О внесении изменений в решение маслихата от 14 января 2020 года № 342 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 14 октября 2020 года № 416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 октября 2020 года № 9496. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы" от 14 января 2020 года № 342 (опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8886) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 757 967,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 154 833,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 149,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 524,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 589 461,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5 739 754,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 444 579,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 474 878,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 299,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65 811,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -492 177,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 492 177,9 тысяч тенге.";
подпункт 12) пункта 4 указанного решения исключить;
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Ахметбеков
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 октября 2020 года
№ 416
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 января 2020 года
№ 342
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 342 "Бейімбет Майлин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 қазандағы № 416 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 9496 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 342 шешіміне (2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8886 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 757 967,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 154 833,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 149,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 524,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 589 461,3 мың теңге;
2) шығындар – 5 739 754,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 444 579,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 474 878,3 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 30 299,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 65 811,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -492 177,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 492 177,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 12) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы А. Ахметбеков
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2020 жылғы 14 қазаны
№ 416 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 342 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

76 126,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15 213,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10 718,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
10 718,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
42 927,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14 711,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12 503,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 208,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28 216,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 904,4
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 428,6
006
Капитальные расходы государственного органа
1 038,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
845,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
72 332,6
1
Сельское хозяйство
25 968,6
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22 563,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22 563,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 405,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 405,6
6
Земельные отношения
16 908,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 908,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 908,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
29 456,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 456,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29 456,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 254,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 254,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 254,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

76 126,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
15 213,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10 718,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10 718,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
42 927,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14 711,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 503,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 208,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28 216,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 904,4
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 428,6
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 038,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
845,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
72 332,6
1
Ауыл шаруашылығы
25 968,6
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22 563,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 563,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 405,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 405,6
6
Жер қатынастары
16 908,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 908,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 908,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
29 456,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 456,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
29 456,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 254,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 254,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 254,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер