О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2021 - 2023 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2020 года № 79/372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2021 года № 7158.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 580 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 51 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 69 074 тысячи тенге;
2) затраты – 77 277 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 572 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 572 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 12/57 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Ефремовского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 320 тысячи тенге;
2) затраты – 40 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 363 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 12/57 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59 тысяч тенге;

2021 - 2023 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 79/372 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 7158 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 705 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 074 мың теңге;
2) шығындар – 77 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 572 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 572 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 12/57 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 913 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 236 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 320 мың теңге;
2) шығындар – 40 276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 12/57 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 902 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59 мың теңге;

поступления трансфертов – 38 150 тысячи тенге;
2) затраты – 40 157 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -255 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 255 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 12/57 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 227 321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 353 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 29 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 218 939 тысяча тенге;
2) затраты – 231 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 718 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 718 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 12/57 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 057 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 178 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 449 тысячи тенге;
2) затраты – 94 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 755 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 755 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 12/57 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет сельского округа Кемеңгер на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 413 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 991 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 422 тысяч тенге;
2) затраты – 50 376 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 963 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 963 тысячи тенге.

трансферттер түсімі – 38 150 мың теңге;
2) шығындар – 40 157 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 255 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 255 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 12/57 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 227 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 353 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 мың теңге;
трансферттер түсімі – 218 939 мың теңге;
2) шығындар – 231 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 718 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 718 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 12/57 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 057 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 178 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 430 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 449 мың теңге;
2) шығындар – 94 812 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 755 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 755 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 12/57 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 413 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 422 мың теңге;
2) шығындар – 50 376 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 963 мың теңге.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 199 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от т 06.10.2021 № 12/57 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть в бюджетах сельских округов и села Ольгинка на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 646 953 тысяч тенге, в том числе:
Григорьевский – 51 383 тысяч тенге;
Ефремовский – 34 559 тысяч тенге;
Зангарский – 34 918 тысяч тенге
Заринский – 50 120 тысяч тенге;
Кенесский –66 414 тысяч тенге;
Кемеңгер – 36 422 тысяч тенге;
Луганский – 70 545 тысячи тенге;
Мичуринский –52 431тысяч тенге;
Ольгинка – 35 939 тысяч тенге;
Рождественский – 59 786 тысяч тенге;
Чернорецкий – 59 548 тысяч тенге;
Черноярский – 56 879 тысяч тенге;
Шакатский – 38 009 тысяч тенге.
15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 199 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 12/57 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін 2021 жылға арналған субвенциялардың көлемдері 646 953 мың теңге жалпы сомада ескерілсін, соның ішінде:
Григорьевка – 51 383 мың тенге;
Ефремовка – 34 559 мың тенге;
Заңғар – 34 918 мың тенге
Заря – 50 120 мың тенге;
Кеңес – 66 414 мың тенге;
Кемеңгер – 36 422 мың тенге;
Луганск – 70 545 мың тенге;
Мичурин – 52 431 мың тенге;
Ольгинка – 35 939 мың тенге;
Рождественка – 59 786 мың тенге;
Чернорецк – 59 548 мың тенге;
Черноярка – 56 879 мың тенге;
Шақат – 38 009 мың тенге.
15. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт, саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 03.06.2021 № 5/38 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Павлодарского
районного маслихата А. Калышбеков
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 03.06.2021 № 5/38 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Калышбеков
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының