О переименовании улицы в селе Михайловка Михайловского сельского округа Железинского района
Решение акима Михайловского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 17 сентября 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 сентября 2020 года № 6950
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Михайловка Михайловского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Михайловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ленина" на улицу "Астана" в селе Михайловка Михайловского сельского округа Железинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Михайловского сельского округа А. Орынтаев

Железин ауданы Михайлов ауылдық округінің Михайловка ауылында көшені қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Михайлов селолық округі әкімінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 6950 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Михайлов ауылдық округінің Михайловка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Михайлов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Михайлов ауылдық округінің Михайловка ауылында "Ленин" көшесі "Астана" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Михайлов аулдық округінің әкімі А. Орынтаев