1-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 330 шешіміне (2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8909 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Буревестник ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 650,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 356,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 43 294,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 650,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Дәмді ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 166,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 690,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 476,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 166,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қожа ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 997,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 932,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 065,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 997,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

1) доходы – 469 375,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 413,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 458 962,6 тысячи тенге;
2) затраты – 469 375,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Байдильдинов
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата

1) кірістер – 469 375,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 413,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 458 962,6 мың теңге;
2) шығындар – 469 375,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Байдильдинов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова
Науырзым
аудандық мәслихатының