О признании утратившим силу решения маслихата района Тереңкөл от 15 августа 2019 года № 1/48 "Об установлении размеров cоциальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 18 ноября 2020 года № 2/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 ноября 2020 года № 7040
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Тереңкөл от 15 августа 2019 года № 1/48 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6525, опубликованное 8 октября 2019 года в Эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата района Тереңкөл по вопросам социальной сферы и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата района Тереңкөл С. Ахменова
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 1/48 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы № 2/64 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 7040 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 тамыздағы "Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 1/48 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6525 болып тіркелген, 2019 жылғы 8 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының әлеуметтік сала мен заңдылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Ахменова
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов