О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 16 января 2020 года № 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 января 2020 года № 8902. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 150,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 284,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 866,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 303,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 153,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 22 516,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 630,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 304,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 326,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 630,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).

Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 344 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 8902 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес ауданның мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Асенкритов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 150,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 284,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 866,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 303,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 153,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 516,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Белинский ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 630,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 304,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 25 326,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 630,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете Белинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 24 326,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 488,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 584,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 77 904,0 тысяч тенге;
2) затраты – 81 488,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Калининского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 66 992,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в бюджете Калининского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
8. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 930,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 845,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 69 085,0 тысяч тенге;
2) затраты – 114 699,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 769,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 769,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 63 441,0 тысяч тенге.

4. 2020 жылға арналған Белинский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 326,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Калинин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 488,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 584,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 77 904,0 мың теңге;
2) шығындар – 81 488,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Калинин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 66 992,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. 2020 жылға арналған Калинин ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
8. Майский ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 930,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 69 085,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 699,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40 769,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 769,8 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 63 441,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

10. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
11. Утвердить бюджет Набережного сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 383,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 969,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 414,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 383,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11– в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Набережного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 21 614,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Новоильиновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 065,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 547,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 518,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 065,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 000,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 18 118,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Павловского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

10. 2020 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
11. Набережный ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 383,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 969,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 22 414,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 383,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Набережный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 614,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новоильинов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 065,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 547,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 23 518,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 065,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 000,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,3 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 118,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Павлов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 25 776,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 977,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 799,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 776,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 14.07.2020 № 395 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Павловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 22 199,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 415,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 393,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 727,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 890,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 173 405,0 тысяч тенге;
2) затраты – 336 124,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -135 709,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135 709,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 154 039,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
20. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт дорог.
21. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 25 776,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 977,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 22 799,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 776,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 14.07.2020 № 395 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Павлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 199,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Әйет ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 415,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 393,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 727,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 890,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 173 405,0 мың теңге;
2) шығындар – 336 124,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -135 709,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135 709,4 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 154 039,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. 2020 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
20. 2020 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен жолдарды орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
21. Тобыл кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 309 014,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 859, 0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 859,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 296 296,5 тысяч тенге;
2) затраты – 310 534,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 520,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 520,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 116 611,0 тысяч тенге.
23. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.

1) кірістер – 309 014,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 859,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 859,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 296 296,5 мың теңге;
2) шығындар – 310 534,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 520,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 520,3 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 116 611,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. 2020 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.

24. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі".
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 14.07.2020 № 395 (вводится в действие с 01.01.2020).

24. 2020 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 14.07.2020 № 395 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Тугельбаев
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 января 2020 года
№ 344
Бюджет Асенкритовского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.11.2020 № 437 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

25. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Тугельбаев
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2020 жылғы 16 қаңтардағы
№ 344 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 437 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер