О переименовании некоторых улиц села Алгабас Алгабасского сельского округа города Аксу
Решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 17 марта 2020 года № 1-03/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 марта 2020 года № 6759
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Алгабас Алгабасского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Алгабас Алгабасского сельского округа города Аксу:
улицу "Коммунистическая" на улицу "Бәйтерек";
улицу "Луговая" на улицу "Ертіс";
улицу "Мира" на улицу "Ыбырай Алтынсарин";
улицу "Набережная" на улицу "Қарғалы";
улицу "Новоселов" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Садовая" на улицу "Ақсу".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского округа М. Валитов

Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 наурыздағы № 1-03/03 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 6759 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Алғабас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылындағы келесі көшелері:
"Коммунистическая" көшесі "Бәйтерек" көшесі болып;
"Луговая" көшесі "Ертіс" көшесі болып;
"Мир" көшесі "Ыбырай Алтынсарин" көшесі болып;
"Набережная" көшесі "Қарғалы" көшесі болып;
"Новоселов" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып;
"Садовая" көшесі "Ақсу" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округінің әкімі М. Валитов