О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области в сфере транспорта и автомобильных дорог
Постановление акимата Павлодарской области от 27 октября 2020 года № 223/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 октября 2020 года № 6996.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Павлодарской области от 31.03.2021 № 91 /3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Есимханова С. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 27 октября 2020 года
№ 223/5
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
1. Постановление акимата Павлодарской области от 3 июля 2015 года № 192/6 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4660, опубликовано 21 августа 2015 года в газете "Регион.kz").
2. Постановление акимата Павлодарской области от 3 июля 2015 года № 193/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4659, опубликовано 24 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Павлодар облысы әкімдігінің көлік және автомобиль жолдары саласындағы кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 223/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қазанда № 6996 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе қазақ тілінде жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Павлодар облысы әкімдігінің 31.03.2021 № 91/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С. К. Есімхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 27 қазаны
№ 223/5 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 192/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4660 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 тамызда "Регион.kz" газетінде жарияланған).
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі "Павлодар облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 193/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4659 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Постановление акимата Павлодарской области от 8 сентября 2015 года № 263/9 "Об утверждении регламента государственной услуги "Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4742, опубликовано 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Павлодарской области от 7 апреля 2016 года № 112/3 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 3 июля 2015 года № 192/6 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5116, опубликовано 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Павлодарской области от 5 июля 2016 года № 221/5 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Павлодарской области в сфере строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208, опубликовано 23 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Постановление акимата Павлодарской области от 22 сентября 2017 года № 285/5 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 3 июля 2015 года № 193/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5641, опубликовано 31 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Павлодарской области от 11 октября 2018 года № 351/6 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 3 июля 2015 года № 192/6 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6113, опубликовано 26 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі "Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 263/9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4742 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі "Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 192/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 112/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5116 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 шілдедегі "Павлодар облысы әкімдігінің құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" № 221/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5208 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 қыркүйектегі "Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 193/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 285/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5641 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қазандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі "Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 192/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 351/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6113 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).