О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 455/62 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 27 апреля 2020 года № 463/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2020 года № 6809
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 455/62 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6691, опубликовано 08 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 434 502 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 833 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 154 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 428 515 тысяч тенге;
2) затраты – 438 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 228 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 258 781 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 949 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 254 832 тысячи тенге;
2) затраты – 261 835 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 054 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 054 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" № 455/62 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 463/64 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 6809 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" № 455/62 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6691 болып тіркелген, 2020 жылғы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 434 502 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 833 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 428 515 мың теңге;
2) шығындар – 438 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 228 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 258 781 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 949 мың теңге;
трансферттер түсімі – 254 832 мың теңге;
2) шығындар – 261 835 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 054 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 054 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 240 828 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 428 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 235 400 тысяч тенге;
2) затраты – 245 000 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 172 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 172 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 101 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 973 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 34 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 152 094 тысячи тенге;
2) затраты – 158 422 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 321 тысяча тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 336 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 569 тысяч тенге;
2) затраты – 133 905 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Павлодарского городского маслихата В. Пряхин
Секретарь Павлодарского
городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 27 апреля 2020 года № 463/64
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 27 декабря 2019 год № 455/62
Бюджет поселка Ленинский на 2020 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

1) кірістер – 240 828 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 428 мың теңге;
трансферттер түсімі –235 400 мың теңге;
2) шығындар – 245 000 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 172 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 172 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 101 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152 094 мың теңге;
2) шығындар – 158 422 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 321 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 905 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 336 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133 569 мың теңге;
2) шығындар – 133 905 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
6) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық
мәслихатының сессия төрағасы В. Пряхин
Павлодар қалалық
мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
мәслихатының 2020 жылғы 27
сәуірдегі № 463/64 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2019 жылғы 27
желтоқсандағы 455/62 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ленин кентінің бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5