Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 27 августа 2020 года № 571/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 сентября 2020 года № 6934
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут в городе Аксу без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Б. Ибраев
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу

Жер телімдеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 571/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 6934 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсу қаласында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Б. Ибраев
Ақсу қаласы әкімдігінің